Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
avojte :-) ja mam dnes ovocny den a uz to navypada na taku davku bananov a ineho ako posledny ovocny den :-D :-D :-D dnes som mala len dva banany a do robotky beriem iba jeden a broskev :-D 8-) mne ta 8minutka ide, som nevedela, ze je to video :-N ale zacnem az zajtra, lebo ako sa poznam, vecer ked pridem, sa uz neprinutim...xi a vcera som si kupila jablcny ocot, ale v tabletkach...tak som zvedava....kolko tak stoji u nas? ci si mam nakupit doma alebo wpoho tu. Ja som tu dala za 40tabletkovy 240sk..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , som tu nova ale popozerala som si vašu temu 90 dnova dieta , chcela by som to vyskušat , kolko sa da schudnut minimalne a kolko maximalne dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
spik28 tak to máš tažké otázky :-) .... ved každá z nás chudne inak, niektorá za týžden kilo, niektorá tri a niektorá aj nič... takže je to isto individuálne, ale dá sa isto niečo zhodiť, ked nie na váhe, tak na objeme, ten mne išiel prvý, až potom sa pohla váha......Ale keď som schudla ja, čo som žiadne diety do teraz nedržala :-D a neverila som, že by som mohla schudnúť a hlavne vydržať, :-D :-D :-D ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) tak isto každý, ;-) tak len s chutou do toho... Koľko máš v pláne schudnúť??? ;-)
Odpovedať
spik28,ak chces poslem ti elektronicku 90 dietku.napis do IP mail.adresu inac vazne schudne kazdy individualne,niekto ma rychlejsie spalovanie...a niekto sa narobi kym schudne a musi sa obmedzovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, dnes ste tuším všetky, okrem smaily a mna pospali veľmi skoro... ale dúfam, že dietka pokračuje, tak ako má, aspon u mna teda dnes, OK, normálne na 100% :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) , dobrú nocku, zajtra možno... pááá
Odpovedať
tak tak, s touto dieto sa chudne zdravo, pomaly a bez jojo efektu :-) ja som zivy priklad,ktory drzal uz milion diet ale ziadna s uspechom...az tato 8-)
Odpovedať
x-) tak ako smaily?ako dopadlo lotto?dufam,ze si nieco trafla?
Odpovedať
:-) veronice,bezaz tak kde ste?uz ste chude,tak ohrdate cicami?ja som vcera vydrzala,no dnes uz od rana mam chut na sladke. :-|
Odpovedať
;-) adamko,ja ta fakt obdivujem,ze tak dlho dokazes drzat 90-tku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocice!!!! Tu krasne svieti slniecko a hned ja den krajsi...... 8-) 8-) 8-) Tak co ako sa vam dario?Mne celkom v pohode,len zatial na vahe nic moc-a to tu dietku naozaj dodrzujem!!!Zatial je 1 kilo dolu,ale cakala som viac....no,ale pripisujem tu vahu aj tomu,ze som uz 2 dni nebola na velkej.....neviem co sa deje a to pijem aj zihlavovy cajik...... :-| vcera som mala cestovinovy dnik,teda:na ranajky banan,na obed polievocka zeleninova s cestovinou a na veceru par zakuskov a keksov zo svadby,co doniesol kolega........a vecer po cviceni som si dala jablcko......da sa nie?No a dnes ma caka druhy ovocny den,tak snad zvladnem aj ten....... ;-) mam nachystane jablcko,broskynu a zlty melon na obed a na veceru vyzivu........ A vy?mate nejake dobre tipy na zajtrajsi den-bielkovinovy?
Odpovedať
ahojte. eeka ;-) tak ked ja som sa na to lotto pozerala,nenasla som nic,ale moj mily nasiel 3 cisla,a my sme si zaplatili aj 7 cisiel,takze by sa nam mal vratit aspon vklad. Nabuduce... ;-) Zatial budem drzat dietku aj cvicit... Klauduska dnes mam tiez ovocny den a na bielkovinu tiez premyslam...ale asi tuniaka vo vode v konzerme zmiesam s uvarenym vajickom a troskou kukurice,fazulky cervenej a rajcinami. ;-) alebo mliecny koktejl ;-) to je rychlejsie a potrebujem riadnu bielkovinu...chybaju mi mliecne vyrobky,tak si kupim na zajtra aj zakysanku ale bez tuku to ti urcite pomoze na zachod... ;-) a pol litra! :-D nechces Klauduska 8 minutku na brucho? Idem si prave zacvicit ale este si udusim postruhane jabka so skoricou.... papa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily.......dik,ale ja sa na kalanetike cvikov na brucho nacvicim az az......... :-p a inak,moze sa kombinovat masko,teda ryba s mliecnymi vyrobkami?tusim v knihe pisali,ze nie......tak ja nekombinujem....dokonca pisali,ze ani vajcia s mliecnymi nie.......i ked by som vajcia zaradila medzi mliecne veci kvazi...... :-| rozmyslala som nad lecom.........ale mam malo rajcin,tak to necham na iny den,dovtedy nam svokra hadam nejake rajciny donesie...... x-) a skusim spravit pecienky na stave a muzikovi k tomu spravim ryzu..... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja to miesam tak,ze na obed nieco a vecer len mliecne..... davno som robila trosku delenu stravu a vtedy to nevadi.ked mam ale normalny obed s maskom a zeleninou, tak väcsinou vynecham mliecne.... ale bez bielkoviny sa nedokaze vytvarat svalovinka v tele,ked cvicis.ja som si kazdy den mixovala ovocie s tvarohom aj mliekom,kvoli bielkovine a vapniku..... teraz menej...aj to ma svoju energiu :-) ak chces napisem ti stranku,kde sa ti vyrata kolko si prijala a kolko vydala energie.... to mi pomaha popri diete dost....tu pecienku by som si dala :-D ja ked si dam tuniaka,tak aj s vajickom..neublizi to... ;-) a pocas diety za mesiac som zjedla asi 2 vajicka... teraz papam jablcka udusene..... Ako casto chodis na kalanetiku? pa
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja len za to,ze to je tak pisane v tej knizke....tak sa to snazim aj tak dodrzat..... kalanetiku som teraz opat zacala cvicit a to v pondelok,stredu a piatok 1 hodku.....necvicilo sa,bo boli prazdniny a precvicovatelka tiez potrebovala pauzu.a este v ten isty den (pondelok a stredu) po kalanetike cvicim hodku aerobic a to vzdy pridem domov mokra ako mys.... :-p mnam,tie jablcka su tiez velmo dobreeeeeeeeeeeeeeeee ;-) a tu stranku mi mozes poslat do ip.dik tak,prave som sa vratila z terenu a mam dost....pobehali sme vsetky ulicky,roznasali sme taky oznam a tak mam dnes odchodene...... :-p
Odpovedať
ahojte cice, tak ja prave obedikujem kuracie masko s porikom...mnam mnam. :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
miri...mnam,mnam,..... :-p :-p :-p ,ako ho robis?cisto iba na panvici a nic ine nepridavas? ja momentalne tlacim susene slivky......
Odpovedať
ee, len som si ho narezala na pasiky, ako na chinu a co najmenej oleja..a pridala trochu poriku uz na panvicu, ale viac som si nechala na tanieri :-) a predtym som ho mala asi 3hodky nalozene v lyzicke oleja (tak potom uz nemusim pridavat na panvicu) a milujem 7koreni..to tam dam, trochu korenia na kura a ide sa :-p :-p :-p :-p :-p susene slivky? to nemusim ale v aky den sa to moze? a co si to pisala o mliecnych vyrobkoch a mase...ved to je v jeden den, nie? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej je,ale v knizke sa pise,ze to nemozes kombinovat......to znamena,ze mozes masko,ale nie napr. so syrom alebo mliecnymi vyrobkami....proste nemozes kombinovat........vy o tom neviete?ale chudnete aj tak...... ;-) susene slivky-v ovocny den....ved je to ovocie..... ;-) no,ja zajtra stavim na tie pecienky........ a vy?co budete mat dobreho,
Odpovedať
no dnes mi to akosi nepali.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D no som nevedela, ze ked si rano dam jogurt, tak uz nemozem na obed masko...ako ja viem, ze nemozem maso so syrom..ale....no co uz... :-p :-p :-p dnes som sa vazila a tych 55,2 kila bola si nejaka haluz...asi preto, ze som nespala celu noc :-D :-D :-D lebo dnes som sa normalne uz vazila po prespatej noci a je tam 56,3 ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to neva miri,aj tak mas peknu vahu.....ako dlho uz drzis dietku a kolko si schudla?
Odpovedať
no tu sa este neda o nicom hovorit....drzim ju tyzden..takze este sa nic neukazuje... musim ja ist, idem este nieco robit a pa vecer, a drzim palce,aby neprisli na teba hlady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik,dik,aj si drzim palce,aby som to neporusila........ :-| papa
Odpovedať
Profilova fotka
adamko ano prvykrat, ja som mala inu dietu ale to nebolo ono miriama tak dobre, snad mi to pojde tak ako tebe
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás CICE :-)!! Mali ste "vážnu" debatu ohľadne bielkovín tuším ;-) ;-) ;-) , som ale toho istého názoru a aj v praxi to rak robím, že ked masisko, tak masisko, ked syry, tak syry, ked jogurta, tak jogurty... iba raz som kombinovala, ked sa mi na večeru "neušlo" masko"... ale sa to isto nemá kombinovať....ale klobúk dolu, ak kombinujete a váha ide dolu... eeka ... vieč čo, ani sama som si nemyslela, že to tak dlho vydržím... ked som si povedala 90 dní... jeééé, šak to sú tri mesiace a to ešte budeme aj na dovolenke... ale akosi to ide a už som na to celkom zvykla... ak sa teraz nedostanem na tých 55 kg (do nejakého 10.10.), tak asi od 01.11. skúsim znova, aspon 1,5 mesiaca... no šak uvidíme.... Ja som mala dnes na obed cesnakovú polievkočku so zemiakom - mnamky a na večeru som si tiež nechala, ale vidím to asi iba na banán... kladi .... s tým neidením na velkú to je ako u mna, na začiatku dietky, asi dva týžnde pohoda, každý den a potom ako keby "utalo" a mne sa už stalo, že som nebola aj 4 dni... tak bodaj by sa potom váha pohla... ale tie slivky by ti mohli pomôcť, ja som to riešila slivkovým lekvárom, som si ráno dala miesto ovocia dve lyžičky, zapila vodou... a až potom :-) ;-) :-) ;-) :-) ;-) Ja má zajtra UH, dusím práve hovädzie mäsko na cibulke, dám tam rajčinový pretlak a ku tomu potom cestovinu, ja si dám iba šťavu a cestovinu :-), mnamky, toto mám véééľmi rada, tak sa už na zajtrajší obed teším... a asi si v meste, ako pôjdem z práce, objednám iba pizzové cesto s cesnakom a budem mať aj večeru... ste tu niektorá... kým sa mi to udusí, tak tu "šmejdím", ale potom pôjdeme s malým na chvíľku von...
Odpovedať
ahojte. ja som uz najedena,trosku konzervovanej fazulky,2nektarinky,banan a jabka udusene..to mi dnes staci.A napijem sa harmancekoveho caju. Zajtra mozno budem jest plnenu papriku s maskom,dufam, ze tam nebude ryza,lebo mi mily donesie obed. :-D Alebo jogurty..... ;-) a idem si zacvicit trosku,len som dnes unavena...aj z toho pocasia,ked je zamracene..... treba mi asi rezku hudbu.... :-D :-D dobru chut k zdravym papaniam dnes vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne ranko cicky!!! Tak ako?Zvladli ste to vcera?Ja v celku ano,len som si dala par lyziciek ryze,co som mangelovi urobila na dnes a 2 kruzky sunky... :-| No ale snad to bude v pohode........ a pochvalim sa vam,ze uz som bola aj na "velkej" :-D asi k tomu pomohli naozaj tie slivky.....a hned 2 krat a paradne......sa tesim,ze sa necitim ako nafuknuty sud...... no a poslusne hlasim,ze mam 1 pekne kilecko dole za tyzden a merat-sa nemeriam,ale su mi aj nohavice trosku volnejsie....... ;-) dobre zanmenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJKY kladi :-)! Ja som dnes vínimočne doma, mali sme v noci s malým fofry, vracal, tak si asi dnes vezme "pčko", sa chystáme aj k lekárke, nech mi to potvrdí, len sa tu ešte hráme a pozerám, že si tu :-) Ja včera OK, až na to, že som o pol desiatej dojedla polovicu Snickers, čo Adamko nechal, čo som bola taká vyplašaná, z toho vracania... ale inak ok :-D :-D :-D Teraz práve ranajkujem jablkovú kašu :-)!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek.... No,tak to ste mali asi divoku noc..... :-| snad to bude v pohode a nebude to nic vaznejsie...... jablkovu kasu?Taku tu ovsenu?ci inaksiu? ja mam na ranajky jablcko a na obed uz spominane pecienky s celozrnnym pecivom.......som ich robila o 20,30,bo som sa zdrzala u nasich =-) a ty mas co na obedik?
Odpovedať
Profilova fotka
už teraz to vyzerá, že malý bude OK, už "vystrája" ;-) !! No som iba uvarila jablká - dve, rozmixovala a dala tam dve lyž. kokosu a mnamky ranajky :-)!! Na obed mám cestoviny s rajčinovou šťavou, chlapi majú aj mäsko, no ale Adamko bude mať asi dnes so mnou "dietu"... To varenie po 20-tej dôverne poznám :-) :-D ! To máš kuracie pečienky?? Iba tak na cibulke??? mnáám :-p :-p Ideme sa nachystať a prebehnem ku tej lekárke, dúfam, že do hodinky sme doma... zatím pá
Odpovedať
Profilova fotka
hej,hej,na cibulke.........a kuracie.....ine,eeeee tak papa.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?