Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lupienka, to je aka ta bielkovinova =-)
Odpovedať
ahojte, tak ja som od dnes na 100% nabielkovinkovej dietke.... vcera som bola poobede pazrava pazravica..... ]-( ]-( mily mi doniesol ale naposledy tak suprove kolaciky... :-D :-D a takto cely tyzden budem....chudnut,chudnut s eekou...... :-D :-D :-D eeka ako????? uz vie tvoj manzelik,ze chudnes??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Qietocek, to sa treba spytat smaily, ona je odbornicka na bielkovinu!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily :-) prosim, kde najdem viac o bielkovinkovej dietke....
Odpovedať
qietocek, tak pozri si stranku 104,105,tam som popisala strucne z knihy,co to je bielk.dietka... ;-) a ak mas dalsie otazky staci napisat ;-)
Odpovedať
no mile chudnuce cice,kde ste dnes??? :-D ja uz doma...eeka sa mi dnes pochvalila,ze sa jej dari..... :-D :-D no ja sa tesim tiez,ked uvidim lepsie cislo na vahe v nedelu,ci sobotu.... :-D tak pekny vecer... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja budem zvedava na vysledne cislo na vahe :-N ..uz vo stvrtok ;-)
Odpovedať
heeej? tak to sa tesim ako sa ti dari....ja zas predpokladam,ze koncom buduceho tyzdna by som mohla mat konecne zatial 58...a do vianoc to popjde pekne na aspon 53....najviac! :-D :-D :-D takze tento tyzden si az tak nefandim,kedze som sa po dovolenke prezierala ]-( :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, tak to by sme mohli mat v nedelu rovnaku vahu :-N ..i ked budem domka, to sa vzdy neda odolat ;-)
Odpovedať
:-D no atinka,super...ja sa inac dnes uz veru lepsie citim,ale zajtra este lepsie.......mala som chut na sladke,ale dala som si ovocie a do bielkovinky skoricu...a chutila mi dnes ako krupicna kasa,ktoru milujem..... :-D
Odpovedať
smaily, nevies, kde je eeka? zase sa stratila?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily tak to je dobre, ze sa citis lepsie ;-) toto ja s vami nemozem rozoberat, lebo dietkovat nedietkujem :-. ...len som sa trochu vratila k svojmu predchadzajucemu zivotnemu stylu a teda trosku sportujem ;-) ide to pomaly ale je to 6kil menej, tak je to lepsie ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
francy, aj ja hladam eeku,asi robi pre manzelika super veceru,aby nezistil, ze ona vlastne pije bielkovinku :-D :-D :-D :-D eeka,kde si??????????????????????????????? atinka, 6kil menej je super,pred dovcou som mala 6 kil menej a zacala som na asi 65 kilach.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sme zacali rovnako :-N ;-)
Odpovedať
to ano :-D :-D :-D
Odpovedať
ciao cice,tak ako dnes....??????ja sa nemozem stazovat :-D :-D :-D smaily,tak ako to ide????dostala si icq??????
Odpovedať
eeka,po na icq.... ;-)
Odpovedať
eeka,veru nemozes sa stazovat..... :-D :-D :-D no co mam povedat nato,ked mi mily povedal,ze mi donesie z uzasnej visnovej torty......pritom ma zakaz!!! no neni mily????? ]-( ]-( ]-( ach,ked ja ho tak milujem.... :-D :-D :-D ;-) esteze zacina skolu....tak to zvladnem ale bez slahacky!!!!!!!!! ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D ozaj smaily,zabudla som ti povedat,ze tie rozpravky:pysna princezna a 3 oriesky pre popelku :-D a neboj sa ,co si mi poslala na dvd mi vobec nejdu ]-( a neda sa mi stiahnut ani vlc player..no a dne s som zistila,ze tie rozpravky maju prenos 116kbps a ja mam len 115,2... :-S tak myslis ,ze to suvisi s tym????? inac tak ja tortu si dam az na vianoce.,smaily.... :-D a to dufam,ze sa mi podari upiect,lebo ja som len na kolace.... :-D :-D :-D torty si objednavam..... :-D :-D :-D tak ked ma niektora z vas recept na tortu napiste mi ip... :-D :-D :-D :-D :-D adamko ...ty tak vypekavas.. ;-) co je s tebou dnes....si sa ani neozvala.....
Odpovedať
antikaa, idem cumnut :-N
Odpovedať
cice, ja idem buvat....som akasi mimo...to dnesne nakupovanie v tescu o desiatej vecer ma zmohlo... :-S alebo zeby ten hamburger co som prave dotlacila?? =-) :-. :-N :-D dnes tusim u nas otvarali new tesco tak nechod :-D :-D :-D
Odpovedať
:-N tak aj ja som bola po obchodoch,aj som unavena,ale co uz......miri tak ty si chodis len minat a minat,bodaj by si nebola unavena z tych hanbacov :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D take chute mi robis..... a co si si kupila okrem hanbaca...?? :-p dnes ani biela noc nebude??ja idem kuknut..tak papapa ;-) ;-) ;-) sladko sa vyspinkaj... ;-)
Odpovedať
eeka, aaaaaale co by som minala..bola som si kupit konecne zehliacu dosku!!! :-N biela noc bude ale pre mna v posteli..je mi dost zle..teraz som sa premohla a idem na wcko ale potom opat zapadnem do postele a budem sa modlit,aby som aj zaspala skoro :-S tak papa
Odpovedať
ajoj mia.....tak sa zababuz a skus dychacie cvicenie,to ta uvolni a ukludni..hned zaspis.....neleze na te ba nieco,nejaky virus???
Odpovedať
nie moja...kramy na mna lezu :-S :-(
Odpovedať
o boze ,to tak zle znasas?zober nejaku tabletku,tak sup do postielky...aj ja idem ...dnes ta nebudem maminka rozculovat...uz nechcem byt zly priklad..... :-D :-D :-D papapa a sladke snicky ;-)
Odpovedať
dakujem moja...no to mam dostat prve od vysadenia HAK..tak su z toho trochen mimo..cele moje telo sa s tym akosi vyrovnava zle :-S ]-( ]-( ]-( bru noc..uz idem buvat...teda lezat...alebo objimat vcko..je mi akosi blbo z kazdej strany.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
smaily, dakujem idem citat :-)
Odpovedať
... :-D :-D no niekto zas ponocoval.... no ja sa tu objavim ak nakopnem pocitac,ale uz nie stym ze nieco odpadne ]-( :-D :-D :-D tak poobede ... eeka pekne pracuj dnes na svojom telicku,aj ja budem,uz mam bielkovinku zasebou 0,5 litra a som z toho hrozne prezrana... :-D :-D tak prajem pekny dnicek..... :-D
Odpovedať
no ahojte, kde ste vsetky???? :-( ...zatial mi ide PC....ale dokedy..... ;-) a idem si urobit proteiny.....kedze som uz ale ten kusok torty zjedla ]-( ]-( tak zatial papa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?