90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
ahoj, tak ja drzim druhy tyden a nezhubnula jsem ani kilo, fakt nevim, myslite ze tolik vadi, ze si dvam mleko do kavy? ale fakt jen malicko. kolik toho tak priblizne snite za den? mate i svacinu?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme majka :-) inac ja podavam hlasenie - k dnesnemu dnu mam o 4 kila menej, celkom slusne za dva tyzdne nie? :-D mne to ide celkom slusne dole zatial, ale ved je aj z coho :-p a este tip na UHT den - dnes mam zapekane cestoviny s cuketou a sampinonmi, kedze som bola vcera leniva, varila som dnes rano.. Je to uplne jednoduche - kupite si taky prasok maggi napady - vola sa to zapekane bolonske cestoviny (to len rozmiesate vo vode), do zapekacej misy nasypete surove cestoviny, supnete tam zeleninku a zalejete, sup do rury tak na 20-25 minut a obed je na svete.. Je to super.. uz len dufam, ze takuto praskovu blbost mozem aj pocas diety :-D ale ulahcuje to zivot... co mate na obed vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Haruko, jsem na tom obdobně. Váhově nic moc ;-( Včera jsem dokonce měla místo brambor k obědu chlupaté knedlíky ( no ale zase s tunou vařeného kysaného zelí ) a večer bramborovou kaši s nakládanou červenou řepou. Vnoci jsme s manželem koukali na ZOH na rychlobruslení ( mmch Sáblíková je hvězda x-) , jsem to oplakala dojetím ) a dávali to pozdě večer a já měla na něco chuť. Ani ne hlad, ale tu chuť. Tak jsem snědla dva plátky lámankového chleba ( odpovídá cca 1 a čtvrt krajíce klasického chleba ). A ráno jsem vlezla na váhu a myslela jsem že padnu. mám o 3/4kila víc než když jsem začínala. Jo a kávu bez mléka si představit neumím. A včera jsem skákala přes švihadlo 400 přeskoků a výsledek takovýhle. To vám pak vezme úplně tu chuť pokračovat. No ale jedu dál.... Nesundavám velkou část kil, ku spokojenosti mi stačí sundat 3Kg. Samozřejmě že před 5ti lety jsem měla o 8Kg míň, ale teď se spokojím i s tímhle. A prostě ta poslední kila jdou dolů opravdu nejhůř....
Odpovedať
taky nepotrebuju dat dolu nejak moc, 3 kg staci, 5 by bylo super, ale nehne se mi to, kolegyne drzi o mesic dyl a za prvni mesic zhubnula 7 kg, proc ja nic? to mleko prece nemuzue tolik vadit, mam z toho peknou depku. jsem snad jedina kdo touhle dietou nezhubnul.
Odpovedať
Profilova fotka
haruka - nemyslim si, ze by to bolo tou kavou s mliekom... ja tiez pijem kavu s mliekom - aj ked ho tam je len malo, ale zato som prestala kavu sladit.. mozno je to tym, ze ty potrebujes schudnut len tak malo a preto sa to trocha pomalsie rozbieha. adelunka nevzdavaj sa - uvidis, vysledok pride - ako dlho drzis tuto dietu?
Odpovedať
Profilova fotka
Kaktusiku, já jí držím podruhé. Poprvé asi 4 měsíce ( déle než 90dní ) a ze 66Kg jsem se dostala na 61,1 nejméně ( po ovocném dni ). Podruhé jedu po cca 3měs přestávce. Teď mám tak průměr 62,5 ( dnes ale o kilo víc ). Dnes mám 15.den
Odpovedať
Profilova fotka
hmm tak potom neviem, podla mna to pojde.. len pekne vydrz, uvidis ze to bude dobre... a hlavne sa nevaz casto.. ja som si vazenie zakazala, lebo potom som bola strasne smutna.. takto si vahu schovam a vazim sa kazdy pondelok rano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny den vsetkym! ;-) haruka- urcite to zalezi od toho kolko kg ma kto naviac, napr. ked niekto ma nadvahu 15 kg tak urcite mu pri diete pojdu kila skor dole ako tomu ktory potrebuje zhodit len 5 kg. nic si z toho preto nerob! mozno nechudnes tak rychlo na vahe ale skus sa pomerat a mozno tam uvidis vysledky diety ;-) brusko, boky... majjka1985- drzim palce!! len tak dalej 8-) inak ja dnes UH- tak bola tarhona, mnam to milujem :-p x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, omlouvám se, že vám sem lezu.. nemohla jsme nikde najít rozpis této dity, zatím hubnu podle jídelníčku Ing. Havlíčka co jsem našla na netu.. en jsme se chtěla zeptat, jak je to s porcemi u této diety.. jsou tam nějaké gramáže nebo člověk může sníst kolik chce ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kay, tu je to tak ze na obed si mozes nalozit plny tanier ale na veceru len polovicu z toho. zeleninky kolko chces ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) Tak vodovy den mam za sebou, ale... Priznam sa, ze som trosku zhresila :-| JA uz som to nemohla vydrzat, kamen na zaludku, triaska... TAk sióm si dala toasty, ktore urobil moj tatko :-) No vecer som sa vazila a merala a... zda sa mi to az neuveritelne, ale v pase som schudla az 10 cm a boky su mensie o 3 cm :-D :-D :-D :-D :-D WOOOW!!! To je neskutocne!!! Ale citim, ze mam mensie brucho, uz nie som taka nafuknuta ako kedysi. TAkze mam veeelmi dobru motivaciu do dalsieho vodoveho dna :-) Haruka: vobec sa nad tym netrap, ze nechudnes. Ja poznam pripady, kedy dievcata vobec nechudli prvych 6 tyzdnov a az potom sa to prelomilo a zacali chudnut. TAkze vydrz a bud trpezliva!! DRZIM PALCE ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj majka, tak to je aka parada :-) ja sa vazim a meriam kazdy tyzden, ale tiez uz citim, ze nohavice su mi volnejsie a dokonca dnes som si musela dat opasok, lebo mi sustavne rifle padali :-) no som zvedava ako dopadne moj vodovy den... vobec si to neviem predstavit - ja ked sa nenajem tak mi je zle... no ved uvidim potom, este mam nejake pomaly dva tyzdne kym to pride :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no a prave som sa merala, mam o 3cm menej v pase, na bokoch aj stehienka mam o tolko mensie juchuuu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
majjka- wau wau wau! 8-) 8-) :-) tak si to zvladla a este aj take prijemne prekvapenie ;-) supeeer! x-) kaktusik- davam ti tiez- wau wau wau! :-D :-D len tak dalej baby!! ja sa pomeriam radsej az o tyzden, aby som bola aj ja tak prijemne prekvapena ;-) nohavice su mi volnejsie to citim, ale kolko cm islo dole neviem :-| zajtra mam vitaminovy den- takze budem carovat so zeleninou, dnes som si na veceru nedala tu cokoladu- tak dufam ze sa mi to zajtra nevypomsti :-) :-) :-)
Odpovedať
Pekne vam to ide zeny, len tak dalej. Zatial som dala 2,5 dole /zo 70/, som na 7.dni. Len ma stve ze sa nemozem hybat :-(( kedze som furt chora v posteli, tak mam homeoffice. Ale aspon mi s tym kaslom a plnym nosom nechuti moc jest, co je len vyhoda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cierna vila, to je super - 2,5 kila x-) tesime sa s tebou, a neboj najprv sa daj do poriadku a ked budes zdrava, tak budes cvicit.. ale na povzbudenie - moj kamos vobec necvicil, lebo je velmi zaneprazdneny a dal dole 15 kil, takze ide to aj bez pohybu.. Len podla mna je lepsie troska cvicit, nech nie je telo potom ochabnute. Ale ty to potom vsetko s prehladom dobehnes :-) michcelle - dakujem :-) a ja som vcera namiesto cokolady mala taky keksik kakaovy - fit nieco, ale na cokoladu som nemala chut...
Odpovedať
Profilova fotka
ciernavila- perfektne!!!! len tak dalej ;-) ja mam na dnes kupeny kalerab, mrkvu, paradajky, jablcka- tak sa posnazim nieco jedle z toho spravit :-) a co vy? co dnes planujete popapat? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si na dnes nabalila hrozno, banany, nektarinky... ja som skor taky ovocny typ ako zeleninovy :-)) a este idem dnes aj cvicit.. inac tento tyzden nam vyjdu dva ovocne dni, to ked sa v pondelok odvazime, tak zasa nas bude o nieco menej :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
a ked sem niektora nakuknete, tak napiste, co budete varit na zajtra.. nech mam nejaku inspiraciu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik tak aj ty mas dnes ovocny den? takze zajtra nas caka bielkovina co? ;-) tak ja mam jeden super recept na kuracie prsia so sladkou paradajkovou omackou.niekedy davno som ho tu uz pisala... cibulku nakrajat (moze byt na vacsie kusky) udusit a k nej pridat nakrajane paradajky (2-3ks), spolu podusit kym sa paradajky nerozvaria. ochutit to - a to je zazrak tohto receptu :-D - skoricou, medom, solou a majorankou- ma to byt sladko-kysla chut. to kuracie masko sa da urobit zvlast- na kusku oleja oprazit nakrajane na kocky, udusit, dochutit len solou a ciernym korenim. alebo sa to masko moze smarit ku cibuli este pred paradajkami a urobit to spolu. ja mam velmi rada tento recept, je to jednoduche a rychle a veeeeeeeeeeelmi dobre x-) x-) :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam v plane nieco velmi podobne, oprazit cibulku, cuketku, este tam mam brokolicu a mrkvicku, zaliat trochou paradajkoveho dzusu a nechat do makka uvarit.. no a masko len tak narychlo opiect :-) celkom sa na to tesim... u mna je len jeden problem - ja chodim pomerne neskoro domov, takze si musim zo sebou nosit aj obed aj veceru :-) tak prevlacam dozicky hore-dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kaktusik- to s tymi dozickami mi je velmi zname :-) :-) ja som to tak riesila minuly rok. v bufete samy hamburger a parky- tak si z toho vyber :-( tak som si pekne krasne uz vecer nieco navarila, zabalila do dozicky a rano vzala do skoly ;-) teraz som uz doma, takze si vsetko mozem naplanovat ako sa mi paci x-) len toho pohybu uz nemam tolko :-N a dnes som si na obed urobila opecenu cibulku s mrkvou a kalerabom, sojova omacka do toho a bolo! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Ja mam dnes bielkoviny, tak som si urobila fajne leco s vajickom. Vecer idem do nocnej, tak si vezmem nejake to jablcko a dalsi den je za nami. Zajtra mam skroby a kedze je popolcova streda, tak si upeciem zemiaky v supke. Mnam, mnam :-) Uz sa na ne tesim! Tak pekny dnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hiiiiii- naozaj! zajtra je popolcova streda :-| tak sa moj plan s kuracim masom rusi 8-( tusim budu vajcia, alebo ryba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak, tak michelle :-) Trosku postu nam neuskodi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no majka este ze si to pripomenula, ja by som si trdlo urobila kuracie masko :-))) tak bude rybka, mnam a ze leco.. tak na najblizsi bielkovinovy den bude leco, az mi slinky tecu :-) som rada, ze som do tejto diskusie zabludila, normalne sa mi lahsie dietuje, ked viem, ze v tom nie som sama a hlavne, ze mi tu stale niekto poradi co mam varit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a aj ze niekto poradi co sa nema varit :-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Co to je popolcová středa? Předpokládám, že to má spojitost asi s Velikonoci, ale nejsem věřící tak nevím. A proč ne maso kuře a vejce a rybu ano? :-. :-. Já měla taky dnes ovocný, ale dala jsem si 3 plátečky lámankového chleba. Jsem doma, synek je nemocný a tak mě víc honila mlsná :-( Zítra budu dělat nádivku. vejce, nějaký párek, rohlík na kostičky namočený do mléka. Sůl, pepř a zapéct do trouby. Ještě by tam mělo být něco zeleného, ale kopřivy ještě nejsou a nic nasušeného nemám :-( Jde to ke chlebu i k bramboru ( kdo vaříte i pro zbytek rodiny ). A ve čtvrtek bude buřtguláš ( na velký hrnec brambor dávám 1 párek ). Tolik inspirace ode mě
Odpovedať
Profilova fotka
adelunka - popolcova streda je prvy den postu - trva 40 dní a je to vlastne priprava na Velku noc, to iste je v podstate advent pred Vianocami.. v tento den sa nemoze jest maso - ryby su vynimka. Ja som si urobila taky skvely obed na zajtra, ze mam problem, aby som sa do toho nepustila hned :-)) mnam...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky! Pridávam sa ku Vám aj ja, dnes už druhý deň! Zajtra uhľohydrátiky!!! Nejaký nápad na uhľohydrátové sladké jedlo? Dnes mi zrovna chuť na cestovinku na zajtra nejde... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?