Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
gaia ja som zvycajne neranajkovala,ale dnes by mi uz nestacilo ovocie na ranajky..... ;-) a zalezi aj co robis doobeda....lebo ja mam dost narocne doobedia.....
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily ja som v kancli...ale bola som zvyknuta na silne ranajky a potom slabsie ostatne jedla...a skripem tu zubami od hladu ]-(
Odpovedať
gaia,tak to ti verim......uz sa tesis na obed vsak? :-) ale aj ja....no ja som este najedena.....z ranajok.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily cakam na to ako kura na so.el (ako sa to vravi) :-D
Odpovedať
gaia :-D :-D :-D :-D ja budem mat kuracie mäsko na obed..... :-D a dufam,ze nebudem tu do neskoreho vecera,lebo vecera ma caka doma.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily ja som mala kuriatkovy den vcera (dnes som zeleninova)...ty take dobre zradlo som spravila - kuracie masko s varenou zeleninou...neodolala som...spapala som aj trochu brokolice a karfiolu s hraskom...vadi to moc pri 90-dnovke?
Odpovedať
a to si vcera papala? ved zeleninku mozes pri 90dnovke s kuracinkou...... :-) alebo myslis dnes? dnes mas zeleninovy den? namiesto ovocia? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily hej, vcera kuracinku...cize mozem aj s varenou zeleninou? doteraz som si to davala iba so surovou...nie, ranajky papam povinne ovocne, zvysok mam zeleninkovy
Odpovedať
samozrejme mozes s varenou zeleninkou,len davaj pozor na mrkvu varenu,ma velky glyk.index.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily mrkva je nepriatel :-D :-p :-D ...to bola brokolicka, karfiolik a hrasok :-D
Odpovedať
gaia ;-) :-D ja som uz po obediku......este si dam hrusku..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia hrasok by si nemala papat s kuracinkou pri 90dnovke... hrach patri do skroboveho dna...
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to som veru nevedela ze hrach patri ku skrobom,ja ze len ku zelenine :-N :-N
Odpovedať
@smaily ;-) ciaooo hrusticka,uz musim aj ist,nechala som ti odkaz na icq,uz dosiel milacik umyva sa,tak idem .......snaaaaaaaaaaaad zajtra.... ;-) pozdrav adamka aj miu...... ;-)
Odpovedať
eeka :-D no nestihla som ta......ja viem ze tvoj milacik dlho papka a ty musis byt pri nom a uz ta nepusti......ale ja idem dnes skor spinkat,som unavena......z horkej cokoladky a ceresnoveho likera :-D :-N :-N :-N :-N no tesim sa na zajtajsi zdravy rezim papania.... :-D :-D :-D ale vaha mi nevazi,musim kupit novu baterku....asi som ju vela pouzivala :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte:) Tak, rozhodla som sa, ze sa idem zaradit do tejto temy... Od pondelka zacinam tu 90 dnovu dietu. Idealne by som chcela dat dole cca 10 kg. Akoze nie je to nutne, no bude to estetickejsie:) O priebehu Vas budem informovat... :) Papa:) PS: je tu niektora, co by mala 184 cm a cca 72 kg? Ak ano, budem rada, ked mi povie, ako na nu ta dietka zabera... dobru noc
Odpovedať
ahoj zuzkut : 10 kg? pri tvojej vyske by si sa vysusila, bez urazky ale pri 184 cm a 62 kg by tvoj BMI bol 18 a to je stav podvizivy . no ale zas na druhej strane ked sa budes ty citit lepsie tak skus tuto dietu, no urcite ti kila nepojdu tak rychlo dole ako babam ktore su baculky.
Odpovedať
Ahoj, z.u.z.i. :) Nejak som nabrala do bruska a zagulatili sa mi ramena... A nebude to pekne v satach:) To je hlavny dovod, preco sa chcem dat na tuto dietu. A celkovo sa potrebujem nejak dat dokopy a moje stravovacie navyky su STRASNE, cize mi to snad vnesie do jedenia nejaky system... Som strasna gurmanka, milujem varenie delikatesiek a vseliake chute, no niekedy sa do nich ohruzim az tak, ze si vychutnavam viac mnozstva, nez je spravne:) A 62 kg bola moja bezna vaha asi pred rokom... A nevyzerala som ako podvizivena :))) Inak, kukla som tvoje fotecky v albume a uplne ma zaujala tvoja kyticka a Ivkovo pierko. Uplne super to vyzera...
Odpovedať
Profilova fotka
:-( dneska zacinam s 90dnovou dietou. sama si musim popriat vela zdaru, lebo som riadny zrut a neviem,ci to vydrzim vobec tyzden. ale ked ja chcem byt v svadobnych satach pekna :-(
Odpovedať
ahojte, pripájam sa dneškom k vám aj ja....dúfam, že sa mi bude dariť, práve som vás spätne dočítala, veľmi ma to motivovalo ;-) lolofonka, tak to začíname spolu, aj ja som strašný žrút, dúfam, že to zvládnem, pretože okrem seba musím variť aj pre rodinku a pokušenie bude strašné ]-( nerobím to kvôli svatbe, tú som mala už dávno, ale tie kilá čo som mala vtedy, tie by som brala :-D , na tie sa už asi nikdy v živote nedopracujem :-D , no nevadí, mám cieľovú hranicu tak cca 10kg dolu, tak uvidíme... babuľky, ak náhodou máte niektorá dietu a recepty v elektronickej forme, nemohli by ste mi ich poslať, veľmi by ste mi pomohli...tak držte palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andrea...ved to je to. tiez varim pre draheho a pre dieta , tak to bude radost pozerat,co papkaju oni ;-(
Odpovedať
no snáď sa nám to podarí a vydržíme, koľky by si chcela schudnúť?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak 8kil. pri vyske 170 je mojich 65kg uz dost. co som sa prestahovala do UK, nejako rychlo sa na mna nalepili. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ty kolko chces dat dole?
Odpovedať
cca 10kg by stačilo, už som písala vyššie, toľko som mala naposledy pred 6rokmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: emily23 fiha, tak som par bobuliek hrachu zhresila :-( ...a brokolicu s karfiolom mozem pri kuracinke?
Odpovedať
Profilova fotka
caute cicusky ;-) mam len jednu otazku...ako sa zbavit nadbytocnej vody v organizme, ked opuchaju nohy a vy sa citite ako balon? pytam sa, lebo tohto casu musim 3 mesiace uzivat iste predpisane lieky, a ja som sa z nich za mesiac "naliala" a pribudlo ma o 3 kg! som z toho strasne nestastna, a to tie lieky uzivam len prvy mesiac...ked to takto pojde dalej, do ziadnych siat sa nezmestim :-S :-( co mam robit v takomto pripade?ved pitny rezim dodrziavat treba... a teraz babulky radte..
Odpovedať
Profilova fotka
to: aiika mojej mame vtedy lekar predpisal neslanu dietu - nakolko sol zadrziava vodu v tele
Odpovedať
aiika..su aj odvodnujuce caje..napr urologicky..a ja mam kupenu momentalne praslicku ;-) ked sa popytas v lekarni,urcite ti radi poradia a odporucia,co sa ti najviac hodi k tym liekom,co uzivas..len im to nezabudni spomenut..
Odpovedať
Profilova fotka
vedela som, ze tu na fore su skusene babulky, sikulky ;-) gaia, leatea ..dakujem!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?