Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aha,tak budem drzat palceky nech vsetko pekne vybavite a hlavne bez problemov.... ;-) Ludia,asi ma zacina boliet zub :-(
Odpovedať
ups, klauduska, tak to nie je prijemnee :-( smaily; ano z Bratislavy, dobry napad, mam aj tak na plane ist do Viedne cca o dva tyzdne, skor sa neda :-S ale kupim si tu bielkovinu a dovtedy sa budem snazit cvicit a zdravo stravovat; no k tym rukam, tak ja dost cvicim, co sa tyka ruk, strasne nemam rada ovisnute svaly na rukach a nehc je zena akokolvek chuda, cipribrata nevyzera to dobre, takze to je jedine co sa mi na mne paci, mam pekne stihle paze, no ale nie od prirody, to musim makat 8-( ;-) aj ja som uz po obede a mala som presne to co som planovala + 2 kusky cierneho chlebika- lebo som neodolala :-S x-)
Odpovedať
veru baby, sme tu same 160 a viac VYSOKE baby :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D klaudi, uz aby bol pondelok..lebo dovtedy priberiem asi 3kila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte cicusky :) Zas som tu tak na skok....stuzkova za rohom, cela trieda rozhadana - sak to poznate :-D Uz nech to je za nami...ale moc sa tesim :-) Potom urcite hodim 25. par foteciek :-) Ako sa inak mavate? Sydney, vitam ta :-) Normalne si mi pripomenula moju momentalnu velku tuzbu - australia cez leto na mesiac za velmi dobru cenu ale aj tak je to vela :-( ja by som tak rada sla...... skoda ze nemam to srdce vylupit nejaku banku :-p :-D a vlastne iba tak cca 100 000,- , to by mi stacilo :-D No ale dost bolo srandy, idem pracovat.... tak zatial ahojte a pekny den vsetkym :-)
Odpovedať
miri, ja mam krasnych 158 cm :-D
Odpovedať
jeeeee, cica....ahooooj...no pamatam na nasu stuzkovu...to bolo nervov a hadok...ale neboj..v ten den sa na vsetko zabudne a si to uzijete :-) x-) jaaaaaaaj, tak ty si este 2centaky pod nami....no prepaaaaaaaaaaac :-N :-D :-D :-D :-D takze my baby od 158 do 168cm VYSOKE x-) :-D
Odpovedať
veronice: ja mam prave tam namierene :-D ja milujem australiu, len je straaaaaaaasne daleko 8-( ; akurat teraz tam je 34'C sa tesiim; preto som sa aj pridala do cica club-u , aby som schudla, kedze budem chodit aj v plavkach :-N
Odpovedať
aj my sme predtym ako sme isli do Irska chceli ist do Australie..len sme museli koli financiam ist najskor sem zarobit na cestu tam :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mima tym vysoke si ma pobavila :-N :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
ved praaaaaave ;-) x-) x-) x-) x-) niekedy sa citim ako chrust na zemi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sme dve ;-) teraz doslova chrobacikowske :-N :-D :-D :-D :-p 8-)
Odpovedať
tak som rada, ze sa natulam pod listami sama :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mima :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D co malicki chrustikovia tak ako ?? :-D :-D ja papam zeleninku s troskou praveho ovcieho syra kusok tuniaka ;-) :-D ahojkaj veronice,no konecne budu fotecky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri.....no,presne,stale nieco chrumem.....dojedame este tohtotyzdnove meninovske sladke zasoby.... :-| no,ten zub co mam,ma pobolieva......je to este mliecny.... =-)
Odpovedať
jeeeeeej nieko tu ma este mliecny zuuubok :-N :-N =-) :-D
Odpovedať
ty mas cica este mliecny zub?? =-) :-N x-) ja som dopapala akurat krupicku :-p s kilom granka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa nesmejte ja mam skoro secki stolicky mliecne :-N =-) =-) :-. :-x
Odpovedať
to fakt??? no ved co sa divim...ja neviem vobec ake mam :-D :-D
Odpovedať
.....mne trhali spodne mliecne jednotky ked som ma 14,lebo som vobec nemala zalozene trvale a tak by som cely zivot mala len mliecne :-D :-D .............teraz mam taku malu medzierku lebo ostatne zuby sa mi stiahli.....
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa ;-) ;-) ;-) no,my mlade cice..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja mam iba jednu stolicku,ale ta ked mi uz vypadne,tak budem musiet mat umely....ci aky......a mam ju az tak rozvrtanu a dokonca sa mi nedavno z nej odstiepilo a nemam to este zaplombovane....tak asi za to pobolieva.... :-( miri....mnam ,krupicka,som uz davno nemala..... :-x
Odpovedať
klaudi, tak si rychlo uvar do konca tyzdna..potom nemozeme dllllllllho :-p ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm,to mas pravdu!!!! pocuj,a ty to kolko vazis?neviem ci to pisala a uslo mi to..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovedať
no veru krupicku s grankom uz nepoznam roky :-N co to je =-) =-) =-) :-D ale ja mam ovci syr a ten je suuuper.... :-) idem cvicit s gumou,lebo som prijala ovcie tuky... :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja vazim 56,3 +- pol kila....urobime si aj tabulku, jo? zuzi, ahooooj..som si vsimla, ze sa tulas po MK a teme planujeme o dva tri rocky.... =-) ale ved ty uz si tehu..ci to dalsie? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri do tej temy som zacala chodit, ked som este len planovala, ale tak prislo to skor, co som aj rada. ale chodim tam stale, aspon mam kde kecat :-D
Odpovedať
jaaaaaaaaj, to ano.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale teba som tiez videla na konovi v jednej teme ;-) ako sa mas? co praca, svadba? kedy pridete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?