90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Sue vitej. Karon, tu musli tycinku si na UH veceri dat muzes. Proc ne? Podle me je jedno jestli si das zmrzku, dort, musli tycinku a nebo treba sladkost. Hlavni je to neprhnat. Ja se na UH den vzdycky strasne moc tesim. 1 miluju testoviny a za 2 vecer sladka odmena....hmmm mnam :-D Az na to, ze dneska jsem dala dietce pekne na zadek. Mela jsem Vitaminky a moc se mi to nepodarilo. No jo. Uz mam 2 mesice za sebou a jde to hur a hur :-N
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: Chilli Con Carne ze sojoveho masa s ryzi.... Co to je? Zní to dobře, ale ještě jsem o tom neslyšela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaniska : taky jsem nevedela :-D , zkus mrknout treba sem - http://www.fazole.cz/recepty/default.... akorat pro nas misto hoveziho masa sojove a misto slaninky asi nic :-p vypada to moc dobre!! banninka: diky moc za typ a diky za rady :-) taky si myslim, ze je lepsi musli tyc. nez buchta :-D teda na dietu, jinak aasi nee x-) sue1818: neni zac, hlavne, ze to mas a vzhuru do toho!!! drzim pesti ;-)
Odpovedať
banninka a karon: dakujem :-) babenky este som to neprestudovala poriadne, ale chcem sa opytat na ten vodny den......moze sa pit iba cista voda ale su povolene aj nejake mineralky? ....napr. ochuteny rajec? :-)
Odpovedať
Janiska, tady je receptik Plechovka fazuliek v parad omacke (prípadne uvarená čerstvá fazuľka), cibuľa, cesnak, ol olej, sladka kukurica z konzervy,čerstvé paradajky ( prípadne olúpané z konzervy) feferonky, červená paprika, soľ, korenie. opražíme cibulku s cesnakom, pridáme fazulku v paradajkovom naleve, kukuricu a olúpané paradajky ( možme pridať aj inú zeleninku, napr papriku, uvarený baklažán.. čokolvek čo lúbite) podusíme domäka, pripáme feferónky, dochutime a hotovo :D podávame s ryžou, alebo s celozrnnym chlebikom. Ja teda osobne radeji bez feferonky, ale nekdo to ma rad ostre :-D Sue, na vodni den jen voda, muzou se i caje. Ale pokud si das mineralku bez cukru, tak se nic nedeje. Ta tech kalorii tolik mit nebude. Mam zkusenosti, ze i kdyz dietku nedodrzujes na 100%, tak jdou kilecka dolu. Tim nemyslim, kdyz kazdy den vsechno porusis, ale kdyz se nekdy neco stane, tak to neni konec sveta. :-D
Odpovedať
No a jeste holky, to sojove masicko nechat namocit ve vode. Muze byt voda s rozpustenym zeleninovym vyvaru, at to ma nejakou chut. Nechat minimalne hodinku, kdyz to bude dele tim lepe. Potom poradne vymackat a pridat na ten olej s cibulkou a cesnekem. Pak pridavat ostatni ingredience ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
karon, banninka: Oboum moc děkuji, určitě to vyzkouším, vypadá to moc dobře :-D Já ostré ráda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zajimalo by mě které jogurty jsou vhodné (nejlepe značku nabo jak se jmenujou) v obchodech u nich jsem hodiny a nemužu najít žáden odpovídající. včera jsem si koupila ve zdravé výživě sojový jogurt-ale je na nem jen složení-žídné čísla. taky jsem se chtěla zeptat co to jsou ty musli sušenky? díky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ja som tu zas :-) cez velku noc sa papalo co prislo, tak aj brusko sa zvacsilo 8-( zacala som v utorok, takze dnes mam 3. den, dufam ze mi to odhodlanie vydrzi co najdlhsie, teraz je to uz vazne- v auguste je svadba :-) :-) drzim palce vsetkym chudnucim!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka 404: JEN OVOCE A ZELENINU? Tak to je blázen, to bych vydržela pár dní a hráblo by mi a hlavně se po tom musí hrozně rychle nabrat zpět, protože toto se nedá vydržet dlouho...
Odpovedať
Zusann, na skroby si ten sojovy jogurt klidne dej. Na bilkoviny si proste dej jakykoliv bily netucny jogurt. Ja osobne si davam activia bilou. Lucka404, tak ovoce a zeleninu cele 2 mesice? To bych neriskovala bo telo nedostane co potrebuje. I kdyz zhubnes asi hodne, ale muzes si odrovnat zaludek. :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj holky hubnouci :-D dnes jsem nevydrzela a stoupla na vahu-od pondeli 3kg dole! je to normalni, neni to moc? mam sice OBROVSKOUUU vychozi vahu (nedavno porod-nebojte, nekojim), potrebovala bych tak 20kg, ovsem rada budu za jakykoliv ubytek :-p , tak hubnu asi rychleji, nez vy stihle, ale bojim bojim, je to normalni? jsem samozrejme moc rada, ze to jde tak dolu, ale bojim, at to nenaberu pak rychle zpet :-| jinak vcerejsi prvni vitaminovy den docela usel, byly asi dve krizovky, tak jsem si rekla-podivej se na sebe, jak vypadas a na ty rifle v te skrini, ktere jen lezi, protoze je natahnu akorat ke kolenum!!! a tak me to zas rychle preslo 8-) no a dnes normalka-bilkoviny a abych rekla pravdu, asi mam stahnutejsi zaludek, protoze ani nemam moc hlad... co vy holky, co uz mate zkusenosti, si o tom myslite? je to normalni ten ubytek? diky moc a hubnoucim zdar!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo a ktem jogurtum, taky mam rada activii bilou, jako banninka, anebo je chutove dobry i klasika bily od danone :-) brou chut :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no dlho som tu nebola - ja len ze za 90 dní som zhodila desat kil :-D dufam, ze aj vam sa bude darit.. ja by som este takych desat chcela dat dole, ale to uz len tak postupne - chcem cvicit a hlavne vecer nepapat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dievcata... dnes mam OVOCKO... zatial to celkom zvladam, ale ostalo mi troch cestovin zo vcerajska a je mi ich luto vyhodit... :-( Tak si ich asi na tu veceru dam... Do kelu... :-D
Odpovedať
Ahojte, tak som tu zas. Predvcerom, 5.5 som mala svoj prvy vodny den. ale nevydrzala som. Zjedla som ovocie a vypila trochu dzusu, fakt to neslo, bolo mi dost zle. A vcera som mala bielkoviny a dala som si ovseny kolacik, no... Prvy mesiac som sla pekne poctivo ale nejak sa mi to zacina zvrhavat :)Inak, poradim super recept na skroby - v knihe je Zemiakova musaka - skuste zamenit obycajnu sosovicu za cervenu - je zdravsia a chutnejsia, k tym zemiakom je vynikajuca. mnam mnam
Odpovedať
Karon, ano i me ten prvni tyden spadlo nekolik kg. Vyprazdni se ti streva, takze ano je to normalni neboj. Ono se to potom torsku zpomali, treba 1kg nebo 1.5 kg tydne (pri vyssi vaze). Takze gratuluji, vyborny zacatek :-D Haluzkamakova a zabka, ja mam vice jak 2 mesice za sebou. Ten prvni jsem taky dodrzovala presne, druhy uz hur. Taky musim popadnout druhy dech. :-S Uff
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: děkuji moc za podporu :-) jsi moooc milááá :-D tak doufám, ze to tak pujde dal... haluzkamakova, zabka007 : holky, nestresujte se! nejsme roboti, ujede kazdy! myslim, ze takovou drobnosti se urcite nic nepokazi 8-) kacka7: ja taky piju kazde rano asi 3dcl vody s citronem a je to super, uz jsem si tak na to zvykla, ze hned jak vstanu, mazu si to udelat, pak nakrmim deticky a pak konecne maminka kaficko+jablicko :-) holky, vsechny se drzte, jste frajerky, to vsechno zvladnem!! papa a hezky vikend :-)
Odpovedať
Krasny vikend vsem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) Vidim, ze nas je stale viac a viac, a som rada, ze sa nam tak dari chudnut :-) Ja uz mam 90 dni skoro mesiac za sebou, no pokracujem dalej. Ranajky ovocne, obedy a vecere podla toho na co mam chut. Potraviny dalej delim, ale uz nestriedam tie 4 dni tak ako maju ist za sebou. Neverili by ste, ale chudnem dalej... Dalsie kilecko mam dole a to bez uplnej namahy, lebo na orbitrek uz akosi nemam cas :-p Ale citim sa uplne skvelo, taka odlahcena a krajsia ;-) A najlepsie na tom je, ze si kupujem oblecenie vo velkosti 36 - 38, mozem si dovolit obliect to, o com som pred 4 mesiacmi len snivala. Fakt super pocit! Tak Vam prajem vela sil a trpezlivosti, aby ste si tiez mohli uzivat ten fantasticky pocit. Vela stastia!!!
Odpovedať
Majjka, si moc sikovna. Dekujeme za povzbuzeni, potrebujeme ho. Tak holky, tento tyden si to nepokazime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
majjka1985: Tak to jsme na tom stejně, taky mám hned lepší pocit, když obléknu oblečení menší velikosti :D A hlavně se fakt cítím mnohem lépe, akorát k večeru bývám občas unavená :(
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: dakujem :-) jaaaniska: a este ked ma netlaci ta pneumatika na bruchu, tak je to super pocit :-D Unavena?? Ja som tiez casto unavena, ale to z prace. No teraz som zacala pit sumive vitaminy /Cecko, B-komplex) a hned mi je lepsie. Osviezi ma to a doplni energiu. Skus, mozno Ti to pomoze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majjka1985: děkuji, zkusím si je koupit. Já to mám také z práce,nebo spíš z dojíždějí, jezdím do práce 2 hoďky :( Jinak sedím v kanclu a tam se moc nenadřu :D Jediná věc, z které mám strach jsou šaty. Mám půjčené šaty, které sedí na milimetr na moji postavu,než jsem začala hubnout. Teď mám 2,5 kg pryč a na kalhotech to opravdu cítím. Mám strach, aby ty šatičky nebyly velké :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaniska: a saty nemju viazacku, aby sa dali trosku stiahnut? Lebo ja mam take, do ktorych mozem pribrat 10 cm a schudnut este takych 5cm. Snad mi to prve nehrozi a chudnutiu sa nebranim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majjka1985: jj, mají. Přibrat do nich nemůžu určitě, protože jsou mi akorát, max 2 kila. Horší to bude s hubnutím, už tak nemám zrovna velká prsa a do šatů by se hodily :D Hubnutím je ztratím ještě víc :(
Odpovedať
Profilova fotka
Takze dievcata, som na dalsom ovocnom dni... :-) hadam to prezijem a to najhlavnejsie je, ze sa tesim na zajtra... urobim si nejaky salat s vajickom.. mnam mnam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haluzkamakova: drz se, to zvladnes, ja jsem mela vcera a docela to slo-padlo nekolik bananku (asi teda 2) a mala plechovka mandarinek-v jedne byla pecka :-D a sklenicka dzusiku, ale bylo to v poho :-) zato tech kavicek bylo asi 6 :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?