Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
baby..za tie dva tyzdne,co som bola na svk,som zhodila asi kilo..ak nie o cosi viac :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky ;-) ...mozem sa k vam pridat?...ja som uz dva tyzdne na delenej strave :-| ...nebavi ma,ale vysledok sa uz dostavil...mam dole 2,5kg :-D...takze dufam,ze mam mojapevna vola neopusti ]-( :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, sice do tejto diskusie neprisievam pravidelne, ale idem sa pochvalit..Ja "chudnem" cca od decembra minuleho roku, teda vtedy som zacala s pravidelnym cvicenim, obmedzenim sladkosti a bieleho peciva :-) Inak jem normalne..Ide to sice pomaly, ale zda sa, ze iste.. ;-) Este v novembri som si kupovala rifle c.42 :-S Teda tie posledne boli take..Teraz mam zase svoje povodne cislo 38 :-D (36 zo mna nikdy nebude, kedze boky nepustia.. ;-) ). Ale z coho sa najviac vytesujem je, ze som sa vosla do mojich vysnivanych satociek, ktore su 38, ale budu mi ich musiet este mierne zuzit.. :-D Takze este nejake to kilecko, 2,3 dolu, potom uz len spevnovat a udrziavat pravidelnym cvicenim, na ktore som si uz normalne zvykla:-)
Odpovedať
bona...cvicis na dvdcko napr aerobik alebo chodis na aerobik? ja mam doma dvd aerobik ale malokedy sa mi chce.ked pridem z prace neskoro domov tak som rada ze mozem odpocinut.... :-|
Odpovedať
usmejsa (pekny nick ;-) ), doma cvicim striedavo - raz na orbitracku, raz na stacionari, po cca 30minut. Potom si zvyknem este trochu zaposilovat s malymi cinkami, brusaky atd. No a ked je pekne, tak sa snazim behat, dam iPod do usi, nejaku rytmicku hudbu a ide sa 8-) No je fakt, ze mne sa tiez nie vzdy chce, teda hlavne zo zaciatku to tak u mna bolo, teraz uz ani nie..ako vravim, uz som si zvykla. Ale ked sa mi fakt nechce, tak necvicim, nechcem si to zbytocne sprotivit ;-) Ale zasa niekedy skusim, ze ked tak, len na chvilu a vydrzim nakoniec cvicit ovela dlhsie..fajn sa vypotim, rozhorucim krvny obeh..a to je potom uzasny pocit, ked skoncis, das si sprchu a relaxujes.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: bona to je supis...ja sa z prace vraciam taka unavena, ze iba padam na postel :-(
Odpovedať
Profilova fotka
luckaracek nerada by som ti brala iluzie ale skusila si si nastudovat tu "uzasnu" atkinsonovu dietu? je to jedna z najdrastickejsich a najskodlivejsich diet.. len tak mimochodom, sposobuje zvysenie cholesterolu - logicky, ak prijmas same maso, syry,majonezy a pod - nic moc na srdce. Zaroven obrovsky prijem bielkovin zatazuje ladviny a pecen. Nehovoriac o tom, ze neprijmas takmer ziadne vitaminy a vapnik.. takze na tvojom mieste by som bola riadne opatrna... nehovoriac o tom, ze toto je presne dieta, s ktorou ked skoncis - nebude pokracovat v rovnakom stravovani do konca zivota, je velka, takmer zarucena pravdepodobnost jojo efektu ;-) prepac, ze som to napisala tak "drsne" ale nedalo mi to, ked si ju tak ospevovala... naozaj by som radsej doporucila uz tu 90dnovku. pri nej clovek aspon prijma pravidelne potrebne vitaminy, bielkoviny a ine potrebne prvky ;-) nehovoriac o tom, ze tiez dobre zabera
Odpovedať
Profilova fotka
zuziq, = mas pravdu v tom, ze to neni najzdravsia dieta, ale vsetky vitaminy beriem poctivo kadzy den, takze tie mi urcite nechybaju. Taktiez, takto nechcem zit cely zivot , samozrejme. Ale potrebujem schudnut rychlo, a vela 5-6 kil. A prave na toto sa tato dieta uplne super hodi ;-) Taketo "drasticke" su iba prve 2-4 tyzdne diety, potom sa dieta meni na tu "udrziavaciu", ktora vobec neni tazka, lebo mozes jest kopec karbohydratov. Rozdiel je vsak v tom, ze Atkins odporuca "dobre" karbohydraty, ako OVOCIE a ZELENINU a CELOZRNNY CHLIEB namiesto "zlych karbohydratov ako RYZA, CESTOVINY, COKOLADY ... atd. ;-) No, a podla Atkinsa sa bez cestovin a bieleho chleba da zit cely zivot ;-) Jojo efekt samozrejme hrozi pri kazdej diete, na to si treba davat pozor. Len som to sem napisala, lebo mam dlhorocne skusenosti s dietami a dietovanim, a este som na takejto super diete ako Atkins nebola, naozaj je to jedine co na mne funguje, tak som sa s tym chcela podelit s ostatnymi babami ;-) Ale kazdy je iny, takze urcite by to pre kazdeho nefungovalo ;-) Ale momentalne mam posledne dva mesiace na vysokej skole, a potrebujem dietu pri ktorej nie som stale unavena, a hladna ... a toto funguje, kedze vsetko do skoly stiham, koncentracia sa mi neznizila ako pri "malo-kalorickej" diete, a aj napriek tomu ze nepijem kavu, vstanem o 6-tej, a idem spat o 10-tej, a cely den som na nohach, a necitim sa unaveno. Prvy tyzden som bola strasne unavena, ale teraz uz vobec nie. usmejsa - uznavam, je to zo zaciatku tazke, pre mna to boli hlavne tie spagety, ktore mi najviac chybali ;-( Ale najlepsia vec na tejto diete je, ze sa zmensuje chut do jedla, clovek je, len ked je hladny ;-) takze po case Ti uz aj cestoviny prestanu chybat. Inak, ja som zvykla byt od cestovin uplne zavisla!!!
Odpovedať
Profilova fotka
usmejsa - myslim, ze slnecnicovy chlieb je ok, najlepsi chlieb je vsak ten z plnohrubej muky, wholemeal bread po anglicky (naozaj neviem ako sa po slovensky vola, trapas, asi celozrny, ze?) a drzim Ti palce s Tvojou dietou!!!!
Odpovedať
luckaracek....tak ja cestoviny moc nemusim.skor zemiaky....postihuje ma niekedy bulimia.mala som s tym problemy na strednej...niekedy sa to opet vracia :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: luckaracek hej, celozrnny
Odpovedať
Profilova fotka
usmejsa - bulimia, to je blbe :-| :-| dufam, ze sa Ti to nevrati ... drzim palce gaia - a aky je rozdiel medzi wholemeal chlieb a wholegrain chlieb??? ako, ja nie som moc chlebova, chlieb vobec neviem, ale citam tu, v tej dietnej knihe, ze wholemeal chlieb je ten najlepsi ... ale vobec tu neni napisane ze preco. A taktiez ako sa povie po slovensky wholegrain chlieb? som z toho uplne popletena ... =-) =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: luckaracek strielaj do mna, neviem..."celomucny" v SVK nenajdes (nie je to defacto kombinacia viacerych muk?)... toto na to wikipedia: "Whole grains are cereal grains that retain the bran and germ as well as the endosperm, in contrast to refined grains, which retain only the endosperm. Whole-meal products are made from whole-grain flour."
Odpovedať
Profilova fotka
wholemeal je celozrnny chlieb - z celozrnnej muky a wholegrain je chlieb s roznymi semiackami, zrnieckami - ked ju priamo v chlebe pridane napr. ovsene vlocky a pod. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: zuziq juuu, supis...a ten wholegrain so semiackami sa robi z akej muky?
Odpovedať
Profilova fotka
gaia z celozrnnej ale su tam zaroven pridane aj cele semiacka a zrnka - a tym padom ma podla mna vyssiu energeticku hodnotu a vacsi objem tukov, preto je asi wholemeal lepsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: zuziq dakovala ;-)
Odpovedať
ahojte, ako sa dari v chudnuti? :-) gaia a co ty? ja tiez uz musim zase zacat chdnut,leo cez svadbu som pekne papala zakusky.... :-N ;-) a caka na o mesiac svadobna cesta,tak musim dochudnut to co som pred svadbou nestihla.... :-) prajem pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily no uz zase obliekam oblecenie ako minuly rok pred pohrebom (cize ide to fajn)...najhorsie su ovocne dni a dni vody...ja to nezvladam :-(
Odpovedať
baby..staci nejake vybavovacky okolo svadby a vaha ide dolu..za tie dva tyzdne som dala dole 1,5kila..a navyse mam problem so stravovanim..hadam to neskonci zas nechutenstvom,lebo to zhodim este viac ako by som chcela.. smaily..a kolko si davas ciel do svadobnej cesty?
Odpovedať
Profilova fotka
to: gaia a zuziq - dakujem baby, no konecne v tom mam jasno, ze co je wholegrain a co wholemeal ;-) ;-) ;-) dnes som si dala konecne po styroch tyzdnoch Atkinsovej diety trochu oddych, a konecne som sa poriadne najedla!! :-p :-p ... ale zajtra zase spat na dietu, ach jaj, ako sa mi nechce :-| :-| , je to tazke ;-( ;-( drzim vam vsetkym palce!!!
Odpovedať
Profilova fotka
to: luckaracek nzc, aj ja som sa poucila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja taham 3 tyzden 90dnovky a buduci vikend ideme na svadbu... som zvedava ako to prezijem na zemiakoch a ryzy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: zuziq drzim paste a zelam pevnu vydrz
Odpovedať
mne sa tak nedari vecer nejest...vtedy taka papkacka som :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to: usmejsa ved predsa vecer mozes polovicu obeda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
usmejsa neviem ako dlho uz drzis 90dnovku ale ja som mala najtazsi asi 1 a pol tyzdna.. tiez som mala problem vecer nejest, rep. na mna prisiel straaasny hlad. Ale postupne som sa prekonala a tak si zvykla, ze uz to bud neberiem do uvahy alebo ani hladna nie som... skus si urobit teply caj - oklames na chvilu zaludok, pripadne vela pi vody a ako robili Čenkovej deti ked boli hladne, chodievaj skoro spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule :-) ja som druhy mesiac na 90 dnovej diete (aj ked ja by som to neneazvala dietou) a za ten cas som schudla 6 kg. :-) ja som celiak, cize si to torsku musim upravovat, ale mozem zodpovedne prehlasit, ze odkedy drzim 90dnovku, mam pestru vyzivnu stravu, nie som hladna a citim sa skvele. Okrem tej diety est chodim cvicit, lebo mam overene, ze u mna musi byt aj pohyb, ak chcem mat dobru postavu. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: zuziq ehm, votdazitmín "večer"? lebo veď na večeru je písaná polovična davka obeda pri 90-dnovke...ci nieco zle chapem??? (ziadna novinka u mna) to: gaskulka tesim sa s tebou...ja ju drzim tie, ale este som sa nevazila...ale na veciach vidim, ze kila sli dolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia: ja to tiez citim na veciach - som sa uz zmestila do rifli, ktore som mala na sebe naposledy pred dvoma rokmi... ja sa vazim raz za tyzden vzdy v piatok rano :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?