Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeka ja som uz 10dala dole, inak by som sa hadam ani nevydavala ;-) miri mna vysadenie HAK len caka, som zvedava, co to so mnou porobi..
Odpovedať
bezaz, a kedy asi planujete vysadit? ja som to tu uz raz rozoberala..ja som uz raz vysadila a do par tyzdnov +5kilov!!!!! tak teraz cakam na to prve a urcite idem na dietu ;-) a to si fakt dala dolu 10kilov uz?????? :-. :-. :-. tak to ti gratulujem x-)
Odpovedať
bezaz super,to si chudla 90-tkou?no tak vitaj medzi nas a nakukni sem obcas,aspon nas chudnucich a nechudnucich moralne podporit :-) ,to je uspech a potesiiiiii ;-) miri uz som dosla ,no tak ved ked ostanes teho, tak aj tak priberies a citala som,niekde,ze po vysadeni mozes aj hned otehotniet... :-D :-D :-D tak co bojite.....
Odpovedať
eeka, ja viem...ale take priberanie mi vadit nebude 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ved zato som to napisala,ze aj tak priberies,tak nemusis chudnut :-N
Odpovedať
ale co ak neotehotniem este par mesiacov...to tie kila nechem navyse, chapes ;-)
Odpovedať
sladke snicky cice..... x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
oki, papa....eeka, hlasim presun :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
uz som tam ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri chcela by som vysadit niekedy na jar, este uvidime, aka bude situacia eeka chudla som tak kombinovane, aj delena, nieco trochu aj 90dnovkou.. my sme pred svadbou museli aj s muzom chudnut ;-) inak by som sa nemestila do siat a muz do obleku
Odpovedať
miriama, ano ta bielkovina je na pitie,je to prasok.....a robia sa z neho koktejly.... bezas, tak to je super 10 kil dole..... ;-) no tento tyzden dufam,ze budem lepsie natom...a nebudem sa prezierat,ale castejsie vypijem bielkovinku.... eeka,dufam,ze zacnes skoro,uz chcem iba bielkovinku pit,lebo sa nerada pozeram na zrkadlo... ]-( ;-) :-) papa neskor
Odpovedať
Článok sa načítava...
ciao bezaz...tak ale hlavna vec,ze ti pomohla schudnut ta kombinacia :-) tak kedy zacinas?ja cakam na bielkovinu a zacnem hned....lebo je to najlepsi sposob....okrem toho obsahuje vela vitaminov ;-) tak a popritom mi spali tuk,co ma navstivil :-D :-D :-D smaily,pockaj na mna...viacerym sa chudne lepsie....ja ale odkedy veceriam melon alebo yogurt som zistila na nohaviciach malinku zmenu,dnes rano....podarilo sa mi ich zapnut bez problemov.......tak som rada.... x-) x-) x-) adamko ajoj,tak ako po oslave?dnes ti neodporucam dietovat,lebo by to bol mensi sok po tych dobrotach... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tdik za tu ovocnu tortu,no niekto mi ju spapal po ceste... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eeka.... Tak super, k tým gaťom "gratulaciones" :-D :-D :-D .. paráda... ... ja som našťastie ani po prežieracom víkende nemal problémy so zapnutím nohavíc, tak dúfam,ž e to tak zostane... Dnes ešte nič dietne, na obed zabíjačkova kaša, doobeda ku káve torta a teraz krémeš :-(!! Ale šak začne aj očista hádam ;-)
Odpovedať
adamko ma prerusuje skype,tak som s brachom kecala ledva... :-( ale aspon nieco.....ja kolaciky az na vianoce si doprajem,inac nie,lebo by nemalo zmysel teraz zhresit :-D :-D :-D aj keby som mohla.... :-D
Odpovedať
eeka ved ja zacnem na 100% az ked ty zacnes.....lebo sa mi dotoho ide tazko.... :-( je super,ze vidis cosi na nohaviciach..mne nohavice vzdy povedia viac ako vaha..... :-D a ja som milemu uz nakazala,ze mi nemoze nosit dobroty.....uz ziadne kolaciky,ani sladke satocky.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby asi sa pridam, uz zacinam mat problem so zapnutim nohavic.. :-p
Odpovedať
:-D bezaz tak super ze sa zapojis.... do 90dnovky? alebo bielkovinka? :-D ja si uz zas chcem pridat cvicenie....zanedbala som to po keni.....a ten bazen mi neprirastol v izbe... ]-( ;-) a sama mam problemy ist sa dotlacit na plavaren....aj ked ju mam asi 10 minut odomna.... :-( no musim,lebo mam permanentku od mileho..... :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily to je jedno, hlavne nech sa po tom chudne :-D ja mam este z byvalej roboty permanentku do zora fitka a este som tam nebola ani raz.. chodila som doma na stacionari, ale teraz sa uz skoro pol roka neviem donutit..
Odpovedať
zora zoborova??ja mam jedno cvicenie doma....je pekne narocne....ale super...keby som sa dotiahla ho kazdy den cvicit,bola by som suuuuuper......veru musim zacat,ale vsetko na 100% ked eeka zacne.... :-D uz sa tesim.....
Odpovedať
ciao cice.... :-D :-D :-D tak uz som tu..smaily,tak ja som bola prekvapena z mojich nohavic aj som sa chvalila milacikovi a on sa len na mna usmial v zmysle,ze jasne,ale nic nevidi,tak dostal odo mna pekny buchnat :-D :-D :-D :-D bezaz zacni...budeme spolu vsetky..aspon do 20.decembra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam 10 ci kolko vstupov do jej fitka.. ktovie, ci este vobec platia? :-o ja som chodila na stacionari 5x tyzdenne plus som cvicila, teraz som lemra lemrava.. a najviac mi chuti marcipanova rittesportka 8-(
Odpovedať
eeka to bol urcite pekny buchnat..... :-D bezas....ved ani ja teraz nie som uspesna......a tiez sa citim ako ta buchta...... no zajtra ma este caka papanie...... :-D
Odpovedať
bezaz kolko stoji pernamentka a na ako dlho vzdy mas povoleny vstup? to mete blbe s dobrymi fitneszentrami.....tu som sice platila dost, ale rocenku na neobmedzene vstupy.....asi tak najlacn.fitnes 400eur na rok, ale bolo to super....aj damska sauna, parna sauna, stroje....skupin.cvicenia.....a mohla som byt kazdy den aj po cely den.....no teraz nemam nato.....a ani cas... ;-) preto chcem chodit plavat, aby som minula pernamentku.... ;-) a dostala novu... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily to neviem, permanentku mam este od byvaleho zamestnavatela ako bonus.. je to na 10vstupov, nie je tam ale doba platnosti.. ;-)
Odpovedať
**bezaz, tak drzim palce...ale vacsinou byva opacna reakcia...ked zacnes brat HAK priberies..no ja som ta vynimka :-D :-D **smaily a kde sa to da zohnat? da sa to vobec pit??? :-N =-) myslim na chut... :-N
Odpovedať
ciao cice,tak ako dnes? :-D chudnete? :-D :-D :-D miri,tak co sa neozyvas?dik za vtip,ftip :-D :-D :-D dostala si moj?
Odpovedať
Profilova fotka
miri sak na to sa spolieham, ze po HAK schudnem, aspon trochu :-) eeka jasne ze chudneme, na obed som si dala sisky :-p
Odpovedať
**eeka, ved sa ozyvam =-) :-N TU SOM!!!!!!! x-) **bezaz, ale po jej vysadeni to chudnutie ide lepsie..teda vo vacsine pripadov.. ;-)
Odpovedať
miriama, bielkovinovy prasok sa pije ako drink.... :-) ;-) a da sa vsade zohnat...len na sk je problem.... u nas v germany je kvalitny v lekarnach....ja mam multan-figur-former :-D a chutovo je ok, najlepsi zo vsetkych co som skusala....a ked ho dokazem ja vypit, s mojim citlivym zaludkom...dokazu ho vsetci,len si to treba pekne rozrobit...a rozdelit do viac vody...alebo ak mas rada mlieko,do mlieka.... aj ja chudnem dnes :-) zjedla som coko tycinky aj ked su müsli...aj hambuger,ale zdravsi..... ;-) :-D eeka kedy uz zacinac? dr.Strunca som dnes trochu citala, sa hovori aj ze s nordic wolking(alebo behom...), s dobrou bielkovinou , ovocim a zeleninou sa da zatyzden schudnut kazdy den do jedneho kila....to jest aj 7 kil....zalezi,ake % pohybu v porovnani s bielkovinkou......lebo niekto ma cas 3 krat do dna cvicit aerobne a niekto moze len par minut.... ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?