Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
take cestovinky mozem aj ja..vcera som mala s kukurickou a hraskom...ale to bola instantna blbost tak som sa ani moc nenajedla...ale dam si este o hodku trochu rizota... inak az teraz mi doslo...ja som predtym napisala rYzoto????? no hezkyyyyyy...ale to som asi isla pisat ryza.. :-N :-x :-x :-x ja vieeeeeeee, ze je to RIZOTO :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,niekto zabudol na svoju rodnu rec????? =-) ja som mala normalne dost z ten mojej dnesnej ryze.... :-p som to ledva spraskala......uz si budem nakladat menej..... ;-) tak ja letim babenky.....resp. miri....papa
Odpovedať
nezabudla....to nehrozi.....len mi preskovilo IYcko 8-) ja som si praveze nalozila malo tak uz som aj hladna..tak si pojdem neskor este dat..ako veceru o tretej :-D tak papa, pekny dnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice,ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojki, tak meter nemam a miery teda tiez nie :-N =-)
Odpovedať
ahojte,tak meriate sa,meriate? :-D ja zajtra sa uz taaaaaak tesiiiiiiiim do bazena....dufam ze voda nebude ladova....ale je vzdy na zaciatok strasna.....a po plavani si dam bielkovinku,to sa bude zas zajtra chudnut... :-D :-D ja milujem pohyb,ale niekedy nemam chut...ale konecne som tu chut nasla....asi preto,ze mi hori za pätami..a blizi sa skusanie svadobnych siat... :-N :-N :-N atinka no tuto sobotu 58??? :-D co myslis?? :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uvidime ;-)
Odpovedať
kto este nespi?? :-p :-N =-)
Odpovedať
ahojte...no ja som si rano uvedomila,ze v pondelok vo fitku sa pisalo,ze bude zatvorene od 21-21-do 25.11. no tak som sa ted kukla na net a to od dneees! ]-( ]-( a tak som sa uz tesila plavat....a este som aj vstala kvoli tomu.... :-N no mame krasne mrazive rano..... :-D tak ale ja dnes schudnem aj bez plavania... :-D pustim si dvd nejake.... prajem pekny dnicek....a zdaru v chudnuti.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily,tak to je smola..... :-| si sa tak teskala,ze? Cice,u nas taky vetrisko fuka,ze ma skoro do prace odfuklo......esteze to mam iba cez cestu :-D :-D :-D inak mam na dnes pripravene cestovinnky......ale nic moc,bo som ich varila bolo 22,00 a uz sa mi moc nechcelo vymyslat... :-| ja si dnes idem 2 hodky zacvcit... ;-)
Odpovedať
ahojkaj klauduska,veru smola ale bola som v obchode a kupila som doppelwaflovac :-N :-D neboj ja ho pocas dietky nepouzijem :-N :-D :-D :-D ale bola akcia a uz dlho som ho chcela :-) kedze ty si dnes 2 hodky zacvicis,tak si doma zacvicim takisto,nebudem zahalat....ked je zatvorene moje fitko... ]-( ;-) aj u nas je zima.....ale v srdci horuco :-D :-D :-D
Odpovedať
cawte...tak ja papam akurat kuracie masko na prirodno a k tomu kukuricku s porom... :-p :-p :-p viem, asi mam divne chute..ale takk co uz :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojkaj miri, tak ja som mala trosku nizk.tvarohu s cucoriedkami.... :-p :-D idem si zacvicit.... :-D dobru chut ;-)
Odpovedať
ahoj...aj ja si idem zacvicit...do prace...celych 6hodin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte kocky.... miri....dobru chut....a nemas divne chute.....ja take kludne mozem tiez.... ;-) smaily....prijemne cvicenie...... No jas om mala dnes tie cestovinky,ale poviem vam pravdu-nic moc,teda.... :-| zjedla som ich,lebo som musela,to sa mi inak nestava casto,ze co si uvarim mi nechuti :-( no co uz.... na veceru si dam pagaicky......a potom sladku cokoladku.... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj klauduska :-) no uvidime co si dam na veceru..ale zostalo mi este masko tak asi to....len si to nemam ako v robotke ohriat tak asi az o pol desiatej vecer... ako mam riesit taketo veci? obedovat mozem tak o jednej ked sa vratim z prace a o strvtej uz valim do dalsej a pridem o pol desiatej az desiatej...a tam sa mi zohriat neda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
miri...neviem....mne inak dost vela veci chuti aj studenych... =-) a stym casom to tiez nemas buhvi co..... :-| No moja,naozaj neviem.....a zeby si si kupilo nejaku jednoplotenku????Ci to je blbost???
Odpovedať
no aj mne ale napriklad ked mam maskovy den..to sa neda.... :-| jednoplotenku? no to je blbost lebo...no proste to sa neda.... uvidime, mozno mi to moj drahy donesie do prace ohriate..ale tazko....to bud vzdy alebo nikdy...a to teda nikdy...on ma tiez svoje plany a nie mi vlacit a ohrievat veceru... no co....skusim to dnes zobrat zo sebou a ak sa mi podari to niekde zohriat tak bude dobre... ako mikrovlnka tam je v kabinete ale tam sa malokedy da ist ohriat nieco.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha,to bol len napad...... a to mas teda blbe,ked ta mikrovlnka tam je a nevies alebo nemozes si to na nej zohruat.... :-| taaak nist,sorry ,ale prcham domkov...papa
Odpovedať
oki, papa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
áááááááááhojte... :-D :-D :-D :-D :-D :-D .... som tu dááááávno neprispela.... :-| :-| ... vidím, že sa vrátili "staré známe" cice /kladuška a miri/ a chudnú "o sto - dvesto" :-D :-D :-D :-D ... sa to tu začalo "miešať" - bielkovina "ala" 90-dňovka... tak super... ;-) Chudnutiu zdar... !!!!!!! PS: ja mesiac a pol po diete stále 58 kg (hore pol kg, dolu pol kg :-D :-D :-D , sa to "kníše") Po Vianociach hádam dám aj ja dietičku ešte raz :-)... uvidíme!!
Odpovedať
ahojky adamko :-D :-D ja sa nebudem chvalit co som mala na veceru,ale pochvalim sa co si robim zajtra na obedik :-N kedze musim vyskusat moj novy waflovac,idem urobit wafle.....mnaaaaaaaaam:-N :-N v sobotu uz by mal byt otvoreny stadion idem konecne plavat.... :-D adamko,dufam,ze tych 58 dosiahnem tento tyzden aj napriek mojmu dnesnemu prehresku :-N :-D
Odpovedať
adamko, no veru,....vianoce sa blizia tak sa treba predchudnut :-D :-D :-D :-D :-D :-D smaily, wafle???? mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, aj ja cem :-p :-p :-p ja som mala minuly tyzden akusi belgicku..ale to som tu pisala...a teraz si chcem kupit na vianoce waflovac....ale mozno bude lepsie ak zabudnem, lebo potom mozem zabudnut na dietovanie :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cice!!! Tak ako?Dari sa vam? Ja som mala vcera na veceru zakusky-parizske rozky-tie zboznujem......... x-) x-) x-) som ich robila prvy-krat,ale boli naozaj skvele......!!!Aspon uz vidim,ze sa mi ten velky bachor zmensuje..... :-p ked tolko nezeriem,doslova.... miri.....waflovac na vianoce?jeej,supis napad,ale ako pises,asi by bolo po dietke.......ja ked som bola v usa som zboznovala donuts!!!!!!!!!!!!!!!!!!boli take skvele,ze som sa ich nevedela dojest...... :-N
Odpovedať
bre ranko klaudi a ostatne cice :-) si ty vyrabala parizaky??? =-) no ty si sikulka...to keby som vedela aj ja tak amen :-D :-D :-D :-D a co je do donuts? logise asi nieco s orieskami ale inak som o tom este nepocula.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hej,vyrabala som ich ja a ani sa nepytaj ako a kolko som sa s nimi natrapila.......ale stali za to!!!!!!!!!!!!!!!!! no a donuts-to su ako u nas nieco ako sisky,ale sladkeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a na vselijake sposoby.......teda poliate cokoladou-bielou,hnedou,posypane orieskami,.....................uzasneeeeeeeeeeeeeeeee ale dost,lebo uz mi tecu slinky.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no veru dooooost, aj mne tecu :-p :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
klaudi, a v mojom albume CICA NEZER mas aj navod na vazenie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri....ze navod na vazenie..... ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dobreeeeeeeeee!!!! idem,musim ist do terenu....... :-|
Odpovedať
ahojte cice ;-) ja dnes sa veru napapam :-D :-D ale mam aj co robkat ;-) prajem vam krasny den ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?