Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri....ajoj..... x-) No,3 dni iba na zeleninke-som cakala,ze aspon to 0,5 kg dole....a nist.... :-| No ale neva........ prave som ale zistila,ze zajtra maju 2 kolegovci meninky,v sobotu zasa ja.....no tak neviem ci ma zmysel zacinat tento tyzden.....ja totiz az tak silnu vlu nemam,najma co sa tyka oslav..... tak co keby sme to spolu skusili od buduceho pondelku?A budeme si vymienat info ako nam to islo,kolko sme schudli.... a tak.....hm? uz fakt musim zacat menej papkat...... :-(
Odpovedať
klaudi, tak aj tak popredu VSETKO NAJ..lebo ja zabudnem :-N a dobre..suhlasim...od pondelka mozme ist na to spolu...zacneme aj rovnakymi dnami a budeme sa navzajom informovat...sa tesim..lebo sama sa na to uz druhykrat asi nedam....ten prvykrat som bola 3mesiace sama doma tak to slo..ale teraz mojmu vyvarat a sebe len nieco z toho vytriedit..to sa moc neda..ale budem sa snazit ;-) ja si tiez este dopapam skvelu zmrzlinku od algidy a potom sa ide na vec ;-) a ak by som zabudla...buchni do mna nedelu vecer :-D
Odpovedať
a este k tej "reklame"....neviem preco by sme si nemohli poradit aj nazvy znaciek, ktore su NAJ?? si pozri temu "naj spirala", tam to uz potom nie je reklama?? alebo si to maju holky tam opisovat, ze no vies, tu zelenu, s ciernymi pasikmi na boku a pat pismeniek velkym a ostatne slova malym...ako nebud trapna.. ja ti kludne poradim aj aku znacku muky je lepsie pouzivat, tak nechapem, co sa tu do tohoto vobec montujes ]-( toto je tema o chudnuti tak si tu radime co ktorej pomaha. Ty asi chudnut nepotrebujes, tak o co ide? a koniec, neriesim viac.
Odpovedať
Profilova fotka
ok,som rada,ze budem mat po ruke aspon takuto tahacku.... ;-) ja mam to stastie,ze moj manzelik spapa vsetko co mu dam a bez problemov-teda moze aj holu ryzu so zeleninkou,cestovinky,....... :-D Inak by som to mala tazke aj ja. Tak ok,teskam sa aj ja a v pondelok zaciname bielkovinovym dnikom.....co dobre si dame? cafte kocky,lucim sa na dnes,odchadzam z pracicky.......mozno vecer nakuknem,po cviceni,bo manzel je v praci na poobede..... :-| papa
Odpovedať
este neviem..to je dalekooooooo..ale behom tyzdna vymyslime,neboj ;-) a ides aj na tu bielkovinu ci na 90dnovku?lebo naraz to asi tazko :-N pekny dnik ti, ja pojdem do prace o chvilu..ale este najskor do banky a lekarne...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak este stale dietujete?
Odpovedať
:-) klauduska..miri... ;-) ;-) ;-) som rada,ze zacinate s 90-tkou....aspon sa mozme porovnavat......a dufam,ze o rok sa stretneme niekde na sk....vsetky cice... :-D :-D :-D pardon ex cice....dufam.... ;-) tak smaily..ja som uz mala jedno hlavne jedlo...len zemiaky.....a uz dve koktejli...... dnes som vstala pozde,tak zato som len dve...... :-D :-D :-D tak papa...neskor
Odpovedať
tak ja valim do prace..... zuzi, ahooooooooooooj, ako tehulka nasa???????? musim ta ist na MK pohladat..snad uz mas aj nejake to foto x-)
Odpovedať
tak som naslaaaaaaaaa......jeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri, mam sa celkom fajn, len som momentalne na PN, mam chripku a chytene priedusky, ale inak celkom dobre ;-)
Odpovedať
:-D :-D pekne ste to napisali... :-D a preco by sa ma to malo dotknut? :-N ja pisem co mi prave pomaha.... :-D a predsi som zdravotnicka,vyznam sa urcite v tele viac ako nezdravotnik alebo predajca herba :-D :-D :-D Klauduska,ja som to uz niekde spominala,presne ako ty pises,ze som jedneho casu navstevovala nemecke perfektne fitnesstudio asi mesiac som takmer kazdy den po 2-3 hodiny cvicila aj aerobne cviky aj neaerobne!!ja som sa vtedy ani neprezierala!!a neschudla som ani deko... :-( ]-( potom som s pomocou krvnych testov a aj rad DR.Strunca zistila,ze mi vela toho v tele chyba aby mohol spravne fungovat metabolizmus tukov...... odvtedy viem,ze ci pijete cistu bielkovinu bez vit,miner.aminok. a dodavate si este tabletky,tak,a take....alebo bielkovinu,ktora vsetko uz obsahuje....proste sa chudne bez jojo efektu..... mne osobne nestaci na tu veceru bielkovinove jedlo....ja si potrebujem ten blby metabolizmus nakopnut a ked uz polopaticky bude nakopnuty s pravidelnym cvicenim budem uspesne chudnut.....to som si ja nevymyslela,ale je to proste tak...vedecky dokazane...... :-D :-D :-D no slovensko je trochu stale pozadu.....preto Doktorove knihy tam nenajdete.... idem si urobkat super koktejl s jogurtom..... prajem vam pekny vecer..... :-D ;-)
Odpovedať
cafte cice :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte cicky.... miri....co tak neskoro v noci buntosis???? :-N No,jasne,ze najskor zacnem s 90-dnovkou,bo kym si pozistujem nejake veci o tej bielkovinke,kde ju zohnat,kolko penez,kedy pride a tak.....tak budem drzat 90-dnovku.A potom uvidim..... no,smaily,viem,ze svaly vazia viac ako tuk,a ked sa cvici,posiluje.......ale myslela som,ze ked naozaj malicko papam,tak sa nieco odzrkadli na vahe.... :-| No nic,nevesiam hlavu,som zasa dobre nakopnuta zacat a to na tvrdo,s neporusenim........Tak sa mi snad bude darit!drzte nam paste! eeka.... ;-) ,aspon nas tu bude opat viac chudnucich...... a neviete ako sa ma veronice?ako je na tom s chudnutim?by mala mat tu stuzkovu,nie?
Odpovedať
ahojte.... no miriamka,ty nemas co robit v noci? :-D klauduska, tak ale aj ked su tazsie,pri pravidelnom cviceni uz by mal clovek schudnut,pokial mu nieco ine nechyba v tele... a co cvicis? veronice ty si este nam neukazala tie princezovske saty! ;-) som zvedava ake su... :-) eeka zaspala si??? :-D
Odpovedať
....dobre ranko cice ;-) .....ja som sa teraz vratila z rehabilitacie-masaze celeho chrbta a citim sa akoby ma bili palicou ;-( ;-(
Odpovedať
megy asi si si zasluzila ?!!:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miri,tak skoda,ze som si nezapla m.s. aspon by som ti robila spolocnost x-) smaily,nie nezaspala.....ale musela som upratat a keby som si sadla za pc,tak uz by som nic neporobila....pisala som na icq....tak dufam,ze si najdes,lebo som ho nevedela zapnut rano.... ]-( klauduska ja len budem rada....este dobre ,ze si spomenula ,ze mas meniny..skoro by som zabudla..aj moja segra sa vola klaudia..tak uz nezabudnem..aj min.rok som jej blahozelala po tyzdni... :-D :-D :-D :-S :-S :-S tak som bola rada.....tak to pekne oslav......aj adamko chodi z party na party.....nie ste nahodou spolu v hoolywoode????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale zabudla som,ze na sk je to tak..kazda zamienka je dobra na oslavu..... :-D :-D :-D to poznam.. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) aj ked viem,ze to nie je tvoj pripad....skor moj..kedysi... :-D :-D :-D :-D adamkoooooooooooooooooooooooo,tak ako sa mas dnes???kde si???? :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o ja mam zachvilu desituuuuuuu...bielkovinu ,tak ale som este plna od rana......... :-D naozaj......
Odpovedať
eeka asi chej,hlavne ze len priberam :-( :-( :-( ....a ty uz ako dlho mas bielkovinu?????
Odpovedať
myslis koktejl????????ja ho pijem uz 2 tyzden..... a za 1..tyzden som zhodila 2,900 tak aj ked som si myslela,ze zhodim viacej.....lebo namaha je velka....ale co uz... no a ty nechudnes????ved si pisala,ze musis zhodit 5-6 kg.....tak aspon dva kg si mohla spalit,aby po vianociach si nemusela 10 kg...... odkial vies,ze priberas?????
Odpovedať
.....ved chcela by som.......rozhodujem sa na tu bielkovinu,ale tu na sk ved vies....... ......mam doma digi vahu a vidim ze priberam :-( :-( a sa aj zle citim.......a sa nehybem teraz lebo mam problemy s chrbticou....... ....a najradsej papkam vecer s drahym,ach joooooo.......
Odpovedať
**klaudi, tak dobre..vcera som poctivo dojedla zmrzku ale mam este jednu..ale s tou sa uz aj rozdelim :-D :-D :-D :-D :-D :-D a ja tu tak neskoro casto byvam..kedze o 11tej vasho casu este chodim z prace...tak sa mi nechce ist hned spat... x-) **eeka, ved nabuduce...neboj.. x-) :-N **megi, nebud smutna...ja mavam tiez obdobia, ze mozem aj neviem co robit a priberam...niekedy to nejde ani silou mocou...tak vydrz a uvidis, ze pride cas, ked sa telo zas "obrati" a bude sa ti lahsie chudnut :)
Odpovedať
ahojze chudnuce cice? ako sa dnes dari s papanim a nepapanim? :-D mne celkom dobre.....idem si este zacvicit trosku s gumou... eeka,kde si zas dnes zmizla??? drzis sa? :-) ;-)
Odpovedať
ahoj smaily.....no mne sa dnes vobec nedari..dnes som nadmerne pazrava bola :-x 3 male cokoladky...nieco ako deli.....5mandariniek, banan....3male chlebiky so syrom rano a 2vecer, 2jogurty cokoladove :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
ahojkaj miriamka :-D no ja aspon vcera som konecne nebola pazrava... :-D a nato,ze si vcera nepapala normalne jedlo sa to da....pazravi su ti co jedia naraz 10 hamburgrov.... :-S videla som taku reportaz o 200-350kilovych ludoch..... 8-( ja pijem prave ranajky aj na obedik,medzitym budem mat zeleninkovy salat s troskou ovcieho syra..... a asi doobeda ma caka malicky kusok tvar..puding. kolacika :-N ale 3 krat do dna zas pijem bielkovinku a cvicim viac..... :-D zmenila si si fotku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauki mima+smaily+ostatne cicusky ako sa dari chudnut? ja som sa dako na 59 zastavila, taze smailiku dolu s tebou som nezisla...mala si v nedelu vytuzenych 58? da sa gratulovat? :-N =-) =-)
Odpovedať
atinkaa ja som a planujem mat tuto sobotu 58, no uvidime :-N :-D takze na 59? to nevadi, potlacime trosku :-N :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som s tym ok ..dako sa nechystam chudnut radikalne...chcela by som aby to ostalo :-N =-) =-) tak to bude chciet asi viac cvicit ;-)
Odpovedať
ahojte cice chudnuce ;-) idem sa k vam pridat, teda ak mozem? =-) som si precitala rady od smaily a dost s nou suhlasim, a kedze potrebujem zhodit min.5 kg, tak ma to nejako nastartovalo; ako sa vravi, posledne kila idu strasne tazko dole 8-( ]-( a v mojom pripade detto; dnes som si dala pohar vody s citronom; zjedla som tvarohovy jogurt, ale ako to mam nazvat a na obed planujem polievku kuraciu a salat sopsky :-| , no a vecer posilnovna 8-( tam sa mi strasne nechce uz teraz :-D
Odpovedať
aj ja by som rada chodila do fitka,stale mi chodia ponuky,no nemam na nich :-N :-D ale ked mi skoncia moje dni skocim castejsie do nasho stadiona,tam ked zaplatim jednorazovo 2,50 eur tak mozem aj plavat,aj do virivky,aj do zenskej a panskej posilky...a na skupinove cvicenia-to ma velmi bavi,ale v spolocnosti... ;-) kedysi som sa tak pekne spevnila... ;-) no nevyhoda je,ze je to vo vecernych hodinach....vtedy nemozem... len v pondelky...ty ako? chodis behavat? no teraz by som nesla,ja ano nemozem behavat,ale ked vidim tych nemcov behat v kazdom necase.... :-S no su to veru dobri :-) ;-)
Odpovedať
**smaily..no ale ja si pridem aj tak pazrava..hlavne sa vela pustam do sladkeho.. :-( ale uz sa tesim na pondelok, s Klauduskou ideme spolu na 90dnovku... x-) snad to pojde dobre...ve dvou se to lepe tahne x-) **antika, a kolko merias? ja som mala 59 veeeeeeelmi dlho...aj par rokov ]-( **sydney, no vitaj....to je super, ze ta smaily nastartovala..od toho to tu pise x-) ;-) tak vam baby zavidim, ze mate chut a cas chodit este aj cvicit..aj ja by som potrebovala..aj ked mam pohybu cez den az az ale aj tak... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?