Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
... tak dobrú nôcku... ja tiež papám čo má, ale zlé je, že aj čo nemám :-( :-( :-( :-( , no ale ved už končím, dám si teraz s dietkou pauzu, ale budem sem nakúkať :-).... ... už došiel manžel, tak hádam zajtra zasa, pááá :-D
Odpovedať
prepac, prisla mi necakana "pracicka" :-D :-D :-D tak som nemohla byt tu x-) snad mi odpustis a zelam ti prijemny den zajtra... :-) vlastne u vas je moje zajtra uz dnes..tak dnes x-)
Odpovedať
Profilova fotka
... už nikto nechudne?? ..... ja pokračujem :-)!!
Odpovedať
chudnemeeeeeee 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-)
Odpovedať
no my tu tomu davame :-D teda hlaaaaaaavne ja x-) :-x
Odpovedať
Profilova fotka
... to hej, preto som bola taká stručná :-) ... ale hlavne, že ti chudnutie ide, ja iba vypisujem už :-), ale ja som už skončila s 90-tkou, teraz skúšam to pokračovanie 90-tky :-)
Odpovedať
ake je pokracovanie????? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
... no tak ako je kniha 90- dnova dieta, tak je kniha Dalších 90-dni.. ako aby si vedela vraj, čo po skončení diety, lebo musí byť po diete pauza 3 mesiace :-)
Odpovedať
hej?? tak to neviem veru... =-) nema niekto elektronicku formu tej knihy? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
má ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
napíš do IP mail :-)... ale je taká menej "jasná" ako tá prvá podľa mna... ale šak hádam sa teda môžu kombinovať všetky dni spolu som pochopila :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-( nik tu už nechodí :-( :-( ? ... tak dobrú, keby náhodou niekto nakukol :-(
Odpovedať
jeeee, ty zrovna mas????? supeeeeeeeeeeeer :-) no ja tu chodim az takto vecer a to ty uz buvas, co? :-(
Odpovedať
adamkooooooo....dakujeeeeeeeeeem, si zlata 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, nemáš za čo, rado sa stalo ;-) ! kedy končíš 9O-tku, že by som s tebou preberala to pokračovanie, sem-tam potrebujem poradiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily :-) .... no už mi tu naozaj véééľmi chýbaš :-), sa teším, ako popíšeme, ako ste sa mali... už sa to pomaličky tuším končí ...
Odpovedať
Ahojte cice :) Uz som tu 100 rokov nebola...nic nestiham do kelu aj s tym ]-( Ale uz som sa musela aj vam ukazat a hlavne pochvalit :-N uz mam zajednane saty na stuzkovuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-) x-) x-) x-) a take krasne ze o tom korzete sa mi uz aj sniva :-D krasny, pevny, vysivany perlickami, ruzickami a malickymi goralkami, smotanovej farby a k tomu vinova taka ta meniaca sa sukna aj so stolou rovnakej farby :) panecku tie su nadherne x-) maminka ked ma v nich videla tak sa trochen rozplakala na chvilku :-D :-D :-D mno a sesterka sa tesila " budeme mat princeznuuu budeme mat princeznuuuuu" :-D 8-) no hotove boli obe a ja s nimi :P uz nech je 24. novembra :P:):):) Fotky nemam bo ked sme ich vyberali tak som fotak pri sebe nemala a na nete ich neviem najst takze konecne foto dodam az po stuzkovej... ale som z nich fakt mimo a hlavne z toho korzetu :-D x-) Zarezervovali sme ich v salone NICOL na dostojevskeho rade. Strasne mile tetusky tam boli, stale mi nosili sukne, korzety, kruhy, topanky, nahrdelniky no proste full servis jak sa patri x-) Neviem ake mate vy skusenosti ale ja som bola maximalne spokojna :) No a este viac budem spokojna ked schudnem dalsie 4 kg....dnes sme boli vo viedni obzerat maminke nieco na stuzkovu (taku peknu ruzovu bluzku si kupila nakoniec) a aj som tam skusala nejake tristvrtove saty ale ja som moc mala tak tie saty vyzerali na mne akoby som z nich uz davno vyrastla :-| ]-( ale jedny cierne s krasnym bielym lemom na hrudi (take bez ramienok to boli saty...) boli priam rozpravkove!!!! a keby mali o cislo vacsie alebo ja by som mala o par kg menej tak ich asi aj kupime...normalne ze 119 eur ale nadherne boli! Vedela by som si vybrat..... ach jo...takze chudnutiu zdar :) nech sa nam dari :) niekedy si vas aj pocitam ale teraz nemam cas bo zajtra skoro vstavam, po skole hned na vikend odchadzam a este nie som dobalena tak sa s vami lucim a zelam krasny vecer a vela zhodenych kileciek x-) papaaaaaaaaaaa :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééé, živa chudnúca duša :-) zdravím, veronice!! ... no teda, tie šaty musia byť nádherné, sa teším na fotky... škoda, že mna nečaká žiadna taká akcia teraz, možno až na Silvestra ples :-)! Takže do novembra 4 kg dolu máš v pláne... to sa hádam podarí a pri takom zhone, aký spomínaš, isto... Tak sa drť :-)!
Odpovedať
ahoooojte chudnuce cice! Tak to bola najkrajsia,najromantickejsia najsuprovejsia dovolenka.....za cely nas zivotik....a este aj prva... :-) jedlo bolo suprove....svedske stoly po cely den aj snackbar .....no mam rozpapany zaludok, ale ani som nepribrala ani neschudla....mali sme vela pohybu a aj som stale plavala..... ;-) no mam novu energiu na nove dalsie chudnutie....a velmi sa tesim na dalsie kila dole.... :-D ale idem nato postupne.... :-D a tak v stredu zacinam 3 kryt do dna bielkovinu.....moj prasok zazracny... :-D no mame nezabudnutelne zazitky a okolo 2500 fotiek...... :-D Kilimanjaro sme videli bez oblakov.....super....to bolo najdolezitejsie...a v safari sme boli 3 dni....nazivo levy,zebry,slony,bufaly,opice.....vela opic.....ja som hned prvy den plavala i po mojom zraneni, dokazala som to....urazovy lekar by sa zasmial..... ;-) :-) no mali sme okolo35-40 st. na slnku...velmi horue slnko...a prisli sme ku nam a tu je uz zima....juj :-( :-S ako tak citam vase prispevky.....nevidim cisielka! ;-) :-) ja sa budem vazit az na konci buduceho tyzdna...ale moje nohavice mi vzdy povedia pravdu.... tak zatial papa neskor..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj smaily :-)!! teším sa že ta tu vidím, čítam :-)! tak hovoríš super dovolenka, v kútiku troška závidím, hlavne to teplo, nie ako je tu teraz, kosa ako šlak :-| ! .... bez teba tu bola nuda, nik už nechudne... ja som inak už tiež skončila celý 90 dní... :-D , výsledok bol 6-7 kg dolu, no teraz je to viac 6 ako 7, dnes ráno som sa vážila, dva týždne po diete, aj viac už.. a 57.8 kg, takže som celkom spokojná :-)!!! Zatiaľ pá, idem variť nedeľný obedík :-)
Odpovedať
ahoj Zdenka ;-) ! veru aj u nas su ine teploty ako v keni....je mi luto za Kenou.... :-( ale 2 tyzdne celkom staci s takymi horucavami...... :-) ;-) ja som stale prepapana,ale tesim sa velmi uz na svoj kolobeh chudnutia.... Gratulujem k 90 dnom! To si veru vela dokazala..... :-) pekne. a co dobreho varis??? my sme vcera mali vecer rezniky..... ;-) no do stredy este trosku popapam,zvlast v utorok vecer na oslave mileho narodenin......chcem upiect dobru torticku..... ;-) zatial papa
Odpovedať
**adamko, no ja som este poriadne ani nezacala... :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D :-D takze tak skoro nie :-D :-D **veronice, tak ty mas take princeznovske saty???? ja cem vidieeeeeet x-) x-) **smaily a kde ste to boli? ahaaaaaa, Kena???? fuuuuuha, tak to ano... 8-) 8-) a dnes som sa vazila cice moje a aj ked nedrzim dietu, pracujem o dusu..tak moja vaha je 55,9kg!!! skoro ma porazilo..som nechcela verit...tak malo som fakt nemala par rokov dobrych..aj 10rokov, vazne :-N :-D
Odpovedať
miriama, tak to veru gratulujem!!!!!!!! A aku to mas vysku? Joj ja budem skakat od radosti,ked sa konecne na vahe objavi 55.... ja dnes este oslavujem s milym jeho narodky a zajtra uz rano si dam bielkovinovy napoj s miskou ovocia.... :-D a preto dnes spapam vsetko dobre, co bude,aby mi na zajtra nic dobreho nezostalo :-D :-D ach,Kena, ta mi velmi chyba..... :-( ;-) Zdenka, konecne neni porucha...ale zato neviem dokedy nam zas vydrzi PC... ]-( tak ak ICQ dnes asi nebude....aj tak oslavujeme... :-D napisem ti mail a poslem par fotiek...a ak zistim ako sa tu davaju fotky,par ich asi dam aj sem.... veronice, tiez som zvedava na princeznovske saty.... :-D miriama na konci tyzdna sa vazim, dufam,ze ma neporazi ;-) :-D :-D
Odpovedať
smaily, dakujem...ale aj tak mi nepride, ze tolko mozem mat... =-) sa az tak necitim..tak nefim. Vysku mam 163.. drzim palce, neboj, bude to dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte .... smaily.. dnes mi pre istotu blbne ICQ, som doma aj doobeda, malý je troška chorý, do konca týždna som na OCR, dnes som dala ovocný den, zatiaľ sa držím... na foto sa teším... :-) .... miri, tiež si myslím, super váha a ani sa nesilíš :-), jaj, aj ja by som chcela 55, bože,t aké krásne číslo... možno inokedy sa ho dočkám, čo už.. Inak, práve som sa zobudila, kedže vraj aj spánku sa chudne, zaľahla som o pol druhej k malému, ten ešte stále vyspáva :-D
Odpovedať
adamko....to len tak vypada...55..ale to bolo 55,9 cize jasna 56 a to rano...teraz som zvalila cestoviny so syrom, tak teraz by to bolo aj 58 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
miri... žiadne výhovorky :-D :-D :-D , ja keby som na váhe vydela číslo 55 a čo tam potom, či za tým 9 alebo nie, vyskočim s kože, to mi ver :-))))
Odpovedať
ved aj ja som bola cela mimo z toho... :-N :-N :-N :-N ale uz som vysadila antiku tak to uz dlho neuvidim na vahe...mozno ta prva päťka....ale dalsie nehrozi.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
.. chystáte sa na bábo :-)?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?