Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
aiika..daj potom vediet,co pomaha.. ja mam(mozno uz len mala) rovnaky problem..len ziadne lieky to nezapricinuju..a solim min.. a doktorkin zaver bol,ze si namyslam..no skoda,ze z tolkeho namyslania si musim podstupit operaciu..o ktorej mam pocit,ze aj tak nie je presvedcena =-) :-S
Odpovedať
baby preco sa moze brokolicka len ku kuracinke ? ja ju jedavam aj k cestovinam,alebo k ryzi...
Odpovedať
Profilova fotka
to: z.u.z.k.a. ja som sa pytala, ci brokolicu ku kuracinke mozem...ked hrasok nemozem
Odpovedať
Caute baby, som sem dlho nezavitala, bo som zlyhala s tou 90 dnovou dietou.Teraz ju sice nedrzim,ale snazim sa miernit v tom co jem. Lebo mam stresy v poslednom case, kvoli tim zapalom dole. ....*stale ma to drzi.Uz 3 mesiace. Uz ani neviem co to je ked neboli brucho. :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
caute, ani mna sre tu určite este nevideli. dietu by som asi dlho nevydržala, ta som zašala svičiť. už mesiac chodím cvičiť pilate, hlavne kvoli spevneniu svalstva, aby sa mi netriasli šunečky v svad. šatach :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: krasulka och, to nie je nic moc... :-( ...ja mam tak so zubami :-( to: stella29 xixi, bude z teba svalovec :-D
Odpovedať
gaia. ta až tak ne, len aby sa netriaslo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: stella29 hehe, len aby si ty draheho neprenasala cez prah nakoniec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia, zuzka hrasok, kukurica, kysla kapusta patri ku skrobom....takze ju nemozme papat stale.. a brokolica sa vraj radi normalne k zelenine, tak ja ju papam skoro ku vsetkemu.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: emily23 aj k hrasku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby toto je nesmrtelna tema. ja som minule leto dosiahla zivotny uspech 58 kg pri vyske 178 cm, to bol zivot hned krajsi, pri sedeni som nemusela stahovat brucho. ale na jesen, ked som sa vratila zo zahranicia, to islo so mnou dole kopcom.uz mam zase 61 a tesne pred svadbou. akoze vsetci mi hovoria ze som ako palica, lebo som vzsoka a aspon opticky pomahaju dlhe nohy, ale brucho je moj uhlavny nepriatel. tak sa teraz snazim jest len 3x za den a uvidim co to spravi. a dviham takze cinky, lebo na sunky nic ine nezabera. ja nepotrebujem schudnut, skor odburat tuk. takze do svadby chcem mat tensie ruky. a co vy, ako bojujete proti prirode? inak, vraj po 25 to ide tazsie, ja mam o par dni 26, to ako uz budem len tucniet? :-p
Odpovedať
bam..ja mam coskoro 25..tak sa teda este musim posnazit.. ale nasla som cosi super..liposukcia..nejaka masazna..ktora ti pomoze upravit slabe partie..ale nezhodi za teba 20cm v obvode..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hm, masazna liposukcia, to pocujem 1.krat. podla mna je najtazsie zacat menej jest, ked ja tak strasne lubim papat!!! :-( najhorsie je, ked ideme niekam na navstevu a tam pred teba daju kolace...a potom ze nedaj si! hah medaili tomu kto dokaze odolat. ja som raz skusila taku fintu, ze som po dome nosila stare, uz male rifle, ze ked budem v nich taka narvata, tak nebudem jest, lebo si budem pripadat tucna. vydrzala som to jeden den, nedalo sa v nich poriadne dychat :-p
Odpovedať
bam..myslim,ze presne sa vola liposukcia ultrazvukom..a to mas ako by si sla na prehliadku..len potom mas nejake obmedzenie..co som sa docitala na nete..tri dni by si nemala moc sladke a pecivo..a musis sa troska viac hybat po zakroku..pri tejto metode ide o vylepsenie kriviek.. Vysoko energetický a vysoko zaostrený ultrazvuk naozaj dokáže neinvazívne zbaviť ženské telo nepríjemných zásob tuku. Pri zákroku ležíte pohodlne na lôžku a ultrazvuk v rukách odborníka vám pod kožou rozbíja tukové bunky. Výsledkom 4 – 6 sedení je pekne tvarovaná postava bez tukových vankúšikov – sen každej ženy. „Jedná sa o lekársku, nie kozmetickú technológiu. Absorpciou ultrazvukových vĺn sa dosahuje rozrušenie tkaniva presne tam, kde je ultrazvuk namierený – zaostrený ", zasväcuje nás do fungovania nového spôsobu skrášľovania tela, napríklad po tehotenstve, dermatovenerológ MUDr. Rastislav Vrabec a pokračuje: „V ohnisku ultrazvuku pacient pociťuje len príjemné teplo. Podobná technológia sa už viac rokov používa na liečbu rakoviny prostaty, najnovšie aj pri odstraňovaní nádorov pečene alebo mozgu. V Ústave lekárskej kozmetiky túto technológiu ako prví v strednej Európe úspešne využívame na rozrušovanie tukových buniek. Frekvencia ultrazvuku je vybratá tak, aby zachytávala iba to, na čo je nastavená. V našom prípade - membrány tukových buniek. Nezachytí žiadne väzivové vlákna, nervy, cievky. Úspešnosť tohto zacielenia dokazujú aj histologické, mikrobiologické zistenia, ktoré sa robia po zákrokoch. Je to nechirurgická a nebolestivá alternatíva liposukcie." :-) inac..ja vacsinou nejedavam zakusky na navstevach :-p akosi mi to moc nechuti..ale mam obdobie,kedy by som si dala aj 4 :-N skus skoricu..znizuje chut do jedla ;-)
Odpovedať
pekny vecer kocky:) ja som mala nejaky zapal, dostala som lieky a stale som bola smädna, tak som pila, pila a pila a vysledkom su 3kila naviac,kt. sa neviem zbavit:( ach jaj...ja neviem co je to so mnou....a chcela som sa spytat, ci na ranajky si mozem dat aj zavarane ovocie, alebo to len v ovocny den?
Odpovedať
Profilova fotka
to: weronka v tomto ti neporadim, lebo ja si vsetko inak vysvetlujem - ja ked mam teraz problemy so zubami, tak namiesto ranajsieho ovocia papam detsku vyzivu uz som zistila, ze ovocny den je pre mna ten najhorsi...dokonca aj dnesny den vody zvladam nejako lepsie ako ovocny den...mne sa tak strasne ziada nieco slane v ovocny den...baby, ako to riesite?
Odpovedať
ja som to poriesila niekedy tym,ze som si odstavovala mrkvu s jabkom....alebo pomarance..... ;-) a pila som vela caju ;-) dnes to zvladam tym ze pijem....ale na obed som mala ovci syr so zeleninou, no mam v seve uz 2 litre tekutin..... ;-) kompot ma aj viac cukru......ale ja som ho jedavala v ovocny den....... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily mne sa az hlava toci, ako mam chut na zeleninu 8-(
Odpovedať
Ahojte cice :-) Ja len tak ze zijem a dycham, aj tak pomalicky chudnem ale len strasne pomalicky..ale hlavne ze to ide :) Davam si pozor co a kedy a kolko zjem a ide to.... No a uz sa aj lucim len som vas chcela poprosit aby ste na mna zajtra mysleli a drzali mi palce...o 10 rano nam to zacina (pisomna maturita). Zajtra mam slovinu a v stredu anglinu....ach jo...uz sa aj tesim bo to chcem mat za sebou....vopred dakujem :-) tak ahojte a pekny den :-)
Odpovedať
gaia..osol si cosi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: leatea pfuj, ze solene jablko :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
zeny!!!!!! pred par hodinami som sa dozvedela ze som prijataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D takze uz "len" zmaturovat ale teraz mam na to perfektnu motivaciu takze to musi dobre dopadnut :):):): juj sa tesim...len to som chcela, podelit sa s vami o moju radost x-) x-) x-) pekny den :)
Odpovedať
Profilova fotka
to: veronice congraaaaaaaaats ;-)
Odpovedať
thaaaaaaaaaaaaanks :-D :-D :-D este furt sa z toho trasem (od stastia) :-D
Odpovedať
veronice..blahozelaaaaaaaaaaaaaam..mi padol net a neposlalo to.. tesim sa s tebou ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte chudnuce nevesticky a manzelky :-) tak ja uz som po tych atb nabehla na normalnejsiu stravu a uz je pol kila dole :-) dnesok si dam ovocny den..a zajtra mozno len pitny..aby som troska odlahcila metabolizmus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: leatea congrats
Odpovedať
tak pity den sa nekonal..ale v piatok sa budem on snazit..kedze je velky piatok =-) vaha ide pomaly dole..dnes bola o trosicka nizsie..uvidm v piatok.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: leatea len si davaj pozor a pekne pomalicky...aby si organizmus nezosokovala ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?