90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... tiež by ma cereálie zaujímali.... a chlieb aj v škrobovy den ja si občas dávam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
linee- podla mna UH den, uz tym ze su to obilniny, muka a asi aj cukor...
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja mam dnes nejaku krizu, nic mi nechuti - rano som si dala jablcko a normalne mi nechutilo - a pritom jablka som pri tejto diete nejedla casto.. dnes na obed si dam len ryzu s nejakou zeleninkou, aj to som si nie ista, ci mam chut nieco jest... ale aspon nieco pozitivne - dnes som si do prace obliekla suknu, do ktorej som sa zapla len tak tak, a teraz mi je taka volna, ze som sa v autobuse dva krat pozrela, ci som si ju nezabudla obliect - lebo som vobec nemala pocit, ze na sebe nieco mam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik... tak super pocit, teším sa nan aj ja, že budem mat pocit takej "voľnosti" v oblečení x-)
Odpovedať
jen ja nic, mesic vicemene dodrzeny a dole max 1kg, jsem odstrasujici pripad.
Odpovedať
Kaktusik - strasne gratulujem! Ako dlho uz drzis a kolko si schudla? Ja som vcera strasne zhresila - kamoska mala kulatiny...Dnes mi je spatne a +2 kila...Hruza, som na seba nastvana ]-( Ale este mam 2 mesiace pred sebou...
Odpovedať
Profilova fotka
haruka - a nesli ti dole aspon nejake centimetre? Viem, ze kamoska tuto dietu drzala a tiez schudla vela malo, co sa kil tyka, ale na centimetre to bolo uzasne... uplne sa nam stratila pred ocami... a co znamena viacmenej dodrzany?
Odpovedať
ani na cm to moc nevypada, jeste jsem se nemerila, ale podle obleceni se nezda, jen neco malicko, ale sukni neztracim vicemene znamena: z duvodu oslavy jsem dala 2x bilkoviny za sebou a ten den i maly kousek dortu,ale maly,davam si odtucnene mleko do kavy dopoledne,a obcas ctverecek 70% cokolady, pracuju hlavou a potrebuju obcas trochu vice energie, ale vic nic.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm to by nemalo az tak vadit, ze si mala bielkoviny dva krat za sebou - ja som tuto dietu tiez nedodrziavala tak prisne, mala som aj par prehreskov.. a mas aj nejaky pohyb? ja chodim tri krat do tyzdna cvicit, mozno aj preto mi to tak ide... v kazdom pripade to nevzdavaj, mozno tvoje telo a metabolizmus potrebuju trocha viac casu, kym sa rozhybu... podla mna uspech urcite pride.. ja sa trocha bojim toho, ze sa mi vaha zastavi a nepojde dole ani gram - a tak trocha sa uz na to pripravujem, aby som potom nebola nestastna, ze nechudnem...
Odpovedať
Ahojte baby, uf som tu nebola niekolko dni a uz tri strany odvtedy ubehli:-) Ja som na 22 dni a 4 klila dole ale uz si to vsimli kolegovia v praci a zatahujem opasok, tak je fajn :-) Akurat blbe ze mi zacina byt trocha velka aj podprsenka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cierna vila, ja mam ten isty problem :-D ale mne to az tak nevadi...
Odpovedať
Profilova fotka
haruka- urcite sa pomeraj- aspon pas a boky ;-) na jednej stranke o chudnuti som citala ze- tuk ma predsa vacsi objem ako svaly pri rovnakej vahe! vezmi si kilo nejakeho sadla a kilo maska- coho bude viac :-) takze aj ked vaha nejde dole, neznamena to ze si nic neschudla ;-) mozes vazit rovnako ale zbehnes sa :-) :-) :-) tak drzim palce a vytrvaj!!! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babulky, ked mam zajtra UHT den a vecer mozem aj nieco sladke - mozem si dat palacinky? ja maaam takuuu chut :-D :-p
Odpovedať
Kaktusik, gratuluju, taky se nemuzu dockat az mi bude vse volne a az si konecne oblecu veci, co jsem neoblekla uz 2 roky :-D . Haruka, nezoufej. Vsak v te knizce se pise, ze nekteri zacinaji hubnout az druhy mesic. Hlavne vytvrej a uvidis. Kaktusik, kdyz si das jednu palacinku, tak ja sem pro :)
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha len jednu? no dobre teda, tak bude jedna, ale cokoladova mnam :-p
Odpovedať
:-D Presne tak, pekne si ji uzij. Ja mam Uh pozitri a uz ted premyslim cemu dam prednost. To bude tezke rozhodovani, mam chut uplne na vsechno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... .... nooo, tá palacinka ako dezert, môže byt :-)... a keby je miesto mlieka v ceste voda, aj na obed by bola OK, plnená brokolicou, či špenátom.... :-p :-p :-p
Odpovedať
:-) palacinky tie ja mozeeeeeeeem... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ale baby, nerobte mi chute :-)) lebo uz teraz je pre mna tazke vydrzat do vecera :-))
Odpovedať
Profilova fotka
baby, všetky, čo tu držíte dietu aj cvičíte??? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
adamko - no ja ano - snazim sa trikrat do tyzdna, ale poznam ludi, ktori necvicili a schudli aj tak.. nie kazdy ma na to cas, aj ked cvicenie je pri diete vzdy velke plus.
Odpovedať
Profilova fotka
hm... ja čas možno by som našla, len akosi, byvam na dedine, do mesta, kde sa dá zacvičit mám 15 km, akosi mi to na MD ide do penazí... :-(... a doma som lenivá jak "voš"... necvičila som ani pred 3 rokmi, ked som chudla, išlo to... ale teraz neviem, asi som staršia a jaksi zatím veľmi nič =-) :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti verim.. ani ja sa doma neprinutim cvicit. No a to, ze teraz to nejde tak rychlo, moze byt sposobene aj tym, ze mame pomalsi metabolizmus.. Neboj sa ono to pride, a ak sa da, tak chodievaj aspon na dlhe prechadzky alebo teraz, ked uz je teplejsie, tak skus chodit behat.
Odpovedať
Profilova fotka
... no, prechádzky a behačky za detmi, to mám, ale asi taky "klasika" beh by bol lepší.... musím sa "nakopat" a nakopnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko vsetkym! ja sa vam "pochvalim" :-( tak som to vcera totalne prehnala :-S :-S mala som UH den a mamca doniesla zemlovku :-p tak som si dala, akoze namiesto toho kolaca vecer! ;-) lenze mne nestacilo kusok ochutnat! 8-( nieeee... ]-( musela som sa prezrat jak blba :-) a tak mi treba! vecer mi bolo akurat tak na p.r.d a este aj dnes rano som stale tu zemlovku citila, takze od zemlovky mam uz asi na 5 rokov pokoj :-D :-D takze zas mam len vycitky... :-( :-( som odstrasujuci priklad tohto dietovania :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michelle - nic si z toho nerob.. to je v pohode, pekne pokracuj dalej ako by sa nic nestalo... ja som minule ked som mal UH den nieze zjedla, ale rovno zozrala plny tanier bryndzovych halusiek a nebudem vam hovorit, ze aj zo slaninou.. No niekedy sa to proste neda vydrzat :-D a vidis to, aj napriek tomu mi kila idu dole ako blaznive. Vcera som sa merala a ubudlo zo mna 6 cm na bokoch, 5 cm v pase, 6 cm na stehnach :-o
Odpovedať
Profilova fotka
katusik- vdaka za povzbudenie x-) dnes mam vitaminy, tak dufam ze sa to trosku vyrovna... je to hrozne, ale niekedy ma prepadne taka chut na vsetko co je po ruke! |-|
Odpovedať
Profilova fotka
.... kaktusik... fuuuu, krásne ti to ide.... ja sa nemeriam, lebo ja ked sa odmeriam, tak vždy sa asi meriam inde a su to strááášne čísla a nikdy neklesaju ]-( :-D ... aj ked váha klesá, stačí mi to na oblečení citit a budem spokojná inak, ja som počas diety, ked som už v min. držala a bola rozbehnutá, dávala občas v UHL a normálnu pizzu, aj bryndzové halušky... a táááááka doooobrá očista na WC bola :-D :-D :-D ... ono to nezaškodí až tak, ked je to raz za čas.. :-) michelle22, ako dlho držíš dietu a koľko si schudla?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som mala tiez pocit, ze sa meriam tak vselijako - stehna si meriam podla jedneho znamienka :-))) no a ostatne - no myslim, ze priblizne sa trafim... dnes som mala na obed vegetariansku pizzu, taaak som sa natlacila...
Odpovedať
Profilova fotka
adamko- 25. den mam a dole 3 kg, vazila som sa v pondelok, tak dufam ze to odvtedy neslo uz aj hore :-) :-) mne chyba taky normalny pohyb :-) lebo sedim doma a pisem diplomku, takze keby som chodila do skoly alebo niekam tak by to islo sikovnejsie dole, ale tak sa snazim sama doma cvicit, aspon kazdy 2. den...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?