Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeka.. aké sekretárky... či čo... sa Ti zdá že píšeme veľa a rýchle... vieš, toto ma živý, takéto písanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... inak, píšem si ešte aj cez skype s kámoškou ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
aj unas to ukazovali,wolking ,ale ja som sa na tom smiala,no vraj je na vsetko dobre ma to dve dlhe palice...ako keby si lyzovala a chodis s nimi vsade s takou zvlastnou chodzou
Odpovedať
coze?to ako stihas....aj ja mam skype.....moje meno je ekaeka9525,ale mam ho vypnuty,to by som nestihala... :-S...ty mas aj so smaily 80 prstov :-D
Odpovedať
adamko, prepac, nordic wolkong je rychla chodza s wolkingovymi palicami....a na pristroji je to to iste len na mieste....cvicis nielen nohy,aj ruky....proste najviac svalovych skupin,ako pri inom sporte....aj behom zapajas menej sv.skupin...... ;-) a zvlast wolking je pre vsetkych...zvlast pre obeznejsich....aby nezatazovali kolenne klby....no na sk nie je rozmozeny......tu kazdy 1 nemec beha, a lazdy 2 nemec wolkinguje.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie, mám iba 10 prstov... v pohode.... ja píšem v práci stááále... takže roky praxe a tu to na nete ešte trénujem povečeroch... ... tak to je tiež dobrý stroj... to aby som šetriť začala nan, isto nebude lacný... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hodím si ťa, do priateľov, eeka, ako môžem do skype, OK?
Odpovedať
Profilova fotka
smaily... Vdaka, už viem čo to je :-), ja si len "neevidujem" vo svojej "krásnej" hlavičke :-D :-D :-D , nepodstatné názvy, vysvelím rukami :-)
Odpovedať
eeka, ja nemyslim ze mam 80 prstov,ja som ich naratala len 10... :-( :-D :-D ja uz budem musiet ist, lebo nic neurobim..... ;-) :-D
Odpovedať
aha.tak zato.... babenky nam premiestnili telenovelu ]-( davaju nejaky film,tak neviem preco.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
eeka, čaká to na tvoje "schválenie" už iba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
och, ty telenovela... ja som pri TV teraz veľmi málo, ale zasa vééééľa času som tu.... lenže PC je v detskej, sú tu hračky a to si tu tam s Adamkom spoločne kraľujem s kockami, autami, medvedom a medzi tým je PC, odbehnem od hrania, ani si Adamko nevšimne :-D
Odpovedať
adamko,akurat mame akciu,ja ho vsak nemam kam dat aj ked sa da perfektne zlozit... stoji v akcii okolo 80 eur..... :-D ale kym ho budem mat kde dat tak urcite este viac zlacnie.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky... lúčim sa, idme sa natiahnuť,... som dosť unavená už... Tak zatím, teda... tak zajtra sa stretneme... Dobrú nôcku a páááá - cmuk ;-)
Odpovedať
ok,adamko hod si ma ako priatelku,tak aspon uvidis ci som on-line a napises ;-) smailly,myslela som to tak,ze pisete rychlo....... ale aj ja pojdem idem do sprchy a potom buvkat.... tak sladke sniiiiiiiiicky vsetkym,zajtra.... ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čooo, smaily,... to je parádna cena... tak ho kúp a nechal zložený... ja mám zasa tu v detskej toooľko miesta, ja na chodbe... ja tu môžem mať aj tú lavičku, aj ten "tvoj" stroj aj to, čos spomínala eeka a ešte budeme mať miesto aj pre hračky.... ... škoda, že nie som teraz v Nemecku - smrk
Odpovedať
Profilova fotka
ja som online,eeka, stále, odkedy prídeme, Adamkova cesta je do detskej a pustiť PC, takže sme hned "zelení" a sme tu nablízku :-)
Odpovedať
aj ja...süsse snicky...... :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
:-) 8-( :-) 8-( :-) 8-( :-) 8-(
Odpovedať
to ja mam asi na vine pc,lebo mi otvara pomaly strany.....neukaze mi hned,ci nieco napisalo.... :-. tak papapa......buvajte do ruzova,..... x-)
Odpovedať
urcite eeka.... adamko, ja si pockam na dalsiu akciu.... :-D moj mily by sa nepotesil..... ;-) :-D :-D ja ho nato postupne pripravujem,ze bude raz z toho posilnovna.... :-D :-D
Odpovedať
x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, my sa tu nejako nestretneme, ja som pri PC od rana tak do 17,00 hod. a Vy az po mne, ale neva. Adamko, co sa tyka mojho stravovania, zo zaciatku som to striedala ako pri 90 - dnovke ale akosi ma to prestalo bavit :-) Tak teraz tak vselijak. Ale mam zafixovane tie dni, napr. dnes som sa rozhodla dat si ovocny a keby som mala 90-dnovku stale, tak mi tak aj skutocne vyjde. A teraz uz nejem to iste na veceru, co na obed. Mam jednu znamu, co s 90 - dnovkou schudla 16 kg a po nej este dalsich 6 a jedla tak, ze rano ovocie, na obed napr. maso a zeleninu a na veceru ryzu a zeleninu. No a ja tiez nie som moc zeleninova, teraz som sa naucila jest trochu viac zeleniny, ze ked som mala masko, tak som si k nemu dala 2 rajcinky, nech ma to rychlejsie zasyti, ale inak minimum. Inak kam chodis na spinning? Lebo ja som tiez chodila do sport. haly minuly rok, len teraz sa mi moc nechce. A vcera som sa normalne donutila cvicit doma a to je veeelky uspech u mna! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lupienka, si tu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodím cvičiť do NMNV, ale tento týžden mi to nevyšlo, manžel má poobednu, tak MUSIM zacvičiť troška aspon doma...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adamko, som tu, len som mala nejaku robotku! Ja som myslela, ci nechodis na spinning tu niekam do TN, preco az do Noveho Mesta, nie si z TN?
Odpovedať
Profilova fotka
nie som z TN, som presne medzi NMNV a TN, tak to mám skoro jedno (do práce ale chodím do TN), a do NMNV chodí aj kámoška... no v TN, sa mi nechce čakať do nejakej 19-tej, kým začne hodina, ale zisťujem aj niekde o 17-tej, ale sama neviem, či budem chodiť... jedine, že by som kolegunu ukecala ...idem troška urobiť pár očiek, sa mi ohlásila teraz kámoška, čo je v Anglicku, teraz je doma, že ma príde pozrieť, tak aspon dačo pod zub ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Vam prajem dobru chut a potichu Vam zavidim :-) Dnes som mala v plane ovocny den, ale chytil ma hrozny hlad cez obed, tak som sla na zeleninovu pizzu a taku hnusnu mi doniesli ]-( , ze som si dala len trochu, aby som sa trochu zasytila. Mnam, asi si pojdem nieco kupit :-) Tak pa Adamko, pokecaj s kamoskou!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?