Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj,zuzi.....nasa tehulka.... x-) x-) x-) miri....tak to mas supis vahu....... ;-) teda oproti mne..... :-S a tabulecku?mozeme,ale len ked nas bude viac a budete mi to pravidelne posielat.......bo,inak nestiahm kazdy den.......
Odpovedať
no aj ja tam uz casto beham 8-) x-) a nie len v jednej teme :-D praca na prd...nic nove len nervy...ale to je na dlho...svadba v plnom prude..teraz v dec to snad dotiahneme co najdalej..prideme 14.dec, konecne to mam potrvdene..ten chumaj ma nechcel pustit a to mame letenky od jula ]-( ]-( ]-( tak snad potom prides aj na stretko do TN trencaniek a mestaniek a celeho okolia ;-) a ty ako? pracujes este? a mimi ako? poslucha? ako sa citis?? x-)
Odpovedať
klaudi, to sa ti len zda..pripadam si ako vagon ]-( a tu tabulecku..no ved ak nebudes mat cas ty, tak kludne ja...ja som v tom vyzivam..aspon budem musiet viac "driet" na diete ;-) a ked aj uvidia cice tabulku, tak sa skor pridaju 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj klaudi ;-) miri a este stale upratujes ci mas nieco nove? ja sa mam celkom dobre, len teraz som PN, mam chripku a priedusky ma stale bolia, kaslem ako tuberak. ale inak sa mam celkom dobre, uz sa ani s misou nerozpravam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok,som uplne za-mozes ju robit....... ;-) ;-) ;-) No,ako sa vsetky pripravujete na svadbicku...... :-( ja by som si to kludne zopakla......... :-D Tak cice,na dnes sa lucim.......papa
Odpovedať
stale to iste robim..chcela som aj menit ale ked planujeme mimi tak uz nie..lebo by som nemala narok na matersku...a zas sa nenarobim tak mi to vyhovuje.... si chorucka? no pekne....teraz to akosi leti vzduchomm....ja tiez akosi kaslem a hrdlo zapalene.... :-S sa nerozpravas s misou? a si sa? tak uz je dobre? :-N
Odpovedať
klaudi...ale ak chces tak kludne ju rob ty...ja len ak nemas cas...mne to nerobi problem ;-) je zaujimave,, ze z kazdej vydatej cice sa zrazu chce stat svadobna koordinatorka :-D :-D :-D
Odpovedať
aha..ty si sa aj lucila...tak pekny den prajem..ja tiez o chvilu pojdem do prace :-N
Odpovedať
Profilova fotka
miri a ked bude babo tak pridete spat alebo ostanete tam? a matersku budes dostavat tam?
Odpovedať
nie, neprideme domov...chceme zostat tu aj celu matersku..mozno aj viac..ale to je vo hviezdach x-) prides za nami na stretko?
Odpovedať
miriamka to mas peknu vahu :-D ;-) aj ja sa uz budem lucit aj ja idem do prace :-N :-N papa
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ci pridem, kedy budete mat? ja tam ani nikoho nepoznam |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
smaily, peknu ci "peknu"? =-) ale asi skor na smiech :-D neboj, od pondelka sa ide na to x-) zuzi, neviem kedy presne ale asi ten weekend ked pridem...15.dec lebo neviem ci by niekto prisiel 2dni pred stedrym dnom... a preco by si neprisla??? ved aj teraz naposledy sa k nam pridala nova cica, babula a tiez sa bala, ze nas nepozna, lebo my sme sa uz poznali z dvoch stretavok predtym ale nakoniec bola rada :) urcite pridi, budeme sa moc tesit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty ides teraz domov moja? no ale ja som na PN takze aj tak nemozem prist
Odpovedať
JA SA ZBLAZNIM!!!!!! PRAVE MI PRISLI POHARE SVADOBNEEEEEEE :-D :-D x-) x-) x-)
Odpovedať
no idem 14.dec..to by si uz nemusela byt chora, nie? ved to este cely mesiac =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa decembra, ja truba,som myslela, ze uz teraz :-D tak to by som snad mohla :-)
Odpovedať
no vidis.... ;-) ved sa este dohodneme a budem robit zas zoznam tak ti urcite napisem IPcku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, daj potom vediet ;-)
Odpovedať
urcite dam x-) oki, ja padam do prace...pekny vecer ;-)
Odpovedať
a tu ste tiez po mojom odchode niktora uz nebola??? =-) :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
ahojte! tak predsa som vcera sla do fitka a riadni som aj zamakala; na veceru som si spravila super brokoli s tuniakom, mnam :-) a pekne unavaena som sla spat; dnes rano som uz zjedla jogurt, vypila zeleny caj a mineralku; a teraz sa tesim na obed, idem na sushi! :-D a vy ako? dari sa?
Odpovedať
ahoj sydney :-) to si pekne veru zacala :-D ja si idem teraz vecer doma trosku zacvicit... ;-) kupila som si dnes Shake aby som si lahsie mixovala bielkovinku a aj hned mam par receptov z lekarne s Multanom a s ovocim,ci kavou.....vyskusam..... ja uz mam 2 fazu,tu chudnucu, 2 krat do dna koktejl a na obed ci veceru jednoduche jedlo... :-) ale uz by sa zislo keby som isla do fotka...tam si skutocne zamakam...moj mily racuje v nedelu cely den,tak pojdem veru,aj ked o 17,00 je uz tma,to nemam rada....u nas v stadione zacina fitko az po 17,00hodin.. :-( zatial papa :-)
Odpovedať
cice, pekne... 8-) vy na sebe riadne makate...to aby som zacala aj ja konecne...a uz som aj vecer nic nejedla a teraz prisiel moj drahy s (!!!!) belgickymi vaflami ci ako sa to pise..no nevyskusaj ju :-p :-N a tu je zarucene, ze je vsetko nadmerne sladke, tak nastastie bola len taka malicka 10x10cm.. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miri,no teda.. :-D ...mne moj mily doniesol na dnes male nemecke zemiakove placky....budem mat na obed ale len par gramov ;-) a rano a vecer koktejl, tak sa zmestim do dna tak do asi 1500 kcal... :-D ;-) idem zajtra do fitka vecer...tesim sa velmi,i ked je otvorena len panska posilka myslim,nevadi... prajem pekny vikendik ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D konecne sa zlutovali nado mnou operatori a som znova na nete :-D :-D :-D ale tak vidim,ze ja som neschudla nic....som z olova......smaily....tych 2,900 je uz len dalekym snom....pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc
Odpovedať
eeka ahojkaj, povedala som ti,ze prve tyzden dokonca priberies,lebo si dlhy cas nerobila nic so sebou a ked si zacala,priberies svalovinu....!! ;-) :-) ;-) a plus mas,ci mala si svoje dni.... ;-) a ti operatori su vazne hovada ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ciao.....tak vcera mi skoncili... :-) tak zato sa citim z olova...... :-D mam nohy tazkeeeeee........ tak a ti operatori mi povedali ,aby som zavolala z druheho cisla ,lebo vraj musia prekontrolovat moje cislo,tak a z druheho platis...tak som prevolala skoro 7 euro zato ,ze som pocula ako sa hadaju a pisu do pc a to mi este padal signal....tak 4.operatorovi hovorim....uz som tu volala tri x a nic som nevyriesila.....atd....a on ma nechal na linke devat min..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a povedal,aby som skusila zajtra..a ked nie,aby som zavolala.....to urcite...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( tak vidis .....vcera som musela montovat digitale terrestre,lebo uz bez toho sa neda vidiet s.d.l.,tak som mala aj na vladu nervy.... ]-( ]-( ]-( esteze to bolo lahke kolegovat.... inac ja dnes naobed neviem,co budem mat..milacik bude mat kozacie na vine v rure,ja nieeeeeeeeee :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x tak porad receptik.... mam doma skoro vsetko len mrkvu nie.....asi zajtra posadime.....tu sa sadi teraz...aj cibulu a redkovku sme posadili :-D :-D :-D min.tyzden..... :-D :-D :-D idem....kissss
Odpovedať
ahojkaj eeka,inac na icq som dnes len do 14,00 potom konecne iba s milackom a este aj po obchodoch,zajtra ale cely den je v praci :-( tak budem na nete,len vecer to isti posilka v stadione :-D kedze mas urcite cestovinku nejaku italsku,tak si daj tak 200-250 gramov najviac....a s pestom,urcite vies co to je :-D :-D a take talianske pesto je waw..mne urobil milacik :-D zajtra si dam.... a k tomu hocijaku zeleninku si udus,alebo uvar na chrumkavo... ;-) idem papat mexicku zeleninku s plackami..mnamky......no to bude viac kalorii,ked to vidim,ale ved dnes sa nachodim :-N :-D vy sadiiiite?????????????????? no teda,niekto sa ma,ked ma pekne co??????? :-D :-D :-D
Odpovedať
eeka, predbehla som ta x-) :-D :-D :-D :-D jj, som tu prvaaaaaaa :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?