90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Ciernavila, ty si se trapila hlady o den driv? No toto :-) Ale si sikula, ze si to zvladla a ten ubytek je uzasny. Lienka, tak ti taky nevim. U teto dietky se hubne hodne a rychle. Mozna by si se mela rozhodnout, ze ti jde o zdravi toho maleho a zacit jist pravidelne 5x denne. Vsak to znas, hodne zeleninky ovoce, ryby, kureci masicko apod. To co jis je opravdu hodne malo. Muzes klidne dodrzovat pravidla teto dietky a delit si jidelnicek. Ale jes 5x denne a ne 3x jak je to pri teto dietce.
Odpovedať
Veru, aj keby som bola tehotna asi pockam s touto dietou. Jedla by som rano neico lahke, napr cerealne pecivo so syrom, paradajka, alebo len ovocie, alebo muesli. Na desiatu ovocie , alebo jogurt, Na obed daka lahka polievocka a masko, ci rybku, prip. cestoviny, zeleninova obloha, na olovrant bud salat alebo dake ovocie, vecer tiez daku lahku veceru
Odpovedať
No ja som to aj tak chcela, že budem dodržiavať túto diétu čo sa týka dní, ale rozdelím si to na viac jedál. Zas až tak presne to momentálne nehodlám dodržiavať, lebo predsa malé je dôležité. Saozrejme, že všetko s mierou. ;-) Ale len tak sa naučiť dodržiavať a stravovať sa podľa určitých zásad nie je vôbec zlé. Od zajtra to pomaličky začnem praktizovať. Ozaj a čo sa týka vody, pije sa minerálka, alebo klasická voda. Tá mi totiž moc nechutí. A čaje sa môžu zelené a ovocné? čaju teda ja vypijem až moc.
Odpovedať
Profilova fotka
neposlala by nekdo recepty na tuto dietu? a nejake zacatecnicke info. klidne na maila Katulinekhola@seznam.cz na strankacj jsem neco nasla, ale nejde mi to otevrit.
Odpovedať
granda aj ja by som niečo také chcela. ak ti niekto niečo pošle prosím ta neprepošleš mi to do IP, alebo na lienka1076@azet.sk ? ;-) Ak budeš taká zlatá. Ďakujem
Odpovedať
Poslala jsem vam to oboum :-) Lienka, cista voda bez bublinek je nejlepsi. Zelene caje sou dobre na metabolismus. Nejvic by si mela pit tu vodu, a zeleny caj po jidle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
emily23 - dnes mam 53 den diety. Zatial to ide fajn, aj ked niekedy mam take stavy, ze uz ma to nebavi, ale potom sa postavim na vahu a kednamiesto 68, tam vidim 62, tak je to super :-)
Odpovedať
Decka, prosim vas, kam patri med?
Odpovedať
Baby, mne sa podarilo zhresit... Som z toho rozladena, ze som neodolala, uz som 32 den...asi prisla na mna kriza... ]-(
Odpovedať
a med? zeby medzi sacharidy?
Odpovedať
Reklamka, to se stava. Pokracuj dal. Uvidis, ze i tak budes dal hubnout ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka nic si z toho nerob, ja som tiez poriadne tento tyzden zhresila... a rovno dvakrat.. ale ani vam radsej nepoviem ako, lebo by som sa musela za to smazit v pekle :-D no pokracujem dalej, tak uvidim.. zajtra ma caka ovocny den - a ja som akurat v skole... uz vidim ako pojdeme so spoluziakmi na obed, vsetci sa poriadne natlacia a ja si dam mineralku :-)))
Odpovedať
Článok sa načítava...
banninka ďakujem. :-)
Odpovedať
Decka, tak ja jsem vcera porusila :-( No byli jsme s manzou pozvani na obidek a moc jsem si nemohla vybirat co budu bastit. No alespon jsem to moc neprehanela. :-S
Odpovedať
baby, haloo, kde ste? to uz nikto nechudne?! :-D :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím holky, není to nějak nutný, ale ráda bych shodila třeba 5kg, mám půl roku.Co vy na to?Co byste radily?
Odpovedať
To zvladas v pohode, skus obmedzit vecere na menej kaloricke jedla, skus trochu zaviest delenu stravu, trochu pocvicit, vela pit a 5 kil mas dole ani nevies ako... 8-)
Odpovedať
teda, ale pit iba cistu vodu, pripadne bylinkove a zelene caje... a ziaden alkohol. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som tu ani nechodila, lebo prisiel snubencek domov na 2 tyzdne a tak som prestala dietovat, co vam poviem- no neda sa :-) zacnem zase priskrcovat ked odide... ale radsej by som zacala az po velkej noci- lebo cez nu by som to asi nezvladla :-| inak pekny - u nas zasnezeny- den vsetkym!! ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: No kéž by to bylo tak jednoduché. Ze sta kil možná ale z necelých 60 se mi to nějak nehýbe dolů, at jím kvanta, nebo nejím nic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
manzelinka- a kolko merias? keby som ja mala necelych 60 kil a chcela schudnut, tak by som asi nasadila pohyb a cvicenie- hlavne posilnovnu na spevnenie svalstva.
Odpovedať
Profilova fotka
159cm :-) posilovna néééé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D tak ked posilnovna neee - posilnovanie (take domace :-) ) ano? ci tiez nie? ;-) a ked nie cvicenie tak to vidim fakt len na tu upravu stravy ako radi reklamka... ;-) :-)
Odpovedať
ahojky tak mám za sebou prvých 5 dní a kilečko je dole, je to super. Dúfam, že po pôrode to pôjde lepšie. A musím povedať, že teraz viac jem ako predtým a aj maminka ma chváli, že je to lepšie. Aspom ovocie a zelenina malému niečo dajú :-) .
Odpovedať
Lienka, tak to je super. Chvalim, ze pekne bastis. :-) Holky drzme se a chodte tu casteji, at si tu nepisu sama pro sebe :-D
Odpovedať
manzelinka, ja mam necelych 158 cm... vdaka 90 dnovej som schudla oz 65,8 na 57 kg a to som este len na 35 dni... tak snad to este pojde dole. moj ciel je 50 kg a potom si to co najdlhsie udrzat. ja som sa uplne zle stravovala., vsetko miesala dokopy piate cez deviate a najma som jedla s drahym neskoro vecer. :-D a vobec necvicim, iba som pridala dlhsie prechadzky a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka: Mě stačí 53, teď mám přesně 58. V čem spočívá ta dieta?
Odpovedať
manzelinka, striedas styri dni - bielkovinovy, skrobovy, sacharidovy a vitaminovy. jednoducho viac - menej delena strava. mas tam rozpisane recepty na kazdy den, ktorymi sa mozes ale aj nemusis riadit, staci dodrziavat zlozenie jedla - bielkoviny, skroby... napis mi do ip emailovu adresu, poslem ti to. mam to vo Worde.
Odpovedať
Tak ja dnes mela UH a dala jsem si buchticku. Jeste ted se olizuju :-p
Odpovedať
ahojte tak ja niesom sice presne na 90dn. diete, ale riadim sa delenou stravou, uz bude 2 tyzden a 2 kila su fuc :D takze vrelo odporucam, staci sa riadit delenou stravou a nemusite zaidne gebuziny vyvarat :D, ale no kazdemu ako sa chce ... 8-) kazde telo si stratu vahy urcuje inak, ale co sa stretavam s nazormi velmi pomaha od piatej vecer nejest a spominana delena strava. a cvicit!! nemusite ani chodit do fitka, staci si kupit jeden dobry posilnovaci stroj ..ja mam stepper, uz treti vsetky som rozbila :D ale velmi pomaha
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?