Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimusko som atka :-N :-D :-D a som malinka 160cm je maximalne namerana, podla odhadu tych meracov 158 minimum :-N ja som mala cely cas 45, po 5tich rokov sedenia v prahe to postupne narastalo a spamatala som sa az teraz v lete, 36 velkost sice na seba narvem, ale dobry pocit, uz nemam veru......kedze som predtym sporotovala akoze naozaj nie nejake aerobiky ale atletika a dvojfazove treningy....tak som sa podujala predsa len nasetrit tu daky cas a chodit bezkat do posilky......to zabralo, zastavila som to ako to slo smerom hore a z 65 co asi bolo to maximum, ani som to na vahe nevidela ale myslim si to......som sa od maja do teraz dostala na 59 ;-) coz je gut, tak uvidime, jak to bude pokracovat ;-) ;-) dietkar nie som veru, na to je tu skorej smaily a spol :-N =-) =-)
Odpovedať
prepaaaaac, ja este spiiiiiim :-x :-N :-x
Odpovedať
no to je najhorsie ked sa zo sportovo aktivneho cloveka stane pracujuci a uz nie je cas na aktivitu...neboj, ked sa zatnes, sa do toho zas dostanes ;-) a si mavala 45kilov??? fiiiiiha, tak to by som aj ja chcela..ale to mozem navzdy len snivat...ja meriam max 163 a vaha sa mi pod 55 nedostala dobrych 11rokov...to bolo este pred pubertou...ale chcela by som tak 52...to je moj sen.. x-)
Odpovedať
ahoj sydney tak ma tesi,ze si sa nastartovala :-D mne velmi pomohlo toto forum na nastartovanie najprv 90 dnovka a teraz len podla Strunca..ale bez cvicenia to nejde...pohyb je klucom od chudeho a zdraveho zivota... :-D :-) atinkaa tak ty mas mensiu vysku ako ja =-) ale potom si dobre vysportovana,ked na seba natiahnes 36 :-N ja veru nie :-( ;-) miriamka to som zvedava na tvoju 90 dnovku, vies ze sladkosti budu len v jeden den povolene :-N ;-) drzim palce :-)
Odpovedať
miriamka moja vyska 165 ;-) a moj sen je tiez 52 kil :-D ;-) do vianoc
Odpovedať
smaily, vieeeeeeeeeeem :-S som zvedava aj ja sama na seba :-N :-D :-D :-D :-D no nic..idem ja do prace....ozvem po obede....papa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily natiahnem..to je uz teraz ten spravny vyraz :-N :-D :-D :-p nieco nie, 34stoja v skrini, a triko uz som predychala i vo velkosti M dake nove pri nakupe.....ale snad sa to upravi ;-) mimusko mavala hej, ak idem do posilky, tak je to ok, mna to i bavi...len si nasetrit ten cas....a skutocne tam dojst, je u mna to najhorsie ...aaale zvladneme, nie ;-) ;-) smailiku ty si ako vysoka?
Odpovedať
atinkaa pysala som vyssie mam tak 165 cm ;-) aspon to :-D
Odpovedať
ojojoj preklep pisala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz to vidim dvakrat :-N :-D :-D :-D :-D pardooon ;-) to zas neni o tolko, ci hej :-N =-)
Odpovedať
no je to sranda ty 160,miriamka 163, ja 165 a adamko myslim 167cm :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dik za privitanie :-) ja viem, treba menej jest a vela cvicit, inac to nejde, len mne sa tak nechce 8-( :-S dnes ma caka rotoped min.20 min, potom cviky na nohy, vypady atd; ale uz vymyslam -sa mi nechce :-D ja som bola kedysi velky sportovec, volejbal dokonca som hrala v tej vyssej lige, sportovec som bola silny, krasne telo, len potom prisla praca, priatel, teraz manzel :-D a je po mojom cviceni i krasnom tele 8-( ]-( teraz sa len pozriem na slahackovy zakusok a 2 kila su uz nalepene an mne :-D tak idem bojovat s Vami, hadam sa mi podari; o 3 tyzdne ideme na dovolenku a by som rada vyzerala trosku chudsia, nech ma chvalia :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte cicky..... Tak ako?Vidim,ze tu kecate,tak sa pripojim...... Ja mam vysku 162 cm a momentalna vaha 62kg. kg som pribrala po mojom vecernom prezierani sa-aj ked som nebola hladna,neodolala som,ked manzelik pride s papanicou do izby..... :-| ako pise sydney.......prisla praca,manzel,.....a nabrala som kilecka.......Ja som si dlho drzala vahu 50 kg-celu strednu,potom som sa zoznamila s manzelikom,ja som pribrala behom roka asi 10 kg a on 13 kg :-N .Potom som schudla na 55kg,ale ta mi dlho nevydrzala,sla som do USA a tam kilecka opat hore... ]-( Potom trvala pracicka,pravidelne obedy,menej pohybu ]-( a tak teraz stale bojujem s kileckami...... Moja vysnivana vaha tiez tak 52 - 53 kg,ale nebudem sa hnevat,ked to bude aspon tych 55 kg. Ked sa takto zhodujeme vo vysnivanej vahe-sa mozeme aspon viac porovnavat.... ;-) miri.......ja sa tiez uz tesim na u 90-dnovku a dufam,ze to dotiahneme do uspesneho konca ;-) ja to planujem tak do jari zhodit..... Inak,co mate dnes na obed?
Odpovedať
sydney a aku mas vysku a kolko vazis? :-) no mne sa pred dovcou za mesiac podarilo 5 kil 90dnovkou zhodit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mna tie dietky desia, tak zatial len cvicenim :-N ;-)
Odpovedať
ahojkaj klauduska ;-) no mame veru podobne ciele... :-D :-D inac to poznam dobre s milym...ja aj ked sa dam na 90dnovku ci bielkovinku stane sa v tyzdni,ak mily nie je v praci po skole,ze mi pripravi dobre papanicko ;-) ale vie teraz,ze len lahsie vecicky..... :-D :-D atinkaa ani ja niesom na dlhodobe dietky,to ani neni zdrave...ale bielkovinka aj delena strava je zivotny styl... a bielkovinku si rada budem robit 1 krat do dna aj ked uz budem chudunka....lebo stavalo sa mi,ze som nestihala jest,ale s bielkovinkou to neni problem... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna dietky desia tiez,ale viem,ze pri 90-dnovke sa nejak nehladuje,len mam problem vacsinou,ze mam chut prave na to,co v dany den nemozem.... s cvicenim som na tom vcelku dobre-aerobic 2 krat do tyzdna a kalanetika 3 krat do tyzdna.no akorat vcera sa mi nechcelo-som mala blby zaver v praci a tak som bola znechutena,ze som ani cvicit nesla... :-|
Odpovedať
ja nie som nejako extra pribrata, ja mam taku blbu postavu; nemam pas, mam male prisa a priberam zasadne v okoli brucha a zadku 8-( ja som proste taka neforemna; som vysoka mam 181cm ( preto ten volejbal ;-) ) a vahu mam 67kg; idealish je 62 kg, lebo sa mi zmensi prdel, stiahne brucho a potom ta postava vyzera viac sumernejsie :-N :-x teraz som taka tu zadok, tu brucho, prsia nikde 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
mne sa nedari 90dnova; ja totizto nerada jem v praci, musim proste vypadnut na cerstvy vzduch + u nas skoro polovica kanclu obeduje v mini kuchynke a dost tam smrdi,ja som taka citlivka na zapachy, sa mi dviha zaludok :-S , cize chodim do resturacii na obedove menu, lebo je lacnejsie :-S ale snazim sa neprezierat; mne by zaujimala ta bielkovina; no nsla som iba herbalife, co zase nema tych 20% na davku ako spominala smaily 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
no sydney....to si paradne vysoka........ ved to,ja mam zasa pas ako-tak stihly,ale mam spodne brusko,stehna a zadok a boky...... :-| Moja sestra teraz strasne vela zhodila(asi 20kg),ma uz dokonca menej kil ako ja,ale vyzera naviac.....Tak neiekdy si vravim,ze vaha nie je podstatna,ale to,ako vyzerame...... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
holky tak ja to mam este inak...mam teraz postavu sumernu, prsia, boky a pas zarovno, tych 85 :-N :-D :-D nie zartujem, neviem, ale asi tak nejak.... ja totiz mam problem s bruchom a ruky.....zacinam ich mat ako zapasnik...na zadku ja nepriberiem, nie som typicka zenska hruska....priberam, skorej chlapsky nezdravo jablckovo :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja mam tiez silnejsie ruky a hlavne siroke ramena,co sa mi fest nepaci.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mna tiez stvu ruky a brucho hlavne, tej pneumatiky by som s rada zbavila :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak prave som prisla z obediku a mam dost..... :-p boloo kuriatko s ryzou s kompotikom........
Odpovedať
ahojte,no ja som prisla z obchodika :-) je tam uz veru zima....kupila som jogurty,vanila mliecko... :-D ja mam tiez najväcsi problem ruky a nohy :-( pas mam dobry,no spodne brusko mam dole az ked mam pod 58 kil.... klauduska ty mi ides robit chutky?? :-N ach ryzku s kuriatkom a kompotikom som straasne dlho nejedla... ale ved to pocka.....do vianoc.....vcera mi maminka povedala,ze urobi pre mna 2 misy zemiakoveho salatika nasho slovenskeho...aby som sa ze napapala(vie ze chudnem) :-N :-N :-N a prezrala..no ja do vianoc budem mat vypracovanu sebadisciplinu a urcite nechcem na vianoce pribrat a ani sa mi to nepodari kvoli stresom... ;-) :-D :-)
Odpovedať
sydney ty si z Bratislavy? potom ak chces dobru bielkovinku staci ti skocit do lekarne v rakusku a najdes... mozno i v prvej dedinke... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily......kvoli stresom?Ake stresy? A kde si to ty vlastne? No,ja snad od pondelka zacnem,cez vianoce sa budem snazit nepribrat a od noveho roka pokracovat....... ;-)
Odpovedať
Klauduska, na vianoce sme doma len 12-14 dni...a tyzden pred vianocami ideme na urady,vyberam a rezervujem svadobne saty....a vsetko mozne na svadbu,lebo to je jediny cas,ked ybudeme pred svadbou doma.... :-N Sme v Mnichove a aj tu trosku este zostaneme,kedze sa na slovensku este vlada neumudrila :-N :-N Takze ja do vianoc musim schudnut,aj keby sa mi nechcelo... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily....jaaaj,tak.Tak vy budete mat take mierne behacky na Vianoce...........A casovo ti nevychadza prist inokedy....? Uvidis,satocky vyberies,sadnu ako uliate a bude z teba krasna cica nevesta!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovedať
Klauduska dakujem. :-D casovo sa neda prist inokedy,lebo mily zacal chodit do skoly na denne a popri tom aj robota....a mne sa zacina od januara tiez nieco...,no preto mam zajtra jedno sedenie..joj uz teraz mam stresy..mala by som sa pozriet este do nemciny... :-N :-D ;-) a na sk chodime len spolu.... :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?