Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
LUPIENKA: Halo, lupienka super. Mohla by si nam tu napisat, aky si mala rezim jedenia ty a co si si v ktory den varievala. Bolo by super mat viac receptov, nech je nejaky vyber. a pocuj, nemala si problem s tym ranajkovanim iba ovocia?A 14 kg? Tak klobuk dolu.A este by som chcela vediet ze ci si aj cvicila, alebo ci si schudla iba z tej zmenenej stravy. dakujem za informaciu. Urcite aj baby su zvedave.
Odpovedať
NADKA 001 Vitaj medzi nami. kludne napis co ta zaujima, alebo co prezivas. Ja som dnes mala iba ovocny den a j to bomba. Inak baby nasla som nieco super ako si v tento den pomaskrtit a predsa nezhresit. Nahadzte ovocie do mixera a to je bomba.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice tak ako sa dari? mima nemas za co ;-) smailiku ako vaha, ja pre zmenu 61,1...mikroskopicky posun :-N ...i ked je pravda, ze smeom dole ;-) ;-)
Odpovedať
ahojte..ja len bru noc... atinkaaa...ahooooooj a bru noc
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,može sa v bielkovinový deň light jogurt?
Odpovedať
Mate tu knihu v elektronickej podobe ? .. ak ano, poslite mi to pls. Inak je to to iste ako kniha ? alebo si ju mam radsej kupit. diik ;-)
Odpovedať
Ahojte dievcata. Som v tejto teme 1.krat a velmi ma zaujala. Len by ma zaujmalo, za kolko dni sa zacnu dostavovat vysledky z 9-dnovej diety. Organizmus urcite potrebuje cas aby sa trosku prisposobil, pripane precistil. Mam pocit, ze sa na nu vrhnem, ale uvitam nejaku podporu, alebo vase pozitivne vysledky :-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte chudnuce cicky :-) Krasulka, co sa tyka ranajkovania ovocia, tak na to som si zvykla tak po tyzdni, potom to uz nerobilo problem. Len som mala vyhodu, ja som dietu drzala v lete, ked bolo ovocia kopec. Teraz je to isto tazsie, ked su len jablka, banany, citrusy, ja som mala broskynovu maniu, potom som mala cucoriedkove ranajky...bolo to zaujimave. Zo zaciatku sa chudne najlepsie, akurat vcera mi volala kamoska, ze uz schudla za 3 tyzdne 7kg, co je sice podla mna vela a nie moc zdrave, ale tak to ide vacsine zacinajucim dietarkam. Ja som zo zaciatku dietu cvicila, potom som nemala cas a po diete som sa vrhla na cvicenie, preto si aj myslim, ze nepriberam. No a recepty? Tych je vela, ja som sa nedrzala receptov v knihe, stacilo mi, ze som vedela pravidla a spravila som si ich sama. Na ktory den sa ti najhorsie vymyslaju jedla? Mne sa asi na skrobovy, to som si robila napr. kelovy privarok so zemiakmi, zapekanu cukinu so sampionmi, zeleninove rizoto, zapekanu fazulku, cicerovu polievku...je ich viac. Pekny den a drzte sa! :-)
Odpovedať
atinkaa tak aj to je peknucky posun ;-) ja som sa posunula tiez mikroskopicky uz na 59,4 :-D a uz tam chcem vidiet konecne tu 58......a menej :-D pekny den
Odpovedať
SMAILY aj ja bojuje ms rucuckou vahy pod 60. Od pondelka som na 90 dnovej a dnes rano som sa vazila a bolo tam 59, 6. To som nemala uz pekne dlho. Je mozne ze uz chudnem???Alebo to je tym ze bol vcera ovocny den?Ale potesilo ma to, lebo za posledneho pol roka som tam mala iba cez sestdesiat.Mam elektronicku vahu. Inak ja som si tiez dnes doobeda na Bielkovinovy den dala jogurt activiu. A mala som dobry obed, uvarenu rybiu filetu na vode, pokvapkanu citronom, udusenu brocoli, mrkvu a cerstvy salat zeleninovy. Uf a som plna. Baby hladna nebyvam ale zatial mam stale chut na sladke, ale odolavam.Ale neviem sa jej zbavit.
Odpovedať
ANICKA09: JAsne pridaj sa k nam ja a MARTINA sme zacali na rovnako v pondelok. A zatial sa drzime. Ide aj o ten pocit, ze sa clovek konecne rozhybal nieco so sebou robit.A nieje to podla mna ziadna drasticka dieta, jes meso, zeleninu, ryzu, zemiaky, cokoladu, teda raz do tyzdna...Ide o to, ze je to strava upravena tak ako ma byt. A nie ze mi sme zvyknuty jest piate cez deviate. Takze ak sa rozhodnes zacat,urcite s nami rataj. Ved od toho sme tu, aby sme sa podporovali. 8-)
Odpovedať
Ozaj baby, mna by ste potesili, keby ste napisali tak informacne o tom kolko ste vazili a kolko sa vam s 90 dnovkou podarilo v akom casovom rozpeti schudnut. Motivacia musi byt.
Odpovedať
Článok sa načítava...
krasulka, to je sranda,ale mali sme rovnaky obed aj tu brokolicu,rybku na vode.....aj mrkva.... :-D :-D a takmer tu istu vahu.. :-D aku mas vysku? ja som konecne doma,a dufam,ze zajtra nam pojde nas pc...... prajem krasny vikend a vela zdaru v chudnuti.... ;-)
Odpovedať
smaily, ja meriam 163 kg takze kazde kilo je na mne vidiet, a dneska co varis, dnes su tusim skroby? Ci UH? ?musim to mrknut.Ja som si vzdy hovorila, ze co je pod 60 je OK ale nad 60 je zle,ale pod tu 60 TKU SA STRASNE TAZKO DOSTAVA. ale bol to dobry obed vcera, som kupila take filety cerstve a to jes trasne dobre masko. Uz boli aj odkostene.pa pa zatial baby piste ako sa drzite a co vyvarate v ktory den.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, zeny :) citam vase pismenka a chcela som sa spytat na 90- dnovku "formovacku", ktoru tu psominate. Vedela by mi niektora z vas dat blizsie info? z coho pozostava, ako sa mozem dostat k receptom a pod? Vopred velmi pekne dakujem :)
Odpovedať
krasulka, tak ja meriam 165 a tiez je na mne vsetko vidiet... ;-) a akurat mam moje dni,vtedy mam vela vody v sebe.....tak sa nebudem do pondelka asi vazit... :-) ja ak si si vsimla drzim metabolic balanc diet,ktora myslim na slovensku neni..... a viacmenej kazdy moj den je bielkovinovy,lebo bez bielkoviny clovek neschudne zdravo..... mam svoj program od lekara,ake potraviny mam prikazane,ake zakazane.....a priklady co mam jest..... dnes mam kuracinku na vode uvarenu asi 150 g. s brokolicou a mrkvou... :-D uz sa nato tesim velmi.... konecne som doma....ale mam co robit....no ja som za necele 2 tyzdne dala dole zo 62 na 59,4 :-D a dufam,ze to pojde dole dalej....lebo pod 60 bol pre mna vzdy problem sa dostat.... :-( a ja na veceru mam zas pangasius rybku so zeleninkou...aj salatom :-D lebo jej mam dost v chladnicke :-N inac zajtra musim na obed ci veceru predpisanu fazulku so zeleninou alebo 2 vajicka so seleninou jest..... prajem pekny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte "kočice".... ... pozerám, pozerám, že je čím viac záujemkýň na 90-dnovku... ... tak podme na to... ja idem s 9O dnovkou tak asi aj na 90%, ale nevadí... cítim sa OK a ked už aj neschudnem, prežijem, len aby som nepribrala :-D :-D :-D , pred chvíľkou som dojedla dusenú kyslú kapustičku (ja sa prekapustujem raz... :-)), mám totiž dnes vitamíny.. Ak niektorá chcete v elektronickej podobe tú knižku 9O-dnovky, tak napíšte mail do IP, pošlem :-) Krásny víkend... (sa už teším ako si na večeru zapečiem ovocie s troškou škoricového cukru :-p :-p :-p :-p )
Odpovedať
ja mam tiez moje dni, mi akurat koncia :-D :-D :-D
Odpovedať
Smaily: To moze byt zaujimave ta metabolika. Ja mam dnes uvarene zemiaky, uvarena sosovica a kysla kapusta a na chvilu sa to da zapiect.mnam aj ja uz sa tesim. A vecera to iste, len mencia porcia a medzi tym ovocie a vela pitiva. To je super uspech kilecka..Len tak dalej, musime mat hlavne silnu motivaciu , ja viem, ze uz nechcem pocut ked pridem domov slova, ze Aka si pribrata, ale si sa nam zabaculatela atd. Lebo lica mam jak skrecok. Mam za rok 7 kilo naviac a to je clovek ako balon nafuknuty. Adamko05 ja ti pisnem, chcem pozret recepty, lebo ja mam 90 dnovku knihu druhe vydanie,a potesia ma nove recepy.
Odpovedať
Myzma: Ahojky, vitaj u nas. Skusim ti to trosku popisat. 90 dnovka nieje ziadna drasticka dieta, je rozdelena do 4 zakladnych dni ktore sa opakuju. 1 den Bielovinu, druhy den skroby, treti den uhlohydraty, 4 den vitaminy. Recepty su zaujimave. Chutne. Je sa popritom vela ovocia a zeleniny. A treba pit vela tekutin. Je dobre ze pocas tejto diety mozes jest napriklad na veceru aj tortu, alebo cokoladu. Jedalne listky su jednoduche a zostavene z bezne dostupnych potravin.Kombinacia potravin sa nesmie menit, alebo miesat. Ide oto dodrzat to rozlisenie. Napr. Bielkovinovy den: Ryba na vode, udusena zelenina, cerstvy salat a ktomu krajec chleba. Vecera to iste, iba mensia porcia a bez chleba. 2den: Skroby: Uvarena ryza s hraskom, fazulkou, mrkvou, sojou, k tomu cerstva zelenina. UH den 3: cestoviny akekolvek so zeleninovymi omackami, alebo Pizza s rajcinovou omackou a zeleninou. 4den: Vitaminy, cely den sa je iba ovocie. A kazdy 29. den je vodny. Pije sa voda.Hadam som ti pomohla, ak chces pisni Adamko05, ona tu ponuka elektronicku formu diety.pa
Odpovedať
Profilova fotka
krasulka .. došlo :-) ?
Odpovedať
doslo dakujem ;-)
Odpovedať
baby musim sa ist chystat za pol hodku idem do prace a pridem az o jedenastej. Fnuk potom sem nakuknem, a dufam ze najdem nejake cisla, napiste mi kto ste z akej vahy na kolko schudli. Motivujte ma PLEASE.
Odpovedať
Profilova fotka
jáj krasulka uz som tu. O tej diéte som pocula aj som videla schodnút babenku, ale bez cvicenia to nie je ono. ;-)
Odpovedať
ahojte nove chudnuce cice :-) tak ja som pred rokom vdaka 90dnovke schudla z 61 na 56, pri vyske 163...a teraz sa mi uz nedari naspat nastavin na dietku :-( :-( :-( :-( , jojo efekt nebol ziadny a papala som normalne..niekedy aj viac nez normallne :-N ale teraz som zacala jest nejake prasky na podporu a upravu travenia a asi sa mi zblaznil zaludok a behom mesiaca som zas pribrala o 2-3kila ;-( ;-( ;-( tak sa pokusam nastavit znovu na dietku...ide to ale tazko ;-(
Odpovedať
caute baby ja len na chvilu bo mam break a zas frcim do prace. Dnes az do 11tej. MIRIAMA to by som aj ja chcela aspon na tych 56, 54 kilo. A ty si aj cvicila? andulla vitaj, tak tu si mrkni co potrebujes. A debatimeeeeee.....ja ked budem mat viac casu zas popisem majte sa pa
Odpovedať
krasulka preco v sobotu do 23,00 v praci? co robkas tak dlho? no teda.... :-S miri neboj dokazeme to..... ;-) adamko kde sa tulas? :-D
Odpovedať
**krasulka, necvicila som vobec..a dokonca som mala sedave zamestnanie...tak sa aj divim :-D :-D :-D akurat som mala silne odhodlanie... a teraz to chyba....mam vela pohybu, len sa neviem donutit... ;-( ;-( a moj sen je na tych 53 to silne pochybujem, ze niekedy moja vaha ukaze ]-( **smaily,no neviem neviem...mam silneho tucha, ze ja nie ]-( ]-(
Odpovedať
Tak ja uz mam tu knizku a od zajtra zacinaaam :) velmi sa tesim a hlavne som zvedava do kedy mi to vydrzi.. lebo nakopnuta som..len ta vydrz :) Takze dnes som si pekne spravila baklazan na zajtra a zacinam.. Zdaju sa mi male hlavne ranajky.. ale co uz, vyskusam. Sak ked budem moc hladna dam sem-tam ovocicko :) Ja mam vysku 164 a vazim cca. 62.. zajtra sa poriadne zmeriam a odvazim.. no a chcela by som vazit tak 57..ale neviem neviem..je to sranda a ak zaucinkuje, tak uplne paraadicka. Este som nikdy nic nedrzala, lebo som na to nemala pevnu volu a myslim si, ze to vobec nie je zdrave..ale toto sa mi fakt pozdava. cafte ;-)
Odpovedať
nadka, tak drzim moc palce 8-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?