90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@linee tak dnes som začala. Dala som si na obed vyvar a dva kusky ryby so zeleninou, jeden kusok som si odlozila na veceru. Hladná zatiaľ nie som, uvidím, ako to bude večer, lebo mne práve vtedy nastupuje hlad a chúťky na sladké/slané :D Moja dnešná váha ma ale naštartovala - 74,6kg, toľko som ešte nikdy nemala. Chcela by som sa vážiť až prvý vodný deň, tak uvidím :) A s čím si včera porušila ovocný deň? Ja sa práve toho bojím, ovocie mám rada, ale neviem, či len na ňom vydržím :)
Odpovedať
@himym ten vitamínový den nemusíš jen ovoce, můžeš i zeleninu - je to vitamínový ne jen ovocný! ćo jsem jedla hodně často byl zeleninový salát a v něm restované žampiony, je to mňamka!
Odpovedať
Ja to az za mesic nedam, mozna se budu vazit po tydnech, jeste uvidim:) Manzel si udelal doma toasty a jeden jsem si dala i ja:( Ale co vim z posledna, ovocne dny jsou hodne dulezite, kdyz jsem dodrzela i ovocny den, zhubla jsem vzdy. Mozna je to nahoda. Tak me to nastvalo, protoze jsem chtela zhubnout aspon o trochu vice:) Ale jak rikam, prvni dva tydny jsou pro mne vzdy kriticke, pak to jde sama. Kdyz si das stavnate ovoce (treba svestky a tak), tak to mas misto sladkeho a myslim, ze se to vydrzet da... Myslim, ze tvoje startovni vaha je moje cilova, tak uvidime:))
Odpovedať
Profilova fotka
Já tuto dietu držím 12-tý den a dole mám 3,5 kg. vyhovuje mi maximálně. jsem totiž na sladké a každé 4 dny je večer nějaká mnamka, takže se to vydržet dá :-) před tím jsem držela Havlíčka 2 měsíce, ale fakt poctivě tak max.4 týdny, pak tak všelijak, to jsem dala dolů 7 kilo, ale 2 nabrala zpět. Teď myslím, že vážně vydržím :-) tak i vám přeji velké uspěchy.
Odpovedať
@linee prvý deň za mnou, už len 89 dní :-D Ale dalo sa to zvládnuť, len som už trošku hladná. Ako to ide tebe?
Odpovedať
@himym ahoj, ja mam take za sebou uspesne dalsi den. Uz zacinam i mit pocit zasyceni...Jenom po ranu mam porad hlad, nez si dam ovoce. Ale to je dobry, kdyz jime, az kdyz mame hlad :-D Tak dnes dalsi den. @hanka. A co ty? jak to jde tobe?
Odpovedať
@linee dnešný deň budem mať rada, mám rada mäso, ale zemiaky a strukoviny milujem. Dnes si urobím fazuľovú polievku so zemiakmi. Mňamky :-) Teším sa :-)
Odpovedať
@himym :) no, mně občas dochází nápady u tohoto dne. Ale dnes si dám čočku s bramborem. na zítra se těším, manžel mě bere do cukrárny:)
Odpovedať
@linee ja na zajtra budem musieť ešte niečo vymyslieť, celý deň presedím v aute, tak si asi kúpim nejaký posúch na obed, večer už snáď budem doma a kúpim si nejaký dezert. Na dnes prajem veľa síl, aby si vydržala :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@linee no však jsem psala včera, že mám 3,5 kg dole. já jsem si už zvykla, hlad mám je trochu večer a odpoledne, ale odpoledne si většinou dám ještě kousek zeleniny. sice je psané, že má být pauza 4 hodiny, ale když jsem měla vážně hlad, tak jsem si to dala :-)
Odpovedať
@hanka. To jsem cetla:) Jen jsem chtela vedet, jak ti to jde dale a zda uz nemas hlad a tak. Ja uz odpoledne moc hlad nemam, spise dopoledne. A nejak se u nas doma asi pokazila vaha - porad ukazuje stejne cislo 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@himym Ahojky, co je posuch? Nekde jsem o tom slysela, ale vzdy se slaninou nebo tak. Posles mi prosim recept? Jis to s necim nebo samotny? DRZ SA!
Odpovedať
@katie116 Diky, ani nie, utecha v jedle neni uplne muj pripad, ale diky
Odpovedať
Holky, nedržte žádné posmolené diety! Jezte pravidelně 5x denně 365 dní v roce! Hubnout kvůli svatbě je kravina!
Odpovedať
Profilova fotka
@linee tato dieta mi max. vyhovuje, nemám problém ji dodržovat. a hlad už mám fakt minimální, spíš mezi oběděm a večeří. když je moc velký, tak si vezmu kousek zeleniny a je po hladu :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak jak to jde? Ja mam za sebou 14 den a dole 3 kila. Take neco:) Mam radost. Nemam ani choutky a uz mi to pripada normalni:)
Odpovedať
ahojte, zienky. velmi vam drzim prsty, aby ste takto pekne pokracovali aj nadalej!!! chcela by som poprosit, ci niektora z vas nema stiahnutu knihu v PC a bola by mi ju schopna poslat. hladala som po nete, ale nemozem nic najst, co sa da stiahnut. vopred dakujem a uspesne zhadzovanie kil!!!
Odpovedať
Profilova fotka
holky je tady někde odkaz? co se má jíst,
Odpovedať
Ahoj, holky! Taky bych tuto "dietu" ráda zkusila, má některá z vás uložený nějaký jídelníček? Byla bych moc ráda, kdybyste mi ho některá poslala... a ještě se chci zeptat - znamená to, že třeba v cukerný den když jsou povoleny ovocné knedlíky, můžu tedy i mouku nebo pečivo do žemlovky? A ve vitaminovém dni teda můžu i zeleninu nebo vyloženě ovoce? A co nějaká ta svačinka mezi jídlama, jak to řešíte? Slečny (mladé paní...), budu moc ráda za vaše rady!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@andelina5 Ahoj, ak sa mozem zapojit do tejto diskusie...ja osobne nie som ani nahodou zastancom 90dnovej diety. Mam vystudovanu biologiu a 1,5 roka som pracovala v institute redukcie a prevencie nadvahy. Mozem ti seriozne povedat, ze chvilku som zvazovala, ze to vyskusam, len tak z recesie, ale ked som si precitala ten jedalnicek, tak som sa rozhodla, ze nebudem riskovat vlastne zdravie a postavu taktiez.... poznam kocky, ktore tak schudli a aj take, ktore to vsrtko nabrali spat. Tato strava nie je vyvazena, neposkytuje ti denne potrebne mnozstvo zivin, ktore telo potrebuje. Plus pravdepodobne budes hladna, co vobec nie je dobre pokial chces schudnut...tiez mas nadiktovane co mas kedy jest bez ohladu na to ci na to mas chut alebo nie, ci mas to jedlo rada alebo nie...a ked som citala, ze pocas sacharidoveho dna si mozes dat tortu alebo zmrzlinu...a ked nechces to, tak urcite si MUSIS dat horku cokoladu, tak som zavrela knihu a vratila ju kamoske... ak by si mala zaujem, mozem ti poradit co a ako robit, ako nakombinovat vhodne potraviny...
Odpovedať
@ewca Ahoj, tak určitě bych byla ráda, kdyby mi někdo poradil.. jsem totiž typ člověka, který sežere, na co přijde. Je fakt, že netrpím nadváhou, ale chtěla bych shodit tak 5 kg, abych se cítila dobře. Pokud máš nějaké tipy, klidně mi je můžeš poslat do IP, budu ráda:-)
Odpovedať
@ewca Já se taky zhrozila, když jsem ten jídelníček viděla (a to opravdu jen zběžně). Pořád nemůžu pochopit, že to některé holky drží a myslí si, že to je ZDRAVÉ!
Odpovedať
Profilova fotka
@xpila No to sa ani necudujem, mne stacilo uz len to, ze ovocie na ranajky... atie torty boi vrchol...alebo ze na obed pizza...
Odpovedať
@ewca Tak to je opravdu zdravá strava :-D Mě dostala ta čokoláda, jak jsi psala... Ale ono všechno je tam postavené na hlavu, proti veškerým zásadám...
Odpovedať
Profilova fotka
@xpila Ved to, ja viem, ze ked chce niekto schudnut skusa vsetko...ale treba pri tom naozaj aj logicky uvazovat... aby si naozaj clovek este neublizil
Odpovedať
@ewca No právě. Přítel dělá fitness trenéra, takže jídlo rozebíráme de facto každý den a mě zas baví zdravá strava. A podobné "diety" mě vždycky zaráží. Dietu má člověk držet pouze tehdy, pokud má zdravotní problém (třeba neslanou apod.), ale pro normálního člověka to je právě kolikrát spíš škodlivé... Jen jde o to naučit se jíst a hlavně vědět co jíst. A třeba celý den jíst jen ovoce a myslet si, že zhubnu, je fakt blbost :-|
Odpovedať
@ewca Ahoj Evči, chcem sa spýtať prečo priberám. Ráno sa najem (jpogurt + káva) pečivo sa snažím vynechať, potom obed stačí mi polievka sem, tam aj druhé jedlo, no a prídem z práce tak čaj + jpgurt..... ako môžem naštartovať organizmus na chudnutie, ešte ovocie mám rada a sladkosti
Odpovedať
@ewca No, ja bych se pripojila k martinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ja treba nemam moznost jist 5x denne, jelikoz jsem pracovne vytazena a treba cele poledne nebo odpoledne travim na meetincich a nemam sanci si dat svacu (jogurt nebo jabko a tak). Takze opravdu spoliham na snidani, obed vecere. Sice nedodrzuji denni prisun toho, co bych mela (ale ted ruku na srdce - kdo ano???? i kdyz dietu nedrzi) a aspon jsem prinucena sem-tam jist i to, co bych normalne nejedla (cocku, hrach, kedlubnu) nebo se prinutit jist vice ovoce a zeleniny (a tim si aspon zvysit prisun vitaminu). Co je na te diete spatne? Omezuji cukry, ktere bych jedla denne (tak se nutim na 2x tydne) a zvysuji prisun zeleniny a ovoce. Osobne jsem drzela vice diet a vzhledem k pracovnym moznostem (kde nemohu pres obed jit do fitka a vecer nekdy take ne), mne to vyhovuje a i trochu zhubnu. @martinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa No, nevim, ale jist 2x denne jogurt a obcas polevku, podle mne nekdy je potreba take jist maso nebo dalsi veci. Opravdu nejis kazdy den neco jineho???
Odpovedať
Profilova fotka
@martinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jednoduché.... jíš málo, tak proč by tělo mělo zhubnout, když ho trápíš hlady? To by bylo samo proti sobě, tělo má pud sebezáchovy.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?