Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
do bielej nociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaaaaaj, tak paaaaaaaa :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cicky! Hlasi sa chudnuca cica!!!!! Tak dnes zaciname,ze miri???No a pre mna to bude velke pokusenie dnes,bo som doniesla este dobrotky do roboty-dnes oslavujemm v robotke.......ale som vsetkych upozornila,ze keby ma chytilo pokusenie si dat z toho,nech mi klepnu po rukach a pripomenu,ze drzim dietku.... :-D :-D :-D :-D Tak snad to nebude potrebne..... Inak som asi radne pribrala za poslednymesiac,co sa len prezieram.... :-( :-( :-(
Odpovedať
...klauduska zacinas 90-dňovku :-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
hej,hej,budem sa snazit ju naozaj 100% dodrziavat,aby som videla skutocne vysledky tejto dietky spolu s cvicenim samozrejme..... ;-)
Odpovedať
ahojte chudnuce cice :-D mne dnes blbne PC ]-( ]-( zamrza stale... ale bielkovinku som si urobila do capucinka....bolo super,mam svalovku zo vcerajsieho cvicenia aerolatesu a posilovania....a dnes idem do fitka,tesim sa..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily.....ajoj...... aerolates????? :-N A to je co?Ja som v stredu nebola a v piatok sa necvicilo,tak idem dnes na 2 hodky..... ;-)
Odpovedať
Klauduska aerolates je zrychleny pilates, upraveny na aerobnejsie cvicenie...cize aerobna s anaerobnou zlozkou....a perfektne sa povynatahuje aj telo...a cvicim len postupne,lebo sa to nezda da sa zamakat.... ;-) stiahla som si ho z netu.... ;-) aj ja chcem dnes vo fitku byt 2 hodinky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje, tak vy si posielate mailiky a mne nist? :-N =-) =-) noooo pekne smailiku akooo? mame 58?ci este cakame? =-) =-) ;-)
Odpovedať
ja este cakam..... :-D a ty sa pochval ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ziaden posun |-|
Odpovedať
klaudi, ide sa na toooooo x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja som dnes mala 3mandarinky a cappucinko...to musi byt... :-x :-x :-x neboj, my to zvladneme..aj ked mi dnes po 2tyzdnoch meskania prisla mrch a som riadne spuchnuta, tak sa nevazim ale ale vazila som sa piatok, to by malo stacit..a .. budeme sa aj merat, jo? takze... cez stehna cez boky cez pas a cez prsia... ok??? vecer urobim tabulku...len neviem ako urobim ten vypocet BMI....ale nejak sa s tam hadam vecer popasujem...
Odpovedať
Profilova fotka
bmi najdes na nete ;-)
Odpovedať
ahoj..no viem ako sa rata len ako to dam do tej tabulky..ale ved nieco najdem a hned na to pridem...len som to este nerobila...tak robim zbytocne halooooooo okolo toho :-D
Odpovedať
:-D tak cice ciao..keby,ze ja napisem cisla do tabulky,tak asi nepezije popri vasich :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja mam cez prsia 127cm..a ostatne nikomu nepoviem....ani mame......ale nespadla som a neopuchli mi. :-D :-D :-D :-D :-D .to je vsetko hnusna cica.... ]-( ]-( ]-( :-D ,co si ma vybrala...a ani plastika..... takze budem si aspon porovnavat s vasimi....ak mozem...dufam,ze ju hodite sem... ;-) klauduska ,vsetko naj k twojim meninkam..sobotnajsim.... ;-) tak ale viem ta pochopit..kazdy v robote ti gratuluje..a ty na dietke...... smaily,tak ako...?????ja dnes ani nevladzem cvicit.....som z olova..... :-D ale uz som mala rychlu chodzu 15 min.a uz dalej som to vzdala....vyhres ma..mozno pomoze a zodvihnem kufor ..... :-D miri,tak dufam,ze start bol lahky..... atinkaa,keby som ja mala aspon 60,tak som stastnaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ti verim mojik, aale ver, ze nie som :-N ,.....ale robim secko pre zmenu ;-) ;-) tak supki zdvihni kufor a ...... :-N :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
aj ty si na 90-tke???odkedy???a skym drzis????
Odpovedať
Profilova fotka
nie veru nie som ;-) len som znova zacala praktikovat pohyb :-N :-D :-D :-D :-p cas od casu :-N =-) :-.
Odpovedať
caw eeka ;-) tak tabulka je hotova...uz len dopisat cisla... =-)
Odpovedať
tak je hotova len ja ju neviem z excelu dat do formatu, aby sa mohla dat aj sem ;-( :-( ..asi treba photoshop, co? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte kocky.... eeka.....dik ;-) Tak uspesne odolavam vsetkym pokuseniam,mala som iba jednu jednochubku a to taku,ktoru som v podstate mohla,kedze je dnes maskovy den,bola tam klobaska.... :-D miri...ok,len fakt to budu otrasne cisla oproti tomu co som mala kedysi.... :-( :-( :-( som sa inak zabudla odvazit rano..... =-) a kedy sa to budeme vazit?aby to bol rovnaky a vzdy v ten isty dnik,nie?A myslis merat sa cez stehna-akoze cez obidve alebo iba jedno,ako sme to robili predtym.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Aku dietu drzite? Mozem aj ja? Aj sa pomeriam :-)
Odpovedať
klaudi...no ja sa tiez bojim odmerat lebo mam v pc stale ulozene tie tabulky spred roka :-. a odvazis sa zajtra...to jej jedno.. takze vazit sa mozme vzdy pondelok rano, aj merat....a cez stehno samoze jedno...keby cez dve..to by bolo hrozne cislo :-N lupienka, no 90dnovku...tak sa pridaj a pomeraj......ked pridem na to ako, tak vam aj tabulky vycapim na sklo :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky nemam meter :-N :-. :-x
Odpovedať
no aj ja som si ho utekala kupit minuly tyzden.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pockate :-N =-)
Odpovedať
jasne....do zajtra..alebo sa pridas s mierami v tyzdni hocikey x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima, kde ste kupili pohare?..uz som sa asi dvakrat chcela spytat a furt zabudnem :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?