90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@lamorgaine hm...to se obavam, ze uz u mne nezafunguje:( Jsem ztraceny pripad:( Ale diky ka povzbudeni:(
Odpovedať
Profilova fotka
@linee nikdo není ztracený případ, chce to se na sebe jen trochu naštvat a ono to půjde, neboj. Pojď do toho ;-) nebo kdybys chtěla můžu přeposlat ten svůj, ale je to trochu drsnější, ale zase se moc nevaří :)
Odpovedať
@lamorgaine Jestli mohu poprosit do IP i principy a pod. Podivam se na to:) Bojim se ale, ze to zase naberu zpet. Nevim. Asi mam z te diety uz krizi ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik no ona to není dieta, je to prostě změna stravovacích návyků už napořád. Bohužel nebo pro mě bohudík, to je opravud jediné, co funguje a váha se nevrátí. Psala mi to "výživovka". :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lamorgaine aj ja by som chcela ten tvoj jedalnicek prosiiiim dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @linee Holky jen upozorňuju, že je to dělané na moje tělo (výška 168, váha když jsem s tím začínala po Mačingové 76,5), takže to u vás může fungovat jinak, ale vesměs si myslím, že po tom zhubne každý... Hoďte mi do IP maily, pošlu vám ten úvodní 4denní detox. Ty jídelníčky mám na papíře a musím se nejdřív domluvit se skenerem, aby mi to naskenoval, nechce se mu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik jo a ještě, je to sice změna stravovacích návyků, ale já osobně si umím představit, že takhle budu jíst už pořád :-D. A občas zhřešit (třeba v neděli ke kávičce kousíček čokošky) je normální :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lamorgaine tak ja mam 170 a o trocha viac kg... tak snad to nebude vadit, idem ti poslat mailik :)
Odpovedať
@lamorgaine Jasan. Drzela si ten Detox od Macingove? Muzes mi pa prosim do IP napsat sve zkusenosti? Dekuji
Odpovedať
@ linee @ kaktusik Moja sestra a mama robili ten pôst od Macingovej a segra dala za mesiac 6 kíl dole. Mama to držala s ňou aby to Segra zvládla. Ale mama frcala v kuchyni cely den. Je to dosť náročné na prípravu. Aj ja by som sa bola pridala ale veľa potravín čo trebárs jesť malickej vadí. Takze preto 90 dnovka, ta je "baby friendly".
Odpovedať
@lamorgaine Mohla by som aj ja poprosiť :-), no tú výšku mám asi o 4 cm menej, to snáď nebude vadiť:-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak já začínám po Velikonocích... namotivovaná jsem až hrůza, ale teď to vydržet... :-D tak se holky držte, za chvilku se přidám 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zulfizar tak mi hoď mail do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak jak to tu pročítám, tak nám tady někdo odpadává :-( . Holky, držte se. Já mám za minulý týden "jenom" půl kila, ale spokojenost, a to jsem ještě zapomněla na vodní den. Takže sumasumárum pátý týden 5,5 kila. Poslední dobou i trošku hřeším, ale i tak to jde dolů...sice pomaleji, ale nevadí. Dodržuju dny i rozestupy, akorát někdy si toho dám víc :-D a někdy sladké :-D . Dokážu si docela představit, že bych to plus mínus dodržovala i po 90 dnech kromě vodního dne, občas si udělat fakt jen ovocný a jinak jíst podle dní a střídmě. Mám dobrého kuchaře 8-) . Kávu nepiju, takže to mi nechybí, džus si ředím, tak to by nemusel být takový problém, už jsem se naučila po osmé nejíst. Já myslím, že by to šlo i po dietě.
Odpovedať
Takze dievčatá mám úspešne za sebou den2. No zisťujem že deticky nevedome pomáhajú, v kritickej hodine okolo 19:00 mám takú malú no ani nie krízu, ale pocit že niečo by som si dala. Ale dietky pomáhajú a väčšinou pri uspavani si zdriemnem aj ja a večer mi už nechuti. Takze držime sa a hor sa na den 3. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky co je to 90 denní dieta? je tady už tolik příspěvků, že se mi po tom nechce pátrat.. písněte někdo info :-)
Odpovedať
Ahoj holky, já už jsem vlastně taky odpadla, ale já ani neměla v plánu držet to striktně těch 90 dní, spíš jsem potřebovala nakopnout metabolismus, aby zase začal fungovat. Já už totiž před dietou jedla dost zeleniny a troufám si říct že docela zdravě a dvakrát třikrát do týdne jsem cvičila, ale postupem času to nemělo žádný efekt a váha šla spíš nahoru než dolu. Opravdu poctivě jsem držela prvních 14dní, jela jsem víceméně podle knihy a za těch 14dní jsem zhubla 4kg (z původních 67,5kg), v pase 4 cm, přes stehna 2cm a přes zadek taky 2cm. Po těch 14 dnech jsem kromě snídaní začala jíst normálně. Na snídaně jsem si prostě zvykla jíst ovoce a už na nic jiného po ránu ani nemám chuť. Tím jsem dost omezila hlavně příjem různých sýrů, které šíleně miluju a které do sebe můžu rvát v neomezeném množství. Nejvíc jsem je totiž jedla k snídani, takže teď si dám maximálně občas kousek sýra večer, protože přes den není ani čas ani příležitost ;-) Na normálním režimu stravování už jsem 3. týden a za tu dobu jsem zhubla další 2kg, celkem tedy za 5 týdnů 6kg, nejvíc mě to těší přes zadek, tam jsem teď o 4cm menší 8-) Docela mě to překvapilo, protože občas hřeším a dám si čoko nebo brambůrky a kila se zatím nevrací, tak doufám, že to vydrží. Všem vám držím palce, aby se vám také podařilo dostat na kila, která si přejete! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som neodpadla, ja sa stale drzim, a aj ked sa stravujem tak trochu po svojom, tak zaklad je 90 dnova. A snidane ovoce, to mam rada. Posledny tyzden som bola velmi chora, ale vysledok je 71,5 kg. Takze - 5kg zatial, jupiiii. Este mam v plane schudnut do konca juna 7 kg, mam na to presne 3 mesiace, to by som snad mohla zvladnut. Takze dievcata nevzdavajme sa, pokracujeme....
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka ty si sikulkaaa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik ved aj Ty, urcite si nieco dala dolu nie? Ja viem, pisala si, ze Ti nie je dobre, to sa neda nic robit.... Ja Velku Noc asi budem bojkotovat, maximalne urobim nejaku babovku.... Ty budes vypekat a vyvarat?
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka no mam dole tak 2-3 kilecka stale... a ja vypekat nebudem, ale ideme k nasim, takze vypekat bude maminka - no a nedaj si kolacik od maminky :) ale budem tak s mierou vsetko papat
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik Dobrý den, mohla by jste se se mnou, prodím, taktéž podělit o radu Vaší přítelkyně a jídelníček, moc by jste mi pomohla. Svatbu mám také v srpnu a ráda bych dala nějáké to kilo do šatů dolů, děkuji.
Odpovedať
@chudnuce spolupartnerky No dnes som spravila rekord. Ratatouille za 15 minut. A take bolo dobre. No uz Len tablicka cokolady a dnesok je za mmou. Ale normalne sim zabudla ze dnes mozem na veceru nieco sladke a vazne nic okrem ovocnych jogurtov pre deti a 90% cokolady nemam. No ale aspon niesom v pokuseni :-D . Takže zajtra ovocny den, no to bude vyzva pretoze citrusove ovocie, orechy, jahody nemôžem. Ale zas zeleninka to isti. A ako to ide Vám.
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby ja ked som sa videla v satach tak mi to dalo taku energiu schudnut haha potrebujem dole aspon na svojuvahu co bolo 65 kg takze 10 mudi dole ale ako to am zvladnut do 23 juna ach jaj
Odpovedať
Profilova fotka
zatial drzim poctivo dneska len ovocicko
Odpovedať
4.den...ovocny... som strasne hladna...ovocie mi nechuti... citim sa bez energie, ja asi vazne potrebujem maso kazdy den... :(:( ale musim vydrzat.... a vydrzim... musim... :(
Odpovedať
@iwilion daj si zeleninku. Drzme sa dievcata. Uz Len par hodin do spanku a potom zase bude viac jedla.
Odpovedať
@miluju123 este horsie.. neznasam zeleninu :( vzdy sa do nej maximalne premaham....musim este pisat diplomovku a citim sa totalne vystavena :( dnes nie je dobry den :(
Odpovedať
@iwilion vyyyyyyyydrž ;-)
Odpovedať
@mona12071 super, Ja son dnes dojedla ratatouille a inac jablka a banan.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?