90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Vyskusaj nizkosacharidovu, takzvanu aj ketonovu,atkinsonou dietu (neda sa to nazvat dieta,ale typ stravy) . Ja som na nej uz zhodila skoro 10 kil a drzim ju od marca. Skus si zaobstarat knihu a drz sa podla nej a uvidis, ako idu kila dole. Ja som vyskusala uz mnoho diet pred tym,ale ziadna nefungovala,ako nizkosacharidova. Dieta ma 4 fazy, naozaj odporucam,lebo vobec nehladujes.
Odpovedať
Marianna... Do toho bych teda nesla, viz tento clanek: http://hubnuti.doktorka.cz/zdravi-neb...
Odpovedať
Ostatne, kdyz zadas do googlu "nizkosacharidova dieta" hned ti vyjede nekolik clanku o tom, ze je to nebezpecny...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes mam vitaminovy den...neznasam ho prave som si urobila akusi džabu ale do večera ešte daleklo, nemate nejaký nápad???
Odpovedať
Profilova fotka
keterin1 ahoj, ja ho mam tiež a uz sa neviem dočkať na večeru - udusim si na jarnej cibulke a pore vsetku korenovu a inu zeleninu o najdem doma, je to mnamka, zasyti, chuti a je lahka
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked mam ovocny den tak ma najlepsie zasiti nakrajany ananas s hociakym inym ovocim, ale hlavne ten ananas... Je to basta! ;-) Inak dneska ryzka, mnam mnam.. :-D
Odpovedať
ahoj, môžem poprosiť nejaké receptíky a info ohľadom diéty? Mail: zanajj@gmail.com
Odpovedať
Ahoj holky, tak co jak se vam dari? Pochlubte se :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My jsme tuto dietu začali s přítelem spolu na začátku března a za tu dobu má přítel dole 12 kg, ze svatebního obleku vypadl :) A já 4 kg :-| Může mi některá říct, kde je spravedlnost?? :-D :-D
Odpovedať
Denco, my meli s manzelem to same. A to on to nedodrzoval tak striktne jako ja a hubnul rychleji. Hold muzsky to tak maji. My se u toho nadreme a jim to spadne do klina ;-)
Odpovedať
de4ca, banninka, je to nespravodlive, ale je to bohuzial tak. chlapi su na chudnutie lepsie usposobeni... taktiez horsie a pomalsie priberaju... ]-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak minuly tyzden po 2 vodovom dni a kile navyse som sa rozhodla, ze 63. dnom koncim 90dnovku. moj organizumus "predietovany" si totizto zvykol po mesiaci na jedálnicek a uz mesiac váha relatívne stojí. kedze pravidlne cvicim, beham, posilujem, dni ked som na vitaminoch mi nestacia, potrebujem bielkoviny pre rast svalov- podľa aktivít splálim okolo 0,75-1kg týždenne tuku, váha to ale neukazuje. t zn. ze moje telo je zas v setriacom rezime a potrebujem ho oblafnut - a kedze som momentálne zdrava, silna a relativne dobre naladená, idem do sacharidových vln. a ak toto prezijem neskutocne dobre to urobi mojmu egu a dalsej motivacii, ktorú uz miestami stracam.....vsetkým 90dnovkárom drztim palce, podla mna je to malina ak máte pevnu volu, zvyknete si. upozornujem ale na jedálnicek potom, kamoska ju skoncila pred mesiacom, uz ma 2 kg spat a to sa kontroluje.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Hviezda, tak preji hodne stesti.
Odpovedať
Profilova fotka
Já jsem si z té 90tky vzala jen to, že dopoledne jím jen ovoce a zeleninu (to jsem měla vyzkoušené už z dřívějška), snažím se dodržet to, abych naposledy jedla min. 3hodiny před spaním (taky doporučení z dřívějška)a začala jsem chodit do cvičení ZUMBA a konečně jdou kila dolů, za 14dní 2,5kg dole a 8cm v pase pryč....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kočky tak ako sa darý.Ja budem mať v nedelu zase vodný deň už 4.Ja som ostal pokračovať dalej po tých 90dˇoch.Mám dole 22kg a je to teraz super .Ešte by som chcel aspon 5kg a budem spokojný.Tak sa držte ahojky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky,tak tady tak koukám a chtěla bych vás poprosit o bližší info o 90dnové dietě. Moc by mi to pomohlo. Do svatby to už nestihnu, ale do dovolené jo :-). Děkuji moc moc a přeji všem šťasté hubnutí. verakrautsieder@seznam.cz
Odpovedať
Creance, poslano :-) Braniku, si borec!
Odpovedať
Dievcata, ja mam podobnu dietu, a do toho cvicim, a za mesiac mam 3,5 kg dole a bez trapenia. jupiiiii!
Odpovedať
Profilova fotka
danaxi, aku mas dietku? ked pises, ze podobnu.. :-o a ako casto cvicis?
Odpovedať
dietku mam velmi podobnu. Je ale "len" 16 dnova. Vypracoval mi ju trener. A robim nordic walking. Kazdy den tak hodku a pol az dve hodky.
Odpovedať
danaxi, mohu poprosit o zaslání té dietky? janiiccka@atlas.cz
Odpovedať
precitajte si tento clanok o chudnuti, je fakt dobry. A v podstate moje dietka zodpoveda tomu, co tam je napisane. http://zena.sme.sk/c/5394602/ako-schu...
Odpovedať
Profilova fotka
banninka ďakujem .Snažil som sa lebo už ma bolo moc a teraz je to super.Kto ma poznal tak nechce veriť ,že som to ja hodne som sa zmenil vraj .Ale som spokojný ešte to udržať a bude to fajn tak ahojky a držte sa kočky pa
Odpovedať
Ahojte :-) mohli by ste aj mne poslať bližšie info o tejto diétke a nejaké recepty...lebo vôbec si neviem predstaviť, čo budem tých 90 dní jesť :-D ako zhruba mám predstavu, ale pomohli by mi konkrétne recepty, ďakujem :-)
Odpovedať
...a zabudla som mailík: lenka347@azet.sk
Odpovedať
ahojky zizuza, moja kamoska dietu drzala a velmi schudla, neviem presne kolko kil ale minimalne 15, isla z 44 na 38 velkost, jednoducho sa scvrkla, ja som tiez drzala dietu, dokonca dvakrat, ale nikdy nie do konca, prvykrat som mala za mesiac dole 10 kg a druhykrat mi uz nezabrala, takze odporucam ak ju chces drzat tak treba do konca a zatat sa, inac to nema vyznam, jojo efekt ako pri kazdej diete, lebo toto co si odopieras potom pekne dozenies, takze tolko moje skusenosti :-) vela stastia
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby zacinam v sobotu kto sa ku mne prida? :-)
Odpovedať
humba, ja mam v sobotu narodky a tesim sa na tortu... Takze planujem zacat v pondelok!!!
Odpovedať
Profilova fotka
supis, ja som si to tak naplanovala lebo na moje narodky mi vychadza UH cize si tortu mozem dat aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, po štátnicových ošiaľoch, kedy som si veru ani v najmenšom nerobila hlavu z toho čo jem, prišlo zoštátnicovanie a prebudenie do reality (nie veľmi milé prebudenie :O) Tak som sa rozhodla opäť sa do toho pustiť. Pridávam sa teda k vám baby, dúfajúc, že tentoraz to už pôjde. Ozaj a plánujem k diete pridať aj cvičenie tak držím palce vám aj sebe a poďme na to.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?