90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Zabka nekomu to hubnuti jde pomaleji. Nektere baby dokonce rikaly, ze zacaly hubnout az po mesici. Chce to vydrzet a uvidis. Preju ti, aby si brzy videla vysledky. Dokazu si predstavit, ze nevidet vysledky musi byt demotivujici. Zkousis se merit? Mozna si zhubla v cm?
Odpovedať
Profilova fotka
zabka: Já jsem teprve v pondělí začala, takže jsem na čtvrtém dni. Už teď bych si dala místo suchého chleba chleba s máslem :D
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: Sportuješ při tom, nebo jen dodržuješ dietu? Zajímalo by mě, jestli může váha klesat i bez sportu. Nemám na něj moc času, jelikož jezdím z práce dlouho domů :(
Odpovedať
Ahojte - tak ja osobne cvicim uz od ledna, ale len raz týždenne, posledny mesiac cvičím 2 krat týždenne. a neviuete mi poradit niekto s tou sojou a tofu?
Odpovedať
Zabka, tofu bych dala do Skrobu, stejne jako ostatni sojove vyrobky. Ja ted tofu moc nemusim, takze ho vlastne ani nejim. Janisko, ja se snazim hybat co se da. Do prace chodim kazdy den pestky (v kazdem pocasi). Je to cca 30 minut rychlochuze, vyhybam se vytahum, denne pochodoju na stepperu pri TV a 2x tydne chodim posilovat. Hubnout budes i bez sportu, protoze snizis energeticky prijem. Ale sportem si zpevnis postavu a zrychli se ti metabolismus. Takze hybat se hybat se hybat se, co to da. I kdyby si se mela jen prochazet. Kazdy pohyb se pocita :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to u mě to asi zůstane jen na té procházce, jelikož na víc nemám náladu. Do práce jezdím v 5 hodin a domů se vracím po 6. Jelikož to mám tam tak cca 2 hodiny busem, tak nehrozí, že bych šla pěšky :D Snad to doženu o víkendu a vlezu na kolo 8-) Já tofu můžu, ale fakt jednou za čas, soja mi chutná víc.
Odpovedať
Fiiiha 2 hodiny busem do prace? Tak to je sila, nezavidim
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: Taky si to nezávidím :D Ale nemám na výběr, jinde než v Praze mě momentálně nezaměstnají. Jsem rok ze školy, tudíž bez praxe a nás nikdo nechce :( To víš, že bych měnila, kdyby to šlo...
Odpovedať
Tak aspon si v buse muzes cist nebo odpocivat po prace :-D
Odpovedať
zrejme to aj ide dost do penazi to cestovanie, co? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: teď už si číst můžu, v zimě to bylo horší. Jezdí staré dlouhé busy, které netopí, takže jsem se snažila vždycky tu cestu zaspat, abych neumrzla :D reklama: Ani mi o tom nemluv 3 000,- měsíčně a teď zrovna z toho nejsem nadšená kor. Svatba nejsou malé výdaje a do toho začínáme za měsíc stavět domeček :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj děvčata, takže hlásím úbytek 0,5 kg. Sice nic moc, ale lepší něco než nic, že? :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
čaute všetci čo chudnete som tu prvy krat.Dnes mam tyžden za sebov,celkom vpohode.Myslim,že viac sa mi bude dariť s podporov tych,ktory sa trapia s 90DD :-N
Odpovedať
Ahoj Miroslavo, vitej! Taky se tu trapime. Ja mam zitra vitaminky, co vy? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
též vítám :) Já mám dnes zvířátka. Nedělím to do tolika skupin, víc mi vyhovuje dělit jen na kytičky a zvířátka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ja len pre povzbudenie. My sme pred svadbou tymto sposom schudli ja osem kilov a manzel sedemnast. Horsie je, ze teraz po babetku uz nenavleciem obrucku:))
Odpovedať
Cmeliacik, vyborne vysledky. Vsak chvilku vydrz a uvidis, ze prstynek navleces. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dik za privitanie,dnes mam bielkovynovy.Rano som sa važila a mam 2kila dole taka som rada len či to vydržim dalej ale vy ste tu celkom dobra parta.Rada by som vedela vaše jedalničky
Odpovedať
ahoj miroslava. tak ja na bielkoviny jem maso kuracie alebo tuniaka, s varenou mrazenou zeleninou a s cerstvou zeleninou. Inak , mam pre vas taky typ - ak mrazenu zeleninu povarite vo vývare a pridate roztlaceny cesnak, je VYBORNA, i ta stava je potom velmi dobra, naozaj mi to plnohodnotne nahradi akukolvek prilohu. na vitaminy zelenina ovocie, na skroby rizoto alebo zemiaky s brokolicou, co ma napadne, na uhlohydraty pizzu alebo cestoviny. Ak pizzu tak si ju robim z celozrnnej muky a dam si na to paradajky a mrazenu zeleninu, cibulku, papriku, huby.... mnamka. ;-) a vecer nieco dobre sladke
Odpovedať
ahojte, ja som zacala s 90DD asi pred dvoma mesiacmi a schudla som 5kg. s cim som mximalne spokojna. aj ked ja som stratila pevnu volu davno, stale si tuto vahu udrzujem a to preto, lebo som si na tento sposob stravovania velmi zvykla, aj ked niekedy namiesto ovocia si dam kolac. :-) Takze podla mna vaha sa da udrzat aj ked to nedodrzujete 100percentne. lebo vela dievcat tu pisalo, ze naspat pribrali. ono aj zalezi ake mnozstvo jete. takze drzim palce tim, co sa rozhodlli pre tuto dietu. je dobra.
Odpovedať
Profilova fotka
zabka007: nemáš po té zelenině někdy hlad? Já strašný ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, takze dnes mam prvy vodny, snad prezijem......a to este ideme popoludni na oslavu, tak to som zvedava co si vymyslim 8-) po mesiaci mam 2 poznatky/spravy- sice vaha ukazuje -6menej, min tyzden vybehla o 2kg hore po 1 balicku keksov pocas UH, co je blbost, pretoze ten balik keksov mal okolo 1500KCL a 0,5kg tuku je cca 3500KCL. bohuzial ja tych -6kg nevidim na sebe a to nie je subjektivny pocit ale aj na obleceni a cm ked so sa merala. realnych -6 kg by malo byt okolo -5cm vsade co u mna nie je. z tych -6 je podla mna realne tak -3, z toho tuku max do 1kg, ostane je podla mna iba voda a prazdne creva. pretoze schudnut 3kg za tyźden nie je mozne, lebo prijem vydaj by musel byt ako v bani, a to ja som bola v nemocnici kde som len lezala a jedla, ziadny pohyb posledny tyzden. vydrzim tu 90dnovku, len tie susienky mi potvrdili uzasny jojo efekt, pretoze moje telicko si pekne krasne ulozilo tu energiu lebo je zvyknute na dietu a obmedeny prisun potravy. tak este len v juni zacne boj s vahou ;-(
Odpovedať
Dievcata,ahojte... ja vam nieco poviem,90 dnova dieta je to najholsie co moze byt a vasa snaha vide na nic... vysvetlim ano? Vase telo si navykne asi za dva tyzdne na postuop jedala zapameta si ich sice schudnete ale akonahle plestanete jedlo sa bude snazit si co najviac zoblat pletoze dostane sok z toho ze ste mu to nedavali a mysli si ze mu to zase zobelete poznasm X,Y zien aj muzov kt. mi toto potvdili.dokonca ple zdlavie je velmi zla moja kamalatka z nej odpadla,bola casto unavena a mala chut stale spat pletoze nemala dostatoocnu enelgiu...ja som schudla okolo 28 kil asi za pol roka...ak na mna mate nejake otazky, ulcite mi napiste zodpoviem vam... nebudem tu pisat veci kt. uz asi vsetky viete ... ale poviem vam ze schudnut sa da aj ked budete papat vsetko !!! a budete zdlave.... je to ale na vas :) pekny den
Odpovedať
len tleba vediet co kedy mozete ziest a to je vsetko! a schudnete este viac ako po nejakej 90 dnovej diete a to aj v pase a nie len na vahe... viem oco hovolim!!!!
Odpovedať
;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hviezda21: Je divné, že to nevidíš na sobě.. Jak často sportuješ? Já mám dole kilčo, jelikož jsem teprve začala, ale kalhoty už ukazují více... Třeba ti tento typ diety nesedí, můžeš být nafouknutá po zelenině a to kilča určitě přidá :) Já jsem si tu 90denní dietu trošku uzpůsobila, jelikož je to pro mě snazší jak na přemýšlení, co kdy jíst, tak mi přijde, že toho můžu víc papat :D Nedělím to do tolika skupin, jen do dvou na zvířátka (maso, jogurty, sýry, zelenina..) a kytičky (pečivo, přílohy, ovoce, zelenina...). Zkus to, třeba ti to půjde snáz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katuska: Můžeš mi napsat do IP?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaniska no nevidim to preto, lebo podla vahy 6kg by malo byt niekolko 5-6cm cm vsade+na prsiach u mnan okolo 10cm. kedze nechudnem prvy krat, viem uz kolko kg a kolko cm mi asi robi 1kg dole. nevravim ze necitim menej vobec, len vravim ze tych 6kg na vahe je blbost, realne mam tak 2-3kg menej, to ostane je to co som popisala. o tom svedcia tie cm a kontrola podla oblecenia. teraz 2. tyzden nesportujem lebo som po operacii, akurat chodim denne tak hodinu von, inak beham a cvicim tak 3krat tyzdne,45-50min beh+potom 20-30min cvicenie, no a tie prechadzky take rezke mam pravidelne uz takmer 2 roky 2-4krat tyzdnne. to co pises ja mam vyskusane uz pred rokmi ;-)ty si si vlastne z 90dnovky urobila delenu stravu, ale moje telo je tak zmagorene dietami a obmedzovanim sa, ze uz ziadna nefunguje, pripadne funguje 1-2mes. a potom stop vaha. par stran dozadu som o tom pisala, tak si to pozri.
Odpovedať
ja tiez chudnem koli svadbe :) kedze mam sedave zamestnanie tak som zacala priberat a teraz sa snazim dat to dolu :( o dietach si myslim svoje, kazdej je znamy JOJO-efekt, ci nie? Moj tip: jest sa da vsetko, ja teda vynechavam tzv. prazdne kalorie: chipsy, prazene a solene oriesky a sladkosti. Radsej si dam müsli tycinku alebo jogurt. Cez den si doprajem uplne vsetko (okrem uz spominaneho) a na veceru velmi striedmo. Teda ovela mensiu porciu ako na obed. A ked nemam hlad, tak si dam len ovocie. A to najhlavnejsie na koniec: pohyb, sport v akejkolvek forme. mne sa zapacilo cvicenie na orbitreku. tak len do toho, drzim vsetkym palce, urcite to vsetky dokazete a budeme v svadobny den neoddolatelne stihle!!! :)
Odpovedať
ak chcete nejake cviky zamelane na nejaku oblast tela ,staci napisat lada poladim kazdej :) :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?