Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
je tu ešte nejaká Cica :-)?? Práve papám... malý zaľahol, som spratala, a papám, ešte zem si pôjdem zmyť a hádam sa natiahnem za ním, lebo zajtra už pôjdem asi do práce ... Klaudi... to máš ako dnes bielkoviny, hej? ... lebo to je super nápad, ja mám véééľmi rada kuraciu, ale šak aj bravčovú pečienku na cibulke a ku tom chlebím /ja aj bez :-D /, si mi dala tip na piatok, hádam kúpim zajtra a v piatok uvarím a bude večera aj pre manžela, tiež má rad...
Odpovedať
Profilova fotka
hej som tu,len tu nijkoho nebolo,tak som sem dlhsie nenankukla.... hm,dobry napad,aj moj mangel sa potesil,ma to tiez rad..... na zajtra budem mat zemiaky s kyslou kapustou,co som dala do mraznicky......nemam s tym nejaku skusenost,ale snad to bude jedle.......co poviete?
Odpovedať
cafte cice, tak ja idem konecne dat ryzu do seba..som teraz dovarila tak idem na to ;-) *adamko, to si teda mala pernu noc, snad je uz dobre ;-) baby, ako to s tym jablcnym octom? kedy ho jest? mam ho v pirulach. A kolko stoji u nas balenie 40kapsul? =-) diiiiiiiik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... miri.. dnes je to zatiaľ OK, dúfam, že to tak aj zostane večer.. uvidíme, sme sa práve zobudili, sme spali...:-) A s tým jablč. octom neviem, ja som sa po nom ešte ani nepozerala,t ak Ti neviem poradiť, ako!! klaudi... zemiaky s kyselou kapustou budú isto mnamky, zemiaky môžem a kapustu tiež. Ja mám zajtra vitamíny, asi budem mať na obed dusenú kapustu... :-)
Odpovedať
adamko, sa mas,. ja som prave zaspavala ale som sa musela rychlo prebudit, lebo za 10min frcim do roboty..a taaaaak by som spala :-S :-( tak si tu uzite krasny den, pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, aj tebe, nech práce rýchle odsýpa....
Odpovedať
no to dufam.... :-(
Odpovedať
ahojte chudnuce... :-D ja som az ted doma a konecne papam, nedalo sa skor, mam plnenu papriku, ze vraj je tam minimum ryzky,ale je mi to dnes jedno,mala som dnes vela pohybu,tak mi to neublizi a nic ine nemam... a este celozrnny roztek... ale dnes som sa vazila a mam 60,3 kg. a dufam v nedelu pod 60. ;-) ked prekrocim moju hranicu 60,to bude pre mna neuveritelny uspech.... inac cvicite aj brusko?? Adamko,tak si dnes aspon trochu oddychni..... Ja som vecra vydrzala ovocny dnicek,super. dopapam obed a zacvicim si,ale nie hned... :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
caute cice. ja som tu nebola celu vecnost....od aprila som stale zacinala s dietou... a ako som zacala, tak som aj velmi rychlo skoncila. drzala som ju max.12 dni, ale kamosky mi tvrdili, ze som sa akosi zmensila :-D :-o takze od zajtra zacinam uz asi 58 krat :-D :-D , ale chcem vydrzat aspon mesiac..... tak si sama sebe drzim palce... a teraz som uz skoro mesiac chora a menej mi chuti jest, tak to vyuzijem ;-) ;-)
Odpovedať
tak som tu cice...len na moment ale som... dnes som mala len ryzu a dva banany..no co...dnes som taka unavena, ze nevladzem jest..by mohlo byt aj castejsie ;-) **emily, tak snad nedopadnes ako ja aj po 59krat...ja som zacinala cely rok a az teraz som sa prinutila ale zatial tiez nie na 100%..treba sa pomaly rozbiehat 8-) a coze si mesiac chora? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , no ja držim dietu druhy den sa uvidim kolko schudnem po tyždni .Dnes budem papat šošovicu hihh.ok utekam papa
Odpovedať
Profilova fotka
emily ... tak do toho, s nami sa ti to isto podarí aj viac ako mesiac ;-) spik .... a aké máš predstavy o tom, že koľko schudneš za týžden... :-), ja som máličko, viac som z obvodu, ako na váhe... Ja to budem mať dnes asi jednoduché z jedenim, kedže sme asi celá rodina chytili od Adamka brušnú chrípku, tak to vidím na minerálku maximálne (mám mať vitamíny - tam moja mnamky kapustička, už je aj v mrazáku, bude na inoked :-) ), prípadne čaj... Cítim sa, ako by ma prešiel parný válec :-( :-| :-( :-| :-( :-| ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte. Adamko, to teda mas pekny den...ja som minule mala brusnu chripku... :-| ale daj si viac vit.c aspon 1gram...megacecko...a nech ti to dnes aj prejde...... ;-) spik28 prisla ti ta 8 minutka?stahovala som to dvakrat,ale neviem,ci si dala dobry mail.....drzim palce.. Emily- ja som nikdy dlho nevydrzala dietu...ale to,ze mozem citat prispevky a kontrolovat sa tym.....mi velmi pomaha.. :-D a kolko vazis a merias? ked to budes mat napisane vo fore,budes lahsie chudnut.... ;-) ja dnes mam skroby ale asi nebudem ich jest...idem si dat ovocie a zeleninu......vcera mi tiez nebolo dobre...a tato sobota,vyzera ze budem musiet preskocit ovocny den,hned na bielkovinovy....tak budem tieto dva dni len lahke jedla jest.....a pohybovat sa..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miriama no ano uz som mesiac chora.mam zapalene mandle, obcas ani nerozpravam... a antibiotika nezaberaju :-( :-( ako vidim, aj ty zacinas s dietkou stale dokola. no ale teraz som uz odhodlana,a idem na to... tak sa drz a nech to nie je 60krat... ;-) :-) :-) adamko diky moc. :-) :-) a nech sa rychlo zbavis tej brusnej chripky...
Odpovedať
Profilova fotka
smaily dakujem uz na druhy krat sa mi to stahlo :-) tak zacnem aj ja dakujeeem ;-) :-)
Odpovedať
ahojte cice :) tak a som tu zas po dlhom case...nejak nestiham a nevladzem v poslednom case.....5.9. sme prisli z dovolenky na makarskej - bolo super :) no a odvtedy mi je furt zle, furt sa mi toci hlava a zo skoly idem jak vyflusnuta...strasne nieco....zajtra idem lekarke bo uz neviem co so sebou :-| Co sa dietky tyka tak po dovolenke som nabrala dve kila ale vcul idu pekne dole - drzime znovu 90-dnovku ale bez ovocneho dna a cuduj sa svete, kazde tri dni mam 0,5kg dole :) stuzkovu mam 24.11. tak sa musim snazit :-D 8-) no a co sa skoly tyka....som v nej tyzden a uz nestiham ]-( strasne nieco.....a to je len september...som zvedava co budem robit v maji :-| maturujem posledny majovy tyzden....ach jo...ani sa mi nechce verit ze uz je to tu....aj vam ta stredna skola tak rychlo uletela?? no idem si lahnut bo ma tu vystre...ahojte :)
Odpovedať
veronice, tak uz nacase ze si sem zavitala.... :-) uz sme si mysleli,ze si chuda.....a preto nic..... ;-) my ideme na dovolenku uz 25.9. a tiez sa velmi tesim...aspon 5 kil mam uz dole,ale stale to neni ono.... :-( ovocny den ti nerobi dobre,ked ho nemas? ja to uz vydrzim len s ovocim 1 den... :-) ale 0,5 kila za 3 dni je super,to sa stale vazis?ja sa niekedy 2 krat za tyzden vazim,ale moc to nemam rada....mam velmi presnu vahu....vzdy povie pravdu..... ]-( ale potesila ma posledne casy.... :-D prajem nadalej vela chuti do toho....a ja dufam,ze na dovolenke schudnem a nie priberiem.. :-D :-D
Odpovedať
ja a chuda? naposledy v skolke a mozno tak na prvom stupni :-D :-S ]-( kam idete na dovcu? :-)...5 kil je super :) len tak dalej, drzim palce :) ovocny den nemam preto bo po prve, v poslednom case som ho stale porusovala lebo som bola hladna a podruhe, gastroenterologicka mi nakazala nehladovat a nestresovat sa tak som teda ten ovocny radsej vynechala :P :-D 8-) Mno a vazim sa tak raz - dvakrat do tyzdna ale teraz som len bola zvedava co to spravi bez ovocneho dna tak som sa vazila uz po troch dnoch a je super ze to funguje aj bez toho :-) inak pozeram vyvolenu....ty brdo, ten si teda ma z coho vyberat :-D :-D :-D mno idem...ahojte cice a pekny den zajtra zelam :-)
Odpovedať
caf cica veronica 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
x-) ciao veronice.konecne.my tu niektore zaciname a zaciname.,takze tak.nepolav,uc sa a obcas napis.drzim palce.
Odpovedať
smaily ja som fakt drevena,no neviem to stiahnut.do pasika mam napisat len cisla alebo aj slovo uschovna.dalo mi ze chyba pri zadani.co robit?co to je inac video?
Odpovedať
miriam,tak aj tu ta obcas vidim,tak ako funguju tie jab.octove tabletky?u nas iste stoja menej!aj ja som si ich dala kupit.moj oco pil a schudol 16kg.mi vravela segra,ale vies ze chlapy chudnu rychlejsie.on musel koli kolenam,tak mu to poradil dr.kamos.
Odpovedať
a vraj behom par mesiacov.no a nepribral vraj nic od min.roka.no som zwedava,lebo som uz nasich newidela 3roky.uz mi je aj smutno.
Odpovedať
tak adamko a co budes robit po 90.pokracujes?kolko si schudla od zaciatku?
Odpovedať
|-| tak cice,sladke a prijemne sny.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás CICE :-) Včera navčer som tu už vôbec nezavítala, som mala zvýšenú aj teplotu, bolo ma všetko čo mohlo (aj vlasy hádam :-D :-D :-D ), tak som od pol osmej už spala... a je mi dnes lepšie... eeka ... šak 90-dnovku končím okolo 10.10., potom si dám asi do konca mesiaca pauzu (mám koncom mes. aj narodky, tak aby som nebola netaktná, kedy príde návšteva :-D :-D ;-) ;-) ) a premýšlľam, že od 01.11. tak do polovice decembra sa do toho pustím znova, tak uvidíme :-)... ale istoto toto forum neopustím, aj ked nebudem na 90-dňovke... dnes mám bielkoviny a svete neviem, čo by som si dala... som mala v pláne kuracie pečienky (Klauduška mi narobila chute), ale neviem, či to riskovať, po tom včerajšom pernom dni... no fakt netuším, ale hladná som už teraz, kedže som včera pala iba dva banány a si 10 slaných tyčiniek za celý den.. ba dokonca som aj málo pila, čo je u mna už ozaj na odpadnutie... idem si teraz uvariť veru čajík zatím zdravím všetky cudnúce CICE :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veronice neverim ze musim nejak radikalne chudnut:)podla fotky sa mi vobec nezdas nejaka bacula:)
Odpovedať
Profilova fotka
oprava: neverim ze musiS:)
Odpovedať
eeka, nepolavim a napisem :):):) to je, ako by povedala moja kamaratka ze zahoria, samopochopitelne ;-) ivanka, ja nie som az taka baculka ale uz len skrz to moje bolave operovane koleno a vystrajajuci bedrovy klb by som mala....aspon takych 10, to by mi stacilo :)No a dalsia motivacia - sesternica mi povedala, ze ked budem mat pod 60 kg tak mi kupi saty na stuzkovu - no a nechudni :-D idem cice, papa :)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice ... tak to je super motivácia... zadara šaty na stužkovú... to by som brala, len ja už mám pááár, rokov po nej :.(!! ... ved ako som čítala, ty si preborníčka na tomto fore v chudnutí, či nie ;-) ? A koľko chýba do tých "pod 60"?? Sak do skužkovej je ešte pár mesiacov, nie, tak dva isto... Tak hurá do toho... So mnou zatiaľ tie pečienky nerobia nič, tak uvidíme... práve popíjam čajík
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?