Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
A ty este nebuvas? Mangel uz spi a prave na mna to vacsinou dolahne tak v noci. a zas ho nechcem trapit ze mi tu nieje dobre. On sa velmi snazi aby mi tu bolo,ale puta su silnejsie s domovom. Dakujem za povzbudenie.
Odpovedať
Profilova fotka
krasulka tak kludne pismenkuj ;-) mimusko, co nove mas? smailiku? neviem ako vy ale ja furt vaha 61,1-61,2-61,4...a to cvicim teraz jak drak :-N
Odpovedať
krasulka, to sa aj mne stava..ale potom si poviem, ze moj zivot je teraz tu, som tu s mojim milovanym, tak treba to tak brat... **atinkaa, a nic nove....len tak si tu kukam ale uz idem buvat...a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa chystam spinkat asi hodinku a furt som tu...a kukaam daco :-N
Odpovedať
no vidis..xi..sme rovnako na tom..len este kamos vypisuje na icq, druhy na mail a treti chce hrat pool cez icq..tak ja neviem...som k.o... :-S |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to mas tiez dobree...tak ja uz idem off, dobruu ;-)
Odpovedať
dobru noc, aj ja som vsetko porula..bo uz nevidiiiim =-) =-) =-) papaaaaaaaaaaaa |-| |-|
Odpovedať
Ahojte baby, diky za podporu vcera vecer. Mala som taky blby day... ale ham uz je OK. Antikaa: Len bud trpezliva a vydrz.To ze sa ti nemeni vaha, neznamena, ze nechudnes.Pokial cvicis tak sa ti skor formuje telo.Neboj, hlavne vydrz sexi telo ti bude odmenou. :-) Smaily. Napis ako vazenie. Miriama: Ja som sa tiez od netunemohla odtrhut, to je zavislost. :-) Ale co ma clovek robit?aspon nejaky kontakt s ludmi v tejto dialke. Baby ako dnes chudnete? Co budete obedovat? Ja mam dnes karfiolovu polievku.Uz sa tesim. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
..ahoj....no ved to,ze co na obed???.....restika kam chodime nema dnes nic co by sa mo hodilo ani keby som to pokombinovala......tak neviem.....mozno zajdem na pizzu ak budem moct 8-( 8-(
Odpovedať
Megy2: Juuj tak to je blbe.Ja idem kuchtit tu karfiolovku. ;-)
Odpovedať
Babyy dnes v noci som mala taky sen, ze som az vyskocila na nohy rovne.Moj muz skoro dostal infarkt zo mna jak sa lakol :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D chudatko som sa na tom potom musela rehotat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cice :-) takze pisem vam tu po mojich 15 dnoch diety s cajom vitax slim program....neviem ci to bude tym cajikom alebo tym, ze som mala prijem ledva 1000kcal denne :-o ale schudla som. neviem kolko je to na vahe lebo som v GB a tu vahu nemam. ALe skusala som si nohavice, ktore som na vianoce ledva zapla a teraz je to bez problemov.. :-D a od zajtra zacinam s 90dnovkov... takze kilecka traste sa :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Caffte, ja mam dnes ovocny den.. ale uplne v pohodicke.. vobec mi to nevadi, co som aj prekvapena. Nejako som sa fakt zmenila.. uz ani vecer ma nelaka jest.. nechapem preco..ale funguje to. Schudla som zatial 1kg ale vidim to na veciach.. a to drzim dietu iba od nedele.. takze supis. Dnes ideme na ten futbalovy zapas SR/Madarsko.. tak sa tesim ;)
Odpovedať
emily23: Tak to ti gratulujem emily. Super, to potesi ked clovek sa citi ok v obleceni, ktore mu bolo tesne.Tak budes uz s nami tahat 90 dnovku? Super. My sme radi, nech je nas cim viac aby sme si mohli debatit o receptoch a uspechoch.Drzim palce :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som dostala od kamaratky tu 90dnovku, ale viete kazdy den si varit to nieje bohvie co, tak sa skor asi drzim toho, ze co najmenej jest. A stale cvicim tie cviky na ten podbradok.
Odpovedať
Majka: Ok. to je dobre. Ja s tym varenim zatial problem nemam, lebo su to dost jednoduche a rychle recepty. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja som dnes mala zemiaky varene v pare z kecupom. krasulka...karfiolovu polievku mam tiez rada ale varila som ju uz dva krat tak trocha zmena.
Odpovedať
Birkata135: Jasne moja.Ja sa zatial drzim presne podla tych receptov a da sa. akurat na zaciatku ta segedinska polievka mi vobec nesla.A inak sa ako drzis?
Odpovedať
Profilova fotka
krasulka ja mam dost casto blbe sny a potom sa strasne bojim o najblizsich.Oto je to tazsie ze niesom snimy.Tak sa trapim.Na Vianoce mi kupila spolubyvajuca snar no vzdy ked donho pozriem ze co znamena sen co sa mi prisnije,tak malokedy tam je nieco dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
No mne ta segedinska celkom chutila.Skvor tie spagety s tou omackou,asi som zle dochutila.
Odpovedať
Hej tie cestoviny su take o nicom, lebo tam nic moc nieje.Mna to caka zajtra.Musim nieco vymysliet.Asi si spravim slize s makom.Tie sa mozu. :-)
Odpovedať
mne ta segedinska velmi chutila.. podarila sa mi :-) majkaa: ale zas tak casto sa nevari :-) ..lebo kazdy 4. den je ovocny :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiez este neviem co zajtra tiez mam den ako Ty.Asi som blba,ale co su slize?
Odpovedať
Profilova fotka
rezance=slize
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem majkaa. Ja asi spravym pizzu zo zeleninou.Ja mam taky problem ze som sa asi prejedla zeleniny,lebo ked ju jem akukolvek tak ma nadvyhuje,aj pri pomaranciach.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nemas moc dobre, lebo pri diete, je najdolezitejsie jest zeleninu a ovocie. My zase strasne milujeme ovocie a zeleninu. Ja zasa budem mat asi zemiakovu kasu s varenou brokolicou, je to kaloricke?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja myslim ze to nieje kaloricke.Trocha zle som to napisala,paradajku,uhorku a tu ich tmavo zelenu papriku uz nemozem ani citit.Brokolicu som este nejedla tak asi niekedy oskusam.Asi zacnem experimentovat z tim co som este nechutnala.
Odpovedať
Caute baby ta zemiakova kasa sa moze ale bez mlieka :-( Ani ja moc nemusim tu tmavozelenu papriku.A brokolicu isto skus, mne zacala velmi chutit. :-)
Odpovedať
Zabky ja idem do prace za hodinu az do 11.Sa mi moc nechce. Ako vzdy :-)
Odpovedať
ahojte... krasulka,tak jennifer ma chcela dnes aj merat s vazenim,ale nestihlo sa :-D :-D :-D ale ja mam 59 kil uz....konecne...a po vikende bude 58...... :-D lebo v skole musime stale cvicit..... :-N ja prave papam konecne.... :-) ale uz mi sibe z tych ryb......v nedelu mam dovolene kuriatko pecene s rizkou a kompotom vecer ked pridem zo skoly.....tesim sa.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?