90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
hviezda35 to ti šlo dole nádherne gratulujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, pořád se tu bavíte o 90ti denní dietě, ale co je to vlastně zač? Je to něco jako dieta podle Lenky Kořínkové, tedy dělená strava??? Díky za odpověď, ráda bych ji vyzkoušela, už jen pro Vaše výborné výsledky, které zde uvádíte
Odpovedať
Profilova fotka
branik- -3kg za 5 dni???? =-) =-) ty aj nieco jes? ;-) ;-) ja dnes zeleninka, celkom to ide, na obed mrkvova polievocka, na veceru sa este uvidi...
Odpovedať
Profilova fotka
hviezda35- waaaaau! tak to je vykon! pomaly 20 kg dole!! x-) x-) x-) x-) gratulujem!!! aj si popri tej dietke cvicila?
Odpovedať
michelle22 prvy krat uplne bez cvicenia.Teraz cvicim a sa mi zda,ze to ide pomalsie :-D ale je zas pravda,ze to navyse co som mala tak som uz dala dole.A teraz som na takej vahe co som mala skoro vzdy.Takze ostal mi stary tuk co som mala stale :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som tu 90 dnovku drzala schudla som 7 kg ale porusovala som to .ale teraz chcem zacat od znova od pondelaka ktora sa ku mne prida.renca
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte bábiky .Michelle22 somozrejme že jem ale dávam si malé porcie neával som si toho moc .Dnes som mal cestoviny a zeleninový šalát .Teraz mám trocha hlad ale je to v pohode ,najhoršie bude asi zajtra ovocie. Hviezda35 teraz mám 99kg mal som zdravotné problémy a pri tej liečbe my to šlo hodne hore.Ale dúfam že teraz to pôjde zase všetko dole tak vám všetkým držím palce ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
branik: Aj my Tebe!!! Hlavne je zdravicko, aj ja to poznam. :-) renatka.manakova: JA nemôžem, lebo vtedy mam uhlohydraty, ale zacni sama a uvidis, ze sa s nejakou babou odtialto zosuladis, hlavne je, ze si sa rozhodla. Nech idu kilecka dole!!!!! A preco az od pondelka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
branik: mne mne sa to len zdalo vela za taky kratky cas, ale kazdy sme iny, chudneme z inej vahy, pri inej fyzickej zatazi...takze je to tazko porovnavat, kazdopadne drzim palce, nech ti dnesny vitaminovy den rychlo zbehne ;-) ;-) ;-) :-)
Odpovedať
Čau kočky, jak to tu čtu jde Vám to skvěle! ;-) Od pondělí se chystám najet na tuhle dietu, zatím to studuju (díky michelle22)... zajímalo by mě jestli dodržujete to pití vývaru po jídle? Mě to příjde dost divné, ale třeba je to jen o zvyku? :-D
Odpovedať
vetka ja to nedodrzujem.A ani nedodrzujem ovocie ake pisu.Vzdy si kupim co je pekne v obchode a to potom papam na ranajky.A vlastne ja to mam tak ranajky banan,slivka.Obed napr: jabko,mandarinka.A az ked pridem domov o 4tej tak si robim tu veceru co pisu v knihe.Som v praci takze si to nemam kde varit.A jem to iba raz,nie 2 krat ako pisu.Akurat cez vikend ked som doma tak si to robim,ako pisu. Vetka z akej vahy ides zacat?A aky je tvoj ciel?Michelle a ty?Rena tiez? :-D :-D :-D
Odpovedať
Já si taky myslim, že to nejde přesně dodržovat, sníst oběd, k tomu chleba a pak bujon je fakt dost :-| Začínám asi na 59 kg (169cm) a něco (zítra ráno se musím zvážit) a chci dát dolů 6 kilo, ale půjde to asi těžce... :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky, no ja mam teraz 72 kg,meriam 172 cm, kebyze dam dole aspon 5 kg tak budem stastna jak blcha ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
michelle to sme na tom rovnako, len ja mam o kilo a o cm viac :D ja ked som mala 64kg tak som vyzerala super...ja s dietkou zas a znova zacinam, tak sa mozme motivovat ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak ja se k vam pridavam. Drzte mi palecky. Zkusim zacit v sobotu, protoze si musim nakoupit surovinky. Uz jsem ji jednou drzela. Ale poctive jsem ji vydrzela jen jeden mesic. Vysledek byl cca 10 kg. Ted to mam nazpet, ale jen kvuli vlastni blbosti. Pracuju odpoledne a vracim se domu pozde vecer a vetsinou se odmenim nejakou sladkustkou. No takze za rok to mam vse nazpet. Tak chci opet zacit :-D Takze se tu budeme vidat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky tak mám vitamínový deň za sebou ,dalo sa to zvládnuť ,trocha som sa toho bál ale je to ok . :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Divčata čo teraz začínate tak držím palce nech vám to víde tak ako si prajete
Odpovedať
Tak holky a kluci :-) Zacinam, zitra bilkoviny den prvni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
banninka- tak drzim palce!! x-) nezabudni pravidelne informovat! ;-) ;-) ja myslim ze ked ju ides drzat 2x tak to bude lahsie, uz vies co, ako, kedy papat tak to pojde raz- dva!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam za sebou skrobovy den, zajtra UHT - na to sa velmi tesim... uz mam pripravene cestovinky, sampinony, paradajky a taaak :-) uvidim na co este budem mat chut zo zeleninky. Bola som aj cvicit, som tak prijemne unavena teraz.
Odpovedať
Michelle, ja doufam. A ty uz si zacala?
Odpovedať
Profilova fotka
banninka držím palce.Takže dnes mám za sebou proteínový deň.Bolo to lepšie ako ovocný teším sa na zajtrajší škrobový deň. :-) Ja necvičím :-( mám problém s platničkou tak je to trocha horšie ;-( ,keby som mohol cvičiť tak by to išlo asi lepšie dole :-D .Ale aj tak som zatial spokojný :-N :-N :-N .Ahojte
Odpovedať
Baby drzim palce.Mna buduci tyzden caka zas vodny den ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som mala mat prvy vodny den v pondelok - ale neviem si to predstavit.. bojim sa, ze mi bude zle.... neviem si predstavit, ze cely den budem len na tekutinach...
Odpovedať
Diky vsem, i ja drzim palecky vam vsem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mňa čaká v pondelok tiež prvý vodový deň, no fakt neviem ako to zvládnem, dokonca mi došla mrcha, tak teraz nemám chuť ani cvičiť, všetkým držím palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
banninka- ja mam dnes 19. den, UH- den, takze sa zas neviem dockat vecere :-D :-D ;-) pomeram a odvazim sa v pondelok po zelenine, ale vaha mi nejak radikalne neklesa.... :-| takze to zas nebude nejake zavratne cislo :-) zato mi ale vsetky nohavice na zadku a stehnach letia dole :-) baby- ten vodny den- ja si myslim ze radsej ako vam ma byt zle tak si dajte aspon nejake ovocie alebo zaleninu, ved na prvom mieste je zdravie nie? ;-) ked mi vyjde vodny tak to tiez tak urobim, aj minule som to tak robila. kebyze sedim doma na zadku tak by som to asi vydrzala, ale ked treba ist do skoly, behat hore- dole tak na tej vode clovek tazko vydrzi...
Odpovedať
Souhlasim s Michelle. Uvidite jak vam bude a kdyz se to nebude dat zvladnout dejte si ovoce, zeleninu nebo juices. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tiez som toho nazoru - nebudem riskovat, ze niekde v mhd odpadnem... a pondelky mavam strasne narocne, tak si do tasky pribalim nejake to ovocie... inac ja som sa dnes rano odvazila - nejak som nevydrzala do pondelka a mam dalsie kilo dole, spolu uz sest. No zda sa mi, ze mi to ide nejako moc rychlo... A to pritom nehladujem, minule som si dala masko zo zeleninou o deviatej vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik- no tak tebe to ide paradne dole! x-) x-) super!! mne to zas tak nejde, ale ja dost porusujem, takze sa ani necudujem 8-( ale bola som si uz skusat satky- a 40-ky!!! mi boli velke 8-) :-) co som niekedy musela pomaly 44-ky kupovat! :-N takze som spokojna lebo do augusta este casu dost ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?