Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
spik28 no tak mne teda treba zhodit poriadne vela kileciek ktore sa na mna nalepili cez vianoce.. a to nehovoirm o kileckach ktore som nabrala pocas 3 mesiacov v UK... ]-( no ale od buduceho tyzdna zacinam... kto sa prida ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
... emily.... ja som už začala... tak sa "pripoj" v bielkovinový deň buducí týžden... myslím, že mi vychádza na nedeľu... :-) a koľko kilečiek chceš dať dolu.... ja by som prijala tak 4 kg.. no ale neviem, neviem :-| ... uvidíme dobrú nôcku!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte!emily23, no to ja mne treba po 2 porodoch a vianociach hehehe ak by sa mi podarilo takych 18 budem štastna heheheh no ja začinam tiež ale od dneska som zvedava chcela som skor ale nejak sami to nepodarilo nemal kto dojest kolače tak kot sa musle podujat ako vždy ja hehehehhe.pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte spik28 tak ja som len za tri mesiace pribrala 5 kilov v Gb, a predtym som chcela schudnut uz nejakych 5... ]-( takze chcem dat dolu aspon 10kg. :-D no ja zacnem s chudnutim az od pondelka...takze bielkoviny teste sa :) pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
adamko tak ja sa pripojim ale az v pondelok...lebo cez vikend mame navstevu, budu chlebicky.. a ved to dobre poznate baby, odolat sa neda :-D a 4 kilecka das hravo dole, to ja potrebujem aspon 10...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... emily...to nevadí... tak budem akože deň popredu :-)!! budeme si vzájomne radiť, čo ktorá budeme papať :-) dnes mám vitamíny... zatiaľ OK... ráno jablková kaša... teraz si pôjdem dať kávičku a na obed dúsená kapustička, resp. pečená... a poobede hádam dáko prežijem :-D :-D Neviem, či to s tými 4 kg bude také jednoduché... ja som už 90 držala... a váha sa dva týždne pred koncom zasekla a nie a nie ísť nižšie... tak teraz to asi bude ťažšie... dať ešte dačo dolu... no ale šak uvidíme... ;-) ;-) ;-) Peknú sobotu... idem pokračovať vo varení a upratovaní zároveň x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny večer! Čo ako sa mate všetko poupratovane? a ako deti ? papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... ja sa mám celkom v pohode... skladáme puzzle a ja teraz práve tlačím buráky... ešte nejaký banán do večera a je vitamínový deň za mnou (ale som mala dnes aj dva malé koláčiky ku káve... :-( :-( , no ale čo už... zajtra sa polepším :-| ;-) )
Odpovedať
ahojte ;-) :-D ja mam dnes na ranajky parocky :-D :-D a pijem oddnes taky zdravy cinsky caj... a od buduceho tyzdna zacinam ocistovacie dni.....aby si moj zaludok zas zvykol....nepapat tolko... :-N ;-) prajem vam peknu nedelu....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak aj ja som sa odhodlala na 90 dnovku.Mam za sebou druhy den.No ja som v zahranici tak to bude tazsie,ale musim do svadby aspon 7kg.Tak drzte palce.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj... som rada, že tu v téme nedietujem sama... ja som teraz naáááá... počkaj, porátam :-D siedmom dni :-) dnes.... zajtra vitamíííny :) tak sa pekne drž birkata135
Odpovedať
Profilova fotka
adamko...Dakujem aj Ty sa drz. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte cice..daavno som sa tu neukazala tak brajem secko dobree v novom roku ;-) neh sa dari.....a hepi nju jiir:-) smaily ako? mima? mame dake nove mierky po vianociach?....u mna bolo 2kg plus :-|
Odpovedať
ahojte..no ja som tiez hoooodne dlllllho abstinovala..ci tu abo s dietou :-p :-N :-N :-N nech sa teda dari v novom roku a vela sil a odhodlania do dietky... antikaa, no ja neviem ale urcite je nieco do plusu..to vies..sviatky stravene na SK....tlacenica bola riadna :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D veriim, juj i mamka moja urobila kapustnicu fajnovuu x-) x-) mnam
Odpovedať
no keby len to :-D :-D :-D :-D same salaty, rezne..sladkosti...a musis a musis...u kazdeho ochutnat povinne co napiekol :-D :-D :-D :-D idem ja buvat, bru noc a snad sa nam skoro podari nabehnut na dietu..ja by som uz mala zacat...9.maj sa rychlo blizi...plizi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobruuu mimka ;-) idem uz asi tiez..bo uz sa ani neuciim ani nic nerobiiim :-N ;-)
Odpovedať
tak to je uz teda riadny dovod ist spat :-D :-D :-D ja zas musim preto,bo rano vstavam do prace a este som zas ponachladana tak dvakrat za noc navstivim wcko..tak mi to moc neprida :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to veriim ...neh ti je cim skoro lepsie.... ;-) dobruu
Odpovedať
neboj, antibiotika uz zaberaju..ale nie na dlho..uz ich moc nemam.. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( dobru aj tebe x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ! ja som tiež dneska na druhom dni , ano viem že so pisala už skor že začinam ale tie kolače sa museli po sviatkoch dojest a nemal kto hehehe.Musim ja ja lebo masaker bude leto hihihi papa
Odpovedať
ahojte ja by som sa chcela spytat ci niekto nevie o niekom kto mail problemy pri drzani 90dnovky a uzivani antikoncepcie...vyzera to ako hlupa otazka, ale - pred niekolkymi rokmi som uspesne drzala oddelenu stravu, asi 2x po par mesiacoch, bolo to asi najlepsie obdobie pre moj zaludok:) ale druhykrat som uz brala antikoncepciu a prepracovala som sa az takmer ku kolapsu, tak mam teraz strach ci skusit 90dnovku nakolko je to v podstate princip oddelenej stravy len je to ohranicene 3 mesiacmi...
Odpovedať
Profilova fotka
caute, aj ja drzim 90dnovku, dnes je to treti den. bola som si skusat saty a na mna nic nemaju, cize to bola riadna sokova terapia. riadne ma to deprimovalo. cize chudnem, aj ked sa do 38 nedostanem a prislo mi, ze z tych siat mali najviac a najkrajsich :-( vela stastia
Odpovedať
ahoj mirkita, tak z mojej skusenosti, ja som nemala ziadne problemy...jedine, co mozem spojit dokopy 90dnovka a antika je, ze ked som ju vysadila, pribrala som hned 5kilov a az vdaka tejto diete som opat schudla ;-) ;-) a pre zaludok mi tiez dost pomohla...takze neviem...bud sa porad s lekarom abo vyskusaj ;-) ala ja si myslim, ze oddelena strava pracuje trochu na inom principe... a este...ja som to vobec nedodrziavala presne..ziadne, ze 100g na obed a podobne..proste ked bolo maso, tak som ho jedla kolko som bola hladna..proste hladovku som nedrzala....ale ani sa neprejedala....takze asi takto.. snad som to napisala zrozumitelne :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D vela stastia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mimka ako sa dnes mas? ja som zas zacal poriadne cvicit..ale na vahu sa postavim asi az cez vikend ;-) nastastie ju nemame doma :-D :-D :-p
Odpovedať
ahoj atinkaaa :-) :-) a tak...den blbec ale nastastie uz konci :-D :-D :-D :-D sa mas..ja necvicim vobec a vahu mam..ale nedvazim sa odvazit...az nedelu rano po pretancovanej noci :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kam sa chystas tancovat?
Odpovedať
aaaaale, kamosi sa vratili zo skusov..zo sveta..z Wallesu....tak vraj je co oslavovat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha...a ty si este stale v irsku? co tam vlastne robkas?
Odpovedať
hej, som tu stale..teda uz zas a zas :-D :-D :-D :-D co robkam? no zlobu..to je jasne..a potom upratujem kancle...celkom sranda :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?