Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
adamko ociek?? mnamky....ja som mala dnes naposledy dufam tu jahodovu tortu este co zostala zo svadby...kopec jahod....aj bielkovinky... :-D ;-) my tu mame zamracene a chladno.... no a eeka je kde dnes? :-) lupienka,ty chodis do nejakeho fitka? tak ja pridem asi po 20,00 papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, smaily... pááá, zajtra, lupienka... ... no pár očiek, áno, s jemnou klobáskou :-( a syrom iba... tak rýchel som urobila z dvoch rožtekov, aspon dačím ponúknúť, príde kámoška aj s priateľom, tak ten si hádam dá :-).... ... ešteže manžel nepojedol všetky tie šátečky, čo sme pieli v nedeľu... nechal síce iba "pár", ale hádam si dajú :-D ... ja som mala dnes na obed vývar s véééľa zeleninou, ale doobeda som okrem ovocia mala aj jedny Bebe dobré ráno... nejaká som bola dnes hladná :-(... ale nevadí... hádam ma to nezbabije... na večeru som mala plán opečené rybie filé, ale to stíhať asi nebudem, to to asi istí jogurt, ako odíde návšteva :-)... tak pá zatím
Odpovedať
Profilova fotka
;-) , prídem :-)
Odpovedať
adamko,eeka kde ste? cvicite? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, dnes som tu len na skok, tak Vas zdravim. Ano smaily, chodim do fitka, chodila som na spinning, len ma to nejako prestalo bavit :-) a potrebujem spevnit trochu. Vcera som nakoniec namiesto ovocneho dna skoncila tak, ze okrem pizze nebudem nic jest a doma som vecer zjedla pol balika gumenych macikov ]-( Hrozne so mnou, kde je moja pevna vola???
Odpovedať
lupienka, tak to nevdi, gumenici su bez tuku a nepribera sa z nich rychlo.... :-D ja zajtra uz nasadzam 3 krat do dna bielkovinu a tesim sa velmi,lebo uz sa zas na seba nemozem divat... ;-) idem ted do mesta a stavim sa zas az okolo 21,00...ako stihnem.... eeka mas problemy s pocitacom? dnes mi prislo nieco domov...vies co? napisem...zatial papa adamko, a ty ako?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... práve som došla z práce a chystáme sa s Adamkom von, ked je už konečne ako -tak počasie.. ja dnes doobeda pohoda, na obed filé (chutilo :-), ale teraz, som došla som zlupla asi 60 g šlahaného tureckého medu, čo som si kúpila ešte na jarmoku, ked som mala dietu, vtedy som mu odolala, dnes už nie :-(, ak som bez večere, istí to jablko - dúfam :-).. dnes ma príšerne boli hlava, nechápem, musela som si dať až tabletku, tak až sa vyvetráme vonku, možno mi to prejde... zatím pá... lupienka... gumených medvedíkov môžem, ale našťastie veľmi chutia aj malému, tak mi vždy zostatnú tak tri, štyri :-), ale kao dobre... eeka... halloooo, kde si, PC treba nakopnúť smaily... sorry, včera som sa ani s tebou cez ICQ nerozlúčila, lebo manžel bol rýchleší a vypol mi PC skôr, ako som tak urobila :-)... zatím pááá CICE
Odpovedať
adamko, tak uz tu nikoho neni, zvlast v noci.... eeka asi stale nenakopla pc....ale moj tiez robi problemy a zamrza.....raz sa ho zbavime..... ;-) tak papa, zajtra som tu az po 21,00..... :-( ;-)
Odpovedať
caute cice...tak sa opat hlasim..... ;-)
Odpovedať
ahoj miriama ako? zial ja uz musim ist,mily pride a nestiham.... ;-) papa
Odpovedať
ahoj smaily...a tak....rychlo....tak bru nocku :-)
Odpovedať
no som tu este na 10 minut,uz po sprche ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaaaaj, tak co nove? kolko kileciek dole? ja to tu uz nestiham sledovat... :-N x-)
Odpovedať
ja veru po dovolenke som sa neodvazila odvazit :-D ale zajtra uz zacinam moju bielkovinku a pojde to rychlo dolu,tesim sa.... :-D :-D
Odpovedať
a ty??? ;-)
Odpovedať
a ako bolo?? ja som sa teraz vazila ked sme boli doma a vypada to furt rovnako 8-) x-) x-)
Odpovedať
bolo neuveritelne krasne.....no nadherna dovolenka,aj som ohnedla :-D ale tam som nepribrala aj ked som zrala s prepacenim.... mali sme all inklusiv....no stale jedlo,jedlo....mnam,mam ted roztihnuty zaludok,ale uz je lepsie,a zajtra este lepsie.. ;-) uz musim pa a dobru nocku :-D
Odpovedať
a kde ste to boli????
Odpovedať
ciao cice,tak ja uz pc ok,nemozem nanho nadavat,a vcera sme mali navstevu....tak som sa neozvala..... :-S vitaj ieland,tak ako?cakala som do polnoci na margotky a fidorky a teba nikde..ani mi nehovor,ze si mi zjedla moje sladkosti....ty si ale trufala :-D :-D :-D :-D :-D ako bolo? smaily uz sa tesim.........dufam,ze ti dojde aj to druhe..... ;-) inac mne sa uz nepodarilo zhodit nic nic nic.....som zvedava po bielkovine............. adamko,tak ja tu budem aj dnes vecer.......kym dojde tvoj drahy z roboty....tak popis....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Adamko nejako nestíha... som "death" :-(... fuj, včera som bola už od 20.30 v posteli, mám asi riadny prievan na krku a idem i to do hlavy, išlo mi ju včera roztrhať a dnes tiež, ale tri ibalginy to vylepšili :-)... tak preto som sa neozvala dnes to nebude lepšie, teraz večeriam (opečený oštiepok, kalorickú bombu, ale čo už :-) ) a pôjdem malého umyť a dať spať a nachystať veci na víkend.. sme celý u mojich rodičov, majú zabíjačku prasiatka... ak to bude iný PREZIERAK... tak som zvedavá.. a ešte k tomu aj tortička... mám narodky :-).. zasa o rok staršia :-(!!
Odpovedať
x-) adamko ajooooj ,je mi luto,ze sa mas na houby......daj si vatu do usi,aby sa ti to polepsilo.....aj ked nebudes silno pocut,ale malo by ti to stlmit bolest.....hlavy....chudatko...... dnes mas narodky? tak ti prajem,aby si vyzdravela ;-) a este vsetko naj ,hlavne vela zdravia stastia a lasky a rod.pohody,no a hlavne krasne romanticke chvile s tvojim milacikom..... ;-) ;-) ;-) uzi si zajtrajska a neopi sa moc,aby adamko nemusel vliect maminku do postele :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eeka.. ... až v nedeľu...ale díky...zajtra idem do práce, žiadne opitie sa nekoná, tak možno v sobotu popri zabíječke "ujde" nejaký "štamperlík" :-D :-D :-D :-D a ten krk je na tom stále dosť rovnako, ale viac hlava, ale asi zabral už troška ten tretí ibalgin, tak si idem si dať "pár" brušákov a zastavím sa ešte :-)
Odpovedať
ok ;-) no ale ked mas ten prievan necvic!to je horor s tebou.... :-D
Odpovedať
ahojte... eeka no kencne si sa ozvala ;-) adamko, ja tiez v sobotu budem papat.... :-D :-D alebo ako to ma nazvat... no vecer som mala chudu sunku s citronom,lebo som dnes narobena,a este do noci budem hore zas... ale bielkovinku som dnes pila :-) zajtra tiez chcem rano, mozno sa podari aj na obed,ale na veceru urcite ;-) zatial pa
Odpovedať
kam ides jetzt?smaily... =-)
Odpovedať
aku ma prichut bielkovina? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
... som späť ... ... tie brušáky som zvládla, tablekta je sem-tam na niečo aj dobrá :-) ... práve pijem čajík....... ale aj s medíkom :-(
Odpovedať
:-)adamko ja vobec dnes nemam chut na cviky... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
... a prečooooo?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
... to ja mám chuť málokedy, ale ja si pred tým skoro vždy chystám veci do práce (sem-tam aj skúšam, či sa to či ono k sebe hodí... no chorá som si povieš.. ale čo ču :-)) no a tak potom za tým si idem radšej zacvičiť, aby som tie gate obliekla aj o dva týždne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D , kedže už nedržím dietu a môžem nabrať :-(..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?