Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka xexe, ja som povedala, ze sa odvazim, az ked suknu 2x okolo seba oviniem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia vecer znamena ze ked zjes tu polku vecer a este nemas dost a o deviatej na teba pride pri telke pazravka :-D inak ja malokedy dodrziavam rovnake jedlo obed aj vecer :-x vacsinou mi to uz vecer proste nechuti.. takze si obmienam. na obed zemiaky s mrvkou napr. a vecer zas vareny zemiak a opeceny nasucho a pod. :-D
Odpovedať
zuziq dietu nedrzim.snazim sa obmedzovat chlieb a mensie porcie.vela ovocia a zeleniny...tak je to celkom ok
Odpovedať
ahojte... ;-) lea ja si uz nedavam ciele na urcitu dobu.....vies,ja tak ci tak musim vo svojom povolani mat tych 50 kil....ale s jennifer ich budem mat skor....lebo som dnes jej povedala,ze od pondelka zacinam metabolic znova...cize 3 krat do dna bielkovinu....a ona mi s usmevom odpovedala,ze uz konecne zacneme s meraniiiiim.. :-N :-D takze zakusky tento tyzden uz zahadzujem......a zasobim sa jogurtmi,ktore aj ked nie su v mojom programe,budem ich na ranajky jedavat...s ovocim.... ale myslim,ze do 12.5. nasho odletu sa da zhodit do 5 kil,ked budem aktivna...a robit rychlu chodzu aspon.... gaia to je super,ze sa ti dari,len nepolav..... :-) ;-) ja by som si do 12.5. tak chcela uz obliect moje pekne nove nohavice....ktore este nezapnem.... ]-( cez vikend sa chcem nastartovat sportom nejakym..... :-D
Odpovedať
ahoj smaily..co neskocis na icq? :-D mne to ide teraz akosi samo,kedze stale mi nechuti poriadne jest..dokonca pijem ovela menej..jednoducho som total vycerpana a jedlo a pitie to nenahradia =-)
Odpovedať
to icq by som si musela instalovat najprv do matkovho skolskeho pc....a on by ma asi s nim potom vyhodil :-N :-D ale vyskusam asi....
Odpovedať
skus www.meebo.com ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaskulka teraz uz tu suknu sice pretiahnem (zapnutu na gombik aj zips) cez boky aj zadok (cize by som ju mohla dat dole aj tymto sposobom), ale este zo mna sama nepada :-D :-D :-D to: zuziq jaaaaaaaaaaaaaj...uz chnapando...ja si vtedy dam caj, alebo nejaky voříšek :-D to: smaily dakovala...a ake to mas povolanie?
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: no ja som si dnes rano skusala dalsie rifle z tych byvalych, ktore mi kedysi boli dobre a uz som ich aj zapla!!! ;-) ;-) Este minuly tyzden som ich len obliekla, ale zips ani za toho oneho nesiel zapnut - a dnes uz ano 8-) 8-) ja mam dnes akurat ovocny den - na obed som mala nakrajane slivyk s melonom a ananasom, posypane s mandlovymi lupienkami a ufff, som taka napratana, ze ledva funim :-D :-D
Odpovedať
babulky, ja sa zas pytam na to iste, lebo este nikde som nenasla odpoved....ako je to s vlockami?kedy ich mozem pri 90dnovke?
Odpovedať
Profilova fotka
weronka: no s tymto ti ja teda neviem poradit, ak ked drzim 90dnovku... =-) Nebudu to uhlohydraty? :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
gaskulka ja som sa nato aj vo fitku pytala a bolo mi povedane, ze su to sacharidy a tie naozaj neviem zaradit v 90dnovke:(
Odpovedať
Profilova fotka
sacharidy sa predsa jedia treti den... patria tam vsetky obilniny ak sa nemylim vratane ovsa a ovsenych vlociek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aby som nikoho nezmiatla, treti den je sacharidovy resp. uhlohydratovy - pomenuvaju to rozne ale princip je rovnaky. na obed cestoviny resp. veci z muky resp. obilnin ale nekysnute a bezvajecne a veceru urcite kazdy vie, ved je to najkrajsi den diety - dnes ma caka x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze som si dobre myslela - ze vlocky ako obilovina by mali byt uhlohydraty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaskulka jo, spravne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuziq: torticku/zakusok a tabl. cokosky? ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to najcastejsie riesim 3 kopcekami zmrzliny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ovocnou jahodovou drenou - lebo zmrzlibu nemoze (celiakia-alergia na mleiko a mliecne vyrobky a este alergia na muku :-) ) tak nech ti dnes chuti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuuha tak to mas teda "riadnu kombinaciu" :-| inak tu klasicku mrazenu dren mam rada aj ja, len je to dost rarita, v dnesnej dobe ju clovek tak lahko nekupi =-)
Odpovedať
gaia myslim,ze to uz vies,ake povolanie.... :-N :-D pamätas si na vyraz dobre ráno telo? :-D ucim sa za personalneho trenera ;-) ja som dnes mala cestovinku s pestom,ale cez metabolic mam zakazanu od nasledujuceho pondelka... :-( ja milujem cestovinu....ale na svad.ceste sa jej v italii napapam.... :-N :-D
Odpovedať
babulky pribera sa od chleba a zemiakov? kazdy ma nato odlisny nazor.ako to je v skutocnosti? ryzu jete so zeleninkou? ja suchu bielu ryzu nemam rada :-S
Odpovedať
usmejsa :-D samozrejme ze sa pribera z chleba a zemiakov...su to sacharidy....ale je rozdiel aky chleba,kolko chleba......ale netreba ho jest kazdy den.... a biela ryza tiez neni ktovieco... ;-)
Odpovedať
smaily jasne ze z bieleho peciva sa pribera.citala som ze skor z toho co si na to dame. :-S a zemiaky neviem od hranolcekov urcite, ale take varene neviem....ved je to zelenina... ja mam docela rada zemiaky a chybali by mi v jedalnicku....ja kazde ranko bud aktiviu si dam alebo kukuricne lupienky s bio mliekom a zasyti ... ;-) treba jest vela zeleniny ale napr rajciny alebo uhorku by som nevedela jest bez nicoho.iba s chlebom :-x
Odpovedať
baby..pribera sa z kazdeho jedla :-D :-D :-D ale idem skusit tu 90dnovku..sice ju nebudem drzat celych 90dni..no potrebujem zhodit a pri tolkom pohybe a sladkom akosi nechce ist dole..
Odpovedať
usmej sa kukuricne lupienky moc nepapaj,tie maju vela tuku....radsej nejake celozrnne.....ja ked som zacala drzat celiaticku dietu,a to je kukuricna muka...vsetko kukuricne,nepschudla som,aj ked som ten chleba nemala casto,lebo bol vzacny.....ale aktiviu by som si dala....s müsli bez cukru.....a ovocim... ;-) lea, ja tiez budem nejako 90 dnovku s bielkovinou....neviem ako by som to este spojila ale popremyslam do pondelka :-D vies ja budem pri jenn jest metabolic,ale bez nej to co uznam ja zavhodne,lebo moj program je nanic...bez jogurtov,tvarohu, a len s 3 druhmi ovocia...to uz tak nebude....ale da sa to s 90 spojit,lebo bielkovina je aj rastlinna,nielen zivocisna.....90 dnovkou sa mi celkom dobre chudlo.... :-)
Odpovedať
smaily ja tiez som davnejsie mala celiaticku dietu.mala som zapchu.ale teraz sa mi to upravilo. ja by som papkala ten bezlepkovy chlieb, ale je hriesne drahy....a moc nechutny. :-x ty drzis tu dietu alebo mas celiaku?
Odpovedať
mne zistili vtedy celiakiu,ale ja som si ista,ze ju nemam.ta dieta je dost draha veru.....ale kedze som nejedla ziadne sladkosti,ani celozrnny ani biely chleba,tak pre mna bol uzasny aj ten hrozny bezlepkovy...... inac keby som bola celiaticka,tak som vychudnuta...a prave ja sa snazim schudnut uz dlho na moju vysnivanu vahu.... :-) ;-)
Odpovedať
a co si potom jedla? ked ani celozrny chlieb nie ani biely
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?