90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Ahoj všichni, snažím se pročítat stránky zpětně, ale je toho nějak mnoho :-) Mohla bych Vás požádat, jestli by jste mi některá mohla poslat tuto 90. denní dietu? Něco jsem se snažila nadčíst a dnes mám první bílkovinový den, ráno jsem snídala jablíčko, na oběd gulášovou polévku.... co teď? Moc děkuji předem za Vaši ochotu a držím všem palečky ať jdou kilča dolů!
Odpovedať
Holky, tiez velmi prosim o zaslanie 90 dnovej diety na IP. Dakujem!:)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a nechcete skusit radsej lahsiu dietu? Masovu dietu z jablcnym octom? Je to lahsia dieta a ja som pri nej za Dva mesiace schudla 15 kg :-)
Odpovedať
ankastevko: Tak mi ju skus poslat. Pozriem sa na nu. Cvicila si k tomu? Alebo len dietovala? :-)
Odpovedať
ankeastevko - děkuji už ji od Tebe také mám :-) , ale přiznám se, že ta 90 dnová je mi nějak sympatičtější ;-) . Navíc taky ještě stále kojím a třeba kafe ráno na snídani bez ničeho by mě určitě složilo ;-( Ale moc děkuji za Tvou ochotu - určitě to taky pomáhá. holky - prosím - pošlete nějaký záchranný kruh - jak teď dál postupovat. MOC MOC DÍKY!!!
Odpovedať
Profilova fotka
linee - nie necvicila som pri nej lebo sa nemozem namahat chodievala som len na prechadzky :-) co je dost jednoduche :-) Treba drzat dietu presne podla rozpisu a tie prechadzky padnu vhod. Poslem ti ju len potrebujem tvoju mailovu adresu posli mi ju v poste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
antilopa - pisala som ze nieje moc vhodna dieta ked kojis akakolvek dieta. Ked prestanes kojit potom si sama vyber ktoru budes mat len nie teraz to naozaj nieje vhodne pocas kojenia dietovat :-S
Odpovedať
ankastevko - já už s kojením končím (prcek už má skoro dva roky, tak už jsem snad svůj úkol odvedla :-) , takže by to mělo být v pohodě :).
Odpovedať
Profilova fotka
Kdo chcete poslat na mail tu 90ti dnovou dietu, napiště mi vaší mailovou adresu do interní pošty. Dieta lze poslat jen mailem - je velmi dlouhá díky receptům a tak by se do IP nevešla.
Odpovedať
Profilova fotka
antilopa - tak potom to je ok :-)
Odpovedať
Holky - odborničky :) - ten vodní den mám zařazovat po každém vitaminovém dnu nebo jen jednou za měsíc??? Moc děkuji!
Odpovedať
Profilova fotka
antilopa- vodny den je kazdy 29. den, nie po kazdom vitaminovom! az take drsne to nie je ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D :-p UF - děkuji
Odpovedať
A ještě dotaz - jak jste se řídili recepty? Já jsem dnes třeba měla UH den a dala jsem si špagety s rajčatovou omáčkou - ale ne celozrné - normální.... Může se to???
Odpovedať
Profilova fotka
antilopa to je ok, mozes aj obycajne ;-) jedine zeby si to chcela mat este zdravsie a das si celozrne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak kupila som si ten jablcny ocot, tak si to davam do vody pred jedlom, nechuti to az tak otrasne ako som si myslela, je to celkom pitne :-) ucinky zatial ziadne :-| len take krutenie a skvrkanie v zaludku :-N
Odpovedať
Ahoj holky, tak dnes mám 7. den diety a mám dole 2kg. Nevím, jestli je to moc nebo málo... No, myslela jsem, že to půjde trochu rychleji. Co myslíte? Nějak se pořád peru s porcemi na obě. Protože se snažím večeřet co možná nejdříve a ráno dodržuju ovoce, tak pak kolem toho poledne se tak strašně těším, že se konečně najím :-) , že si dám větší porci, než jsem byla obvykle zvyklá jíst.... Ale je fakt, že jinak se cítím moc dobře, nemám nijak extra pocit, že jsem omezená a necítím se tak těžko.
Odpovedať
Ahojte, tak ja som mala pred Vianocami 55 kg a po 3 králoch - hop - 59,5!!! Nabehla som na 90 dňovu a dnes 54,5. Porcie boli vééélke, večera často rovnaká ako obed, vývar skoro vôbec a ovocia doobeda tiež veľa. Už predtým som túto diétu držala a zistila som, že keď som jedla čo najmenej, kilá išli dole veľmi pomaly, alebo vôbec. Keď jem koľko mi chutí, tak to ide celkom dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja zajtra začínam s 90 dňovkou, musím do leta dať dole minimálne 5 kíl
Odpovedať
Ahojte tak mna zajtra caka vodny den :-p Simka 5 kil to mas za mesiac dole,takze ti staci len 30 dnova :o)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslíš že to pôjde takto ľahko?, to by ma potešilo
Odpovedať
Myslim,ze ano ja 90 dnovu robim uz 2 krat.Presne pred rokom som ju zacala z nej som schudla 16 kil,v lete ked som sla domov, som pribrala 5 kil.Potom som sa vratila do UK zhodila som len 3kg,prisli vianoce 3 kg sli hore.A zas som sa rozhodla v january,ze idem do toho a za mesiac mam dole 5 kil.Takze som znova tam ,kde som bola v lete a co ma tesi.Zajtra mam vodny den,tak dufam,ze aspon kilo bude este dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak gratulujem, len nech nám to ide takto stále dole, myslím váha, ale pokračuješ ďalej, nie, no ja by som sa ani nepohnevala, keby išlo dole aj 10 kíl
Odpovedať
Ja chcem dat este aspon 8 dole hadam to zvladnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, zvládneš to, treba si veriť a pôjde to ľahšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
všem, které mi psaly - posláno. Antil, jde ti to dobře. Já jsem ostuda ]-( nějak jsem to všechno pokazila.... :-x Asi začnu pěkně od začátku
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, chtěla bych začít 90dnovou dietu. Mohli byste mi, prosím, napsat jak mám začít a jakou knihu máte? Děkuji
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, aj ja zajtra zacinam :-) Cez vikend som dala take detox dni, prevazne ovocie, vela tekutin, na zajtra uz mam pripravene masko a zeleninu a na ceztyzden priblizny harmonogram, co budeme varit :-) Dakujem vam, ste ma velmi povzbudili a motivovali, normalne som zacala tej diete verit a som odhodlana a namotivovana a viem, ze schudnem :-D ved chcem byt krasna nevesta.... drzim vsetkym palce. Inak tu http://www.porada.sk/t42760-p3-90-dno... asi treti prispevok je kniha, prepisana vo worde bez obrazkov :-) Hned na zaciatku je uzasne motivacne motto, ktore ma fakt dostalo: Nevyhadzujte v obchode peniaze na nakup potravin, budete ich potrebovat na nove oblecenie! x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ak mozem pridam sa... devatdesiatdnovku idem skusit po druhy raz, naposledy som to po dvoch tyzdnoch vzdala - len uz neviem preco :-) teraz by som chcela vytrvat... takze sem s radami ako to naozaj dokazat a zvladnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) opět posláno všem. kdyby těm co mi psaly do IP pošty nedorazilo, napište... takže dneska jsem tedy znovu začala. K snídani jsem si dala malinký banán a jablko. K obědu mám nachystaný kefír, chleba, 2 mrkve a bujon a večeři 2 bílé jogurty a 1 mrkev. No snad bude ten start o něco lepší než ten minulý. všem držím palce PS: kolik chcete Kg dolů? mě by stačilo ke spokojenosti 5kg, ale k větší spokojenosti 10Kg ( to by se ale asi mému muži už moc nelíbilo :-S )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?