90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
prosím prosím můžete mi někdo poslat info o této dietě, kde bych mohla najít jak jí držet DĚKUJI
Odpovedať
Profilova fotka
misahe: tak mi pošli mail do IP
Odpovedať
Profilova fotka
morčacie jsou kuřecí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kočky .Tak zajtra ma čaká ovocný deň a piatok zase ten osudný voda ]-( Tento druhý mesiac bol hrozný všetko dodržiavam a váha stojí na mieste. Mám teraz dole 15kg ešte mám zavezok 6kg tak dúfam že sa mi to podarí.Ked nie potiahnem ešte 4 mesiac.Kočky držte sa Ahojte Brano
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vytrvalci, mam otazku - jedlo si varite doma alebo sa stravujete aj vonku restiky, jedalne a i. ? mate-mali ste problem s travenim pri 90dnovke?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Hviezda ja to striedam aj doma aj reštika .Podla toho ako je čas.Ja som nemal židen problém s trávením vše ok.Dnes mám vodný den už končí ,a bol lepší ako ten prvý .Vôbec som nemal hlad ,pri tom prvom by som zjedol aj klince :-D :-D Tak ahojky .Baby kade beháte všetky je tu pusto hm
Odpovedať
Cau lidi, ja sem tu porad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, ale tak takto to so mnou nepôjde, asi ma už chytajú preštátnicové stavy, alebo čo, lebo každý deň držím, držím, držím a večer - poruším, učím sa dlho do noci a veru mi je ťažko vydržať, máte nejaké nápady ako to vyriešiť?
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer branik a spol., ja som totizto nastravila restauracne jedlo, a to bolo cerstve a robene pre mna (bola som u kamosky v hotely) a po 6 h v zaludku sa rozhodlo pre cestu spat :-S tak sa trochu obavam ako budem reagovat na bezne restiky ked mam takto odlahcene travenie...... inak celkom dobry pocit ze to travi rychlo, horsie je ked si nejakym nedopatrenim nevezmem jedlo so sebou a nemam moznost sa k nijakemu dostat :-| caka ma hospitalizacia takze to asi tiez porusim, lebo ked nebude jedlo podla rozpisu (co nebude ked si neuvarim vopred) budem sa dopovat ovocim a semienkami. to by som mozno robila aj pri uceni, maryennn. pripadne ako je UH by som si dala aj neskor tmavu 70 a viac% cokoladu, po kocke mam kakaa az az a nemam chut na dalsi kusok ako napr pri susienkach ci obycajnej cokolade. drzim palce.
Odpovedať
potrebuju radu holky,koupila jsem si tu knizku,ale nekterym vecem nerozumim.Napriklad : ta polevkova zelenina je klasika mrkev,petrzel,celer nebo tim mysli nejaky suseny produkt jako dochucovadlo.Pak nevim,co je tofu.No a to mnozstvi je nejspis pro jednoho na obed a veceri.Delate nekdo vetsi porci napriklad i pro manzela?Chodim do prace rano a vracim se v 7 vecer,tak nemam moc casu delat jeste extra pro nej.
Odpovedať
Profilova fotka
Krásné ránko dámy :-), mohla bych se k vám prosím také přidat s dietkou? Potřebovala bych dát dolů 10kg. Rozhodla jsem se že začnu ode dneška. Prosím, pošlete mi některá z vás postup té diety? Děkuju!!! kata1412@seznam.cz
Odpovedať
Profilova fotka
holky, dneska se nehubne? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Brano, teda moja poklona. U mna 2. mesiac tiez nic, ale to preto, lebo som na to trochu kaslala...:( Ale mas moj obdiv! Nakoniec som sa rozhodla, ze potiahnem este 1 mesiac do konca maja, tak uvidime. Tych 5-10 by tiez nebolo marnych, no uvidime. Takze, vytrvalosti zdar!!!! ;-)
Odpovedať
Ahoj lidicky, tak ja si dam dnes jen tekutiny. Takze 100% juices, cajiky a vodicka. O vikendu jsem porusila, na navsteve hold nechteji o dietce slyset. Tak se musim dostat zpet do rytmu. Hviezda, ja si ten vyvar nedelam vubec a podle knizky si nevarim. Varim si vlastni jidlo tak, aby to odpovidalo danemu dni. Ale kdyz uz vyvar, tak je lepsi cerstvej ne z prasku. Ja kdyz si nenavarim, tak si napr koupim na bilkoviny kureci sunku a zeleninovy salat a sem spokojena :-D
Odpovedať
A vitam novy koceny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Večo!!! Děkuju za poslání dietky!!! no a jdu do boje s váma!!!! no ten začátek bude krutý, ale musím to zvládnout, už jsem se pevně rozhodla!!! mám dotaz: 1/ jak je to s pitím alkoholu? (vinný střik je povolen?) 2/ jak řešíte dietu na dovolené? 8-)
Odpovedať
1. alkohol urcite nie... 2. cez dovolenku by som si dala pauzu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: ok, děkuji :-)
Odpovedať
Souhlasim s Reklamkou ;-) Srkacko, sme radi, ze ses pripojila a tesime se na tvoje uspechy. Kdyby cokoliv, ptej se :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Taaak v nedelu bol 90- ty den mojej diety, dosla som do uplneho konca a myslim si, ze uspesne. Schudla som 6 kg, v pase som stratila 12 cm, v bokoch 8 cm a zial aj hrudnik utrpel - 5 cm. Ale inak som spokojna. A co dalej? Tak ranajkujem aj nadalej ovocie a dalej sa riadim delenou stravou, teda tie nase 4 dni, ale uz nepojdem podla toho ako maju nasledovat, ale podla toho, na co budem mat chut. Ale delit budem nadalej :-) Dufam, ze naspat nepriberiem, lebo uz som si kupila svadobne saty a do oktobra uz nemozem pribrat. Tak Vam prejem vela stastia!!!
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ahojda holky samo čtení těch řádků tady je veliká motivace to též zkusit, mohla bych vás poprosit o zaslání jídelníčku stejně jako srkacka? skubanek@centrum.cz mocinky děkuji
Odpovedať
Ahoj všichni, mohl by mi prosím někso poslat tuto dietu? petula.ko@post.cz Děkuju :)
Odpovedať
Holky poslala jsem vam to :-D Hodne stesti! Majjka, to je uzasna zprava. Gratuluju. Neboj urcite nenaberes, zvlast kdyz budes dal dodrzovat delenou stravu. Ja mam za sebou 2 mesice, dole uz 9 kg. Ale hubnu z vyssi nadvahy, tak proto. Mam v planu dal pokracovat ovocem na snidani a delenou stravou a stejnym zpusobem jako ty. Jednou si dat bilkoviny, pak treba Uh, pak zase bilkoviny apod. Proste na preskacku. Tak lidicky, s chuti do toho!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: dakujem! Ty si na tom tiez perfektne, 9 kg je super vykon!!! Ja meriam 174 cm a mala som 68kg, teraz mam 62kg. Este ked to stiahnem na 60kg budem uplne spokojna. Ale uz aj teraz je to fajn, lebo ked som si v auguste kupovala saty na oslavu vo velkosti 42 a svadobne mam 36 - 38, tak je to "eňo ňuňo" x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, já vím, že už to asi musí být trapné, ale mohl byste mi někdo prosím taky poslat tuto dietu? :-) Jaaaniska@seznam.cz Moc děkuji...
Odpovedať
Poslano Jani :-) Majjka, ja merim 173 a chtela bych mit aspon 65, ale doufam za 61. Jeste mam dlouhou cestu pred sebou :-N
Odpovedať
Ahojte kočky, precitala som si vase prispevky, niektore ma motivovali ( akonapriklad majka alebo branik), niektory zas trochu menej. Ja som momentálne 15.ty den na diete, zatial však ZIADNA zmena...:( Mam 170 cm, na zaciatku som vazila 68, ciel je 60. Inak, chcela som sa opytat, cis te si niekedy prehadzovali dni - ja by som mala mat cez vikend vitaminovy, ale potrebujem si ho zamenit, dufam ze to az tak nevadi. A este by som sa chcela opytat - tofu je v diete radene medzi bielkoviny, ale soja medzi skroby - ako to ked tofu je zo soje?neviete niekto?dikyy
Odpovedať
Profilova fotka
banninka: moc děkuji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zabka007: Koukám, že jsme na tom s váhou a výškou stejně. Též bych ráda skončila na 60. Dala sis nějaký časový termín, do kdy toho chceš dosáhnout?
Odpovedať
Jaaaniska : ahoj, no ja som na 16 tom dni - a chcem ist celych 90 dni, a ty si na ktorom dni? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?