90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
leniatko27 - myslim ze 90dnova dieta je tiranie a za 16dni schudnut 2 kila to nieje nic moc nehnevaj sa ja ti len chcem poukazat na lepsiu dietu pri ktorej mozes za prvy tyzden schudnut 5kg a cela trva 2 tyzdne potom 1tyzden pauza cize jes na co mas chut. Ja ju drzim od pondelka mala som 64,9kg a teraz je stvrtok a mam 60,7kg myslim ze to je celkom pekne. A aby si sa necudovala preco tolko vela v prvy tyzden lebo sa vylucuje najprv s tela voda a potom na dalsi tyzden idu tuky potom to ide pomalsie ale vaha stale klesa. Pri mojej diete je potrebne vypit na den 2 az 3 litre vody ale to je normalne tolko by sme mali vypit bezne. Ak ta zaujima co to je za dietu mozem ti ju poslat :-) Moj manzel mi na zaciatku povedal ze schudnem za tyzden maximalne 3-4kg a dnes mam este len 4den diety a schudla som 4,2kg a to mam pred sebou este cele 3 dni :-) Som velmi prekvapena lebo aj brusko mam o dost mensie a citim sa lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ankastevko, a ty si myslíš, že ten efekt budeš mít trvalý? Nechci být nezdvořilá, ale říkáš, že 2 Kg za 16 dní je málo. Ale ona hubne tuk narozdíl od tebe. Ty ztrácíš svaly. Až se pak zase normálně najíš, tak zjistíš, že vážíš zase stejně. Akorát s tím rozdílem, že to co přibereš nebude sval, ale opět jen tuk ]-( Takže ve finále na tom budeš ještě hůř, než když jsi začala. Ideální hubnutí znamená cca 1Kg týdně. Za 4 dny dole 4,2Kg, to fakt nezmizel tuk. Leniatko, jen tak dál, vedeš si dobře.
Odpovedať
Profilova fotka
Adelunka suhlasim... a este nie je vobec dolezite co ukazuje vaha, skor su dolezite centimetre, a je velky rozdiel ci niekto chudne z tukov alebo so svalov... samozrejme najlepsie je si dat odmerat percento tukov, svalov a vody v tele a tym sa riadit, cize po nejakej dobe si to dat znova zmerat, ci chudnete spravne.. a teda neviem kto tuzi po chudom a ochablom tele, ja teda urcite nie, a preto v prvom rade cvicim, a nemusim drzat ziadnu dietu, len jem zdravo a spravne kombinujem potraviny.. a cm idu dole.. kila nesledujem, kedze svalstvo je tazsie ako tuky..
Odpovedať
Profilova fotka
adelunky - ved ja som pisala ze prvy tyzden ide z tela voda na dalsi tyzden ide prec tuk a ver mi pri tejto diete som schudla 15kg a neslo mi hore ani kilo aj ked som mala tyzden mimo diety :-) Ak by som neskusila sama tak by som neverila. A ano zdrave chudnutie je na tyzden 1kg no pokial ide o tuk! Pretoze mojou dietou vychadza najprv nadbytocna voda z organizmu a potom tuk ktory ide dole tak 1kg za cca 5dni a to je normalne :-) Mimochodom neviem odkial to mas ze chudnem zo svalov no nieje tomu tak. monika2712- a len tak pre zaujimavost ja si pravidelne davam kontolovat tuk atd a chudnem na obvode stehien, bokov brucha bez problemov a ani nehladujem. Odsudzujete dietu o ktorej nic neviete a ktoru ste na rozdiel odomna ani neskusili a ta 90dnova tu som skusala a poznam vela bab ktore ju skusali a naspat nabrali a este viac! Pritom sa stazovali ze 90v kuse drzat je moc a nieje spravne aby dieta obsahovala co i len jediny den v ktorom sa vobec neje alebo v ktorom sa neje co i len jediny chod a to je jedno ci rano na obed alebo vecer! Len tak pre zaujimavost moja dieta sa drzi 2 tyzdne v kuse potom je tyzden prestavka a pokracuje sa no zalezi to od toho kolko kil chcete dole. Nic na tom nieje a svaly sa nestracaju lebo ja sa davam pravidelne kontrolovat a som v poriadku. Robili mi aj testy a o 30% sa mi zlepsil stav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taaak baby..ja mam skoro 3 tyzdne za sebou a schudla som 3,1 kg comu som nesmierne rada :-) a velmi ma to nastartovalo..este zo 3 tyzdne potiahnem a potom nabehnem na klasicku stravu ale uz bez vecere, kedze ani pri tejto diete neveceriam a zvykla som si... x-) ale je to super pocit ked sa clovek citi fit...pravidelne chodim tancovat zumbu a veeelmi to pomaha..drzim palce aj ostatnym babam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
princess4444 - myslim ze nieje spravne aby si vecer uz nic nejedla myslim veceru. Daj si ju normalne len po 18stej nic nejedz len pi vodu a ak chodievas neskoro spat tak si kludne lahku veceru mozes dat aj do 19stej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ankastevko, reagovala jsem na tuto větu: myslim ze 90dnova dieta je tiranie a za 16dni schudnut 2 kila to nieje nic moc Tady se holky navzájem podporují a radují se z každého shozeného kilogramu a nepotřebují slyšet něco o týrání.... Navíc já se tímto způsobem stravovala přes 4 měsíce a naprosto mi to vyhovovalo. Nabouraly mi to jen Vánoce. Přijde mi, že to není ani moc dieta - jen jiný způsob dělené stravy. Ta tvá dieta mě docela zajímá. Jestli se nejedná o mléčnou - ta je teď momentálně in a četla jsem si jí. A myslím, že to je zrovna příklad toho, že kila se brzy navrátí. Ale jinak nic ve zlém. Prostě jsem musela reagovat na to co jsi psala pro Leniatko
Odpovedať
Profilova fotka
adulenka :-) ja rozumiem nechcela som nikoho deptat alebo co slo mi len o to ze podla mna 90 dnova dieta je dost kruta ta moja je masova z jablcnym octom a je sa rano obed vecer pri nej ja ju drzim a schudla som 15kg za 2 mesiace o 30% sa mi zlepsil moj zdravotny stav a nieje co i len jediny den aby som pila len vodu alebo nejedla pride mi ovela lahsia ako ta 90dnova chcela som len baby pozbudit ze viem o niecom lepsom na co by sa mohli dat :-) urcite by to bolo lahsie lebo 2 tyzdne dieta a tyzden pauza a tak dookola no podla toho kolko sa chce zhodit :-) Ja som tu 90dnovu drzala a bolo to dost blbe aj moja kamoska schudla pri nej 4 ale pribrala za velmi kratky cas 8 ja na rozdiel od nej som po tejto mojej masovej diete nepribrala nic co ma tesi. Chem len poradit pomoct pretoze aj ja som sa tesila ked som videla ako mi kila sli dole a schudla som zo vsadial litka, stehna, zadok, boky, pas vsetko slo dole o niekolko centimetrov a stale ide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ankastevko: Asi bude ideální,když vytvoříš nové téma s tvojí dietou:-) Toť můj názor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky chudnuce babulky :-) suhlasim s malalusy- toto je tema o 90- dnovke ;-) ja som 90- dnovu drzala presne pred rokom, pisali sme si tu vtedy s babami recepty a chudlo sa uplne super, podporovali sme sa navzajom a vydrzala som celych 90 dni! schudla som 7kil a bola som maximalne spokojna x-) za ten rok - hlavne po vianociach 8-( - som pribrala 3 kg... mozem si ale zato sama- nic som si neodopierala, kolaciky, sladkosti a vsetky mnamky som papala takze sa to muselo niekde odzrkadlit :-) ale na 90- dnovku nedam dopustit! aj teraz som ju radila kamoske ked sa ma pytala ci ju odporucam. naucila som sa pri nej papat zeleninu, pit vela vody a hlavne planovat si jedalnicek co pri dietach vobec nie je na skodu. postupne som prisla na jedla ktore mi uplne chutili a vobec som si nepripadala ako na diete, pritom kilecka isli dole x-) poprotom som chodila na aerobik, co ma tiez velmi bavilo a vdaka tomu aj z brucha islo dost cm dole :-) teraz by som chcela zacat znova, nejakych 5 kg dole by sa este zislo...svadba sa blizi 8-) 8-) takze ja som za 90-dnovku!!! ;-) hura do chudnutia! :-D
Odpovedať
ankastevko : ahoj mohla by si prosim ta prezradit o aku dietu sa jedna? co sa je pocas tych dvoch tyzdnov mohla by si prosim ta blizsie napisat? velmi by ma zaujimala tato dieta - hlavne kvoli tomu, lebo si pisala, ze kes si schudla nevratili sa ti kila dvojnasobne. Ja by som tiez potrebovala dat dole par kil - blizi sa svadba :D Dik vopred - popripade mozes aj cez email.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj michelle22 chcela som ťa porosiť o akú diétu sa jedná mne sa tiež svadba blíži a ešte aj mám 4 mesačného synčeka tak by som chcela zhodiť pár kíl :-) ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jaruska4- ak chces poslem ti rozpis tej 90 dnovej diety ktory tu medzi babami uz isto koluje, je tam podrobne rozpisany kazdy den, posli mi do IP tvoj mail
Odpovedať
Profilova fotka
malalusy - skusala som ale zamietli to ze vraj tu je tem o diete viac pgaba - no ide o masovvu dietu z jablcnym octom a pravdaze mozem napisat blizsie info no posli mi svoju mailovu adresu postou :-)
Odpovedať
tak baby, dakujem za obranu :-)) tou 90 dnovkou sa moc netyram, je to len iny sposob stravovania. najviac sa mi na tom paci, ze su na kazdy den rozpisane recepty, ktore pri mnohych dietach chybaju. a tak viem, co budem vvarit na dalsi den. a mozem si aj dopredu nakupit. ja mam este 8 mesiacov do svadby, takze casu dost. ale konecne som naspat pod 60 kilami, s cim som dost spokojna, sranda, ze ma potesia aj tie 2 kilecka co som schudla, pritom to nie je tak vela. ale uz obleciem viacej veci a citim sa trosku lepsie. a najradse mam den ked sa moze na veceru jest kolac. mnami :-))) ale to som tu asi neni sama. a k tebe "ankastevko" posli mi prosim tu dietu, pozrela by som sa na nu, uvidim a mozno by som ju aj vyskusala. a potom vam baby poviem aky je medzi nimi rozdiel. moj mail je lenkad@hotmail.co.uk tak prajem vela pevnej vole pri chudnuti.
Odpovedať
Profilova fotka
ankastevko: ok,to je asi pravda :-) A nemohla by jsi ve zkratce napsat to svou dietu? Já si třeba o té 90-ti dnové myslím,že je to v podstatě takové zdravé stravovaní a pokud na to člověk najede a zvykne si a potom jídelníček obohatí třeba 2x do týdne o rybu,nebo kuře,tak je to zdravé. Samozřejmě upraví porce,aby nehubnul.
Odpovedať
Profilova fotka
Ankastevko:anebo, mohla bys mi ji poslat na mail? To víš,jsem taky zvědavá :-) Nebo ji napsat do toho druhého tématu,kam píšeš. Díky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
malalusy - poslem ti ju na mail tak mi posli v poste svoju mailovu adresu a kukni sa na to ako sa ti pozdava :-) leniatko27 - poslem ti ju teraz hned :-) Baby nehnevajte sa o nic mi nejde len o to aby som vam pomohla verte mi ja som pri tej diete schudla 15 kg a netrapila som sa pri nej, nebola hladna :-) A pride mi jednoduchsia v celku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ankastevko, pisla jsem ti do interní pošty svůj mail. Za poslání předem děkuji x-) :-D Leniatko, a ty jedeš podle receptů? Já nikdy. Mě přišlo jednodušší jíst podle rozpisu co můžu, ale dát si dle chuti. Kolik Kg chceš sundat?
Odpovedať
Profilova fotka
adulenka - ok v pohode idem ti poslat teda tu moju dietu a inac v nej mas presne rozpisane co kedy ako mozes jest myslim ze to je celkom jednoduche :-)
Odpovedať
ahojte baby, poslite to aj mne prosim :) rada vyskusam :) dakujeeeeem a drzim vam palce
Odpovedať
Profilova fotka
janka451986- a aku chces dietu 90dnovu alebo masovu dietu z jablcnym octom???
Odpovedať
anka, ktora je lepsia a zabera :) :D dakujem :*
Odpovedať
Profilova fotka
janka451986 - no 90dnovu som drzala a bolo to premna dost krute schudla som velmi malo a naspat pribrala a to iste aj moja kamoska no ona pribrala este raz tolko co schudla a potom som sa dala na inu tu masovu schudla som pri nej 15kg zo 75 na 60 a tesim sa lebo stale idem dole tak si vyber. Mozno ine baby maju na 90dnovku iny nazor ale ja som spokojna s tou mojou 8-)
Odpovedať
no jasne, suhlasim s tebou :) a aj tak, 90 dni by som nevdrzala :P nakolko mam aj vredove ochorenie zaludka, tak ja musim jest :/ a tyrat sa 90 dni by u mna znamenalo zasa liecit vrediky :P a mojho mailu sa nezlakni :P je to preto len aby som pridavala videa na youtube a nechcem to robit cez moj oficialny mail, nech ma potom nezabasnu, ze pridavam videa bez povolenia autora :D :D :D :D ale pssst, nikomu nepovedz :D
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne nepoviem ale napisala si to tuna vies o tom hmm. Ok poslem ti tu dietu a inac je fajn jes kazdy den rano obed vecer dokonca 2 tyzdne dieta tyzden jes co chces a potom zase dva tyzdne dieta tyzden jes co chces az kym sa nedopracujes na vahu svojich snov :-) A v case diety mas kazdu sobotu vecer volnu cize mozes jest uplne co chces :-) Dobre uz nebudem tarat a radsej ti ju poslem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja si poprosím tú diétu, ak by to bolo možné. Ďakujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka2323- ano rada poslem potrebujem mailovu adresu tvoju posli mi ju v poste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ankastevko- a ako vies ze sa ti kila nevratia? uz si ju niekedy drzala? pozeram na nete akurat na ten jablcny ocot, nieco na tom bude. nikdy som to este nepila...ale pozeram ze su na to pozitivne ohlasy. vraj podporuje travenie...
Odpovedať
Profilova fotka
michelle22- no kila sa mi nevratili a drzala som ju minuly rok a schudla som 15 kil teraz drzim zase lebo chcem dat dole viac :-) Jablcny ocot nieje nic moc teba ale podporuje travenie a roby dobre v organizme takze je tak fajn :-) aj k diete idealny :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?