90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@genevieve no teda, to su krasne vysledky! gratulujem a uz aj ja nabieham.... :-)
Odpovedať
ahojte som tu nova a dnes som začala držať 90 dňovku, pred 5 rokmi som ju drzala a schudla som 5 kíl. Momentalne moja vaha je 68,8 pri výške 176., chcela by som zhodiť aby som sa cítila dobre. drzte mi palce.,, :-)
Odpovedať
@majuska86 Ahoj, já měla skoro tvou váhu, když jsem začala, ale při výšce 164cm! To musíš být štíhlá i teď :-)
Odpovedať
Profilova fotka
linee @osicka @gemini255 ahojte babulky, tak uz som zasa tu... som v praci, unavena ako kon a k tomu este zasa chora... neviem co mi v poslednej dobe je, ale stale mam upchaty nos a nenormalne ma skriabe v hrdle, Tak uz papam tantum verde a malinko sa to zlepsilo... Ale hodil by sa mi este aspon jeden den volna, nech sa trocha spamatam... pozeram, ze vam chudnutie celkom ide, no musim sa dat dokopy a co najskor sa k vam pridat
Odpovedať
@linee @osicka @gemini255 ahojte, len sa uzdrav nech si fit :-) nejaku vitaminovu bombu si daj ;-) no ja som zlenivela a prestala dodrziavat, ale prisiel vcera moj drahy z domu, ze svokra s jehos estrou chudnu, pritom maju 50kg aj s topankami... tak mam depku, dnes pokracujem ukazkovo, ja im dam :-D najkrajsia budem ja.
Odpovedať
@kaktusik ahojte, len sa uzdrav nech si fit emoticon nejaku vitaminovu bombu si daj emoticon no ja som zlenivela a prestala dodrziavat, ale prisiel vcera moj drahy z domu, ze svokra s jehos estrou chudnu, pritom maju 50kg aj s topankami... tak mam depku, dnes pokracujem ukazkovo, ja im dam emoticon najkrajsia budem ja.
Odpovedať
@genevieve ahoj :-) potesila si ma :-) , od 18 rokov som vela pribrala bola som strasne nestastna a teraz mam 26 rokov a chcem sa citit skvelo., To je uzasne ked ti povedia, ze si schudla a ako dobre vyzeráš . pred pol rokom na mojej svadbe som mala tiez 68 kil., chcela som viac dat dole ale neislo nic ale aj tak som bola krasna nevesta. Chcem len dokazat sebe , ze to zvladnem. dufam,ze sa podari ;-)
Odpovedať
ahojte,asi som tu jediny chlap,ale to nevadi :-p Dietu som zacal 5 januara,s vahou 117kg pri vyske 190cm.Dnes vazim 97kg!!!Dodrziavam ju bez nejakych vacsich prehreskov,nastudoval som si pravidla na nete a dietujem bez knihy.Nikto ziadnu dietu nedodrziava 100%,ja nesetrim olejom pri vareni,tak ako je pisane v knihe(no nejem nic vyprazane a pouzivam iba olivovy olej).Vzdy na obed sa najem do syta,neprezieram sa,no ani nehladujem.A ked mam chut na nieco sladke,alebo mam hlad tak si dam caj s medom.Prve tyzdne som vypil aj 5-6 cajov denne :-D ,no teraz je to uz v pohode.Tolko moje skusenosti,pekny den vsetkym.
Odpovedať
@pcoli22 @majuska86 @gemini255 @kaktusik @osika Jakoze wauuu! Ja jsem prave chtela napsat, ze mam tak 3 dny do prvniho vodoveho dne, takze to trochu flakam, protoze si podvedome rikam, ze tim poslednim ovocnym dnem a vodovym zhubnu treba dve kila, takze ted mohu dve nabrat a pristu mesic pojedu podle knihy, ale kdyz ctu tady pcoli22 tak strkam hlavu do pisku a stydim se uplne nejvice!!! Si nas vzor, ze to proste jde a chce to fakt pevnou vuli. jakoze wau, gratulace!!!!! me trochu vadi, ze na ty obedy je studene jidlo (maso se zeleninou nebo salat a tak). Mam pak strasny hlad. Ale musim se sebou neco delat, jinak me pcoli22 dozene :-p @kaktusik U nas je ted hodne lidi nemocnych, prave z pocasi a ty to mas jeste ze stresu, co vsechno mas a tak, takze oslabeny organismus. Jinak vse v poradku? No, aspon v ramci moznosti? Kdyby bylo smutno, vis do ktere IP napsat, ze? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jak dopadlo dnešní vážení? Já mám zase - 1 kg, takže od začátku 3 týdny - 4,3kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@becicka super, si nas asi vsetky predbehla 8-) ja som nemala odvahu sa zvazit :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka No upřímně já taky ne :-). Ale mám novou váhu, tak jsem to riskla :))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som schudla 15 kilov. A ked som ju prestala drzat, tak som ich pribrala naspat. Ale chystam sa aj teraz drzat, nech nie som na fotkach ako marshmallow :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to co je za dietu? ja som doteraz nikdy ziadnu nedrzala, nastastie... ale chcela by som tiez par kg zhodit... dufam, ze s letom a bikeom to pride;-) drzim palce Vam vsetkym, aby ste mali pevnu volu
Odpovedať
@linee ja malo kedy mavam na obed studene jedlo.Na obed si davam maso s dusenou,alebo grilovanou zeleninou,cestoviny,pizza,grilovany syr,obcas nejaka zapekana zelenina so syrom,rizoto,opekane cinske rezance,polievka alebo strukoviny zo zemiakmi...je toho dost co sa da vymysliet a neporusit dietu.Salaty mavam na veceru aj to len ked su bielkovinove dni.Ak by som mal jest iba to co je v knihe,tiez by som asi nevydrzal ;-) Hlavne nepijem alkohol(to je asi najtahsie na diete pre mna) ani ziadne sladene napoje.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@linee jasne ze viem :) si poklad... inac je vsetko ok, len som nenormalne unavena stale... uz teraz sa tesim na vecer do postele :)
Odpovedať
ja zacinam zajtra(aj ked toto si hovorim uz posledny mesiac), leto sa rychlo blizi a ja, po troch porodoch a ukonceni 15 rocneho fajcenia sa potrebujem zbavit 25 kil. A to som este pred siestimi rokmi nemala ani jedno s tych kil. precitala som si forum a vyzera ze by 90 dnovka mohla fungovat. Knizky uz mam ale potrebujem psychicku spolupatricnost od spolutrapiacich. Kto to uz drzal a ake mate vysledky? Kedze neocakavam ze by som sa tych kil zbavila naraz chcela by som drzat dietku 2x.
Odpovedať
Dievčata, odporucam skor delenu stravu. Nie je to také naročné na čas v rámci varenia :-) a má urcite dlhsi efekt... moja skusenost...
Odpovedať
Ahojky, no, ja bych se mela stydet a srtcit hlavu do pisku - vypadalo moc dobre, za 3 tydny jsem mela dolu 6 kilo. Jenomze pak jsem to zacala flakat, byla jsem unavena a vycerpana a nestihali jsme doma varit, tak jsem to brala jak prislo a ted mam 3 kila zpet:( Zitra mam prvni vodny den, ale jsem na sebe i trochu nastvana. proste mne chybi asi vule:(
Odpovedať
@linee: no veď práve preto sa neviem odhodlat, treba variť, mám 3 malé deti, a ako som vždy ráno nastartovana že idem na to, tak ma to naobed prejde, lebo krpci sa prekrikuju kto čo chce a nechce. Preto som sa rozhodla tu prihlásiť a nájsť nejakého sparingpartnera. Môj sen/cieľ je zhodiť polovicu. Nech toto leto nie som velryba na kúpalisku/jazere. Nech som aspoň za vychudnutu velrybu ;-) Takze zajtra ráno stúpam na váhu a hor sa dotoho.
Odpovedať
@miluju123 To budu rada, mne hrozne moc pomahalo, kdyz jsme se tady drzely, ze holky? Proto mi to i upadlo, nemela jsem moc cas jsem chodit. Ale musim znova. Ted ty 3 mesice dokopu, i kdybych se mela plazit:)
Odpovedať
@kaktusik @becicka @gemini255 @osicka Ahoj holky, tak bilance za mesic...Z 89 kg jsem se dostala za 3 tydny na 82,5 kg (jupii), jenze posledni tyden byl sileny a uz jsem se nemohla tolik hlidat, takze dnes je muj 1. vodni den a mam 85 kg. Takze pouze -4 kg. 8-( Jsem na sebe fakt nastvana
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Čauky. Můžeš mi prosím napsat o jakou dietu se jedná? Díky moc ;-)
Odpovedať
Takže zacinam: vaha bola dnes kruta a tu je vysledok: vyska 180 cm a 103kg. Dalsie vazenie o tyzden. 25 kil schudnut.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee ahoj, nebud na seba prilis prisna, za 3 tyzdne 4 kg je fantasticky vysledok!!!! Bud radsej, ked to ide tak ako ma, t.j. 1 - 1,5 kg tyzdenne, ako keby to zletelo dole a potom zas nahoru. Ja sa sice trosku hlidam, ale pracujem 13 hod denne teraz, takze nemam cas na NIC, ale v pondelok som uz naozaj tu. posledny mesiac bol sialeny. nemam cas sa ani poriadne najest. v nohaviciach citim, ze som cosi dala dolu. tak uvidime :-) a ides krasne linee, takze ziadne negativne emocie!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@miluju123 cau, vitaj medzi nami, spolu nam to pojde lepsie :-) a nedojedaj po deckach 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@linee @kaktusik @gemini255 ozaj baby a este sa Vam chcem pochvalit, kupila som si svadobne saty, do kt. musim dat v pase dole 8 - 10 cm, v prsiach 5cm, vydavam sa za 4 mesiace, tomu hovorim vyzva :-D drzte mi palce :-) inak sa do nich nevpracem, boli dost drahe, takze to nesmiem pokandit.
Odpovedať
@utinkaaa Je to ta 90-denni. Podivej se tady na forum, jsou tady i odkazy, kde sehnat principy a knihu v elektronicke podobe.
Odpovedať
@osicka drzim palce, urcite to zvladnes, len uz sa drz teraz aby si potom nebola v strese :-) ja som trosku viac sa zacala obmedzovat ako na zaciatku a mam 3kg dole, citim sa lepsie. len nesmiem prestat,lebo sa to vrati hned. @miluju123 ked budes potrebovat podrzat a podporit urcite sem zavitaj :-) pevnu volu ti prajem, mne pevna vola dost chyba, tak sem chodim casto. @linee podla mna si aj tam super, aj 4kg je dost, hlavne ze to ide dolu ;-) a lepsie pomalsie :-) @kaktusik
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?