90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
@hanka_april moc děkuji, jsem naplněná odhodláním tak doufím že to půjde :-)
Odpovedať
@evly Tak to jsme začly stejně, já taky "trpím" od pondělka a ten ovocný den se mi teda moc nelíbí :-p Někde jsem četla, že se může místo ovocného považovat i vitamínoví, což zahrnuje i zeleninu, takže zeleninový salát na oběd mi přišel přece jenom přirozenější, než ovoce :-) . Já první vážení provedu až zítra a jestli se budu jen trochu přibližovat k tvému úbytku, budu spokojená :-D
Odpovedať
@dawnie1982 ahojky ;-) tak to jsem ráda, že jsem dobře poradila.taky mě těší, že je nás tu stále více, co chceme být krásné.Já dneska 25-tý den a masičko.Včera jsem měla vitamínky, a taky jsem jedla raději zeleninu.Z toho ovoce je člověk šíleně přeslazený, a taky si myslím, že zeleninka je přece jen zdravější, než to ovoce. :-) Taky se už bojím teďka pondělka, to mě čeká první voda.Snad to nějak dám. :-| Holky držte se všechny a dejme sbohem všem kilům, co nás tíží nejen fyzicky. x-) x-) x-)
Odpovedať
holky, chci se zeptat, co se sojovym mlékem? třeba do kafe? kam patří mrška?
Odpovedať
@dawnie1982 Mlíko by mělo být neutrál, do kafe nevadí. Jak je to se sojovým netuším, ale myslím soja do škorbů..? Já jsem tedy pila kafe s mlíkem denně a žádný problém. Jinak se k vám holky asi přidám, 2m do svatby váha se mi už nehne dolů ani o deko :/
Odpovedať
Profilova fotka
@fazulina ja mam prvu vodu vo stvrtok :-P tiez mam strach...ked nebudes moct vydrzat, co si das? ovocie? alebo piskotku? alebo kusok syra? ci vydrzis? :-D :-D @dawnie1982 @vernell podla mna mlieko vo väcsom mnozstve (tak ako mliecne vyrobky) je definitivne bielkovinovy den, ale ina vec je, ze ja tiez si davam do kavy kazdy den (aj cukor) ;-) :-D inak ja uz mam dnes 60,2 kg, uz sa neviem dockat, kedy klesnem pod 60 - bude to prvykrat po 5 rokoch, citim sa super, normalne rozmyslam, ze "nikdy" neprestanem - ze ked bude nejaka akcia, porusim, ale principy budem dodrziavat, kym budem moct - premyslali ste uz nad tym? co potom? =-) :-N
Odpovedať
ahoj holky.Jak se vám všem daří?Já mám dneska ten kritický vodní den.A hanka_april, zkusím to vydržet.Přinejhorším mám nachystanou záchranu v podobě džusu.Ale nebudu pít jenom čistou vodu, mám nachystané čajíky.Jeden ze zelených kopřiv, a druhý ze zeleného čaje.I když vím, že v knížce se udává, že se má pít jenom čistá voda. Zítra nahlásím svoje výsledky.Sama jsem zvědavá :-) Zatím si nikdo mých shozených kil nevšiml, ale já to na sobě už vidím.Hlavně na oblečení.No uvidíme.Jinak já si do kafeho taky dávám slzičku mlíčka, nebo používám náhražku sojovou smetanu.I když je to oboje bílkovina, si myslím v tak patrném množství to nevadí.U mě už úspěch je to, že piju kafe bez cukru, tak jak jsem tady už jednou podotklal.Dřív jsem potřebovala minimálně 2-3 kostky cukru. :-)
Odpovedať
@fazulina ahoj fazuli, daří se celkem dobře, 4,2 kg za tři týdny jsou dole, a lidi už si začínají všímat :) je to fajn pocit, a ještě lepší je to, že dopnu rifle které jsem chtěla vyhodit :))) akorát je problém že zítra odjíždím do pátku na zahr. služebku, a tam nebudu mít šanci jíst jak chci, takže budu muset zhřešit :( chjo, vůbec se mi tam nechce, doufám že se nevrátím a váha nebude zpět :( vodu budu mít příští pondělí, tak jsem zvědavá jak to zvládnu, asi budu muset ten den vynechat zumbu a zumba-toning, nebo bych padla už při warm-up písničce :)))
Odpovedať
Holky, kam patri polystyrenove chlebicky? Je jedno jestli psenicne nebo kukuricne?
Odpovedať
Profilova fotka
@linee no neviem ako prisne to chces drzat, ale podla mna, polystyrenovky mozes hocaky den okrem vitaminoveho - nieco ako obycajny chlebik, aj ten mozes na obed okrem vitaminoveho :-) @fazulina ja kavickujem aj s cukrom :-) schudla som za 25 dni 4 kila, tak zase nechcem ist prilis rychlo dolu...este chcem dat 5 dole a mam este 70 dni, tak trosku zhresit mozem 8-) :-D @dawnie1982 skus to na sluzobke trochu klamat, to my zeny zvladame ;-) inak mas pravdu - ja mam vo stvrtok tiez vodu a zumbu, tak nepojdem, zacvicim si doma 8x pozdrav slnku, to zvladnem :-) a baby ako teda po tych 90 dnoch, budete pokracovat? alebo sa budete nejak snazit telo oklamat? hm? :-N :-N
Odpovedať
@hanka_april nevím, jestli po těch 90-ti dnech budu pokračovat.Říkám si, že podle toho, kolik se mi podaří celkem dát dolů.Ale je fakt, že člověk si na tento styl po těch 3 měsících navykne, že už mi to přijde jako "normální".Zatím to mám tak, že si spoustu věcí odříkám s tím, že si je dám až po těch 90-ti dnech.Taky je spoustu potravin, které jsem omezila, a chybí mi v jídelníčku.Jako třeba sýry a jogurty.Bílkoviný den většinou řeším totiž nějakým masem, protože jsem hrozná masařka. :-D Holky, já mám jít dneska na zumbu, ale teď jste mi dali trochu brouka do hlavy. Když mám dneska ten vodní den, abych tam někde neodpadla.,co? :-p Tak nevím.
Odpovedať
Profilova fotka
@fazulina no ja som zase viac syrova, tak mne to nevadi, ale ako som aj niekde spominala, ja to robim tak, ze na obed mam mäso so salatom a o 16,00 doma si dam hrianku so syrom :-) nedrzim tak poctivo :-N :-N jasne, ze po tych 90 dnoch by som to uz asi brala menej prisne, ale zasady asi dodrzim...teda budem sa snazit :-N :-N inak ja som si dala vcera na obed mäso so salatom a ze na veceru porusim a zjedla som ruske vajce (neviem, ci viete, ale to je vajicko s oblohou v parizskom salate) s polkou rozka a bolo mi taaaaaaak blbo :-p :-p takze asi uz aj ten zaludok je tak rozmaznany...nestava sa vam, ze vam je blbo, ked porusite? =-) =-) no ako budes vladat :-) ja keby som dosla z prace a bola len na vode, asi doma zaspim hned :-D a ako to znasas? :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hanka_april no tak obložené vejce bych si dala taky.Ale jak píšeš, asi by mě po něm bylo pěkně blbě. :-) Jinak já vůbec nejím pečivo.Ten chlebík, co je předepsaný vynechávám. A dneska se teda zatím držím.Sice dopoledne mi pěkně kručelo v břiše, ale teď už je to v pohodě.Snažím se co nejvíc pít.Už jsem dneska vypila snad 3 litry. :-) A z toho 2 litry bylinkových čajů.Si připadám jak žabka :-D Chci to dneska vydržet, tak snad to půjde.Nejhorší to asi bude, až přijdu domů z práce a budu chystat manžovi večeři. Zumbu asi dneska vynechám, už teď se cítím docela unaveně. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@fazulina super!! drzim palce x-) x-)
Odpovedať
Holky, já mám dneska za sebou první týden a dole 1,2kg. Měla jsem kritické chvilky (hlavně přes víkend), ale odolala jsem a překonala samu sebe :-D Dnes druhý vitamínový den-zvládám ho podle mě mnohem lépe, než ten první, takže si už asi taky začínám zvykat 8-)
Odpovedať
Ja to zkusim uz snad potreti. Nikdy jsem nevydrzela 3 mesice, nejvic mesic a pul, ale zhubla jsem asi 7 kilo. Celkem jsem si to udrzela, pak prisli Vanoce. Dnes jsem se nastvala, ze zacnu znova a prisne podle knizky (no, skoro prisne). Uvidim, jak mi to vydrzi...:) Nezacina dneska nekdo?
Odpovedať
@baracudas Pro mne jsou nejhorsi vzdy prvni dva tydny. Pak si telo nejak zvykne a uz to vydrzi...
Odpovedať
Profilova fotka
presne aj u mna, tie prve 2 cykly boli najhorsie a prvy vikend uplne najsamhorsi :-D 8-)
Odpovedať
@hanka_april děkuji za podporu.Nejhorší jsou opravdu ty první dny diety.Ale přiznám se, že ne vždycky mám pevnou vůli.Za ten měsíc jsem i několikrát porušila. :-x Ovšem nijak mě to netrápí.Nakopnu se, a jedu dál. :-)
Odpovedať
Holky já mám za sebou teprve 6 dní ale musím říct že se celkem držím, pořád si říkám že to dám že to vydržím ale víkend byl fakt děsněj hlavně neděle, měla jsem narozeiny tak jsem pekla buchtu a dělala obložené mísy a musím říc že ani prstík jsem neolízla :-D ale všem chutnalo tak to asi bylo dobré i bez ochutnávání :-) Já jsem si jídelníček trošku upravila, úplně vynechávam ten cukerný den, takže mám jen bílkoviny, sacharidy a vitamíny :-)
Odpovedať
@chanellka Jo, já jsem taky vynechala cukerný den (přišlo mi to až příliš "protidietní" :-D ). Pro mě jsou nejhorší ty večery.....byla jsem zvyklá si k telce něco kousnout a teď nic :-( O víkendu to byl taky křest ohnem. Příteli jsem vařila v neděli guláš /miluju/ a já jsem dlabala těstoviny. Nicméně jsem guláš přes servírování ochutnala (ať vím, jestli jsem uvařila guláš :-) ), ale to nepočítám 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tak trochu jsem hledala, co to vlastně ta 90 denní dieta je a není mi jasná jedna věc - to se jako jí jen 3x denně? Já jen, že do mě mamka (expertka přes diety) od malička cpe, že jestli chci zhubnout, tak mám jíst často a málo. Prostě nesmím cítit hlad...Četla jsem nějaké názory a jedna slečna povídala, že se pořád něco uzobává, tak nemá hlad...Tak jak to teda je? Docela přemýšlím, že bych jí taky zkusila...
Odpovedať
@janinka1987 Já jsem to teda pochopila tak, že se jedná o tři hlavní jídla snídaně-ovoce, oběd a večeře dle typu dnů a mezi tím si zobnu jabko, nebo mám zelninový salát. Snažím se necítit hlad, protože to není dobré a ani zdravé. Podle mě je nejtěžší jíst pouze to, co je v daný den povoleno (nemíchal bílkoviny s úhlohydráty apod.) a pak taky to nejezení o osmé večer....já nejradši jím večer :-( Ale jestli jsem to pochopila dobře, to je otázka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, chtěla bych se podivat na tuhle dietu,je nekde jidelníček, nebo na nějakých stránkách kde bych se mohla mrknout. A zkusit jsi to.Byla bych ráda, kdyby jste mi to poslali třeba přes IP, nebo na email. byli by jste moc hodné. Děkuji moc Katka :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak mám za sebou 14 dní a chci se podělit s prvními zkušenostmi. Za první týden 2,5 kg dole, další dny šlo další kilo dolů. Pak jsem párkrát zhřešila a mám zase o to kilo navíc. Takže mi to připadá, že jakmile to po 90 dnech přestaneme dodržovat a vrátíme se na původní stravu, tak to půjde všechno zpátky. Nebo nevím, je tady někdo po 90 dnech kdo mi to vyvrátí? Dneska jsem byla darovat krev a doktorka mi poprvé po 3 letech oznámila, že mi krev nemůžou vzít, protože jsem chudokrevná, prý jestli nedržím dietu, protože mi toho hodně chybí. Tak nevím, jestli je to zrovna nejlepší dieta :-| Začínám pochybovat.
Odpovedať
ahoj děvčata.Tak mám dneska po prvním vodním dni.Dalo se to vcelku zvládnout.Nejhorší byl večer. :-S Nejenom že byl hlad, ale navíc ještě šílená únava.Ale ty výsledky stojí za to.Takže 6 kg dole za prvních 30 dnů.Na centimetry to dělá: prsa:-6 cm pas: - 6 cm boky - 4 cm Mám velkou radost z těchto výsledků. :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N Tak mě to zase nakoplo, že pokračuju dál.Ještě mám před sebou dlouhou metu. Myslím si, že je to taky dost velká inspirace pro ty, kteří se ještě stále rozhodují, jestli do toho jít nebo ne.Taky jsem si to tak před měsícem říkala, ale měsíc utekl jak nic, a musím říct, že jsem ráda, že jsem do toho šla. Dá se to vydržet.Ze začátku jsem taky jedla jen 3 krát denně, a měla jsem děsný hlad.Teď už se netrápím.Mezi jídlem si vždycky něco zakousnu.(mrkvičku, kedlubnu, nebo ovoce.)Tak se holky držte.
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle.ts mam podobnu skusenost :-) preto tu stale rozpisujem tu temu, ci niekto vie, co bude po tych 90 dnoch :-D :-D ja som odhodlana hlavne zasady dodrzivat aj dalej, mozno s väcsimi prehreskami a uz neznizovat vahu, len udrziavat :-) to mam v plane, ale ci mi to vyjde - neviem :-N :-N ale moj muz je strasny dietar a vela posiluje, tak on je na mna hrdy, vcera mi dokonca povedal, ze som "nejaka vyschnuta" a to som dala dole po 25-tich dnoch len par kil - u nas zien je to kolisanie vahy sposobene aj vplyvom hormonov - vies ako to myslim, na zaciatku cyklu to ide rychlejsie dole a pred menzesom zase aj kilo nadskoci hore, to sa stava....nenechaj sa odradit :-) co sa tyka tej krvi, tak neviem, ja ked si za tyzden spocitam co som zjedla je toho asi take iste mnozstvo ako predtym aj zlozenie, len to mam utriedene do dni - hadam som to povedala zrozumitelne :-) :-) @fazulina SUPEEEER! zavidim, ze to uz mas za sebou - ja pozajtra :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle.ts este som zabudla, ze tu raz v teme bola jedna baba, ktora sa tak stravuje uz rok (tusim) a vyhovuje jej to - zvykla si....ale nick si uz nepamätam, skus prejst par stran dozadu.... 8-)
Odpovedať
Citali ste o novych tabletkach - vitaminoch ACAI BERRY THIN ??? Niekto uz ich uzival, funguje to???
Odpovedať
@hanka_april No fakt vás obdivuji. Já jsem si řekla, že budu radši jíst menší porce, ale všechno. Když teda na to budu mít chuť, jinak se to budu snažit rozlišovat dál. Dneska jsem si dala těstoviny se smetanovou omáčkou, kuřecím masem a špenátem. Dala jsem si poloviční porci a zvládla jsem sníst jen půlku. Mám asi nějak ztaženej žaludek. Už toho nesním tolik jako dřív. Tak uvidíme jak to bude fungovat. No možná, že to nikdo neví co po těch 90 dnech, protože to nikdo nezvládl až do konce :-) Jojo pokud si zvykneš, tak to určitě jde. I když musíš se vzdát návštěv restaurací a vařit si každý den doma.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?