90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
fiha michelle, tak to je akee super :-) ja som si tiez vacsinou kupovala oblecenie 42-44, teraz som este nebola v obchodoch, ale uz sa na to tesim... zacinaju mi byt volne vsetky tricka a aj nohavice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, ved sa v tej "mudrej dietnej" knizke pise ze: peniaze budete potrebovat na nove oblecenie ked schudnete :-D :-D a uz je to tu! :-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heeeej prave som si vyskusala jednu bundu, do ktorej som sa na jesen uz nezmestila a huraaaa, je mi dobraaa :-D este troska cez prsia je vypasovanejsia, ale v pohode sa v nej mozem hybat... tancujem po izbe :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-) let´s dance v novom obleceni ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru :-) uzasny pocit to je :-) tomu sa povie motivacia do dalsieho chudnutia.. x-)
Odpovedať
Ahojte rada by som sa k Vám tiež pridala.Túto diétku som skúšala asi pred 2rokmi ale nevydržala som to dokonca. |-| Nuz nevadí, po prečítaní Vašich príspevkov ste ma motivovali a práve som si vyhľadala aj knižku a už v nej aj listujem, práve sa mi nakupujú potraviny :-D , večer si navarím na svoj 1.deň D. Som taká odhodlaná ako nikdy,tak snáď mi to vydrží.Môj najväčší problém bude varenie,nakoľko robím na krátky a dlhý týždeň a to je časovo od 9tej do 20tej + cesta domov takže domov chodím okolo 22tej ;-( našťastie mám aj dni keď som celý deň doma, napr.zajtra robíma potom mám celééé 2 dni voľna :-D Vo svojom voľne musím ešte stíhať aj školu,ale už si rozmýšľam nejaký rozvrh aby sa mi tam aj cvičenie vmestilo.Moje posilovacie stroje sa potešia,nakoľko mi momentálne slúžia ako vešiaky :-N Držím všetkím palce a nám nováčikom pevné nervy a hlavne aj keď zhrešíme,nič to, veď sme len ľudia. Naše heslo: ,, Pravidelne a hlavne zdravšie papám a cítim sa nádherne.Odmenou mi bude úžasný pocit zo svojho nového JA . " 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj alenka- tak vitaj! nech sa to tentokrat podari podla tvojich predstav ;-) ;-) drzim palce silno silno x-) a kolko by si chcela schudnut? alebo uvidis kolko sa podari? :-)
Odpovedať
Ahoj Michelle22, ďakujem aj ja Ti držím palčeky. Umňa je to trošku komplikovanejšie,nakoľko pred 8mimi rokmi som velmi rýchlo schudla / za 6mesiacov 22,5kg/ a to sa mi odrazilo na srdiečku a tlaku dlhé roky som brala lieky na tachikardiu a teraz 2roky som bez nich,len mam v sebe ešte veľa vody z liekov. Takže chudnúť musím pomaly,aby sa mi to opäť nevrátilo,pre info tie kg mám dávno naspäť,takže môj plán postupne do konca roka aspoň 10 kg, ked sa podari viac tak aj viac hlavne chcem zacat opäť cvičiť.Ale všetko je to o pevnej vôly.Ale teším sa na to :-D
Odpovedať
Alenocka, tak to radeji pomalu. Ja dnes mam svuj prvni den. Dalo mi to docela zabrat, abych si nedala nejakou dobrotu. Nastesti jsem to vydrzela :-D Zitra skroby a budou brambory. Tak decka, at nam to odhodlani vydrzi! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
alenka- a tych 22,5 kg za 6 mesiacov si ako schudla? s touto dietou? ozaj je to vela za taky kratky cas... =-) a teraz uz je vsetko ok so srdieckom? vies,aby si si nesposobila nejake problemy... :-.
Odpovedať
Holky, kam patri zampiony, houby?
Odpovedať
Profilova fotka
banninka ja to ratam ku zelenine...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja dnes tlačím celý deň do hlavy iba ovocie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simka, ja tiez iba ovocie... ale nejaka som unavena, tak mi ani nechuti.. idem si radsej cajik spravit...
Odpovedať
Ja se na ovoce docela tesim. Ale jeste vic se tesim na svuj zitrejsi UH den a bude sladkustka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, posle mi prosim niekto "navod" na tuto dieet...kedy sa co moze jest? nikdy som tuto dietu neskusala dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
red_kika- posli mi do IP svoju mailovu adresu a poslem ti presny rozpis diety ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kočky .Takže dnes mám za sebou UH den.Je to super zajtra to bude asi horšie ale nejako to zase zvládnem. Ked je ovocný den može sa jesť stále to ovocie alebo krát tak oko ked sa normálne je.Všetkým začínajúcim kočkám držím palce Ahojte :-)
Odpovedať
Tak ja jsem taky zvladla 2hy den. Ale teda reknu vam, jsou to tezky zacatky. Honi me silena mlstna....pomoooooc :-p :-p Braniku, ja mam UH zitra a uz se nemuzu dockat nejake sladkosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja zajtra vodny den... dnes som bola zasa cvicit, taku budem mat svalovicu zajtra :-))
Odpovedať
Michelle22:nie to nebolo touto dietou,to bolo laskou :-D .No dievcata bojovy plan na zajtra zacinam si zostavovat nejaku zostavu na cvicenie a potom kuchtit obed sice nemozem presne ist podla tejto dietky,tak som zacala taku svoju napravu stravovacieho systemu. V prvomrade ranajkovat, mala som knekerbrot, sunku a paradajky, desiatu ani olovrant som nemala vela ludi bolo v robote,tak sa nedalo, ale pozitivne je ze dnes som stihla sa v klude v robote o 6tej navecerat a aj naobedovat a teraz som si dala bananik.Mam teraz 2 dni volna tak planujem nielen relax z vnutra ale aj z vonka, po cviceni si dal relaxacnu masku a snad bude slniecko tak si sadnem na balkon a budem sa dobijat jarnou energiou.Drzte sa a uspesny zaciatok tyzdna. x-)
Odpovedať
Tobe taky Alenocka. A vsem hodne zdaru do dalsiho tydne. Nepokazme si to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, začínám díky michelle22 (děkuji :-) ) hubnout s Vámi. Chtěla jsem začít ode dneška, ale včera jsem zjistila, že všechny suroviny a ingredience na bílkovinový den mám doma, tak jsem se do toho pustila. Překvapila jsem se, protože jsem nezhřešila a mám z toho radost :-) Jen aby to tak dobře šlo i dál. Všem pevnou vůli a hodně zdaru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá :-) Vidím, že Vám to ide super!! Teším sa s Vami. Ja som sa dnes postavila na váhu a... Ďalšie kilko dole, takže mám 63 :-)))) Supeeer!!! Ešte tri kila dole a plán mám splnený. Dnes mám škroby, tak si idem uvariť nejaké zemiačiky... Veľa šťastia a pevnej vôle :-)
Odpovedať
Ajoj holky, máme svatbu 12.6. a potřebovala bych SOS zhubnout!!! Může mi některá poslat jídelníček a co se kdy dělá??
Odpovedať
Profilova fotka
Hoj, no a je to, za 3 měsíce svatba, což je na 90-ti denní dietu akorát :-D . Nemáte někdo tu dietu na přeposlání na mejlíka prosím? Nebo odkázek? Nějak to nemůžu najít :-(
Odpovedať
Holky, mám dotaz. Vidím, že se všem daří - jen tak dál!!!! ;-) Chci se jen zeptat, zda vám to i vydrželo - těm, které mají již zkušenost. Já mám právě vodní den po 1. měsíci a 7 kg dolů (občas zhřeším). Bojím se ale, že po 3 měsících se to všechno vrátí na původní váhu. Jaká je vaše zkušenost? Díky moc a "nežer cica" :-D
Odpovedať
Holky, co chteji dietku, napiste mi do IP vas emial a ja vam to preposlu. Hamika, vitej! Ja mam dnes 3ti den, tak to zaciname temer stejne. Linee, po dietce neztloustnes, pokud se do jidla nepustis hlava nehlava. Diky teto dietce se ti ma nastartovat metabolismus a pokud to nebudes s jidlem prehanet, tak by si mela byt OK.
Odpovedať
banninka - moc dekuji!:) Ja se totiz bojim jojo efektu, abych zase nepribrala. Hlava-nehlava jist nebudu, ale chleba se salamem si asi obcas dam:) A to je v diete TABU
Odpovedať
Profilova fotka
banninka - děkuji, doufám, že nám to odhodlání dlouho vydrží :-) linee - 7 kg za měsíc? To je paráda, já se tak těším, až půjdou kila dolůů :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?