Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
smaily, ahoooooj..ja prave tlacim krupicu :-N
Odpovedať
mnamky, ja veru uz nechem nic sladke vidiet..... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
miriama konecne ako normalni ludia papas....rano,na obed a vecer..... :-D :-D nie v noci!!!!
Odpovedať
no smaily...tak dik :-N :-D :-D ale ja papam ked mam cas :-D :-D :-D
Odpovedať
no moj pc uz stihol zamrznut....aj odmrznut.... inac dobru chut :-D
Odpovedať
miriama a ty vlastne co robis,ked nemas cas na papanie skoro nikdy len v noci? :-N
Odpovedať
ja mam dve prace za den...jednu okolo obeda..a ak sa este zabavim v meste alebo niekde, tak potom nestiham...a potom idem o stvrtej do desiatej a ak som nestihla obedovat, tak tlacim az o desiatej :-S
Odpovedať
a co robkas?ak smiem vediet..... ;-)
Odpovedať
udriavam poriadok v kanloch :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D idem si ja cumnut susedov a lazkam na chvilen..lebo mam blbe dni...teda zacinaju a nevedia ako..tak sa trapim o to navyse :-S
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D hahahaha no tak chodkaj a lahni si aj za mna....ja mam co robit ako niektori...... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ja pojdem tiez, neboj :-D :-D :-D :-D ale teraz som vhodna iba do postele...aj ked len na chvilu :-|
Odpovedať
to ti verim,ja budem tiez nanic zapar dni.... :-S bru noc.... :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
zas som tu sama,to iba ja uz len chudnem????vsetky ste uz pochudli, chudence???? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mima no kuk do albumiku ;-)
Odpovedať
**smaily, neboj,...aj ja budem musiet zacat zas chudnut...sa to akosi zacalo lepit na mna :-| :-| :-| **atinkaa, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem, hned si pridam do albumiku...aj ked moja slnecnicova svadba je ohrozena......uvidime.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
preco =-) =-) ja mam pre teba este tortu, len musim vystrachat ;-) v praci neni kedy ....
Odpovedať
miriama ohrozena?????kvoli slnecniciam? :-N no konecne niekto kto chudne...... :-D
Odpovedať
no o tom az neskor...v dec to budem vediet na isto..ale asi koli satam....mam zatial dve moznosti a tie jedny su ruzove.....takze asi tazko slnecnice ;-( ale atinkaa, urcite pohladaj aj tu tortu...ja mam toho v pc uz nenorlne vela,zozbierane za 2roky asi tak som zvedava kde potom naberiem inspiraciu na ruzove kaly tak rychlo =-)
Odpovedať
aj ty v decembri skusas satecky??? :-D :-D a ches ruzove?? no ja sa vobec nestresujem aj ked vela toho este nemame...... ;-) a ked schudnem,duplovane sa nebudem stresikovat..... :-D :-D :-D
Odpovedať
uz som bola ked sme boli doma pred dvoma tyzdnami a na finish skusanie idem v dec...a mam na vyber ruzove saticky alebo sa mi siju..tak uvidim,ktore sadnu NAJ :-) ved kuk moj album, teraz som tam pridala tie,ktore zatial vedu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
u mna :-N mam tam od cervenych po zlte celu skalu ;-) jedna je tusim i pudrova ruzova :-N ;-) neboj ;-) ;-)
Odpovedať
no ved uvidim.....najskor pockam ako to cele "dopadne" so satami a potom sa hrniem na to x-) x-)
Odpovedať
miriama pekne satocky..... ;-) ja chcem tie co mam v albume a napisane grandioso...... :-D :-D ale neviem ci nieco take najdem v za....na vianoce... :-( :-( :-(
Odpovedať
dakujem :-) ktore sa ti viac pacia? alebo ktore NAJ z tych vsetkych co tam mam? idem mrk tie tvoje :-)
Odpovedať
tie su kraaaaaaaaaaaasne len bez tych rukaviciek..teda ja take nemusim :-N ale inak su uzasne..a preco sa pytas ako by na teba rodina pozerala? ved su normalne, ziadna vystrednost, ziadne extra "ine" ako normalne saty ... vies co tym chcem povedat...ze nevidim dovod x-)
Odpovedať
Profilova fotka
na 21, 69 sa najviac lubis mne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily tie tvoje su peknucke, niekto v nich mal v lete svadbu...mne pridu vilove, nie su extravagantne ;-) mile
Odpovedať
21 a 69? idem kuk..som zvedava :-D
Odpovedať
miriama mne sa pacia na tebe c. 80 a 82....tie posledne... :-D atinka, vsak su nadherne? ale ja vazne neviem kde ich zohnat......ale chcem ich jednoznacne..... ;-)
Odpovedať
tak tie 21 som skusala este pred rokom a tie 69 som mala najskor aj vybrate ale ked som si pozrela fotky uz sa mi tolko nepacili...som sa v nich necitila dobre, lebo som mala toho vela "holeho" a to ja nemam rada
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?