Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
tak vidis,ze je to mimo.......smaily,mozme sa dohodnut za tu bielkovinu?v akom meste byvas? adamko,tak ja som ocka a ost.chutky nepapala uz cele veky... :-|
Odpovedať
mne sa uz tiez nechce byt na nete,sedim tu uz dlho,a ked pride mily z prace znova budeme asi sediet a pozerat film co som stiahla- ten posledny samuraj.... ;-) takze dnes som zas necvicila...a bazen nemam doma .... :-( ]-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... ... to čo som papala dnes som nepapala asi 4 mesiace (necelé), nie sú to celé veky, ale dosť na to, že voľakedy bežne, cez víkendy a NIC SA NEDIALO... 57 kg bolo aj keby som od toho bola PRASKLA :-D :-D :-D
Odpovedať
eeka napisem ti IP. ;-)
Odpovedať
ok,cakam,smaily. adamko,mat tvoju vahu ;-) ,inac tak to vypada,ze som pila bielkovinu pomalu..... ]-( ]-( ]-( uz vsetky odchadzate?
Odpovedať
kde ste boli ,ze ste dlho na nete a tu nikto nenakukol? =-) =-) =-)
Odpovedať
eeka boli sme na icq ;-)
Odpovedať
co je to icq?
Odpovedať
eeka , ICQ ked si najdes na nete, staci si ho dat do Pc do programov,zaregistrujes sa a mozes si pisat,telefonovat...s hocikym kto ma tiez icq :-D ja to tiez dlho nepouzivam,ale je to super...
Odpovedať
ale kde?do vyhladavaca?na zozname? =-)
Odpovedať
do googla si daj ICQ zalezi aj ci chces nemecky,slovensky,anglicky.... ;-)
Odpovedať
taliansky.... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak smaily,uz to stahujem,za 50 min.to mam .............je to icq6,vraj nova talianska verzia =-) dufam,ze to bude ono...som zvedava.ja mam skype,ale len par dni,no je to pocut-nepocut,podla mna to nie je take kvalitne,co myslis?dufam ,ze icq bude kvalitnejsi.....
Odpovedať
no o 23.oo to budem mat a potom sa idem zaregistrovat....stahuje mi to dlho.......,ale stoji to zato....som zvedava....
Odpovedať
icq6 mam tiez ale nemecky a som velmi spokojna...to ti tak dlho stahuje? ak to dnes nestihnes tak zajtra po 16,h. som na icq... ;-)
Odpovedať
lebo mam rychlost 115,2 kbps.....hroza... ok,zajtra sa spojime s icq,ak sa mi podari,ak nie napisem mail... ;-) chyba mi 25min.ja tu este aj tak pobudnem,kym neodkvacnem.....no tak zajtra sa dohodneme za tu bielkovinu... ;-)
Odpovedať
ved mi napis mail, doobeda budem obcas len na maily... ty co tak ponocujes? ja uz by som nebola do noci hore,keby mily nebol v praci, na dovolenke sme si dost zmenili rezim....a chodili sme skor spavat...a teraz doma v Europe nedokazeme zas dlho spat, asi preto,ze sme tam niekedy zavcasu cakali na vychod slnka :-D :-D
Odpovedať
to je asi tak,ze obcas mam biele noci,neviem zaspat,nic nepomaha,mam to par mesiacov.... |-| tak neviem,mozno,ze zima ma napravi,lebo tu sa chodi na dedine skoro spat a ja som si este nezvykla aj ked som tu uz 4,7 roka.....no a tak som sa dala na net aspon po noci nikoho nevyrusujem.... :-D ten moj uz peknych par hodin chrni :-D :-D :-D ......a ja pozeram aj tv,aj pisem.....do kolkej to neviem... :-D
Odpovedať
no iste mas z kenye nezabudnutelne,romanticke zazitky.... x-) x-) x-)
Odpovedať
veru kenya je uplne ina krajina....krasna ....ma svoje nezabudnutelne caro... ;-)
Odpovedať
ja uz idem...dobru nocku...zajtra ;-)
Odpovedať
ok aj tebe sladke snicky... adamko aj tebe...... miri ty uz si odcestovala?
Odpovedať
no mam vybitu baterku na mobile,musim koncit ]-( ciaooooooooooooooooo
Odpovedať
Profilova fotka
eeka... sorry, som včera zabudla dať dobrú noc :-D tak teraz DOBRE RANO :-) ... to tak môjmu maličkému musím večer ak trikrát povedať "dobrú noc" a on mi na to trikrát poviem "dakujem maminka"... :-) :-) :-) :-) :-) Celé sa to tu zmenilo na BIELKOVINOFORUM :-D , tak idem vybrať z mrazáka filé a dám si aj ja bielkovinu (smaily, díky za nápad)... a na večeru sa uvidí, ideme s tatinom do mesta, tak možno skončíme v nejakej reštaurácii alebo pizzérke... tak uvidíme, čo dáme do bruška :-p
Odpovedať
tak maminke odpustime ;-) a dufam,ze uz neodides bez rozlucenia,niekto si na to potrpi,napr.ja,lebo hned sa ti lepsie v dalekom svete zaspava,ked ti da niekto sladke snicky....napr.maminkaaaaaaaaaa :-D :-D :-D aj adamko maly si na to potrpi,tak vidis.. ja mam dnes na obed cestovinku a dost.vcera vecer melon ,no a teraz mam hlad,ale uz tu moju bielkovinu nevypijem ani za nic na svete... :-x :-x :-x tak sa majte zatial....ja tu nakuknem este ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
adamko dnes mas volno?ze sa ides flakat aj s milacikom? :-D :-D :-D :-D :-D ,ci si este na ocr.adamko uz dnes ok?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pekné ráno... :-) Dnes ideme na kontrolu ešte, nie je to celkom OK, v pondelok bude ešte asi doma s tatinom, ale ja už MUSIM :-( do práce, ale dnes spravíme malý výlet aj s Adamkom, lebo vlastne od pondelka vôbec nebol vonku, tak už mu je treba vyvetrať sa a nemá teplotu, tak na hodinku môže :-) Stále som sa nedozvedela, či si na 9O-tke, alebo už iba na bielkovine :-)?
Odpovedať
dobre ranko aj tebe.ja som bola na bielkovine,ale nie 3x denne ,iba raz,lebo moja bielkovina to neodporuca,lebo by som riadne pribrala,no a obedy som mala nie norm,ale napr.dnes cestovinka,zajtra vajicka a syr....len ovocny nie a ani vodovy,no a vecere melon alebo hrozno...ine nie...no a ked mam zjest povinne riadok coky,tak na obed a su z toho aj tri :-D :-D :-D |-| |-| |-| :-| :-| :-| ,tak asi tak moja dietka...,ak sa mi podari zohnat bielkovinu dobru,tak urcite dodrzim struncika,lebo je to aj rychlejsie,ja adamko by som nevydrzala 90-tku,tak ako ty... =-) ,no bielkovina fakt spaluje tuky rychlo....
Odpovedať
adamko a ty po tych 90-dnoch mas este dalsich 90-dni?alebo ako si to ides udrzat? =-)
Odpovedať
ahojte... tak dnes sa budem viac snazit, a na veceru si dam koktejl.... eeka, mas uz mail...veru je to velka pravda bielkovina spaluje rychlo tuky v spolupraci lcarnitinu atd..... adamko tak pekny vyletik.... deti niekedy povedia velmi zlate vyroky..... :-D :-D a nezabudni si na rybku dat citronovu stavu....prebudi sa potom rastovy hormonik.... ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?