Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
:-D :-D :-D robit na toaletak?? :-D :-D :-D
Odpovedať
lebo my sme dvaja a kotuc s 3 vrstvami nam vydrzi ani nie 1,5-2 dni...... :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak musime mat zasobu aspon 30 kotucov :-D :-D :-D ja mam caste prehanky,dr.mi povedal,ze to koli tym vajecnikom....ze to vsetko suvisi s tym...inac :-( cyklus je nejaky cudny.......uz treti den a len kvapky,to som nikdy nemala..... :-( uz som sa tesila :-(
Odpovedať
eeka, ved skus vyhladat tie bylinky....malo by to byt ucinne....a 2 dni...no teda...... :-D :-D mas IP....
Odpovedať
cawte cice..., 8-) na zurke bolo skveleeeee, konecne som sa vytancovala po dlhom case :-D
Odpovedať
no ahojkaj miriama :-D predstav si,ze mi jedna zlata osobka napisala,ze mi pozicia na svadbu srdiecko na auticko... :-D :-D suuuuper,vsak? :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeee, to vazne???? tak ta je zlata :-) a ake?
Odpovedať
ahojte cice :) tak yv si tu len zurujete, tancujete a srdieckujete :-D a ja sa musim ucit...no super 8-( :-S Uz ma to fakt nebavi....nemozu nam dat vypracovane temy, vyskusat nas z toho a dat nam pokoj??? inak vcul mam vazny problem.....nevidim poriadne cez okuliare a k ocnej mam ist az o dva tyzdne....sak dovtedy oslepnem!!! strasne ma z toho boli hlava v jednom kuse ;-(
Odpovedať
ver, ahoj :-) zas oci?? chudatko....ale ved vazne pripady beru hned, nie? cise si vysedis pol dna v cakarni ale mali by ta vziat =-) mna tiez boli hlava casto z okuliarov...a tak ich radsej nenosim... som ich mala minuly tyzden v praci a som myslela, ze mi niekto pcha ihlicu cez celu hlavu..tak vystrely bolesti...a ked som ich dala dolu, prestalo :-S
Odpovedať
no ale vysvetli to v skole ze musim kazdy tyzden aspon jeden den presediet u nejakeho ineho lekara :-| ]-( uz som sa aj s maminkou rozpravala ze asi vyskusam sosovky co to spravi....vsetky kamaratky a spoluziacky co presli na cocky si to velmi chvalia.... a inak co nove? co porabas v tento krasne zamracujuci sa den? 8-)
Odpovedať
veronice, tak to neni sranda....a vazne stavy musia brat....hned! miriama, to bude presne to srdiecko ake mam v albume,ale nie s ruzami,ale s kalami... :-D :-D :-D joj,tak sa tomu teskam...... ja tiez mam okuliare,ale nenosim,iba ked som v aute.....inac ma hned boli tiez hlava,a mna hlava boli viacmenej raz za uhorsky rok.... :-D :-D
Odpovedať
a o akom srdiecku je tu vlastne rec? mate fotecku toho zazraku? :-D mna keby bolela hlava len raz za uhorsky rok tak mi to zacne byt dost divne :-D :-S :-N x-) jo ale musim sa vam pochvalit - zajtra idem do divadla na ANTIGONU :-D som zvedava ake to bude :-) Aspon to nemusim znova citat :-D
Odpovedať
ver, tie cocky mozu byt dobry napad ale neviem ci by som si to ja dala....ked som videla kamku ako si to tam dava..brrrr :-N :-D :-D u nas vynimocne svieti slniecko...ale zima je aj tak riadna... smaily, ja mam tiez okuliare na soferovanie ale kedze tu nesoferujem tak si ich obcas dam ked ideme v aute aby som videla do dialky.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
srdiecko...to na auto...mam ho v albume aj ja a aj smaily....a jej ho vraj niekto pozicia x-) mne by ho urobila mamina ;-) a co je to ANTIGONA??? :-N =-) =-) =-) =-) :-.
Odpovedať
:-D miriama,ja tiez veru nie casto soferujem,lebo nemam rada tych blaznov na mnichovskych uliciach.... a nase auticko by som nerada naburala.... :-D :-D ale si davam brile v aute,aby som tiez videla na dialku a zvlast znacky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moje, tak mam dalsie kilo dole..dufam, ze to tak bude i zajtra :-N inak niekto tu je pstrosa :-N :-D :-D booozinku chudik vtak :-. clovece by som tiez rada dostala.....neda sa ta letecka posta umiestnit priamo tu...mi pride ze je to jednoduchsie ako to posielat, kazdemu na mailik...teeda ak to neni supiskovo tajne =-) =-) a eeka na fotecky zvedava budem.... ;-) ja sa snazim maskovat, teraz svoj 20kg plusovy "uspech" ....vlastne s tymi 65kg ani neviem, ci fotecku mam :-N teraz je to uz len 59 ;-) a drzi sa to.....coz je fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smailiku, ty si si sice fotecku slohla, ale napisala si si k nej, ze chces mudru :-N nie modru ;-) tak to len na margo....kedze si dnes dopisujem sama :-N =-) :-( miriamka, dnes pridam do albumiku slunecnice ;-)
Odpovedať
:-D :-D atinka tak teda chudiatko vtak???? bol aj v Keni.....krasny vtak.... ...ja nemozem zato,ze bol v milackovej restike, a to mäsko vyzeraloako chuda hovädzinka..... :-D :-D chutil ten vtacik...velmi.....ale tiez ho radsej vidim ziveho v safari.... :-D :-D a to clovece idem vyskusat....ma to vela mb,neda sa len tak poslat... miriama, nemas mail na centrum,len na centrum sa da posielat väcsie balicky....a letecka mi akosi dnes nejde vobec ]-( ]-(
Odpovedať
atinka, viem,ale co uz :-D :-D preklep...odpustis mi? :-D :-D
Odpovedať
atinka, posli mi do IP tvoj mail,ale musi byt na centrum.... :-D :-D a poslem ti suuuuprove clovece....zabijacke..... :-D :-D
Odpovedať
Antigona je taka jedna staroveka civadelna hra ktoru mame v povinnom citani na maturity :-D :-S :-D teda ze pstrosie maso...no teda...ale ja uz na nic take nehovorim fuj odkedy ma vo francuzsku ukecali na slimakov v cesnakovom cesticku :-D ale dobri boli x-) :-D 8-) no idem kuk na to srdiecko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
centrum nemam, nemam slovenske ;-) schranky mailove preklep ti odpustim ja som rada ak to kohosi inspiruje ;-) preto to tu je ;-) to bola infoska pre teba...aj ked mozes mat i muuudru :-D :-D :-D :-p kyticku, jak len ty sces, ty si nevesta, ma byt secinko po tvojom;-)mojik poslem mail ;-) ale myslim, ze by si mala mat, si mi totiz posielala dietu ;-) kukni ;-)
Odpovedať
veronice,co????????????? slimacikov chudiatkov v cesnakovom cesticku....joooj,nie to nechcem jest.....aj ked mily bude papat ked ich nadabime....on papal v keni kraba a ja som cakala na kura.....ja mam inac strach z krabov...viete si predstavit,co som zazivala??ked ich tam obijali pri mne drevenymi klatikmi ]-( :-( ]-( idem von,tak papa zatial :-D
Odpovedať
smaily, chudatko....tak ty nemas rada krabov a tvoj mily takto...no pekne od neho 8-) ale zvladla si to, sikovna cica ;-) co sa slovenskych tych izeeee tyka, tak ja som totalne presedlala na gmail.com .... zatial som s nim nemala vobec ziadny problem narozdiel od centrum, post, pobox a inych :-| ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru napodobne ;-) teraz uz moze dokonca ktokolvek bez pozvania mat ucet.....snad to neni reklama :-N =-) :-.
Odpovedať
ja nikomu nerobim reklamu, len vyjadrujem svoju maximalnu spokojnost :-) uz to ide naozaj aj bez pozvania? no super :-) inak miri, krasne fotecky s tymi slnecnicami :-) tusim tu ma na ne niekto slabost :-D atinkaa idem omrknut aj tvoj albumcek a potom idem na biolu...genetika a taaaaak x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru dufam, ze nerobime ;-) da sa, sme zakladali tete :-N =-) tak viem kludne pokukaj ;-) mam jeden svoj a jeden pre holky ostatne...davam tam veci, ktore stretnem a lubia sa mi, alebo dokonca i pre niekoho ;-) konkretne
Odpovedať
Profilova fotka
genetiku ti nezavidim, ja sa este chvilu budem drzat bride :-N :-D :-D com stranke ;-) co to snad vystracham dneska ;-)
Odpovedať
juuuu, pjekne saticky mas v uzsom vybere, veru krasne :-) uz teraz sa tesim na svadobne foto :-):-):-) ako ono je to fajn, ja biolu moooozem, aj z nej idem maturovat z urovne A ale mala by som si to aspon zopakovat a prave to sa mi nechceeeeeeeee mno ale idem......tak sa mavajte krasne a ja sa zas niekedy ozvem...paaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
paa ;-) a diik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte cice! Tak citam, ze sa drzite...hlavne tie bielkovinove... :-) Ak to tu budete dalej takto pozitivne opisovat, mozno sa dam aj ja nahovorit! Moj jediny uspech tento vikend bol ten, ze na oslave 50-ky som delila stravu a normalne to slo...a co je na tom najlepsie, ze mi na rozdiel od niektorych hosti vobec nebolo tazko a mohla som trsat :-D kolko som len chcela! Dala som si vzdy len prilohu bez maska, to som dala drahemu a ten mi na vymenu dal zeleninku...a nezjedla som ziaaaden kolacik, len slane...zato vcera som to pokazila tortou ]-( Tak dnes som na ovoci...ale uz budem na seba prisnejsia! Pekny dnik Vam prajem!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?