Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
gaia :-D u nas sa robi pyre s cibulou a mliekom.... :-D inac ja som dnes dobre zacala den.....bielkovin.koktejlom a vzala som si so sebou vela ovocia.....som tu cely den dnes,tak mam ovocny den......som zvedava ci vecer vydrzim....ale musim. ;-) zajtra chcem zeleninovy den..... :-) prajem pekny zaciatok tyzdna..... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily a to sa moze v den ovocia bielkoviny???
Odpovedať
podla 90dnovky nie ;-) ja ale nerobim 90dnovku a momentalne tento tyzden ani metabolic,ale podla dr.Strunca sa najefektivnejsie chudne,ked na ranajky zjes bielkovinu,koktejl,ci jedlo a za tym misku ovocia.....a podla fazy, bud 3krat za den,alebo raz.....ja dnes len raz bielkovinu,lebo niecom do 21,00 doma.....ale zato mam kopec ovocia so sebou......a pijem vela caju a vody.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily jaj prepac, zabudla som...
Odpovedať
ahojte,tak uz som doma a strasne hladna,ale vydrzim.....inac musim byt az do noci zas hore......tak si dam asi jabko,aj ked po nom mi este viac vytravi :-N zajtra si robim zeleninovu polievocku bez oleja......uz sa velmi tesim..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gaia, som nevedela, ze robis 90dnovu. Ako Ti to ide a kedy si zacala? prvykrat som bola spokojna..mala som o 10kg menej, ako teraz a to bolo iba pred rokom. potom som si to pokazila a prestala sa kontrolovat, tak som nabrala postupne spat. ale je to moja chyba. teraz zacinam este raz ale aj s cvicenim min.3x do tyzdna, nech to ma efekt.
Odpovedať
Profilova fotka
to: basulik no uz tusim druhy mesiac...zacala som 11.2. (aspon ako tak cumim na rozpis)...no ja som celkom spokojna - na veciach vidim, ze uz co-to slo dole...vazit sa nevazim...som povedala, ze az ked suknu okolo seba 2x obkrutim :-D ...kazdopadne som dala dole to, co som nazbierala po deduskovom pohrebe - mna to psychicky strasne zobralo :-| ...cize vyzeram asi tak, ako minuly rok v septembri...chcem pokracovat (a uz aj prisnejsie) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia, tak drzim palce. Len aby Ti svadobne saty potom neboli velke ;-) Aj sa by som na to mala ist prisnejsie, aspon som zacala s cvicenim, v zime sa mi vobec nechcelo.
Odpovedať
ahojte babenky.ako sa vam dari vecer nejest? ja totiz takmer cely den nejem.lebo vela prace.a vecer zas hladna....to je najhorsie ja viem.ale proste sa inak neda.... co vam zabera? ahojte zatim
Odpovedať
usmejsa..skus postruhane jablko so skoricou zohriate v mikrovlnke ;-)
Odpovedať
leatea nieco s cim sa najem...ja mam rada jabko s celozrnym chlebikom....najlepsie so slnecnicovym...mnamky...alebo polievky tiez zvyknem papat...ale dakedy ked nemam neviem co narychlo vymisliet na veceru :-(
Odpovedať
tak nejake bielkoviny skus..kuracie maso so zeleninou..laebo ja si robievam puding..pripadne cerstva zelenina s cottage cheese ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
leatea ...aky puding z mlieka a cokoladovy? to kaloricke alebo ani nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babuchy chcem zacat s tou 90 dnovou dietou ale mam len tie zakladne informacie a malo odhodlania. od svadby som pribrala skoro 9 kil hroza, do leta to musi ist dolu.. ako to ide vam??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: basulik ja mam doma stroj...slapala som na nom poctivo asi mesiac...potom prisiel ten hnusny zubisko a zapalena kost...a odvtedy, ked som sa na stroj postavila a zacala slapat, mi v sanke tak strasne silno pulzovalo srdce a bolelo to ako fras, ze som po par tahoch zliezla so zavyjanim 8-( ...dufam, ze sa to pomalicky da doporiadku (aj ked pri zahryze to este boli) a budem moct naplno zacat slapat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz ste secky s tym prestali? alebo schudli?
Odpovedať
nedari sa mi vecer nejest....cez den neni casu lebo vela robim a vecer zas prepadne hlad.a energiu nemam na cvicenie ... ma niekto podobny problem? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata co sa pokusate schudnut!!! Drzim vam vsetkym palce ;-) ;-) , Sama drzim uz treti tyzden dietu, a naozaj musim napisat, ze je to prva dieta, pri ktorej nie som hladna, a ktora naozaj funguje!!!! Za prve dva tyzdne som schudla 3 a pol kila, normalne som tomu nemohla uverit!!! Treti tyzden som neschudla nic, ale to len preto, ze som mala kramy - takze telo zadrziava vodu. Moj priatel schudol za tri tyzdne 6 kil!!! Samozrejme, on je ovela vyssi odo mna, aj ovela viacej vazi. Dieta sa vola ATKINSOVA DIETA. A je to dieta pre mna ako stvorena, pretoze mozem jest neskoro vecer, mozem jest aj velke porcie, mozem jest 5 krat denne!! Ako nie je to az take lahke, ako sa zda. Prvy tyzden je straaaasne tazky, ale potom to je uz lahsie, a zvyknete si. Najlepsie na tom je, ze hned vidite vysledky, takze je to velmi povzbuduzujuce.
Odpovedať
Profilova fotka
ATKINSOVA DIETA vlastne spociva v tom, ze skoro uplne vynechate zo stravy karbohydraty. Lebo karbohydraty (sacharidy) a cukry su vlastne zodpovedne za to, ze priberame. Takze prve minimalne 2-3 tyzdne musite jest menej ako 15-20 karbohydratov denne. To znamena ze NEMOZETE VOBEC JEST : chlieb, ryzu, zemiaky, cestovinu, akekolvek vyrobky z cesta, ZIADNE mlieko, jogurty, pomazankove masla, keksiky, cokoladu, ZIADNE OVOCIE, samozrejme ziadne ovocne dzusy, cerealie, ovsene vlocky, ziadne ochutene vody, coca - colu ... atd. vlastne ziadne produkty co obsahuju karbohydraty, ziadny KOFEIN, teda ani caj, ani kavu, ani colu, ani redbull. Taktiez nemozete jest karbohydratovu zeleninu ako mrkva, fazula, cibula, petrzlen, tekvica ... atd. A taktiez ziadne zavaraniny, zavarane uhorky ... atd. Taktiez nemozete jest ziadne mentolove cukriky, alebo zuvacky, alebo treba si davat pozor na veci ako kvapky proti kaslu ... atd. lebo vsetko obsahuje sacharidy. MOZETE JEST: MASO, MASO, MASO !! to znamena ze sa masom mozete od rana do vecera doslova napchavat, kura, kacka, morka, hovedzie, bravcove,, sunku, salamu ryby, morske prisery ... (ale pozor na omacku!!, taktiez pozor na salamy a sunky kupene v obchode, niektore su dochutene a obsahuju karbohydraty, najlepsie kupovat nedochutene, PARKY neodporucam), MASLO ! ale musi to byt plnotucne kravske maslo, mozete ho smazit, prazit, vyprazat ... cokolvek. VAJICKA - tie mozete jest tiez kolko chcete, vyprazane, na trvdo, na makko, prazenicu ... SYRY - syrov tiez mozete jest az 100-150 gramov denne, ale len plno-tucne syry (ziadne nizkotucne alebo ochutene syry) ... odporucam parenicky, eidam, parmesan ... atd., SALATOVU ZELENINU - salatovu zeleninu, listovu zeleninu ako spenat atd. mozete jest az 250 gramov denne, takze neurekom. Dalej : OLIVOVY OLEJ, PLNOTUCNU MAJONEZU, PLNOTUCNU SMOTANU (ale obmedzit na 2-3 lyzice denne), DALSIU ZELENINU ako brokolica, karfiol ... atd. (ale obmedzit na 100 gramov denne) Ak chcete poriadny list, toho co mozete a co nemozete jest ... lebo je toho este vela, tak mi napiste, rada vam to poslem ;-) Taktiez mam niekolko receptov ;-) Vela stastia v chudnuti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A inak, viem ze to znie neuveritelne, ze sa napchavate syrami a masom na masle, ale NAOZAJ TO FUNGUJE !! ;-) ;-) otetovane na vlastnej kozi ... je to jedina dieta ktora na mne zabera ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sorry ... myslela som "otestovane" na vlastnej kozi ... hi hi
Odpovedať
Profilova fotka
to: usmejsa aj ja byvam priserne unavena vecer... :-( to: luckaracek to je super, ze si si nasla dietu ako situ na teba ;-)
Odpovedať
a po tej atkinsonovej diete si treba ist dat zmerat cholesterol :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ciatko, praveze sa Atkinsova dieta znizuje hladinu cholesterolu - tiez som neverila, ale to mi povedala doktorka!!!! a tiez som sa potom docitala na internete. ale na druhej strane, neni to dobre na pecen a tak ... ale aj tak ta "velmi prisna dieta" sa drzi iba 2-4 tyzdne, potom sa uz moze aj viacej karbohydratov.
Odpovedať
hm, ja som zasa pocula lekarov vyjadrovat sa, ze tieto bombasticke americke celebritne diety (okrem tejto aj napriklad dieta "jedzte len potraviny fialovej farby" a pod.) su na dve veci. pan atkinson sa pekne nabalil. fakt sa mi nezda, ze by kvanta plnotucnych syrov, smotany, masa, vajec... znizovali cholesterol :-(
Odpovedať
oprava, pan atkins, nie atkinson, to je mr. bean :-D
Odpovedať
babulky, ktora z vas mi poradi ci mozem musli pri 90 dnovke, alebo kedy mozem ovsene vlocky?dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ciatko, asi som to zle napisala - syru mozes zjest len 100 gramov denne maximalne, a plnotucnu smotanu len 2-3 lyzicky denne, maximum .... to si obycajne dam do kavy (samozrejme kavy bez kofeinu) ... ale okrem toho jem rybu aj dva-krat denne s cerstvym salatom, salatom sa vyslovene napchavam, vajicko si dam kazdy den len jedno - kedze nemam vajcia moc rada ... a pijem veeeela vody, len cistej mineralky, bud perlivej alebo neperlivej .... takze nie je to dieta az taka nezdrava ;-) ako je to lepsie nez sa napchavat cokoladami, pizzami a hranolkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
najvacsia zmena bol ten kafein, ako teraz si uz ani neviem predstavit pit kavu, uplne som si od kavy odvykla, co je super!!! Teraz si dam uz len tu bezkafeinovu, a kafein mi v tom vobec nechyba .... taktiez moja zavislost na ovocnych dzusoch je fuc, co som rada ;-) Ako ovocne dzusy maju vela vitaminov, ale taktiez straaaasne vela cukru a navyse to neuveritelne kazia sklovinu zubov ;-( ciatko, taktiez neni to bombasticka americka celebrity dieta, ale podobnu dietu mali uz v 18.nastom storoci pre vojakov ;-)
Odpovedať
luckaracek....a co ked niekto nema rad maso? ja proste kazdy den by som nemohla na tom zit. a k tomu mi automaticky pride na um si dat zemiaky alebo ryzu.a k zelenine ako rajciny,paprika mi napadne chlieb.ved bez toho sa nenajem.a vajicko jes bez chleba? ja si kupujem slnecnicovy a dam si s rajcinami....mnamky :-) proste bez zemiakov,ryze a chleba si neviem prestavit zivot....ked si dam brokolicu tak so zemiakmi....ja maso nemusim.ale vegetarianka nie som je slnecnicovy chlieb zdravy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?