Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Caute baby, ako to ide? Ja dnes mam skroby.Robila som si zemiakovy cibulkovy salat. A za hodinu a pol idem do prace.Ale sa mi nechce.
Odpovedať
caffte :) ja som mala dnes ovocny.. a teda poviem vam.. strasneee ked to padne na nedelu :)) aspon u mna.. moc som nezhresila.. tusim iba jednu malinku lyzicku som si dala takej masovorajcinovej omacky.. ale inak iba ovocie.. ale jedla som skoro cely den :)).. v robote je to v pohode..ale doma.. to by som iba jedla.. no a zacina dalsi tyzden.. tak som zvedava.. inak nemate tu knihu v elektronickej podobe - aj tu druhu.. ? udrziavaciu.. kvoli receptom..lebo zda sa mi, ze tieto su vsetko na jedno kopyto..:)
Odpovedať
Profilova fotka
Nadka a jak dlouho to držíš, a jaký je zatím výsledek? Já o tom, pořád přemýšlím, ale nevím zdda do toho jít. Kdo tu má zatím nej úspěch?
Odpovedať
Caute baby, ja som doma na prestavke a frcim yas do prace ay do jedenastej :-( :-( :-( :-( :-( nechce sa miiiiii...........
Odpovedať
Caute kocky, tak sa idem pochvalit.. :-D Po dalsom tyzdni pravidelneho hybania sa..dalsie kilecko doluu.. :-D :-D :-D Toto sa mi paaaaci.. ;-) 8-)
Odpovedať
bona, wooooow, ty si dobraaaaaaa :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Super ako ti to rychlo ide, si sikula. Aj ja chceeeeeeeeeem ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj aj ja by som chcela, ja som vcera jedla len pukancove chleby a na veceru som mala rybku s brokolicou. Ale nejak som si teraz oblubila karfiol taky surovy zuvat, je velmi kaloricky? My vahu nemame, tak neviem ci som schudla, ale s podbradku mam pocit ze nic dole neni. :-(
Odpovedať
krasulka: diky.. :-) No uvidime, ako to pojde dalej, snad sa nezastavim.. ;-) V sobotu sme s polovickou vybehli do obchodov na rifle, teda hlavne Peto si chcel kupit..A ked uz sme tam boli, tak si vravim, ze vyskusam aj ja..To bol skvely pocit, ked som sa vosla do mojho povodneho cisla.. :-D Tak som si s nimi hned aj radost urobila.. :-) 8-)
Odpovedať
Bona, jeeeeeziiiisss to je suuupeerr, ty kokso to aj ja chcem, ale este epockam, az tak za dva tyzdne. :-) :-) :-) :-) :-) vazne sa tesim, ze sa ti podarilo schudnut, kazde deko dole je motivaciou. A nielen pre teba, ale aj pre nas co tu debatime. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) Baby do leta budeme modelky :-D :-D :-D :-D :-D juuuuj
Odpovedať
krasulka, to si pis, ze budeme.. ;-) ;-) :-D :-D Len co potom, ked budeme musiet satnik vymenit..? ;-) :-D
Odpovedať
bona, ved na to sa tesim najviac :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ale som zhresila vcera. Som prisla domov o 11 z prace a supla som si 2 koliecka sunky ]-( ]-( ]-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ja som vcera aj predvcerom zjedla porciu tiramisu..A ohromne mi chutilo.. ;-) x-)
Odpovedať
Ved to zas nemozeme brat az tak tragicky.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bona: a jak dlouho držíš dietku a kolik zatím dolů?
Odpovedať
bona, ja viem,ale ja sa bojim ze potom neschudnem.A vazne chcem.Jaj tiramisu??To musela byt mnamka :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jannca: ja praveze dietu nedrzim.. ;-) Co sa tyka stravy, jem vlastne normalne, len som obmedzila sladke, biele pecivo a snazim sa jest pravidelne. Ale zacala som pravidelne cvicit..kazdy den 20-30min na orbitreku alebo ked je dobre pocasie, tak idem behat, potom si trochu zaposilujem a je to.. :-) Ale je fakt, ze popri tom si pomaham CLA-ckom a karnitinom pred kazdym cvicenim, a este jednym pripravkom Bio Liniou :-N . Takto pravidelne a intenzivne som zacala cvicit az po Vianociach (predtym som jazdila len na stacionari), ale hned na zaciatku som sa bala postavit na vahu.. ;-) Prvykrat po veeelmi dlhej dobe som sa odvazila az pred dvoma tyzdnami..a som si povedala, ze sa budem vazit kazdy pondelok.. :-) Takze vlastne za tie dva tyzdne sa mi podarilo dat dolu 2,4kg..co je pre mna celkom fajn motivacia.. :-)
Odpovedať
krasulka: veru bola, vlastnorucne urobena.. ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, dnes som zacala s 90-dnovkou...drzte mi paste
Odpovedať
Caffte caffte, tak ja to drzim tyzden - v nedelu bolo a schudla som 3 kg. Teda ked som sa teraz odvazila.. viacmenej hladna :)) ale super. N.
Odpovedať
Profilova fotka
ktore jedla su najmenej kaloricke?
Odpovedať
ahojte :-D gaia drzim palce ;-) a vsetkym co pekne chudnu gratulujem :-D majkaa ake jedla myslis? je prazdna energia a plnohodnotna ktoru najdes najmä v bielkovinovych jedlach.....zelenine a ovoci....to urcite vies..... a urcite prijmes menej kalorii,ked zjes kuracie na prirordno so zeleninou,ako kura pecene s ryzkou ;-) mnam :-N ja som cez skolu 0,5 kila pribrala ale svalovinu,vela sme cvicili.....a to anaerobne....len svaly,svaly...... :-) ale urcite uz chcem koneeecneeee 58, to je stale akasi nedosiahnutelna hranica.....dufam uz dlho,ze ju prelomim....vsak atinkaa??? ;-) ako?
Odpovedať
ahojte..tak ja som dnes toho dost pojedla..ale nevadi..zas som sa dost nachodila..a kupila som si cizmy,takze teraz musim dat cosi dole z noh..aby vyzerali este lepsie..lebo pravu som v poho zapla a s lavou to bol mensi problem..no moze to byt aj tym,ze skusana bola len prava stale.. :-N ale prsia mi chudnu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily diky moc...mam otazku, ak nieco papkam na obed, musi to vecerne byt uplne identicke, alebo staci z toho "radu"? to: leatea prsia vzdy chudnu prve...ako na potvoru 8-(
Odpovedať
Podla mna to je jedno..len aby to bolo jedlo, ktore patri do toho dna. Inak ja teraz papa zemiakovu musaku a je to fakt velmi dobre... chudi ;-)
Odpovedať
ahojte ;-) ***gaia pri 90 dnovke som jedla aj to co som mala na obed....podla sa to moze..... ;-) ja pri svojej metabolic balanc diete vsak nesmiem jest tu istu bielkovinu co som mala na obed ci ranajky.... teraz som sa prave prejedla,mala som kuracinku na prirodno so sladkokyslou kapustou aj kusok chlebika..... ale na veceru budem zeleninu s ovcim syrom,alebo radsej 2 vajicka.... :-) ja som sa dnes vazila a mam konecne pod 59,aspon predobedom to tak bolo :-N :-N cize 58,9.....ide to pomalicky..... prajem pekny den...idem este do prace.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to: nadka001 posles mi predpis na tu musaku? ja klasicku musaku velmi moooozem to: smaily a to je aka ta "metabolic balanc" dieta?
Odpovedať
gaia uz som to tu niekde pisala..je to metabolicky system, nie dieta.... chudne sa pri tom super a zdravo, lebo z krvi ti urobia program,co mozes jest a poradca ti urobi presny plan.....lebo su 4 fazy...... musim ist do roboty.....inac som za take 2 tyzdne 3 kila dala dole....ale ja som obcas porusila ]-( pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: smaily to je super...
Odpovedať
gaia..no nie u mna..u mna idu ako posledne spolu s bokmi..keby chceli ist dolu ako prve,bola by som velmi rada.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?