90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,já mám tuto knihu http://www.beletrie.eu/knihy/90-denni... .Takže ten recept,co je tam uvedený,si musím rozdělit na oběd i večeři.Myslela jsem si to,ale potřebovala jsem si to ještě ověřit u zkušenějších:-)) Tak Vám mockrát děkuji a přeji hodně moc úspěchu a shozených kil. Já se chystám začít zítra,tak doufám,že to bude mít u mě úspěch.
Odpovedať
Holky, já se vdávám 1.1.2011 a potřebuji shodit asi 8 kilo. Poradíte mi? ;-( Děkuji :-)
Odpovedať
evanelth: juu to je supr datum, to bych nerekla, ze i ve svatek nekde odavaji, ze budete po silvestru fit:)...pokud mas aspon trochu vuli, tak si kup knizku a jdi to toho, ja dala za necele dva mesice dolu 9 kg a od června jsem to dosud udržela (navic teda 3x v týdnu ve fitku). Teď jak se ochladilo, tak jsem se nějak rozežrala, tak mam asi kilco nahore. Chystam se jeste si jednou dietku zopakovat, za sebe doporucuju.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tak mám ta sebou první den a jsem celkem příjemně překvapená,ža to nebylo ani tak moc náročné. Přiznám,že jsem několikrát dostala chuť na něco dobrého,ale dokázala jsem odolat.Zítra mě čekají škroby,tak uvidíme,jestli tentokrát neselžu.Jsem taky jenom člověk :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte baby aj ja som ju drzala pred letom a cez leto a schudla som, ale vydzala som len mesiac :-) a teraz sa chystam pred svadbou zase, chcem zacat v january :-)alebo mozno uz v decembri, ale to su vianoce tak uvidim..a chcem sa spytat mate knihu c.1 alebo 2ku..dakujem lebo ja mam dvojku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky muzu i ja poprosit o tu dietu? je to ruzna verze na ruznych strankach, tak jsem v tom trochu zmatena... prosim prosim. Dekuji predem. carrynka@seznam.cz
Odpovedať
ahojte baby, je nás asi veľa tých, ktoré chceme chudnúť a byť krásne. Tak týmto by som i ja chcela poprosiť o tú diétku. Diki, diki, diki :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....baby posielam link na stránku, z ktorej ja držím diétu a celkom úspešne: http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia... pri 170 cm a 89kg /na začiatku/ som schudla 20sať kg....vydržala som to od apríla 2010 do teraz...aj dnes mám vitamínový deň....už mi z toho celkom slušne hrabe, ale chcela by som dať dole aspoň 5 kg a udržať sa aspoň jeden rok....to je ťažšie ako to chudnutie...baby tak vám držím palce aby ste to vydržali aspoň toľko koľko sa má, už ked nie 3/4 roka ako ja.....pevné nervy a chuť do toho !!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaaaaaaa,tak je skvělý výkon dát dolů 20 kilo,co bych za to dala.Copak nehřešíš?Nemáš na něco chuť?Mě dělá hrozný problém vitamínový den.Ovoce mě fakt nezasytí a tak většinou neodolám a dám si něco pěkně nezdravého,ale dobrého.Ostatní dny jsou v pohodě,teda ještě jsem neměla vodový den,tak nevím jak to zvládnu. :-| Přišla jsi na nějaké fígle,jak vydržet?
Odpovedať
baby ja som teda len čítala 90 dnovu dietu ale obdivujem vás :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, taky jsem se rozhodla, ze se do teto diety pustim...tak za pul roku chceme zacit pracovat na miminku, tak chci shodit do te doby, abych pak nebyla jak machna...chtela bych dat dolu tak 8 max 10 kilo, nalakalo me to, ze vsechny pisete jak to funguje, teoreticky se muze jit vsechno, a hlavne to sladke...bez toho bych ja nevydrzela!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dydilisek: asi pol roka som dodržiavala absolútne striktne...teraz je to trošku voľnejšie....samozrejme že mám chuť na všetkoooo, ale musím odolať...nie vždy sa to podarí tak ako by som chcela, potom ma hryzie svedomie...ja mám dnes ovocný /neznášam ho/...v práci ešte vydržím, ale ked prídem domov a citim vône jedla, tak je to ťažké....ovocie už vecer nejem :-S , dám si radšej zeleninový šalát....
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaaaa,mě dneska čekají bílkoviny.Vzhledem k tomu,že maso nemusím,tak si dám raději jenom nějaký tvaroh nebo sýr.Když koukám na vaše alba,tak si myslím,že mnozí z vás žádné diety držet nemusí.Vždyť jste hubené.Já jsem během těhotenství přibrala 18 kilo a po šestinedělí jsem musela brát nějaké hormony a ty mi taky pár kilo přidaly.Takže z velikosti 38-40 se rázem stala velikost 44-46.Je docela těžké zvyknout si a smířit se s tím,že už postava není co dřív.Kolikrát,když se dívám do zrcadla,tak si říkám,kdo je ta cizí paní. :-) Vyzkoušela jsem spoustu diet,nechala se reklamou nalákat na různé prášky a koktejly,ale stejně to všechno bylo k ničemu.Teď zkouším tuto dietu a připadá mi,že má docela smyl.Jenom kdyby nebyly ty ovocné dny :-) Dělá mi to strašný problém :-) Všem vám holky držím pěstičky,ať ty zatracené kila jdou dolů.
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim prosim, poslete mi taky dietku. ;-) Děkuji
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, od pondeli drzim tuhle dietu, nevim jestli to nebude znit divne, ale me to bavi...teda vcera jsem mela ovocny den a byla to trosku krize, ale zvladla jsem to :o) Na vaze to zatim nijak moc neni videt, ale vidim to na sobe, citim se skvele!!!
Odpovedať
tak holky já jsem co se týče diet fakt ztracená, já to nevydržím, bo jak se můj milý něčim cpe tak já nevydržím jen čučet a taky mám problém se sladkým, ikdyž ted jsem čočoladku omezila ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
evinecek: Chce to opravdu se do toho zakousnout...tady sladky muzes, ten treti den, takze to me na to lakalo a zatim to vypada good :o)
Odpovedať
Ahoj, já jsem s touto "dietkou" začala teprv včera, tak uvidíme, jak se budu držet. Začala jsem na 84kg na 178cm. Teda asi je ještě brzo na nějaké hodnocení, ale mám dole už kilíčko - samo počítám s tím, že je to voda, ptž pořád létám na WC :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petisek89: tak at se dari, ja za prvni tyden zhubla 2 kila...ale je to boj, hlavne ty ovocny dny!!!
Odpovedať
veroussek: děkuji, mě čeká první ovocný zítra, jsem zvědavá - ale zvládnout to musím !! dnes si dám večer zmrzlinku - to já můžu :)
Odpovedať
Teda máte můj obdiv. Teď jsem si tu dietu přečetla a přijde mi dosti drastická. :-( jak to vydržíte? Myslíte, že po dietě jojo-efekt nebude?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ju drzala, islo mi dolu 7 kg za mesiac. mne sa vobec nezda drasticka, vitaminovy den mi vobec nerobil problemy, nakolko som zvyknuta jest vela ovocia a zeleniny. dokonca aj vodny den som zvladla uplne v pohode, vobec som nebola hladna...za ten mesiac, kym dojde k prvemu vodnemu dnu by sa mal metabolizmus nastartovat, takze to ide. pol roka po diete mam stale rovnaku vahu, max kilecko lieta hore dolu...podla toho kolko a co zjem. takze 90dnovku vrelo doporucujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, urcite tu niekde je aj rozpisana tato dieta, len sa k nej neviem takto narychlo dopatrat (ja som strasidelne netrpeziva :-) ), viete mi ju poslat do IP? Prosiiiiiiim..
Odpovedať
Profilova fotka
alique mas link v IP
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím pošlete mi ji také. Děkuju :-))
Odpovedať
holky aj mne poslite link - ja ju drzim zatial len 17den, ale presla som na nu z delenej stravy, ak by som to mala drzat hned tak by som bola asi stale hladna... :-) , ale teraz si myslim, ze budem schopna aj ten vodny den drzat :-N organizmus sa mi totiz dost prisposobil a ked zjem viacej uz mi je tazko a citim to na zaludku :-N
Odpovedať
Do Vianoc je už len mesiac, tak sa mi 90 dňovú diétu držať neoplatí ;-) .Ani náhodou by som nevydržala nepapať koláčiky a šalátik :-D .....ale aspoň som sa začala obmedzovať,snáď to bude mať nejaký efekt za ten mesiac.....Inak ja som naozaj dobre schudla po pôrode na delenej strave.Za 3 mesiace zo 74 na 55.Ale žiaľ trvalý efekt to nemalo a opäť ma je "dosť" :-( a blížim sa k 70ke.Skrátka nevydržím sa stále tak stravovať a jojo efekt je môj dobrý známy :-S ...
Odpovedať
no ono je tazsie udrzat si to po diete ako pocas nej. ak kila ubudaju, tak jasne ze to motivuje, ako sa vravi, s jedlom rastie chut, cize ak idu kila dole, je velka motivacia, najma ak sa k tomu pripoja obdivne pochvaly okolia, tak to si clovek povie, ze to musi vydrzat. ale udrzat si tu vahu je 100x tazsie, pretoze tuto dietu nemoze clovek drzat cely zivot, by sa znicil, takze ak zacne normalne jest, nemusi sa hned prezierat, ale tie kila pojdu naspat. a je strasne malo takych co uplne zmenia svoj sposob stravovania i pohybu az do smrti =-)
Odpovedať
Profilova fotka
můžete mi taky poslat tuto dietku..děkuji.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?