Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne,pridat sa mozes hocikedy,nie? miri....no,to by boli cisla,teda..... :-D :-D :-D uz aj viem,co si na zajtra navarim...... ;-) ja som urcite take 3 kila pribrala.... :-( :-( :-(
Odpovedať
atikaa, tu v irsku ;-) no ja som nepribrala moc ale citim sa velmi zle...ale to aj preto, ze mam teraz mrchave dni a obzvlast zle..takze ani pas nemeriam lebo som velmi spuchnuta...ale dam tu udaje, co som sa merala pred tyzdnom koli satam... :-| neviete mi poradit co s tou tabulkou? je hotova len ju neviem dat do formatu, aby sa dala dat sem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to tiez robila cez nejaky iny program,ale teraz neviem ako sa volal..... mozem pozriet doma anapisem ti.......ok?
Odpovedať
oki, si zlata....lebo to mam cez excel... a ozaj....kde sa presne meria pas? v najuzsom bode mam uplne inak...ale pas je asi nizsie... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez meriam v najuzsom bode,tak ako stehno v tom najhrubsom..... =-) tak nevim........ letim domov.....papa zatim.....
Odpovedať
Profilova fotka
No dobre kocky, pridavam sa k vam, i ked asi ste zacali dnes bielkovinovym dnom a ja mam ovocny...ale zajtra donesiem moje miery. Potom sa radsej nelakajte! :-)
Odpovedať
v najuzsom bode pas? ale to je vysoko, nie? =-) :-. :-. :-. tam mam... no to je blbost... =-) tak sa ozvi vecer, ja tu budem az tak okolo jedenastej... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mima presne preto sa toho merania desim, ja sa urco pomeriam zle :-N :-D :-p
Odpovedať
no ved to... ]-( tak ja najdem nejaky obrazok modelky v plavkach a nakreslim do obrazku kde sa presne budeme merat,, jo? lebo neviem to vobec vyguglit nieco take... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ok ;-) si pridem jak v a je to :-N :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D tak ale ako inak sa na takomto dohodnut,? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mima :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a kde sa ten blby pas teda bude merat? cez pupok? :-N :-D
Odpovedať
Obvod pása sa meria v horizontálnej rovine v strede medzi spodnou hranou najnižšieho rebra a hornou hranou bedrovej kosti. to mam z netu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak z toho mojik ja nist nevycitam..v horizontalnej...ehm...od coho :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-p no to dopadne :-N =-)
Odpovedať
vydrz..uz to davam do albumu... :-D
Odpovedať
a dalsia stranka pise, ze by to malo byt 2-4cm pod pupkom.. x-)
Odpovedať
TAKZE TAM!! 8-)
Odpovedať
myslis, ze treba aj adminovi napisat?
Odpovedať
Profilova fotka
coo? ze sa meriame, booozinku radsej psst a nikomu ani muk :-. =-) =-) 8-)
Odpovedať
neboj, ten album za chvilu zanikne na ploche.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to dufam ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte cice! Tak sa vam hlasim......strasne nieco...10 hodin v skole sak to nie je normalne!!! Som totalne vyflusnuta ze by som najradsej zalahla a spala ale nemozem bo to by som zas vecer poriadne nespala...ach jo... Ako sa mate? Ja idem v stredu na skusku, uz sa strasne tesim :) aj topanky uz konecne mam po dvojdnovom hladani po celej bratislave :-S som myslela ze maporazi! Polus, avion, tesco, aupark, mileticka!!!! Nikde ziadna bleda bota ktora by sa mi hodila pod saty!!!!! Ja uz nervy a slzy na krajicku tak sme este sli do danubie a maminka ze sak ked uz sme tam, podme do tesca (hned vedla danubii v petrzke...). No a tam konecne v butiku Sebatiano som nasla :-) Maju vyssi podpatok aky som chcela ale su velmi pohodlne a aj cena bola prijatelna tak som teraz taka spokojna :) uz mozem ist na stuzkovu :-D Ach jo...idem nieco zjest a lahnut pred TV bo dnes toho na mna uz bolo vazne dost... Tak ahojte ciusky :-)
Odpovedať
ciao veronice...tak pekne,ze si sa ozvala.....takze uz si schudla,ked mas skusky siat ;-) ani si sa nepochvalila... :-. :-x vies,ze aj tu v ita deti chodia od rana do skoly a vecer o piatej koncia??a to su prvaci aj druhaci...malinkiiii,tak ale ty si uz velka..posledny rok,ze???tak to vydrz....... ;-) ;-) ;-) ;-) papapa
Odpovedať
ciao smaily,co mas s icq???? =-) =-) =-) nefunguje???
Odpovedať
ahojte cice :-D tak ja som dnes vyhrala nad sebou boj.... :-D prisla som prave z fitka,ale stacilo mi 1,5 hodiny cvicit,som sa aj tak namakala....a dnes som akurat bielkovinku 3 krat za den pila plus ovocicko....tak sa tesim..... asi v stredu chcem ist uz plavat..... eeka, co to citam ]-( hned uzaj na beziaci paaaas...... :-D dufam,ze zajtra si budem brat ja priklad z teba :-D no tak vam vsetkym drzim palceky.....a adamko je kde??? :-N :-N =-) :-D
Odpovedať
cice,ahoj... a veron, tak kolko si nam schudla, hm? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima ja nic :-| nespis =-) =-)
Odpovedať
prepaaaaac, ale ty si bola v tom CICE :-N :-p lebo veron tu je raz za uhorsky rok.. ale tak.... AHOJ ATINKAAAAAAA x-) x-) co nespis??
Odpovedať
si zaspala na klavesnici?? :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?