90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Holky a drzi ju nekdo? Jak na tom jste?
Odpovedať
prosim Vas mozte mi niekto poslat tu dietku dakujem. 25franco@seznam.cz
Odpovedať
@linee ahoj, nepodarilo, pribrala som 3 kg, ale to je nič v porovnaní, aká som bola predtým. A chystám sa na nu zas, len silu potrebujem Veľa šťastia prajem a všetko dobré do nového roku.
Odpovedať
Ja myslim, ze i tak je to supr! Kdyz se ti to tak podari, vem si, ze mas porad 15 kg dolu!!!:) A drzala si jenom tech 90 dni nebo i tech 90 dni po? Drzim palce, ja zacinam zase od pondeli (asi po ctvrte). Tak drz palce, vzdy vydrzim jenom pulku:(( Krasny, zdravy a stastny novy rok!
Odpovedať
@zuzanka2121 Ja myslim, ze i tak je to supr! Kdyz se ti to tak podari, vem si, ze mas porad 15 kg dolu!!!:) A drzala si jenom tech 90 dni nebo i tech 90 dni po? Drzim palce, ja zacinam zase od pondeli (asi po ctvrte). Tak drz palce, vzdy vydrzim jenom pulku:(( Krasny, zdravy a stastny novy rok!
Odpovedať
@linee držala som poctivo prvé 2 mesiace, potom to už bolo trošku volnejšie a jediné, čo som robila, že na ranajky som jedla po 90 dnoch ovocie asi mesiac a potom už som jedla normálne s tým, že večere boli do 18 hod. teraz cez Vianoce som pribrala 4 kg, čo je hrozné, ale viem, že do mesiaca sú dole, napr. vlani cez vianoce som bribrala 7 kg, 3 mesiace som s nimi súperila, a zvládla som to. teraz to nie je tak hroz
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby :-) je to tu super :-) vydávam sa už o necelý polrok takže super stránka :-) hihi :-) baby čítam tu o tej dietke....poslali by ste mi ju niektorá do správy ???? :-) potrebujem trošku zhodiť do svadby nech nevyzeram ako taká hruška :-) mám 168 cm a 61kg.... ibaže všetko mi ide do bokov, brucha a zadku... no strasnéééééé :-. ďakujem :P
Odpovedať
@zuzanka2121 tak drzim palce! ja ted pribrala 3 kg a uz to fakt chce dole (no myslim mojich 15 naviac+ty 3:)) Tak uvidime. A drzala si se knizky? Drzim palce! papa
Odpovedať
@martinka_martinka Dietu si stáhni na wewewe.ulozto.cezet. :-)
Odpovedať
Všechny tu píšete jak jste zhubly. Ty jo asi to zkusím taky. Ale holky dodržovaly jste opravdu přesně co tam píšou??? Nebo jste prostě místo kivi si daly pomeranč? Já bych potřebovala tak 30 schodit. Mám na to čas do září.
Odpovedať
ahoj holciny, ja som drzala dietu iba dva mesiace, a zhodila som skoro 7 kil, nie ze by som bola tucna, mam vysku 178 ale vaha vyskocila po vianociach na 73, a ked som sa nezmestila do nohavic, a stehna mi praskali, zacala som s dietou. je to super dieta, sice po prvych dvoch tyzdnoch vas chyti slaba depresia, ale to sa da velmi lahko prekonat. ja som sa az tak neobmedzovala, ked bolo maso, mala som aj syr a vajicko v ten den, az taka prisna na seba nebudem, a ked mal byt kolac tak som si dala vzdy taky obrovsky kus, ze som ho nedokazala zjest, a potom uz ani cokoladu. ked som mala ovocny, bolo to tazke, ale na obed som si vzdy nastruhala a roztlacila banan, hrusku alebo kiwi, proste ovocie co som nasla, zaliala multivitaminovym dzusom, a dala zapiect do rury, bolo hlavne teple, a chutne, a nemali ste pocit, ze jete len ovocie, co sa uz na obed zda, ze nenavidite ovocie. ak si na to zvyknete, je to uplna pohoda. ja som po tych dvoch mesiacoch skoncila a vratila sa k normalnej strave, jete uz menej, lebo dieta vas naucit jest menej a chutne, a inak uz som viac po nej nepribrala, ziadny jojo efekt.
Odpovedať
@kaerde No, ze zacatku ano, pak jsem si to prizpusobila. Misto kivi pomeranc, misto pomerance jablko a pod. Hlavne jsem dodrzala, abych v ten den jedla, co muzu. I kdyz, nejvice se mi osvedcilo jet podle knizky. Nemusis nic vymyslet a opravdu jsem zhubla nejvice. Jinak podobne zkusenosti jako miskamollloy. Myslim, ze s tou dietou se da zhubnout opravdu i 18 - 20 kg, jak psali nektera devcata. Ja bych take chtela 30, ale nevim, zda to pro telo neni trochu sok. I kdyz 4 kg mesicne je oukej:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ty jo a kde se ta kniha dá koupit a jak se jmenuje?????? Jako fakt jsem v šoku že by to tak šlo. Musím se do toho pustit. Zatím dělám lehy sedy abych alespoň to břicho srazila, ale neppřijde mi že by to nějak pomáhalo. Ale musím, fakt bych chtěla být krásná nevěsta když už budu chudá nevěsta.
Odpovedať
@kaerde Kniha: 90-denní rozlišovací dieta Autor: Hrobat, Breda; Poljanšek, Mojca Nebo si ji muzes stahnout pres ulozto.cz nebo je dokonce na nejakych internetovych strankach, kdyz zadas do prohlizece 90-denni dieta. Ja drzim prvni tyden a mam dole 2 kg:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto, kto prave drzi dietu? Ja som zacala 4.1.. Uz v minulosti som ju 2x drzala,ale nikdy nie 3 mesiace, ale napriek tomu som schudla cca 6 kg, 4 kg pocas diety a dalsie 2 este potom. Ja som vzdy nabrala spat, ale to preto, ze som sa opat vratila k povodnej strave a jedeniu vela sladkeho. Teraz tiez neplanujem drzat poctivo cele 3 mesiace, ale potrebujem si stiahnut zaludok a nastartovat sebaovladanie a cca po mesiaci zacat jest normalne, ale s mierou. A co s tyka receptov, tak ja vobec nejdem podla knihy, dodrzujem rozdelenie potravin, ale recepty si tvorim podla seba, zda sa mi to takto jednoduchsie a varim si to, co mi chuti. Napriklad dnes v bielkovinovy den som mala pstruha so salatom, v skrobovy som si dala ryzu s dusenymi sampinonmi a zeleninou a v uhlohydratovy, cestoviny s dusenymi paradjkami a cuketou. Najhorsie vsak znasam ovocne dni, prezit mi pomahaju oriesky, ale inak ovocie mi uz ide hore krkom. Ale paci sa mi recept (uz neviem, ktora z vas ho pisala), ze dusene sampinony so zeleninovym salatom, to by slo. Ale kto vie, ci sa sampinony v tento den mozu? Ak mate niektora nejake zaujimave jednoduche recepty z vlastnej tvorby, budem rada ak saa podelite.
Odpovedať
@suzi81 Ahojky ještě nedržím,ale chystám se někdy od příšího týdne (teď jsem měla střevní virozu tak chci žaludka nechat uklidnit :)) držela jsem loni jaro-léto a dala jsem dolů 10 kg naprosto bez problémů a pořád se na těchto -8 až -10kg držím, nicméně pořád nemám svou vysněnou váhu, tak si to chci dát ještě jednou (teď už by stačilo tak 5 kg) :) a pak už jen makat na zpevnění těla... Jinak k těm žampionům (myslím že jsi na ně narazila v mém příspěvku) - houby jsou většinou brané jako neutrál (aspoň v klasické dělené stravě) nebo jako zelenina, tudíž se můžou ke všemu, a taky jsem je tak jedla, jednou do rýže, další den do těstovin, a vitamínový den do salátu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 tak ja to s tymi sampionmi skusim. A ako si si ich pripravila do toho salatu? Lebo ked ich davam k ryzi, tak si ich udusim na cibulke, s rascou, solou a vegetou.
Odpovedať
@suzi81 Ahoj, ja drzim od 2.1., dnes mam druhy zeleninovy den. O vikendu jsme ale byli na plese, tak nevim. Zatim jsem zhubla 2kg. Take jsem v minulosti drzala 2x, maximalne 2 mesice, vic uz me to "nebavilo". Zhubla jsem asi 8, pak 5 nabrala a po roce jsem na stejne vaze, take, protoze jsem se vratila k puvodnim neduhum. Ale tentokrat chci opravdu vydrzet a zhodit aspon 10 kg (idealne 15-20, ale takove iluze si nedelam:). Jinak souhlasim s dawnie, sampiony muzes kdykoliv, jsou brane jako zelenina. Nevis, jak je to s kuskusem? Mam ho rada se zeleninou a nevim zda je to skrobovy den jako zrno nebo uhlohydrat jako mouka. Nevite nekdo? DRZIM PALCE a HLAVNE TO NEVZDAT!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee Tak kuskus som este nejedla, takze v tomto ti neporadim. a este ja mam otazocku. Fazula na mexicky sposob s ryzou, moze byt v skrobovy den?
Odpovedať
@suzi81 Dobry dotaz. Oboje ano, ale jestli takto v kombinaci, tak to fakt netusim. Vim, ze bilkoviny nemuzes michat (maso se smetanou nebo maso se syrem a tak). Ale jak je to v jine dny, rada si necham take poradit, mozna bych si konecne dala cocku s bramborem:)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som si to dnes dala a velmi som si pochutila. Oprazila som si cibulku na trosicke oleja, potom som k tomu dala mrazenu zeleninu (kukurica, mrkva,hrasok, paprika), trosku podusila a na zaver pridala cervenu fazulku z konzervy a asi 2 dc pretlaku z pasirovanch paradajok. Jedla som to s ryzou. No, snad som moc nezhresila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, od zajtra som s vami ;-) Do dnes som mala delenu stravu, ale (kvoli mojej pazravosti) som ju porusila a tak som sa na seba nahnevala :-| Takze od zajtra varim podla spominanej knihy 90 dni!!! A hotovo! Leto sa blizi a my musime byt krasne a zdrave! Hop hop! Obcas vas tu mrknem ako sa dari. Ja chcem dat dole 10 kg - akosi sa na mna pomaly pomalicky nalepili :-S Krasny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já držím dietu od 2.1. a už mám dole 3 kg. Jím podle sebe jen dodržuji jednotlivé dny. Včera jsem měla ovocný den, už podruhé, myslíte, že si příště můžu dát třeba zeleninovou polévku. Jen vývar. Bylo by to aspoň něco teplého do žaludku a trochu rozmanité. Ovoce už nemůžu ani cítit, hlavně ráno :( Ale snad se aspoň 8 Kg podaří!!!
Odpovedať
@petruska_rs si koledujes o pekny jojo efekt...
Odpovedať
Profilova fotka
@kattyd Myslíš, já ale nemám hlad, jen jsem úplně vysadila pečivo a podle mě jím víc jak dřív kdy jsem jedla jen večer a to rohlík
Odpovedať
@petruska_rs nevim co presne ted jis cely den, z toho co pises jsem myslela zes jedla jen ovoce coz neni vubec ok. ovoce obsahuje spoustu cukru, takze spousta rychle energie, pri hubnuti se jiz v odpolednich hodinach ovoce nedoporucuje, naproti tomu zas chybi proteiny pro stavbu svalu. Telo si zvykne ze mu jiste ziviny chybi a jakmile je dostane, zacne ukladat...je potreba mit pravidelnou (hodne malych porci behem celeho dne) vyvazenou stravu s obsahem vsech zivin.
Odpovedať
@suzi81 na trošce oleje, s nějakým kořením orestovat,díky koření můžeš mít pokaždé trochu jiné :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dawnie1982 Az teraz som si to precitala, ale akurat som sa uz najedla. Ja som si to urobila takto, na troske oleja som si oprazila trosku cibulky, dala na to nakrajane cerstve sampinony, trosku poprazila a podliala vodou (iba trosicku), prikryla a dusila. Asi po 15 min. som pridala par ruziciek brokolice a este dalej dusila, na zaver som to posolila a povegetila. Chutilo to super. A ako prilohu som si urobila salat (najemno nastruhana mrkva a kalerab, k tomu potrhany ladovy salat, citron.stava, sol, oliv.olej a oprazene lanove semiacka - tie mu dodali taku zaujimavejsiu chut).
Odpovedať
@petruska_rs To mas jako ja, take jsem zacala 2.1. a zati, 3 kg. Ale jim normalne, jak je v knizce. Ja myslim, ze v ovocny den vyvar nemuzes, ten je povoleny jen v bilkovinovy a skrobovy den. Zkuse se podivat do knizky, jsou tam ruzne recepty na ovocne musli, zapekany banan a pod. Nebo se inspiruj na netu. Ale vyvar bych nedoporucovala.
Odpovedať
Profilova fotka
@linee kouknu na to,nemužu už ovoce ani vidě,zase vývar že zeleniny bez tuku mi nepřipadá špatného,protože můžeš jíst dušenou zeleninu a tady je na víc voda.No uvidíme co najdu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?