90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Holky o čem se tu bavíte kde tu dijetu můžu zkouknout? ;-) Mám sice jít na kriolypolýzu nebo jak se to jmenuje tak ještě uvidím
Odpovedať
Profilova fotka
@linee @osicka @gemini255 no vyzera, ze mozno od pondelka sa nastartujem konecne... mam teraz vela starosti, tak mi ani nechuti jest... zatial sa drzim a tie dve kila som nepribrala. tak uvidime kolko ukaze vaha po vikende v skole :) ale inac citam vsetko co tu pisete a aj mi je luto, ze s vami nechudnem... takze asi pondelok to isti ;-)
Odpovedať
@genevieve super :-)
Odpovedať
@kaktusik No ja na tebe porad cekam:) Sice 82 jeste nemam, ale vyzva je vyzva :-) Co doma? Neco noveho? Napis do IP
Odpovedať
myslíte že se může i náhražka kávy Karo s mlékem?
Odpovedať
Babenky, chcela som sa spytat ci sa gramaz cestovin mysli v suchom stave alebo uvarenom? Dakujem
Odpovedať
@bianca87 Hm...tak to nevim. Obecne kava s mlekem neni povolena (ja si ji ale davam treba misto dezertu). Takze asi moc ne. A karo, to vubec netusim. Jinak klasicke kafe myslim se muze kazdy den ale pouze bez mleka a cukru.
Odpovedať
@kelisha hm...ja myslim, ze v syrovem, jeste neuvarenem. Aspon obecne. Ja myslim, ze v knizce nemam presnou gramaz.
Odpovedať
@linee A rozpustné nebo mleté?
Odpovedať
@bianca87 to nevim, myslim, ze je to jedno, asi hlavni je bez cukru a mleka (pak by mela mit 0 kcal)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som s 90 dnovou dietou schudla 20 kil je to fakt ucinna dieta, ale treba ju dodrzovat presne den za dnom mam kupenu aj knizku o tom cez net som ju objednavala.a ani som necvicila kila isli sami dolu a bajecne boli dni kedy som mohla zakusok dobre na nervy, to ti ani nepride ze maas dietu :) zato teraz sa trapim, uz mi diety nepomahaju akosi tak som zacala cvicit a nic cvicim uz 2 mesiace a stale sa ma tie kila drzia.tak neviem kde je chyba
Odpovedať
@weronic a jaká byla tvá původní váha než jsi zhubla těch 20 kilo? Já mám 60 a měřím 165. Je to akorátní, ale chtěla bych 57 kilo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ked som zacinala s dietou mala som nieco okolo 90 kil schudla som pomocou tej 90 dnovej na 70 a potom som si dlho drzala vahu a teraz vazim 64 kg a tiez meriam 165 cm, ale chcela som do aprila schudnut na 60 kg ale nejak sa mi chudnutie stoplo a dost ma to trapi lebo sa mi svadba blizi a nejsom so sebou spokojna
Odpovedať
@weronic wau to sa ti uplne super podarilo, klobuk dole. ja chcem 12, tak este 10 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem bolo to tazke, ale najlepsie na mojej premene bolo ked ma nikto nespoznaval a vsetci na mna pozerali, ze jak som to dokazala no pevnu volu to chce.nic nie je nemozne...tak drzim palceky aj tebe nech sa dari v zhadzovani kil
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@linee Tak ještě je v těch uhlohydrátech ta pizza ne? :-)
Odpovedať
@becicka Prave jsem mela kousek misto zakusku:) @weronic Wauuu, tak prave vule mi chybi. Ale asi se musim opravdu zakousnout. Fantasticky vysledek! Jak rychlo si zhubla? treba za mesic 6-7 kg nebo treba prvni 10 a pak postupne? Fakt velka gratulace, tady vidim, ze to jde. Musim to dokazat! @becicka @gemini255 @kaktusik @osicka Holky, MUSIME TO DOKAZAT!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Já jsem dneska zákusek vynechala a šetřím si to až na sobotu - chci ochutnat aspoň kousek svého narozeninového dortu :-( .
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ci som precitala vsetky prispevky, al emusim povedat, ze napriek tomu,ze som svojou nedisciplinovanostou nabrala kila spat, ale fakt mojou chybou, bola to najlepsia dieta aku som drzala. fakt necitite hlad a musim sa priznat ze som ju nedodrzovala uplne tak ako je v knihe. dodrziavala som len presne vymedzene potraviny a jedine co som si neodpustila je kava s mliekom , tak ako niekto pisal, ci sa to da nahradit, ak si da dve kavy a da mliecko , neuskodilo to este nikomu. za dva mesiace som mala dole 10 kil. dalsi mesiac som uz nechudla ,ale verim,ze by sli dole dalej. cize na margo mlieka , mozno kavka s mliekom napomoze tomu ze neschudnete 12 ale 10 kil, ale aj tak to je skvely vykon . drzim vam vsetkym palce
Odpovedať
Profilova fotka
V cem to spociva? To je neco jako Atkinson?
Odpovedať
@becicka Tak vsechno nejlepsi!!!:)
Odpovedať
Ahoj holky, včera jsem byla u mamky a protože doma nemám váhu, tak jsem neodolala a po prvních 4 dnech jsem se zvážila. Je to neuvěřitelné, ale mám o 2kg míň, než když jsem začínala! Zkusila jsem si změřit obvody a na stehnech mi ubyl 1cm :-D
Odpovedať
@genevieve A sportuješ u toho nebo se jen omezuješ v jídle?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?