Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
ahojkaj Zdenka. Tak my mame zajtra na obed v plane dobry obedik.... ;-) sobota je pre nas proste ako nedela na sk.... :-D tu je sobota najkludnejsia....pre nas...a budeme mat sampionovu omacku s nejakymi talianskymi cestovinkami....(to mily pripravi) tak uvidime,ale nechcem sa prezrat ;-) :-D :-N :-N :-N no rano bielkovinku.... a vidis,ja si tiez musim uz zimne boty kupit...... :-N :-N eeka kde si?????
Odpovedať
dobre ranko,cice. Tak ja som sa vazila 1 krat po dovolenke a som stastna,ze nemam viac.... :-D mam 60,5 kil a z toho 29%tuku,pritom pred dovolenkou som mala 38%tuku! tak a teraz uvidim kolko buduci tyzden schudnem mojou chutnou bielkovinkou....zas som sa nou prezrala ale prijemne,lebo predsi si to rozrabam v 0,5 litra vody... :-D :-D a vzdy sa citim,akoby som zjedla kona... :-D dnes rosku budem veru obedovat sampion.omacku s talianskou cestovinkou......co hovoris eeka??? ale na veceru uz chcem zas bielkovinku...... no kde ste vsetci?? spite??? :-N :-N :-N my pojdeme uz do obchodu.....papa :-D a pekne chudnutie.... a pekny dnicek... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky.Veru vam poviem aj ja zacinam byt nestastna lebo odkedy som vidata som pribrala 4 kila a nie a nie ich zhodit. Do fitka nemam cas ist. Doma si trosku zacvicim, ake potom to zasa dobehnem nejakou tou cokinkou. Moj manzel tiez pribera. Mame sa velmi dobre tak priberame ako prasiatka. Vecer ked prideme z prace tak hned mame obidvaja prvu cestu do chladnicky a okolo deviatej vecer chrumky chrumky - salamovy chleba, potom nejaky ten syr - ten vecer nemoze chybat, sme zavisly a nakoniec cokina. Ale nie jedna tablicka ale cela cokolada. A kila prichadzaju a ja neviem co robit. Uz sme skusili kupit len zdrave veci, ale potom sme po tyzdni taky hladny, ze si povieme preco sa tak tyrame. Poviem vam nevadi mi u manzela, ze pribera ale u mna . Nechcem stratit u neho atraktivitu a hlavne u seba. Co mam spravit, poradte nejaky lahky recept ako sa udrzat :-(
Odpovedať
ahoj queen :-D tak to je vzdy tak,ked sme zacali s milym pred 3 rokmi spolu byvat,tak som hned pribrala...a zvlast preto,ze vie suprovo varit.... ;-) ak sa nechcete vecer zbavit papania a nekupovat bielkovinove prasky,tak najlepsia cesta je ze si na veceru budete vzdy robkat bielkovinkove jedlo...ziaden chleba,ziadna schoko... ale napr. grilovanu rybku so zeleninou....nizkotucny tvaroh s ovocim....morcacie alebo kuracie mäsko so zeleninkou....no aby to bola bielkovina a vtedy zarucene budes chudnut a udrzite si vahu.... ja si zatial nestiham robit bielkovinove jedlo,a preto som si kupila jeden z najlepsich bielkovinovych praskov na chudnutie...dam si do vody,alebo mlieka a som najedena...a chudnem pritom..... neviem ako mas rozozene jedlo pocas dna a co... ;-) prajem ti aby si sa rozhodla pre svoj styl chudnutia a nepriberania.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smaily, dakujem za radu. Popremyslam o tom bielkovinovom jedle.Moj problem je ten, ze moje chutky su vseliake a ked neskombinujem slane so sladkym tak mam stale vlci hlad. Ale poskusim sa premoct.
Odpovedať
no ahojte chudnuce cice! stale nikoho? vsetci ste taki zaneprazdneni v sobotu???? :-N :-N ja som si prave kupila vanila jogurty,aj jogurtove nizkotucne drinky a budem si to miesat s mojou bielkovinkou.....bude to konecne ine..... ;-) tesim sa,ale dnes vyzera,ze aj na veceru budem papat zeleninku so sampion.omackou ...lebo to bude urcine super,kedze to vari moj mily.....ja sa liecim s anginou.... ;-) kde ste?? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... iba rýchle zdravím... chlapi sú vo vani, práve sme došli domov, od rána sme neboli doma.. a dnes sa celkom držím, na to, že sme boli u našich... iba vitamíny... oriešky, hrozienka, banán, karfiol a jablko :-D :-D :-D :-D :-D zatím pá, idem aj ja do vane a večer sa konečne "venujem" manželovi, šak som ho týžden poriadne nevidela :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no adamko,aspon ty ;-) :-D tak peknu vanu prajem a krasny vecer prajem..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú noc cice :-)!! dnes som sa fakt "držala" .. normááálne 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásne ránko "Cicky" :-D
Odpovedať
ahojte... ;-) tak ja som dnes vyskusala bielkovinkovy prasok s vanilkovym mliekom a chutilo to suuuuper...... :-D :-D no uz sa tesim nato,ked sa budem zas v sobotu vazit :-D :-D a uvidim dalsie kila dole.... dnes su u nas martinske slavnosti....ked pride moj mily Martinko budeme papat trosku tortu...... :-D :-D a asi aj vareny punc :-D :-D pekny den prajem..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smaily .... jéééé, taký maňamky punč, to by som si dala :-p :-p :-p :-p .... no ja som sa vážila dnes, ale inak aj včera :-D :-D , ale dnes váha ukázala 57.6 a včera 58.2, tak neviem, asi som bola menej napapaná iba (teda resp. som dnes bola po WC ;-) ;-) ;-) )... ale ráno som sa vééééľmi z tých 57.6 vytešovala... ak keby to bol "klam" ;-) ;-) .... tak dobrú chuť k tortičke... my ideme poobede gratulovať, tak dúfam, že nebude žiadna torta :-D :-D :-D :-D , aby ma nelákala :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojkaj Adamko :-D :-D gratulujem k peknemu cisielku ;-) keby som ja mala 57,5 v sobotu,to by som tancovala od radosti......no aj 58 bude super..... :-D kazdy gram je uz bomba,no nie??? :-D ja budem papat len kusocek,a aj tak choroba mi berie dost energie,tak mi nezaskodi.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
.... no hej, len dúfam, že ma váha neokašlala :-D :-D , no ale to je jedno, odvážim sa až buduci víkend teraz a aspon budem mať týden aspon dobrý pocit ;-) ... ešte stále si choručká?? fúúú, tak to nič moc, lieč sa, oddychuj... ... ja teraz žehlím a nakúkam sem... polievka sa mi varí, zemiaky mám očistené a budú rezne, tak to mám rýchle hotové... ;-)
Odpovedať
rezne??? :-N no ja veru dnes by som nemala chut......ani na obed.....esteze mam vanila mlieko s bielkovinkou......aspon neschudnem z vody....ale z tukov.... :-D vies ale sama, zdravotnici su najhorsi pacienti.... :-D ale uz som skoro liter a pol tekutin vypila..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no rezne.. hej... ja si dám iba také opražené bez trojobalu... a manžel "klasické" :-) s tekutinami sme na tom podobne, už mám viac ako liter čaju v sebe... v tomto sa dosť "kontrolujem", aby som vééééľa pila, a hlavne doobeda ;-) to viem, že lekári, sestričky... to sú ZLI pacienti ... a schudnúť z tukov, to by sa mi zišlo, no ale šak aj voda stačí :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D kto chudne hladovanim,tak chudne len z vody a cukrov...... :-D ty urcite nechudnes vodicku ked ju tak pijes :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... fú, tak to som rada :-) :-D idem rýýýýchle dovariť obed.... pápa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cice..... chcem sa vas spytat co je to zac ten vas bielkovinovy prasok na chudnutie,kde ho dostat kupit,kolko cca stoji a ci mate overene vysledky,ze ste schudli.....Diky moc.......
Odpovedať
ahojkaj klauduska. ;-) ja mam bielkovinovy prasok overeny na sebe,ale pred dovcou za nejakych 5 dni boli 3 kila dole.... :-D a teraz uvidim buduci tyzden kolko.... a overene to maju vsetci pacienti DR.Strunca.....v nemecku :-D na sk je problem kupit dobru bielkovinku ktora na porciu bude mat aspon 20g bielkoviny....a vsetko potrebne na chudnutie..to som uz pisala aj str.104,104 a myslim 115. V Rakusku,nemecku neni ziaden problem v lekarni zohnat dobru bielkovinku. Dr.Strunc ma tiez,akurat som vcera pozerala na nete,je drahsia.... ja mam s eekou tiez drahsiu,ale menej ako u DR.Strunca :-D vola sa Multan-figur former. a lacnejsi a dobry je almased. Dufam,ze som ti pomohla ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
klauduska... jééé, ty žiješ?? :-D :-D kam si sa doteraz vyparila? a čo 90-dnovka, tá ti už nevyhovuje, nestačí :-D :-D :-D smaily ti napíše stranu, kde sa o bielkovine píše... a výsledky sú tiež dobré, aj 3 kg za týžden vraj bez jo-jo efektu... ale v SR véééľky problém zoznať bielkovinu na chutnutie ;-)
Odpovedať
ahojte cice :-) tak ja planujem v tyzdni nabehnut tu do lekarne a zohnat tu slavnu bielkovinu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no téééda, miri.. už aj ty ?? ;-) a vidím, že smaily je rýchlejšia, ako ja :-D ... ale už ideme inak obedovať smaily :-), dieťa je hladné ;-) pápa
Odpovedať
adamko, no co...ste ma nakazili...a ta 90dnovka sa mi v poslenom case akosi "neda" jest....nie je cas :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dobru chut, my prave ideme ranajkovat ;-)
Odpovedať
ahojte,no teda adamko dobru chut k obediku a tebe miriamka prajem aby si nasla dobru bielkovinku ;-) som veru zvedava co zozenies :-D :-D
Odpovedať
ahoj smaily, vdaka..aj ja...xi....teraz utekame do sveta.... ;-) krasnu nedelu cice x-)
Odpovedať
do sveta???jeeeeej aj ja chceeeeeeem :-D :-D :-N ja cakam milacka a budeme trosku oslavovat,ale dufam nedonesie ziadnu kacku pecenu :-N :-N pekne si uzite toho sveta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily.. počuj, ten tvoj miláčik nám sem doniesol sneh... ]-( ]-( .... hrôza, samá voda.... sme po dobrom obede :-)
Odpovedať
ciao cice..tak ja sa musim pochvalit... ;-) ja mam 2,900 dole zatial a bez hlaaaaaaaaaaaaaaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,tak do toho cice...kupte bielkovinu..vsak do vianoc schudnete a po novom roku hor sa do toho........ este dobre ,ze nie som na sk..neviem -neviem ako by som to vydrzala :-( :-( :-( :-| :-| :-| ;-) ;-) ;-) vsetky tie pochutky...este dobre,ze varim ja.... moj sa uz tyzden stazuje..ze jedlo je slane alebo si pyta sol.......aj ked uz ma zacal podozrievat....ze jedavam po ttajomky.... :-D no uznajte.....tak to dopadne,ked niekto vazne chudne.. :-D tak ja sa idem povystierat...smaily..nesla som do roboty......rano som pozerala od siedmej vtaky v trni,tak som nesla.....no poobede asi pojdem.........ale zapnem icq.....nie teraz,lebo mi blika baterka.......tak papapa.....krasnu nedelu..... adamko,ty sa maaaaas...z party na oslavu.....kde zijes.......v hoolywoode????????? :-D miri..zase si ma nepockala .........zvonim a zvonim...a teba nikde....papapa........ x-) x-) x-)
Odpovedať
adamko, tu nedosiel na bielom koni.....skoda..tesila som sa..... eeka,jeeeej no konecne si tu :-D :-D a ten tvoj manzelik ta musi podozrievat,ved uznaj ako sa musi sardincan citit ze zrazu s nim nepapas... :-D este som na icq,asi do 16,00 vtaky v trni????jojha,to bolo kedysi na sk......no teda.... ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?