Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, to sa stáva... ja som miláčika dnes videla iba ráno o piatej, ako spal a ja som šla do práce... a teraz večer asi on mna uvidí ako spím, ked on z práce príde :-), ale zasa, neberiem to ako "na prd" den, ale je fakt, že aj lepšie už boli :-)!! ... a čo dobré si dnes papala, okrem toho, že si sa hnevala na čakanie ??
Odpovedať
dnes som kurciatko na vine a salat paradajkovy....vecera nic....,asi si dam yogurt... :-p
Odpovedať
tak to ti adamko nezavidim...boze ja by som sa zblaznila ,neprehanam...ja som zvyknuta....mozno keby som robila inac by som sa na to pozerala....,ze? a maly adamko ako este je chory?uz mu preslo?
Odpovedať
Profilova fotka
... no ja môžem do práce aj na 8-mu, ale to zasa musím byť do 16-tej, a to teda nie.. ked sme nemali Adamka, chodila som stále na 7-mu a aj tak bola do 16-tej, to mi nevadilo, ale teraz.. :-) Ale to je tento týžden výnimočný stav, inak chodím na 7-mu a o 15-tej domov, ale teraz potrebujem po týždni porobiť, tak budem na 6-tu a do 15-tej, ale v piatok isto o 14-tej :-D :-D :-D ... a zvykla by si si, ako som nastúpila do práce, tak som viac ako pol roka chodila iba na 6-tu a prežila som, ale som teraz zlenivela... Adamko už celkom OK, sem-tam ešte pokašle, ale dá sa... v škôlke vraj ani skoro nekašlal... že v pohode, tak som rada... :-)
Odpovedať
eeka, to sa mi obcas stavalo.....no niekedy casto...uz nastastie ma mily ineho zamestnavatela ;-) a ja takisto nemam rada dlhe rady.....ma ide rozhodit.....a co robia tak taliani,ked musia cakat? :-D :-D adamko, ty si veru teraz krasnym prikladom...uz musim zas pravidelne cvicit aj na brucho... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... ja mám teraz také "cvičenie" vstávam k žezližke, čo to požehlím a zasa sadám na stoličku k PC a popíšem... takže "vstyk - sed" :-D :-D :-D ... ja som si na zajtra do práce nachystala hovädzý výrar s véééľa zeleninkou, tou "mojou" - mrkva, kareláb, karfiol, ružičkový kel ;-) ... a možno urobím chute, na stredu mám v pláne robiť kapustové fliačky, mnamky, ja ich MILUJEM... a kapustu ja môžem na akýkoľvek spôsob... 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily... ... ááále "netrep"..... :-D , akým príkladom, ja fakt iba na brucho cvičím... a tento týžden to vyzerá tak, že nepôjdem ani na spining, manžel má poobednú (ale to som už predbežne zariadila, "opatrovateľku" pre Adamka ;-) ;-) ;-) ), ale tá kočka, čo chodí so mnou je nejaká chorá a to chodíme na jej firemnú permanentku... len dosť sa "pohrávam" s myšlienkou, ked mám "strážnu službu" už vybavenú pre malého, že by som šla aj sama x-) x-) ... zajtra sa uvidí ... takže žiaden príklad, som pred tým, ako som dietu držala viac cvičila, doma aj nohy, aj častejšie 8-minútku, teraz iba sem-tam, raz do týždna možno :-( ]-(
Odpovedať
nieeeeeee adamko,musis spominat kapustne fliacky??????? ja sa ich neviem dojest...ale mam ich len na slovensku,takze nejem ich casto....ja v stredu chcem vela cvicit.....ak sa mi podari... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..... smaily, urobím viac a pošlem ti?? :-D :-D ked som držala 90-tku, často som si ich robila v UH dníčky... taká papina a vždy som sa nejedla do prasknutia... aj teraz sa ;-) :-D
Odpovedať
veru adamko neprovokuj, :-D :-D :-D baby ja mam doma tapis roulant mechanicky,no chodim nan len teraz par tyzdnov ,na 10 min 2x do tyzdna,ked mam aj 8 min.no 8-ku nezvladam celu boli ma z nej brucho,tak ledva po piaty gong,to ostatne je tazke.... :-S smaily,ita su arogantni povacsinou a ked maju cakat,tak len koli peniazkom.... :-D :-D :-D
Odpovedať
to ti verim...... :-) :-D na vianoce si doma urcitee neurobim.budem mat ine dobroty a aj tak ako sa poznam,zas mi na sk nebude chutit...tu dostanem kazdy den chut na sladke,a ako si ty povedala pekne, raz ma asi to sladke zabije :-D to teda nechcem,ale tu mozem jest a jest.....a na sk,nemam totalne chut...asi preto,ze je to lacnejsie :-D ach jaj,sladke.....
Odpovedať
tapis mam 4roky!no tak vidite aka som lenivka... :-o adamko posli aj mne.... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
eeka... pre "sveta neskúsených" vysvetli, čo je to "roulant mechanicky"... nejaký steper, bicykel ;-)
Odpovedať
smailly,mozno na vianoce ochutnas ita speciality... ;-) zavisi na euch
Odpovedať
Profilova fotka
eeka, v stredu čakaj, pošlem :-) ... ja mám tu lavičku na brušáky iba požičanú, dúfam, že čím dlhšie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuu, dožehlila som, nie všetko, košele zajtra, na to už nemám chuť... neznááááášam žehlenie... pomooooc...
Odpovedať
eeka,raz to nebude tazke... ;-) ja zajtra uz chcem opät cvicit 8 minutku...ach prave mi davaju nejaky hovadzky film hororovy.....mystery na pro7, zas som zvedava a potom budem cakat...mileho z prace...... ;-) ach jaj....eeka ty mas teraz lepsie.....sturm.....
Odpovedať
adamkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo sorry,je to beziaci pas ,ale nie elektricky,ale mechanicky,to znamena ,ze ide len ked nanho stupis...ma kompiuter,kde meria cas a kcal a km
Odpovedať
adamko,ale daj nane aj smotanku kyslu.... ;-) cice ,ja uz za chvilu idem...zacne sa mi telenovela ,tak ja na horror nie som....to by som asi 3roky nespala.... smaily,to mas teda odvahu...
Odpovedať
Profilova fotka
no sory, chápeš, dievča z dediny :-D :-D jéééééééééééééééééé, to je ale super vec, to by som brala domov... ked som chodila do posilnovne pred svadbou, tak STEPER to bolo moje, jednoducho dačo na nohy, zadok a hlavne STEHNA... :-(!! Ja som u nás v Tescu videla taký maličký steper za "nejakých" 1300 Sk, ale to je ozaj maličký, nie je tam nič nadržanie, vlastne iba ten spodok... ale zatiaľ neviem...
Odpovedať
eeka, ty si ma teda rozosmiala..... :-D :-D :-D si zlata.....aj mily sa zasmeje.....a potesi sa..... adamko keby sa kosele zehlili same....uz aj taky je pristroj.... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... nie, žiadna smotanka, iba udusím kapustičku na cibulke, vyvarím bezjvaječné fliačky, zamiešam a MNAMKAM... sa už začínam tešiť... ale to až v stredu, zajtra si dám vývar... :-) ja tiež pôjdem pomaličky, aby som ráno vôbec vstala z postele... :-(
Odpovedať
eeka ved ty nevies ako ja sa na take filmy pozeram,ked ide do tuheho prepnem...ale ked je mily pri mne,nepozeram.... :-D
Odpovedať
inac by som tiez 5 rokov nespala pokojne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
len ja by som na žehlenie všetkého brala prístroj, jediné, čo v pohode požehlím, su Adamkove veci, tričká, to je rýchlo a je to ešte také "maličké", netreba to otáčať, ako tie moje maxi veci :-(... no ale čo už... ja vytriedujem, čo netreba a dá sa posklať, nežehlim, načo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
horory, ujjjj, jeden som videla, ked som mala možno 9-10 rokov, euféria VIDEA v tom čase... a ešte teraz ma niekedy napadne, u našich v pivnici, že jéééé, čo ak tam je takto so sekerou a "spapá mi potom črevá"... no fúúj to vôbec, bojím sa ako šlak :-)
Odpovedať
tapis ma dole cierny beziaci pas a z dolu nahor idu dve drzadla....je to lepsie,lebo vynalozis viac energie ,no ked nemas niekoho kto by ta popohnal...ja mam slabu vydrz......moj stal 230 euro,no radsej by som chcela bicykel......
Odpovedať
adamko, moj sen je zas kupit si pristroj na nordic wolking...ten setri kolena,ja nemozem steper,ale kratke stepy ano,je to makacka....no wolkongom zhadzujes rychlejsie,zapaja sa ti tam najviac svalstva..... a vonku v zime nemozem chodit s palicami.... :-D :-D i ked....
Odpovedať
Profilova fotka
... eeka... za tú cenu ja by som na tom cvičila trikrát denne, nech sa to oplatí :-D :-D :-D (ale to možno iba tepem, možno nie, neviem... ale túto lavičku mám doma cca dva mesiaca a možno dva-tri dni som na nej necvičila... cez víkend aj doobeda, aj poobede, ked malý zaspí, cez týžden len večer... ale SILA je, že mi stále ROVNAKO, ak nie VIAC trčí to hnusné BRUSISKO :-( ) smaily... viac vysvetli dievčati z dediny :-D :-D wolking ;-)
Odpovedať
vy co matte dake sekretarky co pisu za vas? ja som horor len zacala pozerat a uz mi liezli zimomriavky ako detom a pozna sten rychly dych a pot.... tak a ked si nan spomeniem hned musim spievat od strachu,ja som taka sibka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?