Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Ahoj smily, skusim sa od zajtra pustit do tej 90 dnovej. Som si uz zaobstarala knizku. Boze dufam, ze to zvladnem Ale musim, ked si predstavim ako pridem domov na slovensko a vsetci bud...aka si pribrata....mam z toho depku :-(
Odpovedať
VSETKYM: baby od zajtra chcem skusit 90 dnovu. ak jte tu nejaka co to tiez iba zacala, bola by som rada keby som si mohla s nejakou popisat o tomako to prebieh u nej. Co vyvara atd. Proste finty a triky. Takze moja mailova je anula111@centrum.sk Tesim sa pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj... krasulka ... a šak popísať si môžeme aj tu, verejne, nie?? :-) ... ja mám zajtra UH... na obed to vidím na pene, neviem ešte s čím, ale u mňa asi na sladko, asi s orechmi... a na večeru mám upečený jablčník... ... dnes som mala škroby... ryžu so šťavou z kuriatka a ako prílohu dusenú kyslú kapustu... ale som "hrešila" aj :-(... mám svoje dni a to sa mi tak stáva (to sa aj tak vyhováram :-| ), som ďobla do sladkého, kúsok čokolády aj pár pečených orechových rožtekov :-( ]-( :-( ]-(
Odpovedať
Caute baby, treba zacat tyzden rano na obed aj na veceru detska vyziva + medzitym vela pit aspon 2l tekutin denne...a dalsi tyzden jest kazde styri hodiny porcie na malych tanierikoch najneskorsie o 18 h vecer. Dalo mi to za 6 mesiacov dole 9 kil. Dolezity je vzdy prvy tyzden je to nabehovy cas. A nezabudnut nikdy na ranajky...predtym mi sladke chutilo vecer, dnes si doprajem sladke vacsinou k ranajkam a vecer ma to nikdy nenapadne :o)
Odpovedať
Profilova fotka
... benjaminka.... ako týžden v kuse ráno detská výživa, na obed detská výživa a večer zasa :-o :-o :-o :-o , a potom akože "normálne" sa stravoať každé 3-4 hodiny, ale pomenej...??? dobre som pochopila tvojej teorii??? ;-)
Odpovedať
ahojte cice ;-)
Odpovedať
antika...jeeeeeee, ty na mna este myslis???? x-) x-) x-) x-) idemm kuk x-)
Odpovedať
jasne...je to vlastne prvy tyzden nabehovy na stiahnutie rozjedeneho zaludka...moze byt aj ryza...niekto to s ryzou zvlada ja nie...ja ked som skusala zacat s ryzou stale som mala chut na sladke...teraz som na tom fajne...mam perfektny rytmus v jedeni...uz sa ani nekontrolujem kedy je po 4 hodinach a funguje to fakt dobre :-)
Odpovedať
atinkaa :-D :-D :-D :-D sorry, ja ti vzdy podvedome pisem antika :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a slnecnicky..vdaka 8-) 8-) 8-) hezkeeeeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
.. benjaminka... .. tak "daj" ako vyzerá napr. dva - tri dni tvoj terajší jedálníček :-).... aby som sa možno na horšie časy, neskôr, po 90-tke (myslím, ale že tentokrát to nebude celých 90- dní :-| ) mohla inšpirovať, a možno nie iba ja (a pochvál sa aj výsledkami, tie sú asi najviac motivujúce :-))
Odpovedať
ahoj adamko 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute bambulky, tak dnes som zacala. Ranajky 2 pomarance. A idem kuchtit bielkovinovy obed. Drzte palce.pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje...tak som zasa s vahou vyssie o kus miesto 58 smailiku 61,2 :-( :-( ako ste na tom vy? mima nemas za co...som na ne nadabila v nejakom albumiku ;-) ako sa mas? som rada, ze sa lubia x-) x-) odpustam i antiku :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojkaj atinkaa, nebud smutna....ja sa dnes radsej nevazim,ale mam stresy z toho,ze som si dovolila cez vikend sladke a v stredu ma ma vazit jennifer ako moja poradkyna....ale dufam bude do stredy pod 60 ;-) ja som papala polievku z kuracinky a mrkvy,sampiony....a za tym kusok manga .vecer zander rybka bez oleja so zeleninou a mango. papapa
Odpovedať
Profilova fotka
lebo pred sviatkami sme sa bavili spolu o tom, ze utocime na 58,...tak som chcela vediet, ci sa zadarilo.
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJ KOČKY. Ja dnes BIELKOVINOVÝ... Raňajky:kiwi+banán+voda s citrónom Obed:dusené filé na žampiónoch a cibulke a k tomu dusená zeleninka /práve sa to varí/
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj atinkaa, tak stiham pomalicky. Dnes rano som si tiez povedala, ze chcem schutnut. Ja mam teraz asi 50-51kg, ale chcela by som tak mat 47kg, to by som bola stastna. Som malicka mam len 156cm.
Odpovedať
Profilova fotka
no maji tak ja mam 158-160, takze o chlp viac :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa vsak nepaci, ze ked priberem tak len do bruca a tvare. Mozem si dat dnes na obed kridla na vode zo zeleninou. Aka forma chudnutia je dobra, ale taka skor pomala, aby sa to potom naspat nedostalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, možu sa v UH dni slíže s makom?
Odpovedať
atinkaa ano zadarilo sa ale len na vianoce mala som priblizne okolo 58,5 schudla som,a ked som prisla do nemecka na silvestra sme mali navstevu,pribrala som ]-( ale teraz naposledy som mala nastastie zas 60 kg a tento tyzden bude 58 ? ;-) :-D martina ano s makom sa myslim moze...... :-D mnam
Odpovedať
Baby, ja mam 163 cm a vazim 62. To je moja najvacsia zivotna vaha aku som kedy mala. Moj ciel je aspon 57. Ja hovorim, ze na moju postavu co je pod 60 to je dobre, nad 60 zlle. Ale akosi tazko sa mi dostava pod tu 60 ku.Inak som dnes mala na ranajky 2 pomarance a celkom v pohode som vydrzala do obeda. Som si myslela ze mi bude skrvkat od hladu ale v pohode.
Odpovedať
ahojte. tak ako? ja som dnes na obed mala 2 vajicka s uhorkou a rajcinkou a za tym asi 100g manga..... dnes vecer mam mat tuniaka vo vlastne stave, 3 platky tenkeho knäcke celozrnn.chleba s uhorkou a salatom a za tym pol manga..... ;-) ale som dnes normalne z obeda najedena,asi preto,ze ziadnu inu blbost som si nedala naviac.... ;-) zajtra si uvarim pangasius rybku, ale mozem len 130g a vazit ju musim za surova a ked sa uvari je z nej taky mrnous... :-( co uz dala som sa na metabolic,tak sa musim uz drzat...... prajem pekny den......ja dnes pracujem zas do 22,00...... :-( ;-) papapa
Odpovedať
ahoj smaily, tak ja som dnes mala rano banan, teraz ryzu s kukurickou a kecupom... :-| som sa dnes konecne odvazila....asi po mesiaci a moje predpoklady su potrvdene..zas mam 2,5kila navyse a nezmestim sa do siat ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja som mala v maji 59 kg vyska 165 a do septembra som schudla na 51kg. islo to pomaly ale zvaldla som to. Kupila som si na pomoc tablety volali sa ZOTRIM a pred kazdym jedlom som si mala dat dva s velkym poharom vody. ale najviac som mohla sest za den. tak som si to tak rozpocitala ze rano som vypila pohar vody alebo kolko vody som chcela no a kavicku.a o 10 rano boli ranajky kazdy den rovnaky cas. a snazila som sa nejest "nezdrave veci" no a predovsetkym sladkosti. ak som potrebovala daco sladke dala som si jahody a to uspokojilo. Potom okolo 14-16 bolo moje druhe jedlo a dala som si tolko kolko som zvladla samozrejme pred jedlom velky pohar vody(MINIMUM POL LITRA) a to bolo vsetko co som jedla. s vodou sa to fakt da zvladnut. prvy mesiac som nemala nic sladke ziaden alkohol.. no blaznovstvo ale potom to uz bolo jednoduche lebo som si zvykla. dolezite je jest v rovnaky cas. tablety som po troch mesiacoch vysadila ale furt si pred kazdym jedlom dam pohar vody... :-) :-o
Odpovedať
BAy cayte, ja som dnes porusila ovocie, lebo som isla do prace uz rano a dala som si celozrnny chleba s uhorkou. Inak by som nevydrzala makat o 2 pomarancoch. K obedu som sa dostala az po tretej. Ale sak hdam z toho nepriberiem no nie?Podstata je ze to boli zdtve ranajky si myslim.
Odpovedať
Sorry za pravopis..ale myslim si ze som stlacila a ono nic... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj krasulka a aj ostatne kocky :-) Ja som sem uz kedysi pisala, minuly rok sa mi krasne podarilo 90-kou schudnut 14 kg. Dokonca sa drzim na vahe. kilo skace hore dole. Cez Vianoce som pribrala, ale to bolo vyslovene obzerstvo a lenivstvo. Teraz som chcela prejst opat na 90-dnovku a nejde to. Byvalo mi zle...hoci som naspat na svojej predvianocnej vahe, dalej to nejde. Ale skusam to aspon zdravou vyzivou. Ak by ste chceli nejake rady, kludne napiste, 90-dnovku mam prestudovanu odzadu, odpredu. pekny den :-)
Odpovedať
Cafte :-) , uplnou nahodou som sa sem dostala.. aaa.. tak ste ma namotivovali.. :-) ;-) ze zajtra utekaam do obchodu a kupujem tu 90-dnovu dietu. Nikdy som ziadnu dietu nedrzala. Momentalne som zacala viac behavat a jest viacej zeleniny a ovocia.. ale na vahe to zatial nie je moc vidiet. Tak som zvedava, ci toto na mna zaberie.. a hlavne by som to potrebovala aj na zlepsenie imunity..kedze som sa tiez docitala, ze to funguje.. lebo od Vianoc som tretikrat chora.. skoro stale. Tak som zvedava.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?