Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
**smaily, tak si ich daj usit :-) 80 a 82 hovoris ty? idem kuk ale asi tusim.. x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
skus prehladat leto a svadby na mojasvadba.sk a hod tej slecne question ;-) mimi ja len z foteciek sudim, ....aky si v nich mala pocit, to musis potom rozklucovat ty;-)
Odpovedať
tak smaily, 20 a 82 mi aj sadli NAJ ale tie 80 nemali vlecku a potom na fotkach som si trochu pripadala ako ta slahackova babika na torte :-D ale krasne su aj tak x-) no a vyhrali to tie 82 x-) x-) x-) x-) x-) neviem ci to vidno ale su ruzovkaste :-N
Odpovedať
ach atinka,ale ak nahodou najdes ty tu nevestu,daj mi prosim vediet....ale budem veru viac hladat.... :-D a keby som si dala usit,to by ma teda podla mna dobre stali..... :-(
Odpovedať
miriama, tie 82 su velmi pekne na tebe......moc nevidno takto zue su ruzovkaste,ale nazivo urcite :-D
Odpovedať
smaily, aj ja som si myslela..ale mozno nie.... :-N
Odpovedať
IP smaily
Odpovedať
smaily, dakujeeeeeem x-)
Odpovedať
aj ja dakujem..... x-)
Odpovedať
no nemas zac..este som nepomohla :-N :-D
Odpovedať
eeka si tu???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ale ja áno :-) :-D ahojte Cice :-) nazdrar "bielkovinová" smaily x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeeej adamko nas navstivilo...... :-D no co nase male.......ako si spinkalo? nejako dlho!!!!! :-D zatial mi pc ide...nejakych par minut....... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aké pekné privítanie :-) a prečo by som mala spať... šak ja som bola dnes v práci... niektoí na SR musia chodiť pravidelne do práce :-D
Odpovedať
jej zdenka, no ja uz idem, stiahla som dnes novy film z netu,co sme este nevideli, je to nejaky mystery dracie sidlo,ci co.... :-D tak pekny vecer, zajtra budem na nete,pokial mi to dovoli PC..... pekne chudnutie..... ;-) :-D :-D aj niektori v zahranici musia pracovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vás zdravým, cice.. ... akosi tu nikoho "nestretám"... :-( :-( bud ste tu na man príliš skoro, alebo zasa neskoro :-(... tak nevadí, čo už.. debatovali ste o šatečkách... svadobných ;-) hmmm, to sa ma veľmi netýka už, ale miri, ak môžem povedať aj ja, tie posledné, také s tou vlečkou "naružovkané" boli fakt KRASNE... ;-) o chudnutí a zdravej strave ste veľa nepopísali.. 8-) tak ja som mala dnes "pokus" o vitamínový den... doobeda oriešky, a banán, na obed dusená kyslá kapusta a doma ku káve mrkvové šátečky so slivkovým lekvárom... tak som to nakoniec "dorazila"... no ale celý den som sa inak snažila :-D :-D :-D na zajtra mám kuracie mäsko a ryžu, ale podelím si to... zajtra mäso, v stredu ryža.. teda dúúúúfam :-D :-D :-D , lebo ja mám vždy takéééé plááány a vždy sa niečo VYSKYTNE :-( tak sa majte, manžela mám v práci, som nejaká "grogy", tak idem k synčekovi zaľahnúť... eeeeeeeeekkkkáááááá... kam si sa stratila... ???? ... že by ťa bielkovina "pohltila"??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D no šak napíš, ako to ide, nech viem, či sa mám dať "nahovoriť" ;-) pápa... nejako som sa rozpísala.... dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú |-| |-|
Odpovedať
;-) ciao adamko,som rada,ze si sa ozvala.... ;-) tak vidis aspon mas snahu jest ako sa patri....snaha sa ceniiiiiiiiii ;-) ;-) ;-) adamko,ja som od piatku vecera na bielkovine,citim sa super...len mi chyba papanie...nie jedlo...lebo som plna......bielkovina mi chuti vo vsetkom....... ;-) hlavne v yogurte...tak podla mna si ju kup aspon na dva tyzdne.. ;-) a uvidis.....ja som naozaj velmi,velmi,velmi...spokojna x-) x-) x-) odporucujem...kazdemu
Odpovedať
no konecne eeka... :-D :-D ja veru uz nepopustim......iba proteiny....proteiny.....mnamky......uz nepoviem mnamky pri nicom....iba este ovocie a zeleninka..... ;-) my to dokazeme.... ;-)
Odpovedať
;-) tak to sa mi paci.... ;-) smaily...
Odpovedať
no aj mne :-D :-D :-D
Odpovedať
bru nocku cice x-)
Odpovedať
:-D :-D brum,brum...chrrrrrrrrrrrrrrrr :-D :-D
Odpovedať
sladke snicky......kiss kiss kiss ;-) ;-) ;-) do chudnutia,cice!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
... bre ranko...chudnuce cice... :-D ja som uz po bielkovinkovych ranajkach...a ked pijem rano bielkovinku,tak sa citim vazne skvele aj mam viac energie,ako zvycajne.... :-D prajem pekny den.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky cice :-) ako sa dnes máme ?? ja celkom OK, až na to počasie, takže to vidím dnes opäť na skorý spánok |-| !! teraz práve idem večerať :-), dosť neskoro, lebo som akosi nestíhala... mala som "návštevy"... tak iba jogurt si dám...
Odpovedať
Profilova fotka
smaily...kde síííí? .. predpokladám, že pracuješ, alebo "rupol" PC.. eeka, a ty??? vraj ma tu budeš čakať? :-| :-| no nič, idem "pobrušákovať", do sprchy a prídem ešte nakuknúť... tak zatím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú cice, zasa som tu nikoho "nezazrela" :-( ]-( :-( ]-( :-( ]-( :-( ]-( :-( ]-(
Odpovedať
ajoj adamko,prepac,ze som sem nenakukla...... tak pa zajtra...ja uz idem kukat film na dobru noc....ak nebude biela.... :-| papapa
Odpovedať
ahojte tak uz som tu...... ;-) adamko,ja som robila do teraz..... :-S eeka si tu este??? na veceru bielkovinka...no konecne... :-D
Odpovedať
dobre ranko... :-D vecer nikoho,rano nikoho....... :-N ja po ranajkach samozrejme bielkovinka s kakaom.....to mi vazne chutilo.... :-D a musim si vanilkove jogurty kupit...a vy co papate????? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?