90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 :)))) ze kuly z desmodu - sa smejem na celu kancelariu :) @osicka a tak my to zvladneme :) budu z nas najkrajsie nevesty na svete. Ja uz len dufam, ze sa mi podari to potom aj udrzat. No a ako tak pozerm na vase cisla, tak ja som tu tusim najvacsi slon fuj :-|
Odpovedať
@kaktusik @osicka podla mna sme na pohlad viac menej rovnake, zalezi na postave, kde sa to uklada. presne schudnut a aj udrzat
Odpovedať
@kaktusik @gemini255 @osicka Holky, tak jste me dali zase silu.Sice jsem na 37. dnu, ale nejak se mi uz nechce (nebo jsem zapomnela, proc jsem se na to dala). Po svatbe uz sice take mam, ale proc ne? Ja jsem zacala na 89 (vyska 160), miry jsem si radsi nemerila, protoze by to bylo uz na uplnou depresi. Za prvni tyden --5kg a pak porad stejne a nemuzu dolu (to me asi docela demotivovalo a uplne ty dny nedodrzuji, jak bych mela). Tak bych pokracovala s vama, jestli neva 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 tiez som sa kvalitne pobavila :) budeme tu mat vtipalka medzi nami, tesim sa :) @kaktusik len o trosku mas naviac, to sa strati, kazdopadne som zvedava ako to kazdej pojde, predsalen asi nemame rovnake metabolizmy a ak planujete sialene cvicit tak uff.... ja do tychto mrazov nejdem, urobim max. to, ze pojdem do prace a z prace peso, t.j. hodinka rychlejsej chodze.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee jasne kludne pokracuj :) no za prvy tyzden 5 kil je celkom dost.. a mas aj nejaky pohyb? Je zvlastne ze ti vaha stoji, ked sa uz viac ako mesiac stravujes inac. Alebo mas aj nejake prehresky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@linee jasne, vitaj, Ty budes nas mentor :-), ked na nas pridu depky a zravky tak nas drz!!! schudla si 5kg a potom uz viac ani kilo ci ako?
Odpovedať
@osicka a to je pohyb, ja tiez v tejto zime nemam energiu na to, ale inak chodim na heat. ja mam problem so stitnou zlazou, tak som zvedava, ako to pojde ...
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka no na sialene cvicenie ja moc casu nemam, ale tak aspon 2-3 krat do tyzdna by som sa chcela ist vyskakat. Ja mam brutalnu vyhodu, ze fitko mame priamo v nasom panelaku, takze len zbehnem po schodoch a som tam :) a priznam sa baby, ze ja to cele ani tak nerobim kvoli svadbe, ale skor kvoli sebe - totalne som nastartovana - uz nechcem prist do obchodu, vyskusat sto veci a z kazdej mi nejaka suncicka trci... A hlavne chcem sa pacit sama sebe, lebo drahemu sa pacim aj takto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 tak to je haluz, aj ja mam problem so SZ, beriem 150 Euthryrox. Ty mas hyper alebo hypo? Ja hypo. Tiez by som chcela skusit heat, ake to je? Bola som raz na kardio dance, to tiez nebolo zle, zatancujes si... Inak som cvicila pilates, to ma bavi, aj chrbat neboli tak ako ked necvicim. Ale teraz som prestala...
Odpovedať
@kaktusik :-S ani se neptej. Spise mam to druhe, nez to prvni. Pracuji od rana od 7-8 a domu chodim po 12 hod., takze sila na pohyb neni (kdyz nepocitam ty mozkove bunky, ktere behaj). @osicka no, hlavne me neberte za vzor a hezky dodrzujte. Chce to opravdu vydrzet ty cele 3 mesice a neprestat v pulce. Jinak to nema moc vyznam. @osicka @gemini255 @kaktusik Cicusky, tak DO TOHO!
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik to je super, asi sa vsetky pacime, ked si nas teda chcu vziat :) Ja to robim kvoli sebe, lebo mam skrinu plnu peknych veci 38 a nemozem to narvat na seba, ale aj kvoli svadbe, chcem si to uzit a nechcem aby mi brucho ovisalo :-) Takze motivacie je zrazu kopec, este vcera to bolo hrosie :-)
Odpovedať
@osicka normalne funguje, ale autoimunitne, ze si to sama znici... beriem 50mg rano euthyrox. heat je super, sice prvy krat som myslela, ze to nevydrzim. no vraj pilates je dobry,. ja by som sla aj behat von, len je strasna zima, som na jesen bola par krat. tiez musim cvicit inak ma boli chrbat :-) @kaktusik tiez tak ze hlavne kvoli sebe to chcem :-) aby som si mohla kupit co chcem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@gemini255 ak je heat nieco ako powerplate tak to asi nedam na zaciatok, na Powerplate som bola 30 minut a sla som omdliet. Aj moja stitna sa sama zerie, to bude ta hypotyreoza. Ja uz mam silne lieky oproti Tebe, ale vyhoda je ta, ze akonahle uz tie hormony papkas,, tak by si mala byt ok, t.j. ze by nam to az tak nemalo vadit pri chudnuti, hoci ja v kutiku duse upodozrievam stitnu zlazu, ze sa s vahou nemozem pohnut z miesta, ale je to mozno len vyhovorka.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee hm tak to potom chapem, tak dlho pracovat je namahave.. a neboj sa, urcite sa ti ta vaha pohne dole, a mozno je lepsie ze to ide tak pomaly, aspon sa nemusis bat jojo efektu... @osicka aj ja sa chcem zmestit do mensich nohavic :) lebo mam plnu skrinu a realne nemam co na seba...
Odpovedať
@osicka aj ja ju z toho upodozrievam :-D http://www.youtube.com/watch?v=7UwUtX...
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 pojdem do toho, no... ja viem o com to je, uz som po tom poskulovala ked som bola na tom Cardio Dance.... Ked opadnu mrazy, dobre? ;-)
Odpovedať
@osicka ja tiez tak :-) toto je na prechladnutie a zamrznutie
Odpovedať
Profilova fotka
@gemini255 ty brdo - tak pri tomto ja by som umrela :) mne staci aj zumba alebo aerobic, mam rada take cvicenie pri ktorom sa mozem jasit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka @gemini255 dievcence tak ako vam to ide? ja som dnes mala na obed fajnove zeleninove rizoto. Inac na zumbe som vcera nebola, v nasom fitku ju zrusili a dali tam nejake ine cvicenie.. Tak idem dnes na bodyforming. Drahy je strasne zlaty a podporuje ma :) Dokonca vcera vecer, ked si siel dat nejaku maskrtu, tak sa schovaval, aby ma neprovokoval :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik @gemini255 @linee no ja sa musim priznat... celkom som sa drzala az do vecera, ked sme sli s mojim nieco oslavit a ze si dame len dvojku ruzoveho zweigeltriebe v nasom oblubenom sklipku a bola som sialene hladna, tak ze si dame maly nakladany hermelin (ano, v oleji) na 1/2 a k tomu nam pani povedala, ze maju vynikajucu klobasku... tak som si myslela, ze len ochutname, ze toho bude malo, ale doniesla tanier ako zo zabijacky pomaly... a to udeniny fakt nejem, ani moc maso... no ale aka bola! takze ja som svoj prvy den diety zahajila klobasou, hermelinom a vinom, ktore som si este aj doniesla domov a usrkavala hadam do polnoci. Tak baby asi mozete byt so sebou spokojne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka ja sa z teba poskladam :)) ale sak v pohode - hermelin v podstate mozes - aj ked nie v oleji :) klobaska je vlastne maso, to tiez mozes :) a dnes si teda pokracovala, ci zacala odznova? ja som teraz poobede mala strasnu chut na sladke, takk som si kavu spravila... a vela pijem. A este nieco - rano som neodolala a odvazila som sa a mam o 0,6 kg menej... ale tak zasa beriem to tak,ze je to tym ze som sa vcera vecer neprejedala, tak som mala prazdnejsi zaludok. V kazdom pripade - potesilo.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik no presne pre toto som sa k Vam pridala... ale si ma na....la! uz si dam bacha, lebo Ti zavidim! Ja prave varim obed, budem sa strazit, slubujem, lebo aj ja chcem rano nemat nafuknuty bruch. Neviem ci pojdem presne presne podla knizky, ja sa uz poznam, ze nedokazem akceptovat nic riadene, nalinajkovane, ale uz aj viem, ze ked chcem, viem sa ovladat a nejake tie vysledky su. Na mna treba bic a to vo forme Vasho zhadzovania tukov aby som Vam zavidela a nechcela zaostavat! Taka som ja!
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik inak som Ta samozrejme chcela pochvalit ze si dobre nastartovala, som zvedava aj na gemini. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka no priznam sa, ze ja to tiez nedodrzujem uplne podla knizky - mne niektore kombinacie nechutia, tak si robim po svojom, tak aby som dodrzala to, co v dany jest mozem... No a co sa toho bica tyka, daj adresu - pridem ta vyplieskat :-D svadba za rohom, tak makaj dievca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik :-D len plieskaj! v pondelok si povieme! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@osicka oook tak teda v pondelok... my teraz cez vikend ideme do bojnic aj s kamosmi, tak silno premyslam ako sa budem stravovat - ale ved restiky existuju... na piatok mi vyjdu bielkoviny, tak si dam nejaky salatik s kuracim maskom, v sobotu nejake zeleninove rizoto a v nedelu cestovinky... Najviac sa tesim na vecer - to mozem kusok sladkeho huraaa :))
Odpovedať
@osicka @kaktusik @gemini255 Holky, ja tu napsala elaborat a spadla sit. Tak znova - maso a syry spolu jako jedno jidlo ne. Obed ma byt vice kaloricky, i s prilohou (1 ks chleba), vecere polovicni. Ja jsem vcera nadherne dodrzela az na to, ze jsem prisla domu a sla s manzelem na pizzu (normalne muzes, bez syra a masa a 1 kus). Takze jsem do sebe vstoupila a dala si jednu celou, se sunkou, salamem a syrem 8-( Hrda na sebe vubec nejsem, ale chutnalo:( No, ale dnes rano jsem si rekla, ze Vam budu psat tipy, co jsem vypozorovala za tu dobu na sobe: TIP DNESKA: Kdyz zhresite, nevadi. Telo si proste zadalo a neverim, ze se tady najde nekdo, kdo za 90 dni neporusi:) HLAVNE dodrzujte snidane. Snidejte! A snidejte ovoce/zeleninu. Zitra prijde dalsi:) Ja mam dnes ovocny dne, zatim ziju, jsem jeste plna z pizzy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@linee hura hura nie som sama! :-D ale nie, dolezite je si to uvedomit a na druhy den pomenej. ja nevravim, ze som sa vcera obzrala, ale velmi dobre viem, ze maso a este k tomu udenina, syr a CHLIEB je pre mna zabijak... boze, ale vitaminovych dni sa bojim ako certa, ved to nedokazem, budem mat glykemicky sok uz to vidim :-S Si zlata, ze nam takto pomozes :-)
Odpovedať
@osicka Aspon nekomu, kdyz ne sobe :-D Neboj, to zvladnes take. Pro me to poprve byl sok, odpoledne jsem nevidela na oci. Pak jsem prisla na to, ze to hned nepujde a dorzovala jsem ovocny den, jen jsem si dala proste vice ovoce, pak jsem postupne ubirala. Kdyz se bojis, ze budes mit hlad, dej si vice ovoce / salatu. Nezhresis a telo si postupne zvykne. Ono ze zacatku stejne snis vice, nez se telo prizpusobi. U mne to trvalo vzdy prvni 2 tydny.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee @osicka @gemini255 nebojte koceny, zvladneme to... ja napriklad nemam pocit, ze by som hladovala... sice od ranajok som sa dost tesila na obed, ale to len preto, ze som stihla zjest rano len jedno jablcko... A co sa tyka prehreskov - podla mna to je normalne, ze sa nam obcas nieco nepodari dodrzat - ved sme ludia a nie naprogramovane stroje...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?