Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
uz nieco prislo...ozvem sa neskor...uz musim dopozerat s mojim tych susedov,lebo ma zabije a da mi odpojit net ....xixixix
Odpovedať
ahoj veronika!!!!
Odpovedať
ahoj miri :):) ako sa mas? co nove? som tu sto rokov nebola.....
Odpovedať
miriama zabije?????? ved moj mily pride uz z roboty a co uvidi???? zas ako sedim na nete....... a cely den!!!! uz sa len usmeje.......a ja si namiesto neho zacnem nadavat :-D :-D ]-( :-D
Odpovedať
ahoj veronika!!!!no konecne si sa ozvala..... :-D
Odpovedať
sak si vravim ze by sa aj patrilo po takom case ozvat :-N mo tak toto je snad jedina vyhoda ze nemam mileho - nema mi kto nadavat :-D :-D :-D ........ :-( |-| 8-( ale sak raz to pride... a ako ste na tom s dietkou? ja uz neviem co robit...ked som v skole tak to proste nevydrzim.....
Odpovedať
ja zacinam od buduceho tyzdna s eekou bielkovinovu dietku.....podla dr.Strunca.... :-D a to budu super cisla,ktore do vianoc zhodime...bez jojoefektu... :-D :-D
Odpovedať
ach ten jojoefekt :-D .....ja len dufam ze to zas nebudu bruchaplne sviatky aby som sa na ples zmestila do siat :-D ale uz sa tesim na stuzkovu...tie saty...uuuuha....no som z nich uplne paf :-p x-) fotecky hodim hend ako ich budem mat :-) inak nemate nahodou niekto znamosti vo VURCH v piestanoch?
Odpovedať
veronice, uz sa tesim nato foto tych siat........ ;-) :-)
Odpovedať
juuuuuu aj ja sa tesim :-) :-) :-) 21. mam skusku :-):-):-) ach jo...idem si ja uz lahnut a pozriet na markize nejaky filmik s madonnou, som zvedava co to bude :-p x-) Tak ahojky, bru noc a pekny den zajtra :-)
Odpovedať
veru cica, konecne ta tu vidime... :) :) smaily, aj na mne sa smeje..ale uz viackrat sa skor hnewa...
Odpovedať
aj ja sa tesim na to foto..tolko ich ospevujes a stale nevieme ake su to...xi
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babenky, uz asi tyzden uvazujem nad touto dietkou co vy tu o nej pisete precitala som si aj vela prispevkov na roznych forach a konecne som aj nasla tuto dietku na internete takze rozmyslam nad tym,ze sa na to dam horsie vsak je ,ze za sebou mam vacsie mnozstvo oslav takze asi by bolo nemyslitelne drzat ju uz skor,ale dufam,ze od najblizsieho pondelka sa mi to podari bez prekazok,pretoze nejak pokial zijem s rodicmi nemozem si vyberat co sa navari a tak takze sa uz bduem musiet asi zatnut a nieco s tym robit
Odpovedať
Profilova fotka
verooo bola si tu a ja som ta nezastiha.. 8-( taka skoda.. tesim sa na saty :-) smaily nemozes mi poslat nejake info o tej bielkovine?
Odpovedať
bezas, 104-105 strana,tam som napisala vsetko potrebne... alebo chces vediet aku bielkovinu? to som uz tiez pisala na nejaku stranku .... musi to byt bielkovina na chudnutie.....lebo su rozne...a na sk takmer ziadne dobre..... ked chces viac schudnut,potrebujes lepsiu bielkovinku aj s mineralmi,vitaminmi,aminokyselinami....L-carnitin....a dobre balastne latky,aby mala bielkovina sytiaci ucinok.....lebo tie bielkoviny len na zvysenie svaloveho tkaniva nie su vhodne na chudnutie... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..... zdravým všetky CICE :-)!!! Vidím, že sa všetky máte OK a tuším, všetky nabiehate na bielkovinu :-)... no čo už, ja budem teda dávať radšej zatiaľ iba pozor, čo "zlupnem"... V sobotu sa hádam odvážim, ale teda neviem, po narodkách a zabíjačke to nevidím "ružovo" :-) Aj cvičenie som akosi opomenula... to mi pripomína, že dnes by som mohla aj teraz zacvičiť, ked som doma x-) , a som doma aj zajtra... jupíí, mám dovolenku :-)
Odpovedať
ahoj adamko!! :-D tak mas pravdu...aj ja uz sa tesim,ze si dnes zacvicim...lebo posledne dni som nanic..... a ja sa vazit nebudem!! az kym nezacneme dietku s eekou..... ale nas PC robi dobre problemy,tak ho asi zanesieme.....mozno v sobotu...no potom by som bola dlho bez PC a netu......to by bola hroza....no uvidime kedy.... a bielkovina je super.....ak ma na to niekto chut a zaludok...ja osobne tiez nemozem pit mlieko,tak si davam do vody.....a ked si dam 3 odmerky tak do viac vody asi 0,5-0,6 vody a vtedy to pomaly vypijem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily da sa ta bielkovina kupit aj v rakusku? napises mi do IP nejaku oskusanu znacku? co to stoji? :-o
Odpovedať
bezas, ja mam velmi dobru znacku Multan-figur-former 450g.Tu v online apotheke stoji menej ako normalne v apotheke a to takych 22 eur.Urcite sa da zohnat aj v rakusku normalne v lekarnach.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú nôcku cice ;-) (bol super film na Markize :-D )
Odpovedať
dobru aj tebe adamko....skoda, ze my tu za morami nechytame markizu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko cice :-)!! Je tu niekto? Ako sa máte :-)?? Ja som práve dopapala jablkovú kašu, ale Adamko ma ponúkol aj "čipsami", tak som neodolala :-(!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krasky :-) No idem si nastudovat tu spominanu bielkovinu...uz tyzden sa neviem pri jedle ovladat, musim to zmenit a musim nabehnut zase na svoj stravovaci styl. Kocky tyzden nedelim stravu a normalne sa zle citim...strasne nafuknuta a plna. Potom napisem, co a ako bielkovina... :-)
Odpovedať
lupienka, ja mam problemy s travenim a vzdy ked aj nieco male zjem, tak ma spuchne ako loptu...casto to az bolelo....ale ked som pred rokom 3mesiace nastolila 90dnovku, tak sa mi to velmi polepsilo a aj ked som dodietovala, akosi sa mi to cele popravilo a uz rok ju nedrzim a stale je to oproti tomu ako to byvalo na tom dobre.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No moja mamina ma problemy so zaludkom a s tym suvisiace aj bolesti hlavy. Odkedy mala 90-dnovku, tak jej je velmi dobre. Dokonca hlava ju bolela len raz aj to z rozculenia :-) Moja sestra sice ako buduca lekarka nesuhlasi s nejakym delenim stravy, ale aj ja sama to na sebe vidim, ze akonahle sa stravujem podla bud 90-dnovky alebo Korinkovej, tak mi je fakt dobre... Len ako odolat nastraham dobrot mojej mamy a tety??? :-) :-D Vcera sme boli totiz na cintorinoch a potom na navstevach u rodiny a taaak som si zblajzla na kysnutom jablkovom kolaci a tlacenke!!!
Odpovedať
Profilova fotka
miri... lupienka... ;-) ... myslím, že som na tom podobne ako vy... ;-) ....od zabíjačky minulý víkend a k tomu narodeniny ešte... sa cítim ako "BALONISKO", ale akosi neviem krotiť svoj mlsný "hnusný" jazyk ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ... aj som myslela, že skúsim do Vianoc 90-tku na prečistenie ešte aspon 3-4 týždne... no ale neviem, šak stále som "v nejakom hriechu" čo sa týka jedla... no strašnééééé ... ... tak možno od zajtra... :-) , možno ma pečené kuriatko nakopne a začnem zasa pekne striedať, ako sa patrí a bude mi OK :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, dnes sa drzim...drzte palce zatial. Idem na obed a rozmyslam nad nejakym tofu :-) Ale teraz som sa dozvedela, ze zajtra ideme na 50-ku, tak uz teraz sa bojim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... dnes sa držíť, lupienka...? to ako že si na vode bola doteraz, hej ;-) ... no ja nie veľmi, ráno som síce mala jablkové piré, ale ku káve u svokry som si dala keksíky :-(... ale teraz som dovarila karfiol... možno odolám a dám si iba varený, nie vyprážaný... uvidím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nebola som na vode Adamko...rano som si dala jablcko a mandarinku (ako z 90-dnovky) a teraz som bola na obede a dala som si len tofu...nejako som nebola hladna. Len sa obavam, ze to na mna este vecer pride. Idem podelit stravu a od pondelka skusim aspon na 3 tyzdne 90 - dnovku, nech sa dostanem do normalu. Do Vianoc by potesilo nejake to kilecko dole... :-)
Odpovedať
ahojte ..tak ja som mala rano bielkovinku a teraz si dam asi kusok celozrnneho rozteka s fazulkou a neskor mam super mrkvicku,co mi mily pripravi....vecer znova bielkovinku,ale dam si do toho kakao....lebo ja nemozem mlieko ani citit...s kakaom,lahko vypijem aj mlieko.... ;-) a bielkovinka lepsie chuti.... eeka, aj dnes si s milym v praci?? ja tu budem tak od 16,30 stale..... ;-) a cvicit,cvicit,cvicit.....a popri tom upratat na vikend......ale zo vcerajska mam trosku svalovicu,kooonecne :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?